Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyanızda ayakkabı görmek veya giymek; Bekarsanız evleneceğinize, iş, güç sahibi olup mutlu bir hayat yaşayacağınıza, bir yolculuğa çıkıp memnun döneceğinize işarettir. Ruyada ayakkabi gormek; Eğer ayakkabıyı ayağınızdan çıkarıyor iseniz; Aile yuvanızdan ayrılacağınıza, kısa da olsa bir müddet sıkıntıya gireceğine, aile büyüklerinizle münakaşa edip dargın kalacağınıza işarettir. İşte her yönüyle rüyada ayakkabı görmek ne demek öğrenelim.

Rüyada Ayakkabı Görmek

ruyada ayakkabi gormek-ayakkabi giymek-almak-kaybetmek-yesil ayakkabi spor topuklu ayakkabi-diyanet-1001ruyatabiri

Rüyada Ayakkabi Gormek: Günlük yaşamın güçlükleriyle baş edebilme gü­cümüzün ve enerjimizin simgesidir. Eğer rüyamızda ayakkabı­larımızla ilgili bir sorun dikkatimizi çekiyorsa, yaşamdaki bazı ta­vır ve yaklaşımlarımızı gözden geçirmemiz gerekiyor demek­tir. Mest, kundura, potin, iskarpin, çizme ve benzeri ayakka­bılar görmek Danyal’ın (a.s.) söylediğine göre, kışın hayır ve bereket, ya­zınsa gam ve hüzün demektir. Başka rüya tabircileri mest ve ayakkabı tabirinde değişik görüşler, ile­ri sürmüşlerdir. Rüyada geniş bir ayakkabı görmek hayır ve güzel geçime, dar ayakkabı ise gam ve üzüntüye ve çekilecek sıkıntılara işarettir.


Rüyada Ayakkabı Giymek-Giydiğini Görmek

ruyada ayakkabi gormek-ayakkabi giymek-ayakkabi giydigini gormek-ruyada beyaz siyah kirmizi spot topuklu ayakkabi gormek-1001ruyatabiri

Rüyada Ayakkabı Giymek-Giydiğini Görmek: Çorapsız ayakkabı giymek: Mali durumunuzdan dolayı para sıkıntısı çekeceğiniz anlamına gelir. Güzel, yeni, ancak kalitesiz mest giydiğini görmek bekar biriyle evlen­mek demektir. Şayet evliyse aile yaşantılarının mutlu bir şekilde devam edeceğine işarettir. Ayakkabısını ters giydiğini gören üzüntü ve sıkıntıdan kurtulur. Bir çift ayakkabı giydiğini gören iki kadınla evlenir. Dini ruya tabiri sorgulama: Ayakkabı giymek: Ün peşinde koşmanın vereceği zarara.


Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

ruyada beyaz ayakkabi gormek-ruyada siyah ayakkabi-ruyada ayakkabi almak giymek giydigini gormek-1001ruyatabiri

Ruyada Beyaz Ayakkabı Görmek: Ruyada beyaz ayakkabi görünmesi, iyi ahlak ve iyi kalplilik belirtisidir. Eğlenceli bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. İslami rüya tabirleri ansiklopedisine göre: Sağlam yapınız ve kişiliğinizden dolayı her zaman için isabetli kararlar vereceğinize işarettir. Ruyada görülen beyaz ayakkabılar; Çevrede doymak bilmeyen insanlar olması ve onları memnun etmek için kendinizi yıpratmanıza işarettir.


Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

ruyada-siyah ayakkabi-gormek-ruyada-ayakkabi-giymek-beyaz-ayakkabi-topuklu ayakkabi-1001ruyatabiri

Ruyada Siyah Ayakkabı Görmek: Siyah ayakkabı: Kötülük yapmaya. Ayakkabının siyah renkte görülmesi, karakterinin değişikliği demek. Ruyada siyah ayakkabi gormek; Görenin uzun zamandır haber alamadığı ve akıbeti hakkında malumat edinemediği, bir yakınının kısa za­manda ortaya çıkacağına, ya da uzun süredir küskün olduğu bir yakınıyla ba­rışacağına işarettir. Bir başka yoruma göre de; helal kazanca işarettir.


Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek

ruyada-ayakkabi-gormek-ruyada-ayakkabi-giymek-beyaz-ayakkabi-topuklu ayakkabi gormek giydigini gormek-1001ruyatabiri

Topuklu Ayakkabı Gormek: Büyük amaçlar edinmeye, duygusallaşmaya, eski bir dostla karşılaşıp aranızdaki halledilmemiş bir konuyu ko­nuşmaya işarettir. Topuklu ayakkabi gormek: Bi­risine günden güne artacak bir coşkuyla aşık olacağınız anlamına gelir.


Rüyada Spor Ayakkabı Görmek

ruyada spor ayakkabi gormek giymek-ruyada eski ayakkabi gormek almak siyah beyaz yesil kirmizi ayakkabi gormek-1001ruyatabiri

Spor Ayakkabı Gormek: Rahat ve şık bir spor ayakkabı, duygusal ilişkilerde mutlulu­ğu ifade eder. Spor ayakkabı; Çıkarlarınız doğrultusunda baş­kalarına yardım edeceğiniz anlamına gelir. Dini ruya tabiri sözlüğüne göre spor ayakkabi: Alacağınız bir haberden dolayı sağlığınıza kavuşacağı­nıza ve mutlu olacağınıza işarettir.


Rüyada Yeni Ayakkabı Görmek

ruyada yeni ayakkabi gormek-ruyada ayakkabi gormek-siyah beyaz ayakkabi-giymek-1001ruyatabiri

Yeni Ayakkabi Görmek: Ruyada yeni bir ayakkabı, çıkılacak yeni bir yolculu­ğun habercisi olabileceği gibi, yaşamdaki ilerleyişimizde yeni adımlara ve yöntemlere ihtiyacımız olduğunu bize anımsatıyor da olabilir. Yeni ayakkabı giydiğini görmek serveti korumak demektir. Diyanet ruya yorumcularına göre yeni ayakkabı: İstikbalinizin çok parlak olacağına ve kısa zamanda büyük mesafeler kat edeceğinize işarettir.


Rüyada Eski Ayakkabı Görmek

ruyada aeski ayakkabi gormek-ruyada yirtik ayakkabi-eskimis ayakkabi giymek-siyah beyaz spor topuklu ayakkabi-1001ruyatabiri

Eski Ayakkabi Görmek: Ayağındaki ayakkabıların, neredeyse giyilemeyecek kadar eskimiş ve parçalanmış olduğunu görmek hastalık anlamına gelir. Delik ayakkabılarından ayakları görülen muazzam bir servete kavuşur. Selamete çıkar. Eski yırtık pırtık ayakkabı; Size maddi ve manevi destek veren birisinden işletmek için sermaye alacağınıza işarettir. Ayakkabıların parçalanmış olduğunu görmek, hanımın hastalığına delalettir.


Rüyada Ayakkabı Almak-Aldığını Görmek

ruya tabirleri-ruyada bebek gormek-kedi gormek-kopek gormek-diyanet ruya tabirleri-ev gormek-yilan

Ruyada Ayakkabı Almak-Aldığını Görmek: Ruyada yakkabı satın aldığını, kendisine bağışlandığını yada her ne şekilde olursa olsun birçok ayakkabıya sahip olduğunu görmek oldukça çok mal ve servet sahibi olmaya delalet eder. Ayakkabı almak; Mevki ve makam sahibi olanlar için makam ve kazançta en yüksek yere gelmeye delalet eder.


Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek

ruyada kirmizi ayakkabi gormek ne demek-ruyada ayakkabi gormek-ayakkabi giymek giydigini gormek-siyah-beyaz-1001ruyatabiri

Ruyada Kırmızı Ayakkabi Görmek: Ruyada kırmızı renkli bir ayakkabı görmek veya giydiğini gören çıkmak istediği bir yolculu­ğu mecburi olarak bir süre erteler. Sizin veya bir yakınınızın sıhhatinin bozulacağına, bir hastalık geçireceğine işarettir. Diyanet ruya tabiri sorgulama; kirmizi ayakkabi gormek; eğlenceyi seven bir kadınla yorumlanır. Kırmızı renkli ayakkabı, Aile içinde eskisine nazaran farklı dav­ranışlarda bulunacağınıza ve güvendiğiniz dostlarınız arasından sizin kötülü­ğünüzü isteyenlerin olduğuna işarettir.


Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

ruya tabirleri-ruyada bebek gormek-kedi gormek-kopek gormek-diyanet ruya tabirleri-ev gormek-yilan

Ayakkabı Kaybetmek: Ayakkabıların çalındığını görmek, sıkıntı ve üzüntüye düşmeye delalet eder. Bazı diyanet rüya tabircileri der ki; Ruyada ayakkabi kaybetmek; Ayakkabılarından birisinin kaybolduğunu gören kimse, servetinin yarısını kaybeder. Dalavereci ve riyakar bir arkadaşınızın varlığına işarettir. İşlerin bozulması fakirlik, borçlanma anlamına gelir.


Çok Ayakkabı Görmek

ruyada cok ayakkabi gormek-ne demek-diyanet ruya tabiri sorgulama-ruyada ayakkabi gormek-giymek-spor topuklu-yeni eski-1001ruyatabiri

Çok Ayakkabı Görmek: Ruyada gorulen çok ayakkabı; Gelirin artmasına, iş hayatının dostlar sayesinde düzelmesine, bir arkadaştan yardım görmeye ve çevredekilerin sözlerine dikkat etmeye işarettir. Çok fazla ayakkabı görülen rüyalar; Bir hayal aleminde yaşamaya, yakınlarına kimseyi yaklaştırmamaya, bazı yorumculara göre ise bir kadına işarettir.


Mavi Ayakkabı Görmek

Rüyada Mor Ayakkabı Görmek veya Giymek

Mavi Ayakkabı Görmek: Tavır ve davranışlarınız­la arkadaşlarınızın kalbini kıracağınıza işarettir. Ruyada mavi ayakkabi gormek; Düzenbazlığa, haksız kazanca, başkalarının sırtından geçinmeye yorumlanır. mavi ayakkabılar, çevreniz­de tavır ve davranışlarınız yüzünden sürekli eleştirileceğinize işarettir. Mavi çizme bot, Yaptığınız kötü davranışlardan pişmanlık duyarak tövbe edeceği­nize işarettir.


Yeşil Ayakkabı Görmek

Rüyada Yeşil Renk Görmek-Rüyada Yeşil Giymek www.1001ruyatabiri.com

Yeşil Ayakkabı Görmek: Yesil ayakkabi; yaşantınızın mutlu bir şekilde süreceğine yorumlanır. Yeşil ayakkabı görmek; Sizin birisine hayranlık duyacağınıza, ancak açılamayacağını­za işarettir. Yesil renkli ayakkabi görmenin giymenin Dini rüya yorumu: Beklemediğiniz bir anda bir konuğunuz olacağına, yine beklemedi­ğiniz bir anda yüklü bir paraya kavuşacağınıza, ancak bu paranın size pek hayrı olmayacağına işarettir.


Yırtık Ayakkabı Görmek

Rüyada Kahverengi Ayakkabı Görmek-Rüyada Kahverengi Yılan Görmek

Yırtık Ayakkabı Gormek: Eğer gördüğünüz ayakkabı kırık, yırtık ve eskiyse bunlar dul kadına işaret eder. Parçalanmış yirtik ayakkabi gormek: Tehlikeli bir durum anlamına gelir. Başınıza gelebilecek tehlikelere dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. İslami rüya tabirine gore: Senelerdir çektiğiniz sıkın­tılardan kurtulacağınıza işarettir. Mesleğinizde erişebileceğiniz en yüksek yere kadar geleceğinize işarettir


Büyük Ayakkabı Görmek

Rüyada ayakkabı görmek ne demek?

Büyük Ayakkabı Gormek: Gördüğünüz buyuk ayakkabi; Bir düğün veya servet anlamına gelir. Büyük boy beden ayakkabı görmek; Davranış bozukluklarınız yüzünden kimsenin sizinle arka­daşlık yapmayacaklarına işarettir. Dini Rüya Sözlüğüne Göre: Geçinebilmek için ge­cenizi gündüzünüze katacağınıza ve bu durumun tüm hayatınız boyunca sü­receğine işarettir.


Ayakkabı Tamircisi (lostra) Görmek

Böyle bir salonda ayakkabı boyattığınızı görmek: Yakında se­vineceğiniz ve mutlu olacağınız bir ortamda bulunacağınıza işarettir.

 • Ayakkabı tamircisi: Zorlukları aşmaya ve refaha ermeye işaret­tir.
 • Ayakkabı tamircisi: Rüyalarımızda ayakkabılarımızın yıprandı­ğını görmemiz ve onları tamirciye vermemiz, ilişkilerimizdeki yıpranmalara işaret eder ve bu sorunlarımızı giderebilmek için davranışlarımızı kontrol etmemiz gerektiğinin altını çizer.

Ayakkbıcı veya Ayakkabı Satıcısı Görmek

Rüyanızda ayakkabı satan veya tamir eden birini gördüyseniz: Artık geçirdiğiniz zor günlerin geride kaldığına, önünüzde mutlu ve sıhhat dolu günlerin sizi beklediğine, çok sevdiğiniz birisine kavuşacağınıza işarettir.

A’dan Z’ye Ruyada Ayakkabi Gormek

 • Ayakkabı, mest vb. kışın hayır ve be­rekete, yazın ise üzüntüye delildir.
 • Dar ayakkabı sıkıntı habercisidir.
 • Deri ayakkabı ise ev­liliğe işârettir. Buna mu­kabil ayakkabısının kaybolduğunu, ayağından çıktığım veyâ delindiğini gören, malını kaybeder.
 • Bir çift ayakkabı giyen, iki kadınla evlenir.
 • Koyun derisinden ayakkabı büyük zenginliktir. Ayakkabılarının parçalandığını gö­renin karısı vefât eder.
 • Ayakkabılarını çıkardığını yâhut kaybedip bu­lamadığını gören, selâmete çıkar.
 • Ayakkabılarını kuyuya düşüren, karısını boşar.

Rüyada Terlik veya Sandalet Görmek

Burada kendisinden söz edilecek terliklerin ağaçtan yapılmış tasmalı nalin olmayıp mest ve kundura gibi ayakkabıların dışın­da üstü açık, köseleden yapılmış ve ayağa giyilen şeylerdir. Pabuç, terlik, sandalet ve benzeri…

Ayaklarına sandalet giydiğini, ancak bunlarla yürümediğini gören bir ka­dın veya cariye ile ilişkide bulunur. Kendisine bir nalin verildiğini ve bunu bir beze sarıp ya da bir kaba koyup gözetir. Sandaletle yürürken birinin ayağından çıktığı­nı ve tek nalinle kaydığını gören, erkek kardeş, kız kardeş veya ortağın­dan ayrılır, ya eşini boşar ya kölesini satar ya da bunlardan biri ölür. Bir ri­vayete göre rüya sahibi tam bir sene sonra hastalanır.

Ruyada Terlik Gormek Ne Demek?

Terliklerin kaybolduğunu ve sonradan da bulunduğunu görmek, aile ve akrabalarından bir kadınla aralarında dar­gınlık veya ayrılık olacağına, sonradan ise aralarının düzeleceğine işaret­tir. Terliğin çalındığını veya başka biri tarafından giyilip götürüldüğünü görmek, birinin eşini aldatmaya çalışacağına; birinden bir terlik aldığını ve bunu kaybettikten sonra yeniden bulduğunu görmek elde etmek için uğ­raştığı bir mala sonunda sahip olacağına; ayağındaki terliklerin zorla çıka­rıldığını, yahut yandığını ya da kırıldığını görmek niyetlendiği yolculuktan alıkonulacağına delalet eder.

İslami ve Diyanet Rüya Tabircilerine Göre: Rüyada Ayakkabı

Ayağa mest ya da kundura giymeyi alışkanlık haline getirmeyen biri­nin bunlardan birini giydiğini görmesi korku ve üzüntüye düşmek, biri tara­fından aldatılmak, hapse girmek, ya da ölmekle tabir olunur. Ayakkabı giy­meyi alışkanlık haline getiren birinin bir mest veya kundura giymiş olduğu­nu görmesi korkularından kurtulmak, emniyet ve güven demektir. Bir riva­yete göre kötülüklerden kurtulur ya da deniz yolculuğuna çıkar.

rüyada ayakkabı
 • Zenginliğe ve servete işaret eder.
 • Ayakkabıyı başkasına vermek: Tehlikenin kesinliğine.
 • Şık bir çift ayakkabı: Uzun ve mutlu bir hayata.
 • Küçük ayakkabı: Kötü anılacağınıza ve gözdağı ve­rilerek korkutulacağınıza.
 • Sarı ayakkabı: Kötü biten işlere.
 • Ayakkabı diktirmek: Üzüntülere ve terk edilmeye.
 • Bir kadı­nın ayakkabı çıkarması: Ayrılığa.
 • Ayakkabının sıkması: Çevrede bir ci­nayet işlenmesine.
 • Çocuk ayakkabısı: İşlerin kötüleşmesine işarettir.
 • Ayakkabı boyamak: Sorunlarla uğraşmaya.

Rüyada Ayakkabı Görmenin 1001 Rüya Tabiri

 1. ibn-i Şirine göre ayakkabı görmek: “Ayağındaki ayakkabının dar olduğunu ve ayaklarını sıktı­ğını gören gam ve sıkıntıya düşer, ayağında bir deri ayakkabı gören evle­nir. Ayakkabısını ters giydiğini gören üzüntü ve sıkıntıdan kurtulur,” de­miştir.
 2. Mağripli Cabir’e göre ruyada ayakkabi gormek: ayakkabılarının bir kuyuya ve benzeri bir yere düştüğünü gören eşini boşar. Ayakkabılarını tanımadığı birine sattığını görenin eşi ölür. Bir kadının eşinin ayakkabılarını çaldığını görmesi bela­ya düşeceğine delalet eder.
 3. Cafer Sadık(r.a.)’a göre ruyada ayakkabi gormek: yumuşak ve ayağın içinde rahat ettiği aya­kkabı rüyası yedi şekilde tabir olunur: Eş, cariye, hizmetkâr, kuvvet, yiye­cek, zafer, menfaat.
 4. Ebu Sait El Vaize göre rüyada ayakkabı görmek: “Ayakkabı giydiğini görmek bir ay ticaret amaçlı yol­culukla tabir olunur. Ayakkabının dar olması sıkıntı ve borca, rahat, huzur ve refahın uzak olmasına işarettir,” demiştir.
 5. İsfahanlı Halite göre rüyada ayakkabı görmenin anlamı: “Ayakkabısını kalıba vurduğunu gören bir kadınla iliş­kide bulunur. Ayakkabılarının çalındığını gören üzüntü ve sıkıntıya kapılır, bulduğu bir ayakkabıyı giymediğini gören yabancı birinden mal sahibi olur, ancak bundan yararlanmaz,” demiştir.
 6. Kirmanîye göre rüyada ayakkabi görmenin manası: “Yolculuğa mahsus tabanı iki katlı ayakkabı ve çizme giydi­ğini görmek sefere; şehirlere mahsus ayakkabı ve çizme giydiğini görmek evliliğe delalet eder. Tabanları iki katlı ayakkabı veya çizme giyip onlarla yola çıktığını gören yolculuk yapar. Giydiği bu ayakkabılardan bir şey düş­tüğünü, ayakkabılarının yırtıldığını veya bozulduğunu görmek, yolculuk esnasında hoşuna giden bir yerde kendi isteğiyle ikamet eder ve oraya yerleşir,” demiştir.

Diğer Ayakkabı Rüyaları ve Ne Demek Olduğu

 1. Ayağında delinmiş bir çift kundura olduğunu ve bu kunduralardan ayaklarının göründüğünü gören, herkesin imreneceği bir servet sahibi olur, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulur.
  1. Ayakkabılarından birinin ayağından çıktığını, delindiğini veya kaybol­duğunu görenin elinden servetinin yarısı gider. Eğer iki ayakkabısını da bu şekilde görürse malının tamamını kaybeder.
  2. Ayağındaki kunduraları gelişigüzel sakladığını görmek sevinç ve mu­rada ermekle tabir olunur. Rüya sahibi hapisteyse kurtulur.
  3. Kunduranın delinmiş olması eşlerden birinin ölümüne, kunduraların kaybolup bir daha bulunamaması üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulmaya, kundurayı kalıba koyduğunu görmek bir kadınla evliliğe delalet eder.
rüyada ayakkabı görmek
 1. Ayakkabılarının altına yama veya pençe vurulmuş olduğunu gören eski kocası; ökçesi demirli ayakkabı giydiğini gören karısı yüzünden üzün­tüye uğrar. Bir rivayete göre aralarında düşmanlık olur.
 2. Ayakkabısının altına yama veya pençe vurulduğunu gören eski koca­sından bir kızı olan bir kadınla evlenir.
 3. Çarık ve yemeni de ayakkabı sınıfından olduğundan bu şekilde tabir olunursa da, çarık ve yemeni köylüler için hayırlı, şehirliler içinse hayırsız­dır. Yani bir köylü veya yolcunun yeni bir çarık giydiğini görmesi hayır ve menfaatle, bir şehirlinin çarık giydiğini görmesi aksine zarar ve kötülükle tabir olunur.

Ayakkabı Çekeceği Görmek

Rüyanızda ayakkabılarınızı ancak çekecek kullanarak rahatça giyebiliyorsanız, bu, günlük yaşamda karşınıza çıkan güç­lüklerle baş etme yeteneğinizi gösterdiği gibi, küçük sorunları çözmek için bir miktar yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğu an­lamına da gelir.

Rüyada Ayak Görmek

Bir ayağının kırıldığını veyâ kesildiğini gören ya malının yarısını yâhutta ana babasından birini kay­beder. İki ayağını da aynı durumda gören ise ya yol­culuğa çıkar veyâhut vefât eder. Ayaklarının camdan ol­duğunu görenin ömrü kısa, malı az olur. Demirden yâhut bakırdan ayak iyidir. Ayağını ağaca bağlı görmekte böyledir. Ayağının kuş ayağı gibi olduğunu görmek hayırdır. Ayaklarını eğri gören, doğru yoldan ayrılır. Tek ayaklı ol­duğunu gören yanlış kişiye, itimât eder. Ayağın kü­çülmesi iyi değildir. Kınalı ayak, evliliktir.

Ruyada Bağcık Görmek Ne Anlama Gelir?

Bağcık görmek: Ayakkabı bağcıkları düzeni, dikkatliliği ve titizliği simgeler. Rüyanızda ayakkabılarınızın bağcıklarını bağlıyorsanız, yaşamınıza çekidüzen vermeye ihtiyaç duyduğunuz söylenebilir. Eğer iki ayakkabı tekinin bağcıkları birbirine bağlanmışsa, yolunda gitmeyen bir şeylerin varlığı söz konusudur.

Rüyada Çarık Görmek

Rüyada köylü ve yolcunun çarık giymesi hayır, şe­hirlinin giymesi ise zarardır. Rüyanızda çarık gördüyseniz, veya giyiyorsanız: İstemeye, istemeye bir yolculuğa çıkacağınıza, işleriniz yüzünden sıkıntıya gireceğinize işarettir. Köylü ve yolcunun çarık giymesi hayır, şe­hirlinin giymesi ise zarardır.

Rüyada Kundura Görmek

Rüyanızda kundura gördüyseniz; (Bu türlü rüya iki şekilde yorumlanır:

 1. Maddi sıkıntıya düşeceğinize, canınızın fazlasıyla sıkılacağına, alacağınız bir habere üzüleceğinize işarettir.
 2. Ayakkabı ayağınıza bol geliyorsa; İçinde bulunduğunuz zor durumlardan kurtulacağınıza, maddi refaha kavuşacağınıza, işlerinizde başarı kazanacağınıza, alacağınız bir habere çok sevineceğinize işarettir.

Rüyada Ayakkabı Topuğu Ökçesi Ne Demek

Rüyada gördüğünüz ayakkabı ökçesi yani topuğu görmek evlatla yorumlanır. Bir kimse uykusunda ayakkabısında ökçe bulunmadığını görürse, o kimsenin kendisinden sonra evladı kalmayarak, neslinin tükeneceğine, ökçesinin kırılıp yok olduğunu görmek, çocuğunun öleceğine, sol ayak ökçesi kız çocuklara, sağ ayak ökçesi de oğlan çocuklara kıyas edilir. Ökçeler, insan hayatında onun sonunu gösteren işaretlerdir. Ökçenin güzelliği, iyi ve temiz bir ahlaka, sahibinden gelecek güzel hareketlere yorumlanır.


rüyada ayakkabı görmek ne demek-diyanet

Rüyanızın anlamını bu sayfada bulamadıysanız en detaylı rüyayı okumak için lütfen Buraya Tıklayın.

BİZİ TAKİP EDİN BİZE SORUN: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanlımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Ayakkabı Görmek” konusunda 9 mesaj

 1. Rüyamda bayram günü bi eve giriyorum ama çıkarken ayakkabılarımı bulamıyorum. Daha sonra aramaya başlıyorum bi başkası giymiş sonra yanıma geliyor ve senin ayakkabıların sanırım bunlar diyip bana geri veriyor. Ordan çıktıktan sonra biri kırmızı balon hediye ediyor ve bende balonu uçuruyorum.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Betül kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Başınıza sürekli bir olay gelmekte olduğuna ve siz bir türlü bundan ders almamakta olduğunuza, geleceğinizin çok iyi olacağına, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinize, çok gürültülü bir toplantıya gireceğinize, iftiraya uğrayacağınıza fakat bu iftiradan bi şekilde kurtulup haklı çıkacağınıza işarettir…

 2. Merhaba ruyamda, gercekte kendi evim olmayan bir rahat eve girip ama ruyamda evim ayakkabilarimla oda karsisina geciyorum sonra iz biraktigimi fark ediyorum sarimtil izler, geri donup beyaz ayakkabilarimi cikartiyorum, izleri siliyorum daha sonra fark ediyorum ki izler gitmemis kendi ayakkarimi yikadiktan sonra bezle elimle siliyorum izleri ama bir sure sonra gitmedigini ve birinin oraya hali serdigini goruyorum anlami nedir

 3. Bu gun ruyamda gercekteki kendi evimize degil de ruyadaki kendi evimize girdigimi ve sonra ayakkabi ile odanin karsisina gectigimi ve sarimtil iz biraktigimi fark edio geri donup bryaz ayakkabikarimi cikardigimi izleri sildikten daha sonra ise gecmedigini gorup bez ile elimle siliyorum daha sonra bir daha bakiyorum gecmemis sonra foruyorum ki birisi oraya hali salmis anlami nedir bunun.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Emine kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sevinmeye, zenginlik ve servet güzel ve saadet verici bir hayata başlanacağına, giriştiğiniz işlerde ve uğraşlarda büyük bir başarıyı ve mutluluğu elde edeceğinize, bolluğun ve bereketin artacağına, iyi şeylere, zenginliğe, varlıklı arkadaşlara sahip olacağınıza işarettir…

 4. murat ozpamuk

  iki kizim bir oglum var ruyada ucununde olmus oldugunu goruyorum ve hickira hickira agliyorum keske sizin yerinize ben olseydim diyorum

  1. Rüya Yorumcusu

   Murat Ozpamuk kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Çok iyi ve güzel haberler alacağınıza, bolluğa, berekete, mutlu olmaya, gam ve kederden kurtulmaya, düşmanınızı yeneceğinize, son zamanlarda yeni bir huyunuzun ortaya çıkacağına işarettir…

 5. murat ozpamuk

  ruyamda bir at ahiri goruyorum sonra atlar 5 veya 6 parcaya ayrilmis ama kan yok parcalama isleminide gormuyorum ve bir tay goruyorum canli ama ayaklari ve kafsi haric derisi yuzulmus

  1. Rüya Yorumcusu

   Murat Ozpamuk kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Mal kaybına, fakirliğe, sıkıntıya, bolluğa, berekete, çok geçmişte kalmış ve adeta hatırlandığında size burukluk veren eski dostlara ayrıca bu insanlardan haber alacağınıza ya da duyacağınıza ve bunlardan biriyle karşılaşacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.