Rüyada Kadın Görmek, Hamile Kadın, Yaşlı, Güzel Kadin Organı

Rüyada kadın görmek ile ilgili tüm rüyalarınızın gerçek hayatta nasıl yorumlandığını aşağıdaki detaylı rüya tabirinde okuyabilirsiniz. Bu dini, İslami, diyanet, modern ve psikolojik anlamda rüyada hamile kadın, yaşlı kadın, güzel kadın ve diğer kadın rüyalarının dikkatlice hazırlanmış rüya analizinde tüm sahneler tek tek başlıklar halinde sıralanmıştır.

Rüyanızda, herhangi bir kadınla karşılaşıyorsanız; Çalışmanızın karşılığını, mal-mülk sahibi olarak alacağınıza, maddi şeylere düşkünlüğünüzün artacağına, bu yüzden etrafınızca hoş karşılanmayacağınıza, düst ve yakınlarınızla aranıza soğukluk gireceğine, bu huyunuzdan vazgeçtiğiniz takdide, tekrar eski saygınlığınızı kazanacağınıza işarettir.

Rüyada Kadın Görmek – Diyanet Tabiri

Rüyada genç bir kız görmek; bir gençle tanışıp arkadaş olacağınıza işarettir. Bu rüya bir genç kız veya bir kadın tarafından görülmüş ise; hayatında bazı olumlu değişiklikler olacağına ve büyük sevinç ve mutluluklara kavuşacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyada evine bir kadın girdiğini görmesi, sevinç ve huzura delalettir. Birçok kadını bir arada görmek rüya sahibinin dünyaya çok meylettiği şeklinde tabir olunur. Rüyada kadın, dünyayı temsil eder. Rüyada ihtiyar bir kadın görmek, para ve servettir.

 • Rüyada genç kadın görmek: arzu edilen bir hayrın oluşmasına delalettir.
 • Güzel kadın görmek: Servete işarettir.
 • Çirkin kadın görmek: Fakirliğe işarettir.
 • Dargın olduğunuz bir kadını görmek: Kazancınızın azalacağına işarettir.
 • Darıldığınız kadınla barıştığınızı görmek: Kazancı­nızın tekrar artacağına işarettir.
 • Tanımadığınız bir kadını öperken gör­mek: Değeri yüksek bir ziynetinizi kaybedeceğiniz anlamına gelir.
 • Karı­nızı yabancı bir erkekle yatakta yakaladığınızı görmek: Malınızı, mülkü­nüzü, paranızı ve işinizi kaybedeceğinize işarettir.
 • Eşiniz sayesinde güzel bir kadınla tanıştığınızı görmek: Eşinizden boşanarak ayrılacağınıza işaret­tir.
 • Genç ve güzel bir kadınla oynaştığınızı görmek: Bolluğun ve bere­ketin çok olduğu bir seneye rastladığınıza, bütün dertlerinizden kurtulacağı­nıza ve niyetlerinizin tümünün gerçekleşeceğine işarettir.
 • Yaşlı bir kadın­la konuştuğunuzu görmek: Dünya nimetlerinden elinizden geldiği kadarıy­la yararlanmaya çalıştığınıza işarettir.
 • İhtiyar bir kadının iltifatına mu­hatap olduğunuzu görmek: Dünyevi işlerle çok uğraştığınız anlamına gelir.
 • Alımlı bir kadınla birlikte olduğunuzu görmek: Kısa sürede servete ka­vuşacağınız anlamına gelir.
 • Bir kadının siyah elbise giydiğini görmek: Nefrete.
 • Kırmızı elbise giyerse: Kızgınlığa.
 • Mavi elbise giyerse: Dostluğa ve arkadaşlığa.
 • Kahverengi giyerse: Şevkate.
 • Beyaz elbise giyerse: Aşka işarettir.

Rüyada bir kadınla çekişmek, servette uğranılacak zarardır. Bir kadının kendisini öptüğünü gören kimse, servete kavuşur. Bir kadının kendisini öptüğünü gören kimse, servete kavuşur. Rüyada görülen kadınla evlenmek veya gördüğü kadının kendisine bir şey vermesi, dünyaya çok düşkün olmakla yorumlanır.

rüyada kadın görmek

Rüyada inançsız kadın gören kimsenin eline haram mal geçer. Kadınla konuştuğunuzu görmek, hayatınızda yeni bir safha açılacağına delil sayılır. Rüyada bir kadından bir şey aldığını veya kadının kendisine bir şey verdiğini görmek, o kimsenin dünya işleriyle meşgul bulunduğuna, üzerinde bir çok mücevher taşıyan süslü bir kadın görmek, zengin olacağınıza alamettir. Bir kadını arkadan görmek, işlerinizin düzensiz gideceğine ve herkesin sizden yüz çevireceğine yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek veya gebe kadın görmek, üzüntü ve kedere ve gizli işlere işaret eder. Bekâr kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işaret eder. Kısır kadının gebeliği, o sene kıtlık olup geçim sıkıntısı çekileceğine, hayırların azalıp, hırsızlık olaylarının çok olacağına, fitne ve fesadın çoğalacağına işaret eder. Dul kadının veya genç kızın kendilerini gebe görmeleri, evlenmelerine işarettir. Bir kadının kendisini rüyada gebe olarak görmesi mala yorumlanır. Genel olarak hamilelik ve hâmile görmek iyiye yorulur. Rüyada gebe olduğunu gören kadın övülür ve şerefe nail olur, malı artar.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada yaşlı kadın veya ihtiyar kadın görmek, gıybet eden ve insanlarla alay eden bir kimse ile tabir olunur. Bazen bu rüya pişmanlığa, hile yapmaya ve üzüntüye de delalet eder. Bu rüya bazen de helal mal ile, kafir olan ihtiyar kadın ise haram mal ile tabir olunur. Rüyada ihtiyar bir kadın görmek, para ve servettir. İhtiyar kadınla yattığını, ondan bir şey aldığını veya ihtiyar bir kadının kendisine doğru geldiğini gören kimse, kolay elde edilecek dünyalığa kavuşur. 

İhtiyar kadınla yattığını, ondan bir şey aldığını veya ihtiyar bir kadının kendisine doğru geldiğini gören kimse, kolay elde edilecek dünyalığa kavuşur. Rüyada görülen çirkin ve ihtiyar bir kadının kendisinden yüz çevirdiğini ve uzaklaştığını gören kimse, fakir düşer ve ahiret hayatına yönelir. Çirkin ve yaşlı bir kadın, fakir düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada güzel kadın görmek veya genç kadın görmek arzu edilen bir hayrın oluşmasına delalettir. Rüyada görülen kadın güzel ise, rahat geçirilecek bir seneye işarettir. Rüyada güzel kadın görmek, fakir bir kimse için para ve rızık, zengin bir kimse için de fitnedir. Rüyada güzel bir kadını öpen kimse, zevk yolunda malını israf eder. Süslü ve güzel yüzlü kadın gören kimse zengin olur. Rüyasında güzel bir kadın görmek rahat ve hayırlı bir yıl geçirmeye işarettir.

Rüyada Doğum Yapan Kadın Görmek

Rüyada doğum yapan kadın görmek veya hamile bir kadının doğurduğuna şahit olmak çocuğa yorumlanır. Rüyada erkek çocuk doğurmak, felaha ve müjdeli bir haber almaya işaret eder. Bekar bir kimsenin doğum yaptığını görmesi, evlenmesi ile tabir olunur. Hamile olmayan bir kadının rüyada doğum yaptığını görmesi, kocasının zengin olacağına delalet eder.

Rüyada Kadın Organı Gormek

Rüyasında karısının iki cin­siyet organı olduğunu gören, iki işe başlar, birinde mu­vaffak olur. Kendisinde kadınlık organı bulunduğunu gören,, alçalır. Organının herhangi bir madenden olduğunu gören kadın kısır kalır. Karısının cinsiyet organı olmadığını veya arkasında bulunduğunu görenin işleri bozulur. Eşinin organına bak­tığını gören erkek, selamete çıkar. Cinsiyet organından ateş çıktığını gören kadının çocuğu ilerde büyük bir mevkie gelir. Ancak ekmek çıktığını görmek, fakirlikle manalandırılır.

Rüyada kadınlık organını gören kimse, üzüntüden kurtulur, bir ihtiyacı varsa giderilir. Bir kadının fercinden su aktığını görmek, evlad doğurmaya delalettir. Bir erkeğin, kadınlık organına sahip bulunduğunu görmesi, sıkıntıya düşmeye işarettir. Kadının cinsel organından ateş çıktığını görmek, ileride devlet kademelerinde büyük bir makama sahip olacak bir evlada delalet eder. Bir kadının fercinden güzel bir koku çıktığını görmek, o kadının ahlak-ı hamide sahibi bir insan olmasına delalettir. Hanımının tercini büyümüş görmek, çokça evlada işarettir.

Rüyada Ünlü Kadın Görmek

Rüyada ünlü kadın görmek, hakarete ve zarara uğramaya delalet eder. Bir başka alime göre ünlü ve şöhreti olan bir kadın görmek evlatlarından birinin devlet erkânından olacağına işaret eder.

Rüyada Yabancı Kadın Görmek

Rüyada yabancı kadın görmek veya Rüyada görülen tanınmayan kadın her zaman tanınan kadından daha makbuldür. Rüyada yabancı bir kadın görmek, dünyadaki işlerinizin düzenli gideceğine işarettir.

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada çarşaflı kadın görmek karamsar bir döneme girer ve hayatı kararır. Hayatına anlamsız işe yaramaz kişilerin girebileceğine yorumlanır. Bir başka alime göre ise rüyada çarşaflı veya yüzü bir örtü veya bezle , peçeyle örtülü bir genç kadın görmek, gizli bir kuvvet tarafından hayatınızın yönlendirildiğine, rüyada türbanlı kadın görmek, aileniz içinde sizi üzecek bazı gizli olayların meydana çıkacağına, tesettürlü bir kadın görmek, sizden saklanmak isteyen sırların da açıklanacağına işaret eder.

Ruyada unlu Kadin Gormek-Ruyada Yabanci Kadin Gormek
Ruyada unlu Kadin Gormek-Ruyada Yabanci Kadin Gormek

Rüyada Tanıdık Kadın Görmek

Rüyada tanıdık kadın görmek o şahsa hayır hususunda yardımcı olur. Rüyada tanıdıkğınız bir kadını görmek, arkadaşlarınızın yardımı ile iyilik göreceğinize, tanımış olduğunuz bir adınla yolculuk yaptığınızı görmek, bir toplantıya katılacağınıza işaret eder.

Rüyada Emziren Kadın Görmek

Rüyada emziren kadın görmek veya bir kadının rüyasında kendi çocuğunu emzirmesi, çocuğun iyi insan olacağına işarettir. Bir kadının kendini emzirmesi, kızının mirasından yararlanmak zorunda kalacağına işaret eder.  Rüyada emziren kadın görmek rüyayı gören kimse, ondan yararlanır. 

Ruyada Kadin Organi Gormek-Ruyada Yasli Kadin Gormek
Ruyada Kadin Organi Gormek-Ruyada Yasli Kadin Gormek

Rüyada Sakallı Kadın Görmek

Rüyada salakkı kadın görmek eğer rüyadaki sakallı kadın beyaz sakallı ise, parlak ve mutlu günler göreceğinize, siyah sakallı ise, günlerinizin çok zor geçeceğine, kır sakallı ise bazen kederli ve sıkıntılı, bazen da neşeli ve mutlu günler geçirerek ömür süreceğinize delâlet eder.

Rüyada Kadını Dövmek

Rüyasında bir kadının recmedildiğini (şiddet gösterildiğini) gören kimse, bir adama hakaret eder. Rüyada kadının dövüldüğünü veya şiddet uygulandığını görmek, aynı zamanda ırza ve namusa dokunan biri hakkında yersiz iftiraya da yorumlanır. Eğer recim yapılan kadın bu cezayı hak etmiş ise, bu takdirde recmedilen kimsenin günahlarından kurtulacağına delâlet eder.

Rüyada Kız Görmek

Rüyada genç kız görmek, genç kadın görmek gibi yorumlanır. Güzel genç kız dünya servetidir. Helâl kazanç ve mutluluk olarak yorumlanır. Rüyada kız görmek, rütbeli kimseler için zorluk ifâde eder. Bekâr kız görmek, bazen binite (Binek atı), bitkisel araziye işaret eder.

Rüyada Yaşlı Görmek-Rüyada Yaşlı Kadın Görmek www.1001ruyatabiri.com
Rüyada Yaşlı Görmek-Rüyada Yaşlı Kadın Görmek 

Rüyada Kız Çocuğu Görmek

Kız çocuğu görmek, bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, büyüyen ve artan şeylere işaret eder. Rüyada görülen küçük kız çocuğu, dünyalığa işarettir. Bir kimsenin rüyada, arkasına kız çocuğunu alıp götürmesi, erkek çocuğunu alıp götürmesinden daha iyidir. Rüyada kız çocuğu görmek, erkek çocuğu görmekten daha hayırlıdır. Küçük kız çocuk görmek, kolay ve rahat kazanılacak kazanca işarettir.

Aynı zamanda mutluluk ve bereketin de habercisidir. Küçük bir kız çocuğunu kucağında taşıdığını gören bir kimse mutluluğa garkolur. Etrafında itibarı artar. Karısının kız doğurduğunu görmek, bağlanacak işte başarıya ulaşılacağını gösterir. Küçük kız çocuğunun veya bir kız çocuğunun öldüğünü görmek rızkın daralmasına, mutluluğun azalmasına işarettir.

Ruyada Kadin Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

En genel kültürel değerler uzantısında kadın, sıcaklığın, an­neliğin, sığınmanın, doğurmanın, duygusallığın ve koruyucu/göze- tici bir varlığın simgesidir. Rüyalarda, diğer ayrıntılara ve rüyayı gören kişinin niteliklerine göre bu unsurlardan birini ya da bir­kaçını içerebileceği gibi, başka imgelerle de donanabilir. Bir kadı­nın rüyasında kadın, umutları, ihtiyaç duyulan bir şeyi, endişeleri ve kaygıları ifade edebilir. Bir erkeğin rüyasındaysa, karşı cinsle iliş­kileri, sevilen bir kadını ya da genel olarak anne imgesini temsil edebilir.

Rüyada görülen kadının kimliği ve fiziksel ya da ruhsal özellikleri, belirleyici olacaktır. Bir kadının rüyasında yaşlı bir kadın, hem bilge birinin varlığını, hem de yaşlanmaktan duyulan korku­yu anlatıyor olabilir. Bir erkeğin rüyasında yaşlı bir kadın, anneyi ve anneyle olan ilişkileri simgeler. Bir kadın için, rüyada gördüğü ken­disinden daha genç bir kadın, doğrudan doğruya kendi gençliğine gönderme yapıyor olabilir.

Bir erkek içinse, daha pragmatik bir yorum söz konusudur ve genç bir kadın, cinsel arzuları, böyle genç birisiyle birlikte olma isteğini vurgular. Egzotik, gizemli, mis­tik. imgelerle yüklü bir kadın figürü, bir kadının rüyasında yararlan­madığı kendi potansiyelini ve sezgilerini; bir erkeğin rüyasındaysa, bilinçaltıyla bilinç arasında kurulan köprüleri, aşk ve sevgiye du­yulan ihtiyacı ve aşık olma potansiyelini belirtiyor olabilir.

İslami Alimlere Göre: Ruyada Kadin

 • Ünlü rüya tabircisi Kirmanî’ye göre: bir kadını öptüğünü gören mutla­ka bir şeyini kaybeder. Bir kadınla seviştiğini (cima ettiğini) görmek hayra yorulmaz. Eşini başka bir erkekle gören kimsenin malı ve mevkisi elinden gider. Başka bir rivayete göre bu rüya servet, dünyalık, zenginlik ve geniş­lik demektir. Eşinin kendisine başka bir eş veya kadın sunduğunu gören, eşinden ayrılır ve aralarında düşmanlık olur.
 • İsmail El Eş’as’a göre: genç karısının yaşlandığını görmekte hayır yoktur. Karısının güzelliğinin gittikçe arttığını görmek ise din ve dünyada bolluk, hayır ve menfaat sahibi olmak demektir. Karısının fahişelik yaptı­ğını ve kötü şeyler işlediğini görmek yukarıda adı geçenin yani kadının na­mus ve safiyetini korumasına, karısını daima Allah’a ibadet ve dua eder görmek o kadar iyi değilse de bir kötülüğün olmamasına işarettir.
 • Ebu Said El Vaiz’e göre: güzel kadın görmek, sonu olmayan yani gel­diği gibi giden mal demektir. Çünkü güzellik kalıcı olmayıp zamanla deği­şir. Güzel ve genç bir kadının kendisine yüzünü çevirdiğini görmek ileride talihsizlikten sonra genişliğin, düzelmenin meydana gelmesine, şişman kadın görmek yılın bolluk ve bereketine, zayıf kadın görmek kıtlığa ve işlerin yolunda gitmemesine, az kazanca delalet eder. Süslenmemiş ve kapalı (örtülü) yaşlı kadın görmek hayra yorulmaz.
 • İmam Nablusi’ye Göre: Yaşlı kadın görmek dünya ile tabir olunur, ihtiyar bir kadının kendisine doğru geldiğini, kendisine iltifat ederek konuştuğunu gören dün­yaya yönelir. Yaşlı kadının (özellikle vücudunda eksiklik var ve çirkinse) kendisine arkasını dönüp uzaklaştığını görmek dünyanın kendisinden yüz çevirmesine, ihtiyar bir kadın ile şakalaşıp seviştiğini görmek dünyaya ta­lip ve o kadına istekli olmaya, dünya nimetlerinden o kadınla şakalaşma­sı ve sevişmesi oranında yararlanmaya delalet eder.
 • İbn-i Ke-sir’e göre; rüyada kadın görmek, hapis ve ortağa da delâlet eder. Bir kadının dinle ilgili konularda iyiliği emrettiğini, kötülükden yasakla­dığını görmek (özellikle bu kadının rüya sahibi ile bir ilgisi varsa) dinde kurtuluşa, dünyada mutluluğa; birçok kadının bir yere nakledildiğini gör­mek o ülkeye çalışmak için birçok insanın geleceğinne delalettir. Bir kadının kendi­siyle çekişip (dilleşip) aralarında üzüntü verici bir durumun ortaya çıktığı­nı, bunun nefret derecesine vardığını görmek nimetin yok oluşuna işarettir. Eğer rüya sahibi makam sahibiyse görevinden alınmasına, artık karar ve yetki sahibi olmamasına; bu kadınla sonradan barıştığını görmek yeniden me­muriyete dönmesine, makamına oturmasına, durumunun düzelmesi anlamına gelir.

Ruyada Kadin Gormenin 1001 Rüya Tabiri


Kadınla şakalaşıp sevişen kişinin tanınmamış ihtiyar kadından daha güçlü olduğu herkesçe kabul edilmiştir. Eğer görülen kadın güzel ve iyi ahlaklıysa, sahip olunacak dünyalığının haram ya da dinen mekruh oluşu­na, eğer kadın çirkin, saçları düzensiz ve karmakarışık ve kirli ve pis ise ne dine ne de dünyaya yarar, hayırsızlığına delalet eder.

 1. Güzel bir kadınla konuştuğunu veya sohbet ettiğini ya da gülüşüp oy­naştığını yahut da o kadının odasına girdiğini görmek o yılın bereketli ge­çeceğine, hayır ve mutluluğa, eğer rüya sahibi fakirse malının ve kazan­cının artacağına hapis ise kurtulacağına işarettir.
 2. daha önce hiç rastlamadığı dağınık saçlı ve çirkin bir kadın görmek elin­deki bir şeyin kaybolmasına,
 3. eğer kadın güzelse kaybettiğini tekrar bulma­sına delalet eder.
 4. Eşinin kendisini arkasında yüklendiğini gören zengin olur, hayır ve hasenat sahibi olur.
 5. Güzel bir kadını yüklendiğini gören hasta ise iyileşir, hapis ise kurtulur, üzüntü ve sıkıntısı varsa onlar da yok olur.
 6. Günahkar ve zina eden bir kadın görmek eğer dindarsa hayır ve bereketin çoğalma­sına, eğer yalancı ve karıştırıcılardan ise inanç zayıflığı, haram, kötülük ve zararla tabir olunur.
 7. Karısının bir erkeği davet ettiğini görmek, kadın hamileyse, erkek ço­cuk doğurmaya, eğer hamile değilse hayır ve fayda elde edilmesine; kısır bir kadının gebe olduğunu görmek dünya ve ahirette hayır ve kurtuluşa işarettir.
 8. Karısını oldukça tutucu (mutaasıp), namuslu ve temiz görmek, onun bunun aksi bir durumda olmasına,
 9. bir yerde kadınlardan bir grubun kendisine baktıkları­nı veya onlardan birinin kendisini çağırdığını görmek ilgisi bulunmadığı bir iftiraya uğramaya,
 10. birçok kadının birbiriyle kavga ve düşmanlık yaptıkları­nı görmek dünyada hayret verici işlerin meydana gelmesine ve bu yüzden bazı insanlarda bir şaşkınlığın meydana gelmesine işarettir.
 11. Kadın görmek, özellikle rüya sahibine karşı mütebessim ve güler yüz­lü olursa, mutlaka iyiye işarettir.
 12. Bir kimse rüyada güzel bir kadın görse, rahat ve huzurlu ömür süreceğine işaret sayılır.
 13. Rüyada genç bir kadının yanına geldiğini ve onunla konuştuğunu görürse, yeni işlere girişip başarı kazanacağına hükmedilir.
 14. Evli bir kimse rüyada hanımını sırtına aldığını görse, o kişinin zengin ola­cağına işarettir.
 15. Bir kimse rüyada tanımadığı güzel bir kadının evine geldiğini ve konuşup şakalaştığını görse, şansının açılacağına işaret sayılır.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


88 thoughts on “Rüyada Kadın Görmek, Hamile Kadın, Yaşlı, Güzel Kadin Organı”

 1. Slm rüyada tanımadığım sarışın kadın görmek benden bahsetmeleri. İlk önce kikir deyerek güldüler. Bu bahsedilen omu evet o o dediler bende dönüp ayıp degilmi neden böyle konuşuyorsunuz ayıp degilmi dedim. Yüzüme bakıp sarışın kadın tebessüm ederek bakıp sustu.

  Reply
 2. Hayırlı sabahlar

  Rüyamda Yıkılmış terk edilmiş bir şehirdeydim bir yaşlı kadın vardı evlere fare koyuyor du ben ise onu yakalamak istediğimde hep kaçıyordu sonrasında bir erkek belirdi onun yiğeniydi onu izlerken bir daire içersinde Çıkış bulmaya çalışırken çıkış kapısını açtıgımda ikiside Kapı arkasındaydı

  Reply
 3. Rüyamda tanımadığım bir kalabalık evdeyim misafirlikteymişim.sarışın mavi gözlü  güzel bir kadın ve kucağında 2 yaşlarında yine sarışın bir koz bebek var.kadına  tam göçmen kızısın bebek de kopyan olmuş diyom.oturırken divan gibi bir kolyuktayım ayaklarım yüksekte 55 yaşlarında bir adam kafasını uzatıp odanın girişinden bana bakıp gülüyor.sarılacam valla diyor.şaşırıyom.sarılırken sırtım belşm çıtırdıyor yani.iyi geliyor belime.afam çıtı pıtı maşallah diyor sevgiyle.eşini de görüyorum siyah başörtülü lakin derin dekoltesi varmış örtünün bittiği yer de memelerini görüyorum.ayakta giyinip gidecekler uğurluyorum sanki.eşimi görmedim yanımda.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Beklemediğiniz bir kısmetle karşı karşıya kalmaya, bütün hayallerinizin gerçekleşeceğine, şöhretliğe adım atmaya işarettir…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Hayatınız boyunca iyi kazanacağınıza, zorluğu aşıp çabalarınız sonucunda çok zengin varlıklı ve şeref sahibi olacağınıza işarettir…

Leave a Comment