Rüyada Kadın Görmek Hayırlı Mı? Diyanet Rüya Tabiri

Rüyada kadın görmek ile ilgili tüm rüyalarınızın gerçek hayatta nasıl yorumlandığını aşağıdaki detaylı rüya tabirinde okuyabilirsiniz. Bu dini, islami ve diyanet rüya tabirleri açısından dikkatlice hazırlanmış rüya analizinde tüm sahneler tek tek başlıklar halinde sıralanmıştır.

Rüyada Kadın Görmek – Diyanet Tabiri

Rüyada genç bir kız görmek; bir gençle tanışıp arkadaş olacağınıza işarettir. Bu rüya bir genç kız veya bir kadın tarafından görülmüş ise; hayatında bazı olumlu değişiklikler olacağına ve büyük sevinç ve mutluluklara kavuşacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyada evine bir kadın girdiğini görmesi, sevinç ve huzura delalettir. Birçok kadını bir arada görmek rüya sahibinin dünyaya çok meylettiği şeklinde tabir olunur. Rüyada kadın, dünyayı temsil eder. Rüyada ihtiyar bir kadın görmek, para ve servettir. İhtiyar kadınla yattığını, ondan bir şey aldığını veya ihtiyar bir kadının kendisine doğru geldiğini gören kimse, kolay elde edilecek dünyalığa kavuşur. Rüyada bir kadınla çekişmek, servette uğranılacak zarardır. Bir kadının kendisini öptüğünü gören kimse, servete kavuşur. Bir kadının kendisini öptüğünü gören kimse, servete kavuşur. Rüyada görülen kadınla evlenmek veya gördüğü kadının kendisine bir şey vermesi, dünyaya çok düşkün olmakla yorumlanır.

Çirkin yüzlü kadın görmek de fakirliğe işarettir. Rüyada inançsız kadın gören kimsenin eline haram mal geçer. Kadınla konuştuğunuzu görmek, hayatınızda yeni bir safha açılacağına delil sayılır. Rüyada bir kadından bir şey aldığını veya kadının kendisine bir şey verdiğini görmek, o kimsenin dünya işleriyle meşgul bulunduğuna, üzerinde bir çok mücevher taşıyan süslü bir kadın görmek, zengin olacağınıza alamettir. Bir kadını arkadan görmek, işlerinizin düzensiz gideceğine ve herkesin sizden yüz çevireceğine yorumlanır.

Rüyada genç bir kız görmek, haram mala, kadınlarla toplu bir halde oturup sohbet ettiğini görmek, işsiz kalmaya ve tembelliğiniz yüzünden kazancınızın azalacağına işaret eder. Rüyada kadın, hem hayır hem şerle yorumlanır. Kadını bazı yorumcular, ambar; mahzen, sandık gibi şeylerle de tabir ederler. Bazen kadın, kabirle de yorumlanır. İbn-i Ke-sir’e göre; rüyada kadın görmek, hapis ve ortağa da delâlet eder. Rüyada kel bir kadın görmek, bu rüya fitne çıkacak bir olaya işarettir. Bazen rüyada kel bir kadın görmek, aile sırlarını ortaya döken veya insanların ayıplarını araştıran bir kadına işaret eder. Rüyada cilve yapan bir kadın görmek, aile ve iş hayatında mutlu olunacağına işarettir. Rüyasında deli bir kadın görmek, dünya malına işarettir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek veya gebe kadın görmek, üzüntü ve kedere ve gizli işlere işaret eder. Bekâr kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işaret eder. Kısır kadının gebeliği, o sene kıtlık olup geçim sıkıntısı çekileceğine, hayırların azalıp, hırsızlık olaylarının çok olacağına, fitne ve fesadın çoğalacağına işaret eder. Dul kadının veya genç kızın kendilerini gebe görmeleri, evlenmelerine işarettir. Bir kadının kendisini rüyada gebe olarak görmesi mala yorumlanır. Genel olarak hamilelik ve hâmile görmek iyiye yorulur. Rüyada gebe olduğunu gören kadın övülür ve şerefe nail olur, malı artar.

Rüyada Kadın Organı Görmek

Rüyada kadınlık organını gören kimse, üzüntüden kurtulur, bir ihtiyacı varsa giderilir. Bir kadının cinsel organından su aktığını görmek, evlat doğurmaya delalettir. Bir erkeğin, kadınlık organına sahip bulunduğunu görmesi, sıkıntıya düşmeye işarettir. Kadının cinsel organından ateş çıktığını görmek, ileride devlet kademelerinde büyük bir makama sahip olacak bir evlada delalet eder. Bir kadının fercinden (cinsel organından) güzel bir koku çıktığını görmek, o kadının ahlak-ı hamide sahibi bir insan olmasına delalettir. Hanımının tercini büyümüş görmek, çokça evlada işarettir.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada yaşlı kadın veya ihtiyar kadın görmek, gıybet eden ve insanlarla alay eden bir kimse ile tabir olunur. Bazen bu rüya pişmanlığa, hile yapmaya ve üzüntüye de delalet eder. Bu rüya bazen de helal mal ile, kafir olan ihtiyar kadın ise haram mal ile tabir olunur. Rüyada ihtiyar bir kadın görmek, para ve servettir. İhtiyar kadınla yattığını, ondan bir şey aldığını veya ihtiyar bir kadının kendisine doğru geldiğini gören kimse, kolay elde edilecek dünyalığa kavuşur. Rüyada görülen çirkin ve ihtiyar bir kadının kendisinden yüz çevirdiğini ve uzaklaştığını gören kimse, fakir düşer ve ahiret hayatına yönelir. Çirkin ve yaşlı bir kadın, fakir düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek veya kadının tenasül uzvunu görmek, sıkıntı içinde bulunan kimsenin sıkıntıdan kurtulmasına, ihtiyaçlı kimsenin ihtiyacını gidermesine, bekar kimsenin evleneceğine, bir yolculuğa çıkmaya, ortaklık kurmaya, sırları açıklamaya, maden ve gizli şeyleri tanıyıp anlamaya işarettir. Kadının tenasül uzvu, yüzün döndüğü kıbleye ve mihraba, insanın sır kapısına ve hamama işarettir. Rüyada gördüğü kadın tenasül uzvundan faydalanan kimse, kendisine emanet olan bir maldan tasarruf eder. Rüyada erkeklerde kadın organı, kadınlarda da erkek organı görülmesi, erkeğin kötü haline ve zillete düşmesine, kadının ise metanet ve erkek karakterine sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada bir kadının cinsel organına su girse, o kadının çocuğu olur. Rüyada hanımının cinsel organını emdiğini gören kimse ferahlığa erişir. Hanımının tenasül uzvunu arka tarafından görse, o kimsenin umduğu dostluk ve sevgi nefret, kin ve uzun süren bir düşmanlığa dönüşür. Kendisinde her iki cinsel organın bulunduğunu gören kadın, kocasının yanında itibarlı olur. Erkeğin, kendisinde kadın cinsel organı görmesi iyi sayılmaz. Karısının cinsel organını gören kimse sıkıntıdan kurtulur.

Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Rüyada çıplak kadın görmek  her ne şekilde olursa olsun kurduğu veya yaptığı işlerde başarı kazanacağına işarettir.  Rüyasında anadan doğma soyunduğunu gören, cahil ve bilgisiz bir kişidir. Bütün hayatı boyunca bilgiden ve ilimden yoksun kalır. Eğer ahlakı bozuk bir kimse ise halk tarafından kötü bir gözle görülür. Hiçbir zaman hiçbir işinde başarılı olamaz ve toplum içinde sönük bir şekilde yaşar, bir gölge halinde kalır. Rüyasında çıplak olup halktan utandığını ve onlara karşı örtünmek için bir şey istediğini gören halk arasında rezil olur ve sırrı anlaşılır. Rüyada çıplak olup, halktan örtünecek bir şey istediğini görmek, rezil olup dile düşmektir. Çıplaklığından utanmadığını ve halkın da buna aldırmadığını gören kimse hacca gider. Mahrem yerinin örtülü olması şartıyla çıplak olduğunu gören kimse iddiasında temize çıkar. Hapiste ise kurtulur, bütün günahlarından tövbe eder. Rüyada çırılçıplaklık, bilhassa kadın için dile düşeceğine işarettir. Zengin birisinin bu rüyayı görmesi iflasına, evini satmasına veya karısından ayrılmasına yorulur.

Kendisini çıplak gören kimse memur ise görevinden alınır. Kocasının yanında çırılçıplak soyunduğunu gören kadın ondan boşanır. Rüyada çıplaklık, darda olan bir kimse için iyi, zengin ve refah içinde yaşayan kimse için kötü bir rüyadır. Kendisini çıplak görüp de bundan utanmayan bir kimse şiddetli bir yoksulluğa düşer, fakat dinini sağlamlaştırır. Rüyada üzüntülü bir kimse çıplak olduğunu görse üzüntüsünden halas olur. Rüyada çıplak olmak, yeni elbiseye de delalet eder. Bir mescitte soyunduğunu görmek, günahlardan arınmaya işarettir. Çırılçıplak olduğu halde, hem kendisinin hem de insanların bunun farkında olduğunu görmek, hastalıktan şifa bulmaya, üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaya, borçlarını ödemeye işarettir.

Çıplak olarak koşmak, haksız yere suçlanmaya işarettir. Rüyada bir kadının kendini çırılçıplak olarak görmesi, kocasından boşanmasına işarettir. Çıplak olduğu halde halktan utanmadığını ve onlardan örtünmek için bir şey istemediğini gören, hacca gider. Vücudu çıplak, fakat cinsi organları örtülü olduğunu gören, affa uğrar ve üstünlük kazanır. Din bakımından buna layık değilse, bu rüya hakkında hayırlı değildir.

Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada güzel kadın görmek veya genç kadın görmek arzu edilen bir hayrın oluşmasına delalettir. Rüyada görülen kadın güzel ise, rahat geçirilecek bir seneye işarettir. Rüyada güzel kadın görmek, fakir bir kimse için para ve rızık, zengin bir kimse için de fitnedir. Rüyada güzel bir kadını öpen kimse, zevk yolunda malını israf eder. Süslü ve güzel yüzlü kadın gören kimse zengin olur. Rüyasında güzel bir kadın görmek rahat ve hayırlı bir yıl geçirmeye işarettir.

Rüyada Doğum Yapan Kadın Görmek

Rüyada doğum yapan kadın görmek veya hamile bir kadının doğurduğuna şahit olmak çocuğa yorumlanır. Rüyada erkek çocuk doğurmak, felaha ve müjdeli bir haber almaya işaret eder. Bekar bir kimsenin doğum yaptığını görmesi, evlenmesi ile tabir olunur. Hamile olmayan bir kadının rüyada doğum yaptığını görmesi, kocasının zengin olacağına delalet eder.

Rüyada Ünlü Kadın Görmek

Rüyada ünlü kadın görmek, hakarete ve zarara uğramaya delalet eder. Bir başka alime göre ünlü ve şöhreti olan bir kadın görmek evlatlarından birinin devlet erkânından olacağına işaret eder.

Rüyada Yabancı Kadın Görmek

Rüyada yabancı kadın görmek veya Rüyada görülen tanınmayan kadın her zaman tanınan kadından daha makbuldür. Rüyada yabancı bir kadın görmek, dünyadaki işlerinizin düzenli gideceğine işarettir.

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada çarşaflı kadın görmek karamsar bir döneme girer ve hayatı kararır. Hayatına anlamsız işe yaramaz kişilerin girebileceğine yorumlanır. Bir başka alime göre ise rüyada çarşaflı veya yüzü bir örtü veya bezle , peçeyle örtülü bir genç kadın görmek, gizli bir kuvvet tarafından hayatınızın yönlendirildiğine, rüyada türbanlı kadın görmek, aileniz içinde sizi üzecek bazı gizli olayların meydana çıkacağına, tesettürlü bir kadın görmek, sizden saklanmak isteyen sırların da açıklanacağına işaret eder.

Rüyada Tanıdık Kadın Görmek

Rüyada tanıdık kadın görmek o şahsa hayır hususunda yardımcı olur. Rüyada tanıdıkğınız bir kadını görmek, arkadaşlarınızın yardımı ile iyilik göreceğinize, tanımış olduğunuz bir adınla yolculuk yaptığınızı görmek, bir toplantıya katılacağınıza işaret eder.

Ruyada carsafli Kadin Gormek-Ruyada Tanidik Kadin Gormek
Ruyada carsafli Kadin Gormek-Ruyada Tanidik Kadin Gormek

Rüyada Emziren Kadın Görmek

Rüyada emziren kadın görmek veya bir kadının rüyasında kendi çocuğunu emzirmesi, çocuğun iyi insan olacağına işarettir. Bir kadının kendi memesinden emdiğini görmesi, kızının mirasından yararlanmak zorunda kalacağına işaret eder. Bir kadının rüyada başka bir kadının memesinden emmesi, süt gelmesi halinde maddî menfaate; süt gelmemesi halinde, sevicilik veya kadın kadına sapık ilişkiye işaret eder. Rüyada emziren kadın görmek rüyayı gören kimse, ondan yararlanır. Bir kadının göğsünü emen kimse, o kadının durumuna göre, az veya çok, helâl veya haram mala kavuşur.

Rüyada Kadın Göğsü-Memesi Görmek

Rüyada kadın göğsü veya memesi görmek büyük bir zattan iyilik görür. rüyada görülen kadın göğsü murada erişileceğine işarettir. Rüyada bir kadının veya kızın memesini görmek yolculuğa ve dünyada murad ettiği şeye kavuşmaya delalettir.

Rüyada Sakallı Kadın Görmek

Rüyada salakkı kadın görmek eğer rüyadaki sakallı kadın beyaz sakallı ise, parlak ve mutlu günler göreceğinize, siyah sakallı ise, günlerinizin çok zor geçeceğine, kır sakallı ise bazen kederli ve sıkıntılı, bazen da neşeli ve mutlu günler geçirerek ömür süreceğinize delâlet eder.

Rüyada Kadınla Sevişmek

Rüyada kadınla sevişmek veya bir kadınla cinsel ilişkide bulunmak; çok yüksek bir mevkiye ulaşacağına işarettir. Bu sırada meni gibi bir şeyi görmek; bu rüya uyanıkken gusul icabedeceği için yorumlanmaz. İhtiyar bir kadınla cinsel ilişkiye girmek çok servet anlamına gelmektedir. Çirkin bir kadınla istemeden cinsî ilişkide bulunmak sıkıntı ve üzüntüdür. Tanımadığı bir kadın ile cinsî ilişkide bulunan kimse, servetini israf eder.

Düşman olduğunuz bir bayan ile ilişki kurduğunu ve yattığını görmek; ona karşı her hususta üstün geleceğine, dostu veya arkadaşı ile münasebette bulunduğunu görmek; bir başka kimseye hediye vereceğine, tanımadığı bir kimse ile birleştiğini görmek; parasını boş yere harcadığına ve sonunda darlığa düşeceğine, bir hayvanla ilişkide bulunduğunu görmek; düşmanına üstün geleceğine, kendi kendisiyle ilişki kurduğunu görmek; iş istemek için bir makama baş vuracağına, çıplak bir kimse ile ilişki kurduğunu görmek; her ne şekilde olursa olsun kurduğu veya yaptığı işlerde başarı kazanacağına işarettir.

Rüyada Kadın Kadına Sevişmek

Rüyada kadın kadına sevişmek, halkın faydalanacağı iyi ve hayırlı işler yapmaya veya politikacı ise kazanacağına işaret eder. Bir kadının kadın ile cinsel ilişkide bulunduğunu gören kimse, o yakınma karşı saygı ve sevgisini yitirir. Cennet hurilerinden birisiyle cinsi münasebette bulunan kimse, sevinç ve ferahlıkla dinî bahislerden hayırlı bir şey duyar. Evli bir kadının, başka bir kadınla ilişkide bulunması, kocasından ayrılacağına işaret eder.

Rüyada Kadını Dövmek İşkence Etmek

Rüyasında bir kadının recmedildiğini (şiddet gösterildiğini) gören kimse, bir adama hakaret eder. Rüyada kadının dövüldüğünü veya şiddet uygulandığını görmek, aynı zamanda ırza ve namusa dokunan biri hakkında yersiz iftiraya da yorumlanır. Eğer recim yapılan kadın bu cezayı hak etmiş ise, bu takdirde recmedilen kimsenin günahlarından kurtulacağına delâlet eder.

Rüyada Kız Görmek

Rüyada genç kız görmek, genç kadın görmek gibi yorumlanır. Güzel genç kız dünya servetidir. Helâl kazanç ve mutluluk olarak yorumlanır. Rüyada kız görmek, rütbeli kimseler için zorluk ifâde eder. Bekâr kız görmek, bazen binite (Binek atı), bitkisel araziye işaret eder.

Rüyada Kız Çocuğu Görmek

Kız çocuğu görmek, bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, büyüyen ve artan şeylere işaret eder. Rüyada görülen küçük kız çocuğu, dünyalığa işarettir. Bir kimsenin rüyada, arkasına kız çocuğunu alıp götürmesi, erkek çocuğunu alıp götürmesinden daha iyidir. Rüyada kız çocuğu görmek, erkek çocuğu görmekten daha hayırlıdır. Küçük kız çocuk görmek, kolay ve rahat kazanılacak kazanca işarettir. Aynı zamanda mutluluk ve bereketin de habercisidir. Küçük bir kız çocuğunu kucağında taşıdığını gören bir kimse mutluluğa garkolur. Etrafında itibarı artar. Karısının kız doğurduğunu görmek, bağlanacak işte başarıya ulaşılacağını gösterir. Küçük kız çocuğunun veya bir kız çocuğunun öldüğünü görmek rızkın daralmasına, mutluluğun azalmasına işarettir.

Rüyada Fahişe görmek

Rüyada fahişe bir kadın görmek, ahlaklı ve dürüst bilinen birinin kötü fiilleriyle karşılaşılarak oyuna gelineceğine işarettir. Rüyada bir fahişe kadın görmek; şansınızın açılacağına; işlerinizin yoluna gireceğine ve herkes tarafından takdir edilen bir insan olacağınıza işaret sayılır.

18 YORUM

 1. Selam yasli bir qadin idi ve nenemin qohumu idi lakin men onu tanimadim atam tanidi dedki uzaq qohumuzdu elaae olmayib ama yuxuda tanis olduq ve nenemin adini cekib can ay baci deyib gozunu yumub yatigini gordum bu qadin nenem ucun bizim eve gelmisdi nenem rehmetlik olub ve men nenemin adini dasiyiram bu ne anlamdi lutfen yazin

  • merhaba gizli gold bu rüya sır sahibi, ahlak sahibi bir insan ile tabir olunur. Bazen de bu rüya kendisine güvenilir bir kimse ile tabir olunur. Bu tür rüyalar yolculuktan geri dönmek, hamilelik, kadın, riyaset ve hayat olarak yorumlanır. Bazı alimlere göre rüyayı görenlerin çevresinde üstün yetenekli ve söz sahibi olacağına işaret eder. bazen sahip olduğu malı harcamaya delalet eder.

 2. Mrb rüyamda tatildeydim annem ablam vardık bi aile dah vardı küçük bi kızları bide genç bi kız ları vardı kızın ansi babası markete gitçek miş annemide götürdüler adam bana bakrak kızım sana emnet dedi 1 kaç sat geçti orda bi çoçuk la ben bek anlşamıyorum o ban vurdu ben bişy yabmadım odama çıktım aşdan bagrık sesi felen geldi aşgı indim o ban vuran çoçuk o kıza da vur du ben de çoçukga saldırdım kolunu kırdım bunu amcasımı dayısımı neyidi hatırlamıyom o geldi onda vurdum bikaçtane sonra kendimi ablamı ve o kızı bizim kaldımız odada gördüm kız dudam daki yarayı temizliyodu sonra uyandım

  • Merhaba Celal bu rüyayı gören kimse, düşmanına galebe çalar. Bu rüya uzun ömürlü olmaya ve dostluğa işaret eder. Bir alime göre bu rüya düşmanlarla barış yapmaya işarettir. Bir kimsenin vatanına veya evine iş yerine döneceğine delalet eder. Rüya sahibi çevresine karşı sevgi besler, ömrü uzun olur, dünyevî işlerine önem verir, ahiret ile alakalı işlerine önem vermez.

 3. Rüyamda bildiğim bi kadın bi erkek var. Bu ikisi sevgililer normal hayatta. Erkekle biraz konuşmuşluğum var, ama kızla hiç muhattap olmadım. Rüyam ise şöyle: ablam ve ben bu kızın arabasında oluyoruz. Siyah parlak bir araba. Ben ön koltukta kızın yanında oturuyorum. Siyah mat ve güzel spor bir arabanın yanından geçiyoruz. İçinde de bu kızın sevgilisi var selam veriyoruz. Sonra kız ayrıldıklarını söylüyor bana telefonunu gösteriyor, erkek arkadaşı bunun hakkında sosyal medyaya göndermeli mesajlar yazmış.
  Bu arada gerçek hayatta erkek olan kendini geliştirmiş, müziğe yeteneği olan yakışıklı bir çocuk, kız da çok güzel ve durumu çok iyi , giyimi çok güzel

  • Merve kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yalan ve yanlış haberlere,güzel ve mutlu bir ilişkiye başlayacağınıza,hayırlı işler yapılacağına,çok önemli bir yere gidileceğine,ün ve şöhret sahibi olacağınıza,yetenekli olunacağına,evlilik teklifi alacağınıza,kısa süreli geçici sıkıntı yaşayıp feraha kavuşmaya işarettir…

 4. rüyada görmüş olduğum rüya için bir tabirci arıyorum sonra ünlü bir rüya yorumcusu geliyor elinde poşetlerle bir yere sipariş götürüyor beraber gidiyoruz. patronun evi olduğunu görüyorum oturuyoruz bize ikramda bulunuluyo bu ismini telefon numarasına benzer numaraları bir kağıda yazıp yerdeki yastığın altına koyuyor. bende ayıp böyle olmaz deyip yerden alıp ikram tabaklarının üstüne koyuyorum. sonra evi soymaya geliyoruz evde patronun yaşlı anne babası var ben hayır hırsızlık yapmıcam diyorum. polis çağırırlar diyor. ne olursa olsun diyorum. patronun kızı geliyor o esnada ben otururken karşımda ayakta duruyor ellerimi tutuyor başını kucağıma koyuyor bana aşık oluyor. bir yatağa yatıyoruz giyinik bana sırtını dönerek yatıyor. sarılıyorum kolum göğsüne değiyor rahatsız oluyor karnına doğru indiriyor… yorumlarsanız sevinirim saygılarımla ?

  • yeni kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Geçmişte bir yanlışlık yüzünden kaybedilenlere imkanlara yeniden kavuşmaya,sıkıntıların bir müddet daha süreceğine,üzüntüye,kedere,çaresizliğe,zayıflığa,korkuya,genç bir eşe sahip olacağınıza,serbest ticarette iyi bir talihe,ailenizde bazı kavgalı günler yaşayacağınıza,aşk hayatınızda ciddi ilişki yaşayacağınıza,bazı engellerle karşılaşmaya işarettir…

 5. Rüyamda orta yaşlı tanıdığım bir kadını arkadan yürürken görüyorum.Benim evime doğru yürüyormuş. Dışardayız, fakat gördüğüm mekan şu an oturduğum yer değil.

  • yoncagül kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bi düşmanınızın olduğuna,zorlukların başlayacağına,işlerinizde başarılı olmaya,mutlu ve müjdeli haberler alacağınıza,gönül rahatlığına,işinizde yüksek makamlara geleceğinize,elinize bol miktarda para geçeceğine,mal veya mülk sahibi olacağınıza,hayatınızla ilgili yepyeni kararlar almaya,hayatınızda yenilikler yapmanız gerektiğine işarettir…

 6. Selam.
  Lütfen bu rüyanı benim için doğruca yorumlayın.
  Rüyamda bir cumhurbaşkanının kızının evime geldiyini ve benimle sohbet etdiyini, benim ondan, onun da benden hoşlandığını, sadece ayaklarımızın bir-birine dokunduğunu, bir daha görüş için vaatleşdiğimizi, daha sonra kapıdan ötürerek eve geldiyimi gördüm. Rüya öyle gerçekdi ki, rüyadan durdum ve sabah namazı vakti olduğu için namaza başladım. Hala unutamıyorum.

  • Elmin kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yeni bi aşk ilişkisinde bulunacağınıza,aşk macerası içerisinde bulunacağınıza işaret eder.Çok mutlu olacağınıza,yeni bi aşka yelken açacağınıza ve bazı engellerle karşılaşacağınıza ama bu engelleri aşıp sonunda zafere çıkacağınıza işarettir.Çok büyük bi düşman sahibi olacağınıza ama bu düşmanı kısa zamanda yeneceğinize simgeler…

 7. Rüyamda başı kapalı bir genç kadın biri siyah, biri beyaz iki köpege ekmek veriyordu, davranışını begendigimden biraz sohbet ettik, kadın ayrılıp evine girdi, 3 adamla aynı apartmandaki asansöre bindik, 3 katlı apartmanın üst katına çıkarken adamlar benle “dul kadınla ha” ve benzeri sözlerle alaycı bir ifade ile konuşuyorlardı “apartmandaki tek dulu buldun” falan, öfkeleniyorum ve inereken “gerçek olmayan şeyleri söyleyenler yavşaktır” diyorum çok bozuluyorlar aynı apartmanda satılık daiere arıyormuşum, boş daireler var ama satın alamıyorum

  • caner kardeşim rüyanın yorumu şöyle : korkak bir düşmandan kötü sözler işiteceğinize,kendinizi farkında olmadan bir olayın içine atmış ve neredeyse zarar görmek üzere olduğunuza,hayırlı bir evliliğe,iyi bir dünya geçmine,çok kısa bir süre sonra muradınıza ereceğinize,iş yaşamında başarılı olacağınıza,yeni bir seviyeye adım atacağınıza,rahatlığa,size maddi yükü olan kimseden kurtulmaya,mesleğinizde ilerleyeceğinize işarettir…

  • rüyanın yorumu şöyle : müjdeli haber alınacağına,malından bir kısmının elinden çıkacağına ve sonradan tekrar elde edeceğinize,sevinç ve mutluluk duymaya,bol ve berekete,işlerinizin düzeleceğine,zenginliğe,iş hayatınızda büyük başarılar kazanacağınıza işarettir…

 8. rüyanızın yorumu şudur : istenilen işin gerçekleşeceğine,sıkıntıdan kurtulmaya,iyi ve sevindirici haberler alacağınıza,tanıdığınızdan büyük bir iyilik görmeye,hayatınızın her yönden selamete ulaşacağınıza,kısa zamanda elinize bol para geçeceğine işarettir…

 9. rüyanızın yorumu şudur : öncelikle rüyada kadın görmek elbette hayırlıdır bu rüya hiç bi zaman hayırsız değildir geçelim rüyanızın asıl yorumuna çok iyi dinleyin,dünya işleriyle meşgul olacağına,mutluluğa,gücün farkına varacağına,zengin olmaya,seyahate çıkmaya,iyiye işarettir…

RÜYANI YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here