Rüyada Deniz Görmek Hakkında Her Şey

Ruyada deniz gormek bir hayli farklı çeşidi olan rüya tabirlerinden biridir. Deniz çok farklı şekillerde insanların rüyasına girer. Bulanık deniz berrak deniz dalgalı dalgasız gibi devam eder. Aşağıdaki yorumlarda Dini, islami ve diyanet ruya tabiri sorgulamanın yanı sıra İmamı NablusiMehmet Emin Kırgil, Seyyid Süleyman, Cafer-i Sadık ve İbn-i Sirin gibi alimlerin yorumlarını bulabilirsiniz. Bu rüya tabirimizde rüyada deniz görmek ne demek, ruyada dalgalı deniz görmek neye işarettir, durgun, sakin ve dalgasız deniz görmek, rüyada denizde yüzdüğünü görmek rüyada mavi deniz rüyada denizde balık görmek, denizin dibini görmek ve denizde gemi görmek gibi yorumları bulacaksınız.

Rüyada Deniz Görmek Ne Demek?

Rüyanızda deniz gördüyseniz; Olmasını çok arzu ettiğiniz bir şeyin olacağına, sıhhatiniz bozuk ise, sıhhate kavuşacağınıza, bir yuva kuracağınıza, yuva kurmuş iseniz, mutlu ve sıhhat dolu bir ömür süreceğinize işarettir. Denize girdiğini, daha sonra da çıktığını gören maddeden manaya dönüş yapar. Bir rivayete göre boğulma görmek problemsiz yolculuğa de­lalet eder.

Danyal aleyhisselam’a göre: Rüyada deniz görmek, mutlaka bir devlet büyüğü ile tabir olunur.  Denizin suyunun çekilip dibi görünmesi, oraya zalim bir insan tarafından gelecek musibete işarettir. Genç bir kimse için deniz seyahati aşk hayatının maceralı geçeceğine işarettir. Rüyada denizin üzerinde yürüdüğünü görmek, devletten gelecek maddi yardıma delalet eder. Denizden soğuk su içtiğini gören kimse, suyun miktarı kadar servete kavuşur. Sıcak su içtiğini gören kimsenin, içtiği su kadar gam ve kederi olur.

Rüyada deniz gören kimsenin arzu ve isteği yerine gelir. Kederi ve üzüntüsü gider. Rüyada deniz görmek, mal, mülk, devlet başkanı, sultan, alim, ilim, iş ve güç ile yorumlanır.  Rüyada denizde yaşayan hayvanlardan biriyle konuştuğunu görmek, devletin gizli işlerinin ortaya çıkmasına delalettir. Rüyada görülen bulanık deniz, kafamızı bulandırdığımız ve endişelere kendimizi kaptırdığımız fakat, kafamızdaki problemlerimizden kurtulacağımıza dair bir işarettir.

DİYANET RÜYA TABİRLERİ SORGULAMA: Rüyada Deniz

Çok sağlıklı ve refah dolu zengin bir hayat yaşayacağınız anla­mına gelir.

 • Durgun deniz: Sessiz ve sakin bir yaşantı süreceğiniz anlamı­na gelir.
 • Dalgalı deniz: Bir tehlikeyle karşılaşacağınız anlamına gelir.
 • Fırtınalı deniz: İşinizde ilk başlarda iyi kâr edeceğinize ancak daha sonra kendinizi yenileyemediğiniz için zarara uğrayacağınız anlamına gelir.
 • De­nize düşmek: Sağlığa ve sıhhate işarettir.
 • Fırtınalı denizden kurtulmak: Yakınlarınızdan birinin vefatı üzerine mirasa konacağınıza işarettir.
 • Üstün­de kara bulutlar dolaşan deniz: Hayra yorulmaz. Başınıza gelecek tehlike­li bir iş anlamına gelir.
 • Masmavi deniz: İş hayatınızda başarılı olduğunuz kadar aşk hayatınızda da başarılı olacağınız anlamına gelir.
 • Az dalgalı de­niz: Başka meşgalelerle uğraştığınızdan işlerinizi yönetmekte zorluk çekece­ğiniz anlamına gelir.
 • Denizde gemici görmek: Zor bir yolculuğa çıkacağı­nıza işarettir.
 • Denizde girdaba kapılmak: Hayra yorulmaz. Boğulan kişi­nin yakın bir gelecekte öleceği anlamına gelir.
 • Denizde yüzmek: İş haya­tınızda zorluklar yaşayacağınız anlamına gelir:
 • Denizde sandalla dolaş­mak: Uğraşıp ve başarmak için çabaladığınız işten sonuç alamayacağınız anlamına gelir.
 • Sandalla batmak: Büyük bir tehlikeden zarar görmeden kur­tulacağınız anlamına gelir.
 • Denizde boğulurken kurtulmak: Yakınları­nızdan birisi tarafından kollanacağınıza ya da başınızdan küçük bir olay ge­çeceğine ve evlilik anlamına gelir.
 • Denizde boğulmak: İdrar yollarından bir rahatsızlık geçireceğinize ya da çok akıllı birisiyle evlilik yapacağınız an­lamına gelir.
 • Denizde abdest aldığını görmek: Bütün kötü dertlerinden kurtulacağına işarettir.
 • Denizci görmek: Çok özlediğiniz birine pek yakın­da kavuşacağınız anlamına gelir.

Ruyada dalgalı deniz görmek neye işarettir?

Rüyada denizi dalgalı ve çırpıntılı görmek, zâlim bir başkana işarettir. Rüyanda dalgalı bir deniz görmek; bir tehlike içinde bulunduğunuza yorumlanır. Dalgalı ve kapkaranlık bir deniz görmek; işlerinizin tümüyle ters gideceğine yorumlanır. Denizi pis bulanık görmek, sıkıntılı günler yaşadıktan sonra refaha ve huzura varacağına işarettir. Dalgalı deniz görmek sıkıntılı bir süreçte olduğunuz veya olacağınızı gösterir. Bulanık deniz suyu endişelere kapıldığınıza işarettir.

Durgun, Sakin ve Dalgasız Deniz Görmek…

Rüyadaki denizi saf, sakin, düzgün ve dalgasız olarak görmek, adaletli bir başkana delalettir. Rüyada sakin bir deniz görmek; çok rahat ve varlıklı bir hayat süreceğinize işarettir. Sakin ve durgun deniz görmek; adil yönetici, coşkun ve hırçın deniz ise zalim ve adaletsiz yönetici olarak yorumlanır. Genel anlamda durgun sakin dalgasız deniz görmek, müjdeli haberleri ve sıkıntılardan kurtuluşu simgeler.

Rüyada mavi deniz görmek ne demek?

Rüyalarda yeşil veya mavimsi masmavi berrak bir deniz görmek; aşk veya iş hayatınızda başarılı olacağınıza işaret eder. Başlayacağınız yeni işlerde yaşayacağınız başarılara işarettir. İçinde olduğunuz ya da yeni başlayacağınız ilişkilerde mutlu olacağınıza delalettir.

Rüyada Gemi Batması, Batık Görmek
Rüyada Gemi Batması, Batık Görmek

Denizde Yıkanmak ve Denize Girmek

Rüyada deniz görmek rüya alimlerine göre en güzel rüyalardan biridir. Eğer rüyanızda denize giriyor ya da yıkanıyorsanız tüm dert ve sıkıntılarınızdan arınacağınız, kurtulacağınız anlamına gelir. Ticaretle uğraşıyorsanız tüm borçlarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Eğer bir borca girdiyseniz o borcun yakında biteceğinin müjdeler. Eğer bulanık pis çamurlu denizde yıkanıyorsanız bu rüya sizin iş veya aşk hayatınızda bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra bu dertlerden kurtulacağınıza yorumlanır.

Denizde Yüzmek ve Yüzdüğünü Görmek

Rüyada denizde yıkandığını görmek, günahlardan kurtulmaya, gam ve kederden de halas olmaya delalet eder. Denizde yüzmek yakında duyacağınız müjdeli haberi simgeler. Güzel bir olayın hayatınıza gireceği anlamına gelir. Denizde kendini yüzerken görmenin iki farklı şekli vardır. Eğer yüzme fobiniz varsa ve dalgalı bir denizde yüzüyorsanız, sıkıntı içinde olduğunuzu veya kendinize fazla değer vermediğiniz anlamına gelir. Eğer deniz ve yüzmeyi seviyorsanız ve denizde yüzdüğünüzü gördüyseniz bu durum ferahlık ve rahat günlerin habercisidir.

Rüyada Yüzmek Görmek-Rüyada Denizde Yüzmek www.1001ruyatabiri.com
Rüyada Yüzmek Görmek-Rüyada Denizde Yüzmek www.1001ruyatabiri.com

Berrak Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

Berrak ve temiz deniz suyu görmek, ilim irfan sahibi olacağınıza delalettir. Rüyada berrak temiz deniz görmek büyük ferahlık ve huzuru simgeler. Denizi berrak görmek deryaya huzura kavuşmak gibidir.


RÜYADA DENİZ GÖRMENİN 1001 RÜYA TABİRİ

 • Danyal (a.s.)’a göre ruyada deniz gormek: “Deniz görmek halife, sultan veya faziletli alim ile tabir olunur,” demiştir. Denizi durgun ve çalkantısız görmek adaletli hükümdara; bulanık, dal­galı ve çırpıntılı görmek de zalim hükümdara işarettir.
 • Mağripli Cabir’e göre ruyada deniz gormek; Denizin kurduğunu görmek devrin hükümdarının öle­ceğine veya asker sayısında azalma olacağına, ya da yenileceğine; deniz suyunu bir damla kalmayıncaya kadar içtiğini görmek rüya sahibinin (eğer layıksa) büyük mülk ve ilim sahibi olacağına ve bunlar sayesinde zafer ka­zanacağına, (eğer layık değilse) iş ve problemlerinde başarı kazanacağı­na delalet eder.
 • Cafer Sadık (r.a.)’a göre ruyada deniz gormek; “Deniz görmek altı şekilde tabir olunur”, demiştir: Melik ya da sultan, mevki ve makam sahibi insan veya reis, alim, ilim, mal, iş.

Denize girdiğini, boğazına kadar battığını ve çamura, mile bulandığı­nı gören, sultan yahut hükümet görevlileri yüzünden üzüntü sahibi olur. Denize girip de yüzmediğini gören hapse girer. Denizde boğulmak üzere olduğunu, kendisini kurtaracak kimselerin bulunmadığı ve sahili de göre­meyecek bir uzaklıkta olduğunu gören devlet tarafından bir belaya uğrar ve kurtulamaz.

Denizde boğulduğunu, sonra da kurtulduğunu gören, dünya sıkıntıla­rı yüzünden bunalır, daha sonra da bu sıkıntılardan kurtulur.

Denizi uzaktan seyreden ve yanına yaklaşmayan, bir şey elde etme­ye çalışır, ancak başarılı olamaz. Deniz üstünde yürüdüğünü ve ayaklarının ıslanmadığını gören ce­hennem ateşinden kurtulur, dünyada da iyi insanlardan olur.

DENİZ SUYU İÇMEK- İÇTİĞİNİ GÖRMEK

Denizden su içtiğini gormek; ve içtiği suyun da soğuk olduğunu gören biriyle kavgalı olur ve mahkemeye düşer, rüya sahibi alim kimselerden ise ilmi daha da artar, padişaha yakın kimselerden biriyse padişahın güvenine la­yık olur. Denizden sıcak su içtiğini gören felakete, üzüntü ve kedere düşer. Eğer içtiği suyun tadı kötüyse ve pis bir kokuya sahipse düşmanının ken­disini yeneceğine, bir rivayete göre hükümet tarafından geçim sıkıntısına uğratılacağına delalet eder.

Denizden su içtiğini gören: eğer durgun ve dingin bir denizden içmiş­se, adaletli hükümdardan veya onun yerine vekâlet edenlerden; eğer dal­galı ve çırpıntılı denizden su içmişse, zalim ve zorba hükümdardan yada onun yerine vekâlet edenlerden iyilik görür. Deniz suyunun tamamını içtiğini gören, eğer layıksa, büyük bir mülk sahibi olur, eğer halktan biriyse iyilik görür.

rüyada deniz görmek

Denizden tuzlu su içtiğini görmek: haram yollardan mal kazanmaya; denizden tatlı su içtiğini görmek helal mala; denizden uyanıkken tiksinti duyulmayan bir şey, ma­den, mücevher vs. çıkardığını görmek iyilik ve fayda anlamına gelir.

Deniz hayvanlarından birinin kendisiyle konuştuğunu görmek devlet sırlarını açıklayacağına; denizin dalgalanıp kabardığını ve havanın karar­dığını görmek fesat ve isyana, kötü işlerin çoğalmasına; denizden yenile­cek bir şey çıkardığını görmek helal rızık sahibi olmak demek.

DENİZDEN BİR ŞEY ÇIKARMAK

Denizden çıkardığı çirkin ve kötü bir şeyse düşmanını yenmeye; rüya sahibi ilim sahibi bir kimse ise il­minin artmasına; denizden sıradan bir şey çıkardığını görmek düşmanın ülkeyi istila ederek ele geçirmesine delalet eder.

Bazı rüya yorumcuları, deniz görmek hatırlı, saygıdeğer, cömert ve iyiliksever bir kimseyle tabir olunur demişlerdir. Tatlı suyu olan denizin (göl) kuruması, halifenin ölümü; taşkın deniz üzüntü, kargaşa ve isyan; denizde batmak, yahut boğulmak büyük bir fe­laketin olması ve dinsizliğin görülmesi, boğularak ölmek dinden çıkmış olarak ölmek anlamına gelir. Bir rivayete göre bir insanın denizde boğul­duğunu görmesi sultan tarafından öldürülmeye delalet eder. Denize düş­tüğünü, bazen çıkıp, bazen battığını ve ellerini oynatarak yüzdüğünü gö­ren mevki, makam ve zenginlik sahibi olur.

DENİZDE GÖRÜLEN ÇEŞİTLİ RÜYA VE ANLAMLARI

Denizin üstünde ayakta durduğunu gören padişah veya hükümetten bir iyilik görür. Denizin gökyüzüne doğru yükseldiğini görmek, zorba ve zalim bir sul­tanın ölümüne veya saf dışı bırakılmasına işarettir.

 1. Denizin küçülüp bir haliç haline geldiğini görmek zalim sultanın gücü­nü kaybederek o ülkeden ayrılacağına ve halkın kurtulacağına, denize gi­rip de daldığını görmek sultanın emirlerine karşı geleceğine,
 2. Eğer hastay­sa rahatsızlığının daha da artmasına; denizden çıktığını görmek sultan­dan dolayı içinde bulunduğu üzüntülü durumundan kurtulmaya;
 3. Denizde yüzdüğünü görmek sultan yüzünden üzüntü ve sıkıntı çekmeye, yahut hastalanmaya; yüzmeyi bırakarak kıyıya çıktığını görmek üzüntü ve sıkın­tıdan kurtulmaya,
  1. Hastalıktan şifaya; denizde karşıdan karşıya geçtiğini görmek kurtuluşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya delalet eder.
  2. Deniz üzerinde yürüdüğünü gören yola çıkar, üzüntüsünden kurtulur ve iyilik görür.
  3. Kendisiyle gideceği yer arasında denizin bulunduğunu gören, yolcuy­sa yolda kalır yada işlerinde hükümetten ötürü bir engelle karşılaşır.
  4. Suyu tuzlu yada acı ve bulanık bir deniz veya gölde battığını gören büyük bir acı ve üzüntü içerisine düşer.
  5. Denizde yüzmek için uğraştığını gören bir işe girip çalışır. Bir rivaye­te göre hapisten kurtulmaya çalışır.
 4. Denize dalıp suyun altında kaldığını gören ve su altında nefessiz ka­lan öldürülür ya da şehit düşer. Bir rivayete göre bütün günahlarına tövbe edemeden aniden ölür.
 5. Bazı rüya tabircileri, denizde boğulma rüyası dünya nimetlerine, ser­vet ve zenginliğe delalete eder, demişlerdir.
 6. Denizden bir şey çıkarmak: için denize daldığını gören bir iş ya da makamı ve­ya herhangi bir şeyi elde etmeye çalışır. Şayet denizden aradığı şeyi bulup da çıkarabilirse elde etmek istedi­ği işe makama veya her ne ise ona sahip olur.

BİZİ TAKİP EDİN BİZE SORUN: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanlımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Deniz Görmek Hakkında Her Şey” konusunda 59 mesaj

 1. RUYAMDA DENIZE YURUYORUM DENIZIN YARISINA KADAR YURUDUM DIZ KAPAKLARIMA KADAR SU GELDI. VE TEKRAR GERIYE DONUP IKI ADIM ATTIM TEKRARDAN YURUMUYE BASLADIM DENIZIN ORTASINDA SU BASIMA KADAR CIKTI.? YORUMU NEDIR HOCAM MUTLU AKSAMLAR

  1. 1001 Rüya Tabiri

   MEVLUT kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sevinçli olmaya, iş yaşamında başarıyı elde edeceğinize, yeni bir aşk yaşayacağınıza, çok güzel bir haber almaya işarettir…

 2. Rüyamda sıcak bir yerdeyim tahta merdivenler var tutunarak dikkatlice denize doğru iniyorum dalıyorum yüzüyorum derin değil sakin bir yer, bölüm bölüm ayrılmış alanlarda başkalarıda yüzüyor.. Sonra deniz çekiliyor yüzenler kıyıda sohbet ediyor.. bende üzerimde bornozla deniz suyunun çekilmiş olduğu alanda yürüyüp dolanıyorum. Teşekkür ederim

  1. Rüya Yorumcusu

   Dmldmr kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Başarıya gideceğinize, çok başarı kazanacağınız iş yolculuğuna çıkacağınıza, kötü yollardan para kazanacağınıza, işleri herkesten gizleyerek yürüttüğünüze, hayırlı bir evlilik yapıp yuva kurmaya işarettir…

 3. Ben rüyamda mas mavi bi Deniz gördüm içi görünüyordu ama sadece bi kısmı küçük bir kismi dalgalıydı geri kalanı sakındı

 4. Ruyamda deniz de evim varmis kare seklinde acik cam dan denizi goruyorum denizin ustunde buyuk gunes sakin masmavi deniz dalgasiz deniz ustu kat kat katli dalgalar durulmus sekilde gordum

 5. Ben rüyamda Deniz’in Aktığını gördüm ve O denizin içine düştüm arkama bakarak oradakilere baktım ve kurtulamayacağımı bildim Ondan sonra denizin aktığı tarafa döndüm yüzerek gittim denizden yüzerek kenara gittim ve oradan kurtuldum

 6. Rüyamda damdayim karşımda yükselmis deniz görüyorum deniz bizim evi yutmuyo karşı evden şelale gibi dökülüyo ve gidiyo yüzeyde de balina görüyorum çok net görüyorum

  1. merhaba anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Güvenli bir iş anlaşması yapılacağına, şansınızın açılacağına, güzel bir çocuk sahibi olacağınıza, paraya, bir sebepten dolayı mutluluğun bozulacağına, iki yüzlü bir kişiyle tanışacağınıza ve onunla bir iş yapmaya kalkıştığınızda büyük zarar edeceğinize, çok önemli sırlarınızın bazı rakipleriniz tarafından keşfedilerek işlerinizin alt üst olacağına işarettir…

 7. Rüyamda dibi yeşil yapraklarla kaplı bir denizde yüzüyordum.Deniz derin değildi ama suyu çok berraktı .Ben çok hızlı yüzdüğüm için kendime şaşırıyordum.Bu rüya. adacaba ne anlama geliyor?

  1. merhaba ceyda kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bazı sıkıntıları aşmaya, düşmanlığa, paranın artmasına, şansınızın aniden döndüğüne, işlerinizde başarılı olacağınıza, halka bir faydanız dokunacağına, kolay yollardan para kazanacağınıza, muradınıza ereceğinize, güce kavuşmaya işarettir…

 8. Rüyamda dibi yeşil yapraklarla kaplı bir denizde yüzüyordum.Deniz derin değildi ama suyu çok berraktı .Ben çok hızlı yüzdüğüm için kendime şaşırıyordum.

  1. merhaba anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bazı sıkıntıları aşmaya, düşmanlığa, paranın artmasına, şansınızın aniden döndüğüne, işlerinizde başarılı olacağınıza, halka bir faydanız dokunacağına, kolay yollardan para kazanacağınıza, muradınıza ereceğinize, güce kavuşmaya işarettir…

 9. Rüyamda yeşil tertemiz ve derin bir denizin içindeyim ama bayağı derinlerdeyim ve yanımda, rüyada tanıdığım ama gerçekte tanımadığım 3 erkek var ve 1 ya da 2 tane de kadın var birlikte öylece duruyoruz denizin içinde acaba bu ne anlama gelir.

  1. merhaba ceren rüyanızın anlamı: çok tehlikeli düşmanlarınız tarafından hareketlerinizin göz altında tutulduğuna ve düşmanlarınızın planlarını keşfederek onları saf dışı bırakacağınıza işaret eder. Bir alim de bu rüyayı huzurlu ve zengin bir hayata veya kaybettiği bir şeyi bulmaya delalet eder.

 10. Rüyamda büyük bir okyonus deniz ve bir kenarında büyük bir akar şu bu ikisinin arasına yedi katlı bir ev var evin en ust katında yaşıyorum ve korkuyorum deniz ve şu basar diye hiç bir şey olmuyor ne anlama gelir bu rüya

  1. Rüya Yorumcusu

   Anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İş yaşamında büyük başarılar kazanmaya, bazı sıkıntılara, duygularınızın tam ortasında olduğunuza, ömür uzunluğuna, maddi kazanca, mutlu olmaya, çok paralar kazanmaya işarettir…

 11. Bu rüyayı yeni ayrıldığım sevgilimle beraberken görmüştüm. Ben ve o çok berrak ve rengarenk taşların olduğu bir denizde falezin kıyısında yüzüyorduk. Sonra ben ondan uzaklaşmaya başladım ve bir daha geri dönmek istedim arkamda elinde baltalı adamlar vardı hızlı hızlı ona yüzüyordum ki önüme bir kir saman yığını çıktı orayı yüzerek üstünden geçtim sonra ona doğru yüzerken o da bana doğru yüzüyordu ama kırgın bi yüz ifadesi vardı sonra onun yanına vardım ve kendimi suyun içine gömerek boğmaya çalıştım ama o ensemden tutup beni çıkardı. Bu rüyayı onunla beraberken görmüştüm ve şuan yeni ayrıyız bunda bi işaret var mıdır acaba

  1. Rüya Yorumcusu

   Ecenur kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sevgilinizle yeniden her şeye başlayacağınıza,ilişkinizin düzeleceğine,müjdeli haberler alacağınıza,çok önemli işlerde bulunacağınıza,hayatınızda eksik olanların tamamlanacağına,bir düşmanınızı yeneceğinize,sevinçli olacağınıza,mal mülk arsa alacağınıza işarettir…

 12. Sonuna kadar okuyun!
  Bundan 5 sene once babami kaybettim bir hafta sonrasinda ruyamda kız kulesinde etrafinda dolasirken iki kisi gordum birbirlerine sarilan guzel bi cift gordüm yalniz onlar gun batimini seyrediyolardi sırtlari bana dönüktü icimden ne guzel bi kare bu dedim sonra hic yokken boynumda asılı mavi renkli bi foto makinesi belirdi elime aldim tam o kareyi yakalamak icin ama kamerada birden gunesin hareket ettigini gördüm tam cekicek iken sasirdim kafami kaldirdim gunes tam batacakken yukarı dogru dogdunu gördüm o sırada biri arkamdan kiyamet geliyo diye bagirirken arkami döndüm bu sefer guzel duygular yerini korkuyla sardi cunku arkamda gokyuzunde 3 tane gunes ucgen seklini almis en tepede idi o ses uc kere susmadi sonra deniz dalgalanmaya basladi ben ne garip ki kacacak yerim yokken kosmaya basladi kiz kulesinde ama dalga dizlerimden alip goturdu beni ve o korkuyla uyandim yatagimda bacaklarim duz bi sekilde idi ama cok agriyodu ve karincalanmasi sabaha kadar gecmedi.
  Not: o cift hala baka dururken ben kaciyodum bide bunun yorumu nedir?

  1. merhaba anonim rüyanızın tabiri: üzüntü ve sıkıntıların gitmesine delalet eder. Bu rüya tanrı tarafından gelecek sevince işaret eder. böyle bir rüya görmek, murada ermeye, bol rızka, hacca gitmeye ve hastalıktan şifa bulmaya da delalet eder.

  1. merhabalar Aysa rüyan şu manaya gelir: Büyük mutluluk ve varlığın yaklaştığını müjdeler. bu rüyayı gören fakirse zengin olur. Tüm muradına ereceğine, büyük bir kişiden faydalanacağına, yakında iyi haberlerin eline ulaşacağına delalettir. Rüyayı görenin helâl yoldan elde edilen rızka işaret olarak yorumlanır. Aynı rüyayı hastalık sahibi bir kim­se görürse, bu onun şifa bulacağı şeklinde yorumlanır.

 13. Kisa araliklarla 2 kez deprem gordum.
  2.de depremle beraber cok buyuk dev dalgada gordum.
  Kiyiya dogru geliyordu.
  Allah razi olsun

 14. Iki gün deniz gördüm rüyamda birincisi deniz ortasindayim gemiyle geminin başında bir adam var gemiyi hareket ettirmeye çalışıyor ben de gemi nin ucundayim düşmemek için elimden geleni yabiyorum ama denge mi kaybettim ve kendimi yükseğe attım ve beni biri kurtarır diye en uzağa düşmeye calisdim uyandım ama deniz sakin temiz di ikinci rüyamda bizim mahalle deniz olmuş eski evler filan var ben eşime diyoki iyiki burdan ev almamisik yoksa eve giremezdik diyorum deniz cagaliyo ama sakin ben yüzme bilmediğin için bogulmaktan korkuyorum ve mahalle deniz olmuştu yollar acaba ne anlama gelir

  1. Rüya Yorumcusu

   Gülnur kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İyiye,çok rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye,uzun ömre,kuvvete,beklenenlerin gerçekleşmesine,hoşnutluklara,yaşam boyunca huzurlu olunacağına,tehlikeye maruz kalınacağına,tasa hastalık ve mali sıkıntılardan kurtuluşa,arzu ve isteğinizin yerine gelmesine,saygın ve yüce bir insanla muhattap olunacağına,saygın ve zengin birinin yanında çalışmaya başlayacağınıza,ömrünüzün uzun olacağına,malınızın ve mülkünüzün çok olacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!