Rüyada Bebek Görmek

Rüyada görülen bebek ölüm haberi, hastalık mı yoksa bol para veya müjdeli haber mi demek cevabı aşağıda. Rüyada bebek görmek, erkek bebek görmek, kız bebek görmek, bebek emzirmek veya doğurmak farklı yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz.

Rüyada bebek görmek sizin tarafınızdan yaratılacak bir eser, yeni bir iş veya duygusal bir ilişkinin başlangıcı gibi yeniliklerin habercisidir. Rüyanızda kendi bebekliğinizi görmeniz sorumluluk almak istemediğinizi gösterir fakat bu projeleriniz için tehlikeli olabilir. Her halükarda huzurun ve mutluluğun habercisidir. Bebek, sevinmek ve göz aydınlığıdır. Bir bebeği okşamayı görmek, sevinçli bir haberle tabir edilir. Cami avlu­suna bırakılmış bir bebek görüp onu kucağa almak, akrabalar vasıtasıyla gelecek mirastır. Rüyada bir bebeğin beşiğini salladı­ğını gören işsiz biri, yakında iş bulur ve sevinir.

Bir kimsenin rüyasında yeni doğan bir be­beği görmesi; müjdeye, sevince ve yüceliğe delâlet eder. Küçük bir bebekle oynadığını ve onu okşadığını görmek; mutlu olmaya, desteğe ve teselli bulmaya delâlettir. Bebeğin ağladığını görmek; ferah ve sevince, hayır kapılarının açılmasına ve sürura delâlet eder. Bebeğin gülmesi; anne ve babası için huzura kavuşmaya işarettir.

Rüyada Bebek Görmek

🙂 Bir bebeğin gülümsediğini görmek, müjdeli bir haber almaya ve sıkıntılardan kurtulmaya delalettir. Rüyada görülen bebek, her bakımdan hayırla yorumlanır. Rüyayı gören hasta ise sağlığına kavuşur. Nişanlılar evlenir, işsiz iş bulur. Borçlu borcunu öder. Ayrılanlar birbirlerine kavuşurlar. Kavgalı bir kimse düşmanı ile barışır. Bebek çok güzel kundaklanmış ise; içinizde bir sıkıntı olsa bile bunun pek hafif olacağına yorumlanır. Sıkıntıda olanlar rahatlar, çocuk isteyen aile çocuk sahibi olur. Rüyada görülen bebekler, genellikle, haneye şans ve bereket gelmesi şeklinde yorumlanır. Hastalık sahibi bir kimse rüyasında bebek görür ise, bu, o kimsenin sağlığına kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

 • Nişanlıların evleneceği,
 • İşsizlerin iş bulacağı,
 • Borçluların borçlarını ödeyecekleri,
 • Ayrılanların kavuşacakları,
 • Sıkıntıda olanların rahatlayacağı,
 • Çocuk sahibi olmak isteyenlerin bu dileklerine kavuşacakları şeklinde yorumlanır.

😐 Rüyada bakımsız ve durmadan ağlayan bir bebek görmek; hayatta mutlu olmaktan ümit kesmiş birisi olacağınızı gösterir. Bazen de rüyada görülen bebek, üzüntü ve sıkıntıya, kötü insanları hoş tutmaya işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

🙂 Erkek bebek görülmesi tasa ve kederden kurtulmağa, güler ve güzel yüzlü, neşeli bir erkek çocuk melek gibi güzel haberle müjdelenmeye işarettir. Bebeğin erkek olması, rüyayı gören kişinin kendini ifade etme biçiminde yeni bir evrenin başlangıcını haber verir. Rüyada bir oğlan görmek, maldır. Hele sevimli ve gülümseyen mutlu bir çocuk görmek, bol ve helâl bir malı gösterir. Bir kimse erkek çocuk görürse, o kişinin göz aydınlığı olacağını gösterir. Rüyada görülen erkek bebekler, müjdeli haber olarak yorumlanır.

ruyada bebek emzirmek-ruyada kiz bebek gormek
Rüyada erkek bebek görmek

😐 Çirkin oğlan çocuğunu görmek, ise keder ve sıkıntı anlamına işa­rettir. Bir erkek bebeği kucağınızda severken hiç durmadan ağlıyor ve huysuzlanıyorsa yakında başlayacağınıza işte kısa süreli bir sıkıntının olabileceğine yorumlanır.

Rüyada Kız Bebek Görmek

🙂 Rüyada görülen kız bebek ise bolluğa, berekete, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa erişmeye işaret eder. Kız çocuğu görenin, sevinçli bir işle karşılaşacağına işaret ettiği şeklinde de yorumlanmıştır. Rüyada gördüğünüz kız bebekse, başkalarıyla olan ilişkilerimizde ve duygusal yaşantımızda yeniliklere işaret eder. Kız bebek görmek, bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, büyüyen ve artan şeylere işaret eder. Rüyada görülen küçük kız bebek, dünyalığa işarettir. Bir kimsenin rüyada, arkasına kız bebeğinin alıp götürmesi, erkek çocuğunu alıp götürmesinden daha iyidir. Küçük kız çocuk görmek, kolay ve rahat kazanılacak kazanca işarettir. Aynı zamanda mutluluk ve bereketin de habercisidir.

 1. Rüyada görülen kız bebek, zorluktan sonra rahata kavuşmayı tanımlar.
 2. Ayrıca bolluğu, berekete, çağrışım yapar.
 3. Kimi zaman da sevince, ve müjdeli bir habere yorumlanır.
 4. Bir kimse rüyada yeni doğmuş bir kız bebeği görse, dileklerinin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine işaret sayılır.
 5. Şayet yürüyen bir kız çocuğu görmüşse, işlerinin yolunda gittiğine işarettir.
Ruyada Kiz Gormek Kiz Bebek veya kiz cocugu Gormek Ne Demek-diyanet-1001ruyatabiri-kiz emzirmek-kiz dogurmak
Rüyada kız bebek görmek

😐 Bir erkeğin rüyasındaysa kendi kızı, zayıflıklarından ve yetersizliklerinden duyduğu korkuyla bağlantılıdır. Küçük kız çocuğunun veya bir kız çocuğunun öldüğünü görmek rızkın daralmasına, mutluluğun azalmasına işarettir. Rüyada kız bebek görmek bazan da açılmayan bir kapı, verimli bir toprak ve tarlaya işaret sayılır.

Rüyada Bebek Emzirmek

🙂 Rüyada süt emzirmek veya süt emen bir bebek görmek, sevinmeye, memnun olacağı habere delalettir. Rüyada bir bebek emzirdiğini görmek eşinden veya bir arkadaşından maddi bir çıkar elde etmeye veya eline mal geçmesine işarettir. Bir çocuk emzirmek malına hissedar olmaya, parasından istifade etmeye işarettir. Bir çocuğun meme emdiğini görmek, rızkının bol olacağına işarettir. Rüyada bebek emzirdiğini görmek, o kimseye bir yararının dokunmasına işarettir. Bebeğin bir şey emdiğini gören kimse, ondan yararlanır. Bir kadının göğsünü emen bebek, o kadının durumuna göre, az veya çok, helâl mala kavuşur. Bir kadının rüyada bebeğe süt emzirdiğini görmesi, hayır ve iyiliğe işarettir.

😐 Emdiği memeden kan geldiğini görmek, haram mala işaret eder. Bir erkek, rüyada bir çocuğu emzirdiğini görse, hapse girer veya başı belaya girer. Gerçekte sütü olmayan bir kadın, rüyada memelerinde süt bulunduğunu, bunu bir çocuğa, yetişkin bir erkek veya kadına emzirdiğini görse, emziren kadın ve onu emenin şansının kapanmasına işarettir. Rüyada sütten kesilmiş bir çocuğa süt emzirdiğini görmek, şansın kapanmasına, hastalanmaya işarettir. Rüyada birini emzirdiğini gören erkek, hüzne kapılır, başına bir musibet gelir veya aşağılanır.

Rüyada Bebek Doğurmak

🙂 Rüyada doğurduğunu gören bir kimse; her türlü kötülüklerden uzak kalmış demektir. Doğurduğunu veya doğan bebek erkek ise kısmete; cinsiyeti belli olmayan bebeği doğurmak, sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya yorumlanır. Evli bir kadın hamile olmadığı halde bir çocuk doğurduğunu görse, o kimsenin alacağı müjdeli bir haberle sevineceğine hükmedilir. Eğer hamile bir kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, rüyayı görenin bir kız evlât doğuracağına işaret sayılır. Şayet bir kız çocuğu doğurduğunu görürse, o kişinin bütün üzüntülerinden kurtulacağına işaret eder. Rüyanızda kendinizin yeniden doğduğunu görmek hayatınızda yeni ve çok güzel köklü değişimlerin başlayacağının müjdecisidir. Rüyada erkek çocuk doğurmak, felaha ve müjdeli bir haber almaya işaret eder. Bekar bir kimsenin doğum yaptığını görmesi, evlenmesi ile tabir olunur.

😐 Rüyada doğurduğunuz bebek kız ise, sizi üzecek habere; hamile olmadan ya da evli olmadan çocuk doğurmak sıkıntılı bir döneme gireceğinize ve dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır. Bazı yorumcular erkek çocuk rüyayı gören için üzüntüdür demişlerdir.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

🙂 Yeni doğmuş kız bebek görmek rüyada erkek çocuğu görmekten daha hayırlıdır. Yeni doğmuş kız bebek: Bir kadının rüyasında yeni doğmuş kızını görmesi, bazen rekabet ve kıskançlık duygularını içermekle birlikte, olumlu anlamlara sahiptir ve destek almak demektir. Yeni doğmuş erkek görmek, bağlanacak işte başarıya ulaşılacağını gösterir. Rüyada yeni doğmuş bir bebeğin konuştuğunu görmek, dünya ve ahiret saadetine nail olmaya işarettir. Yeni doğmuş bir bebeğin yürüdüğünü görmek, o çocuğun geleceğinin çok parlak olduğuna işarettir. Bir kimse rüyasında yeni doğmuş bir çocuk gör­müş ise, bu, o rüya sahibinin: Çok sevineceği, ya da, beklediği bir haberin kendisine tez ulaşacağı, ya da, bereketinin artacağı şeklinde yorumlanır. Ye­ni doğan bir çocuğun yürüdüğünü görmek görünen ikbalin (talih düzgün­lüğü) pek çabuk artacağına işarettir.

Rüyada İkiz Bebek Görmek

🙂 Rüyada ya ikiz bebek sahibi olduğunu veya başkasının ikiz çocuğunu görmek, işinizde orta çapta bir başarı sağlayacağınıza ve hayatta orta derecede bir yaşam sürdüreceğinize yorumlanır. Rüyada ikiz kardeş bebeğin görülmesi, din ve dünya işlerini güzel bir şekilde yürüten kimseye işaret eder. Rüyada ikiz çocuk, bol kazançlı ve huzurlu bir işe girmeye veya iş kurmaya işarettir. Rüyanızda ikisini bir birinden ayıramayacak kadar benzeyen ikiz görmek, evliyseniz eşinizle, ortağınız varsa ortağınızla olan anlaşmanızın gayet iyi olduğuna ve birbirinizi her konuda destekleyip yardımcı olduğunuza yorumlanır. Rüyada görülen ikiz, beklenen haberi sembolize eder. Ayrıca kavuşulacak bir miras olarak yorumlanır. Ya da beklenmedik Bir yerden gelecek olan bir paraya çağrışım yapar.

Rüyada Bebek Sevmek

🙂 Rüyada bebeği sevip okşamak, sevinçli habere işarettir. Rüyada bebek sevdiğinizi görmek kız ya da erkek fark etmez, bu çeşit rüya, bunlarla ilgili sahneler görmek, ha­berler işitmek hep hayırlı alâmetlerdir. Rüyada bir veya birden fazla bebeği sevmek çocuklarınızdan dert görmeyeceğinize ve onların da daima sizlerden memnun kalacaklarına ve ara­nızda can sıkıcı hiçbir hâdisenin geçmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kucağında Bebek Görmek

🙂 Rüyasında küçük bir bebeği kucağında taşıdığını gören bir kimse mutluluğa kavuşur. Etrafında itibarı artar. Kucağında bebek görmek rüyayı gören kimsenin; mutlu bir evlilik yaparak çocukları olacağına, evli ise yaşamında büyük mutluluk içinde geçeceğine yorumlanır.

😐 Kucağınızda bir bebeğin olduğunu ve onunla dolaştığını görenin kendisine yardım için bazı kişilerin başvuracağına işarettir. Kucağında ağlayan bir küçük çocuk taşıdığını görmek sıkıntı ve üzüntüye de­lalettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İmam Nablusi:Rüyada görülen doğum olayı, müjdedir. Kimi zaman, yeni bir iş, kurmaya, yenilikler yapmaya ya da sevinçli bir haberin geleceğine yorumlanır. Kimi zaman da, kısmeti, bereketi, veya ağır bir yükü işaret eder. Doğurmak da, rüyayı gören için yaklaşık aynı şeyleri çağrıştırır.”

Kirmani: “Kendisini kundakta bağlı küçük bebek olmuş görmek dört şekilde ta­bir olunur: Malın elden çıkması, hapis ve zindan, hastalık, cinnet. Bu rü­yayı gören bir fakir ise bunayıncaya kadar yaşar. Tanıdık bir küçük çocu­ğu bir şey öğrenmeye çalışırken görmek aksine hayır ve menfaat demek­tir. İleri gelen devlet büyüklerinin evlatlarından küçük bir çocuğun kendisi­ni elinden tutup evine götürdüğünü görmek mal ve nimet sahibi olmak de­mektir.”

Caferi Sadık: Küçük bir bebeğin kaybolduğunu görmek bir rivayete göre sıkıntı ve üzüntüden kurtulmak, diğer bir rivayete göre üzüntü ve sıkıntıya düşmek demektir. Eşinin bir erkek evlat doğurduğunu görmek zenginlik, servet, ik­bal ve saadetle tabir olunur. Henüz kundakta bulunan yeni doğmuş bir be­beğin konuştuğunu görmek dünya ve ahirette mutluluğun müjdesidir.”

Seyyid Süleyman: Güzel, sevimli, güler yüzlü bir küçük çocuk ve onun gülmesini görmek hayır, talih düzgünlüğü ve serveti; çirkin, ağlayan, fena görünümlü, eksik organlı bir küçük çocuğun görülmesi ve onun ağlaması felaket, musibet, hüzün, gam, keder ve afet demektir. Bir küçük çocuğun kendisine bir şey haber verdiğini görmek o şeyin haber verildiği gibi gerçekleşmesine delalet eder, çünkü birçok rüya tabircileri küçük çocuğu melek diye tabir etmişlerdir. Bir meleğin haberi ise doğrudur ve aynen çıkar.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Bütün eski kültürlerde binlerce yıldan beri sahip olma gü­düsünün, yeniliğin, çoğu kez de mutluluğun simgelerin­den biri olarak görülen bebek, rüyalarda da buna pa­ralel bir yaklaşımla yorumlanır. Diğer ayrıntılara göre çok farklı biçimlerde yorumlanabilen bebek simgesi, genel olarak yeni olgular ve yeniliğin habercisi biçi­minde değerlendirilir. Eğer bebek gördüyseniz, bu, yaşamınızda yeni bir evrenin başlamakta olduğuna, yeni ve değerli bir proje ya da fikir üretmek üzere olduğunuza ya da yeni bir iş kurma isteği duyduğunuza işaret edebilir. Gördüğünüz bebeğin belirgin özellikleri ve farklılıkları varsa, bunlar sizin kişiliğinizdeki değişik özellikleri simgeliyor olabilir.

Rüyada bebek düşürmek, yaşamınızdaki yeni bir unsuru yitirmekte olduğunuz anlamına gelir. Söz konusu unsur yeni bir ilişki, ye­ni bir iş olanağı ya da yeni bir fırsattır çoğu zaman. Bu rüyayı gö­ren hamile bir kadınsa, doğal bilinçaltı endişe ve korkuların varlı­ğından söz edebiliriz. Çoğu hamile kadın, bebeğini yitirme kor­kusunu bir biçimde hisseder. Üzerinde durulacak kadar önemli olmasa da, tedbir olarak bir doktor kontrolüne başvurmakta ya­rar vardır. Rüyada bir bebeği evlat edindiğini görmek, yaşamda ye­ni bir sorumluluk almak ya da ilgi ve bakım isteyen bir kişi ya da olguya sahip çıkmak, yardımcı olmak demektir.

Ağlayan bir be­bek, rüyayı gören kişinin doyurulmamış en temel ihtiyaçlarına işaret eder. Rüyada bir bebeği elinden düşürmekse, başkalarının duyduğu güveni boşa çıkarma kaygısıdır. Bebeğin erkek olması, rü­yayı gören kişinin kendini ifade etme biçiminde yeni bir evrenin başlangıcını haber verir. Kız bebekse, başkalarıyla olan ilişkileri­mizde ve duygusal yaşantımızda yeniliklere işaret eder. Mutlu ve gülen bir bebek görmek, yakın dönem içinde ortaya çıkan yenilik ve gelişmelerin huzur ve mutluluk getireceğinin habercisi kabul edilir.
Oyuncak bebek: Çocukluğumuzdaki huzur ve konfo­ra, rahatlığa duyduğumuz özlemin simgelerinden bi­ridir oyuncak bebek. Bazen de rüyayı görenin kişiliğinde olgunlaş­mamış, eksik kalmış yönlere dikkat çeker.

Anonim Rüya Yorumları

 • Rüyada gördüğünüz bebek pek de hayırlı bir rüya sayılmaz.
 • Bebek neşeliyse güzel bir habere; bebek hasta veya ağlıyorsa neden olacağınız bir sıkıntıya; kendinizi bebek olarak görmek zenginliğe; oyuncak bebek satın aldığınızı görmek uzun sürecek ailevi problemlere yorumlanır.
 • Erkek çocuk görmek: Bir annenin oğluyla ilgili rüya çağrışımları umut, beklenti ve sahip olunan potansiyelleri belirtirken, bir baba için, gerçekleşmiş hayallerdir.
 • Kız çocuğunu görmek; işlerinin iyi gideceğine, annenin kız çocuğunu görmesi; darlığa düşecekleri şeklinde yorumlanır.
 • İslami Rüya Tabirleri Ansiklopedisi: Rüyada ikiz görmek her bakımdan iki kat hayra yorumlanır. Rüyada ikiz kardeş görmek, başarı şansı eşit durumlara veya din ve dünya işlerini dengeli yürütmeye işaret eder. Birbirinin aynı olan şeyleri görmek, çifte sevince işaret eder.
 • Hamile bir kadın rüyada sütten kesilmiş bir çocuğa süt emzirdiğini görse, hamilelikten kurtulur.
 • Rüyada bir çocuğu emzirmek veya çocuktan süt emmek, şiddet ve meşakkate düşüp, sonra bundan Allah’ın (c.c) yardımıyla kurtulmaya işarettir.
 • Bir kadın, rüyada sütünü birine emzirdiğini görse, zahmet ve sıkıntıya düşer.
 • Bir kadının rüyada çocuğunu emzirmesi, çocuğunun büyük makamlara geleceğine, şöhretinin yaygın olacağına işarettir.
 • Rüyada hamile kadın görmek, üzüntü ve kedere ve gizli işlere işaret eder. Bekâr kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işaret eder.
 • Rüyada hamile olduğunu gören kadın övülür ve şerefe nail olur, malı artar.
 • Rüyada genç kızın ve dul kadının kendilerini gebe görmeleri, evlenmelerine işarettir.
 • Hamile olduğunu görmek, üzüntü ve kedere, tazarru ve niyazda bulunmaya, yalvarıp yakarmaya işarettir.
 • Hamile olmayan bir kadının rüyada doğum yaptığını görmesi, kocasının zengin olacağına delalet eder.
 • Rüyada görülen ölü bebek, ürkütücü bir halde değilse, hayra yorulur. Rüyada ölmüş bir çocuk görenin ömrü uzun olur.
 • Kendisini ölü bebeğin yanında gören kimsenin eceli uzak olur. Evinde ölmüş bir bebek gören kimse arzusuna ulaşır.
 • Oyuncak bir bebek görmek; rüya sahibinin eğlenceli bir toplantıya davet edileceğine; eğer bu bebeği satın almış ise, ya da kendisine hediye edilmiş ise; pişmanlığı uzun sürecek bir hata işleyeceğini gösterir. Rüyada oyuncak bir bebekle kendisini oynuyor gör­mek sonu iyi bir durum elde edeceğine eğlenceli bir toplantıya davet edileceğine, eğer bebeği satın alıyorsa, veya hediye ediyorsa, pişmanlığı uzun sürecek bir hataya düşeceğini bildirir.
 • Rüyada görülen çocuk, arzuya kavuşmak olarak yorumlanır.
 • Bir kimse rüyasında bebek yaşta bir çocuk görür ise, bu, o rüya sahibinin çevresindeki kişilerden daha güçlü ve insanlara faydalı biri olacağı şeklinde yorumlanır.
 • Çocuğu olmayan bir kimse rüyasında bebek görür ise, bu, o rüya sahibinin merhamet sahibi, hayır işleyen ve ailesine bağlı bir kimse olacağı şeklinde yorumlanır.
 • Bir kimse rüyasında çocuk dövdüğünü görür ise, bu, o rüya sahibinin ayağına gelmiş kısmetlerin kıymetini bilmeyeceği; aynı rüyayı evli bir erkek görür ise, hanımıyla tartışacağı şeklinde yorumlanır.
 • Bebek doğuran anne: Genel olarak sıcak duyguları, kendini adamayı, korumayı ve beslenmeyi simgeleyen anne figürü, erkek çocuk için, olgun kadınlara duyulan hayranlık ve sevgiyi; kız çocuk içinse, bilgi, deneyim ve sosyal ilişkilerde denge unsurunu vurgular.
 • Düşlerimizde bir bebeğin altını değiştirirken gördüğümüz ya da satın aldığımız çocuk bezleri, yaşamdaki yenilik ve değişikliklerin olumlu sonuçlanacağını gösterir. Kirli çocuk bezleri, geleneksel yorumlar uyarınca, maddi kazanımlara işaret eder.
 • Bir kimse rüyasında kendi çocuğunu görür ise, bu, o çocu­ğun iyi bir iş sahibi ve herkese faydalı bir insan olacağı şek­linde yorumlanır.
 • Aynı rüya duruma göre, rüya sahibinin ai­lesinin başına bir felâket geleceği, ancak bu felâketin kısa bir zaman içinde son bulacağı şeklinde yorumlanabilir.
 • Her ne suretle görülürse görülsün, rüyada çocuk görmek pek iyi bir rüyadır.
 • Bazı rüya alimleri farklı düşünürler. Kız çocuğu görmek ise, iyi bir rüya değildir.
 • Rüyada beşik görmek rüya sahibinin durumuna göre değişik şekillerde yorumlanır. Genellikle rüya sahibinin annesini ya da bir erkek çocuğu simgeler.
 • Düşlerimizde çocuk karyolası iki farklı biçimde yorumlanabilir: Birincisi, çocukluğumuzun masum, eğlenceli ve rahat günlerine duyduğumuz özlemi belirtmesidir; ikinci yorum, çocuk sahibi olmaya duyulan özlemi ifade eder.
 • Arabayı, rüyada boş olarak görmek bulunduğu durumdan daha yüksek bir hayata kavuşacağına, arabada eğer çocuk varsa çocuk kendisi üzüntü olduğundan yakınında birisinin kendine tasa vereceğini bildirir.
 • Rüyada görülen ebe, yardımcı ve muavindir. Güzel ve genç bir ebe gören kimse, ömrünün sonuna kadar arkadaş kalacağı bir dost edinir.
 • Rüyada görülen doğumhane müjdedir. Kimi zaman, yeni bir iş, kurmaya, yenilikler yapmaya ya da sevinçli bir haberin geleceğine yorum­lanır. Doğumhane görmek, kendisinde sırların bulunduğu bir kimse ile tabir olunur.

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


95 thoughts on “Rüyada Bebek Görmek”

 1. Merhaba hocam ruyamada yüksek bı yerde bı kız çocuğu vardır bana bakıp gülüyordu oradan düşecek diye içime bı sıkıntı girdi kocarak o yusekte olan bebeğin yanına gittim yüzünü tam hatırlamıyorum bana güldü oradan düştü mü düşmedi mi kurtardı mi kurtmadi mi bilmiyorum

  Reply
 2. Merhaba, rüyamda kayınvalidem hamur açıyormus o sırada oğlumu görüyorum henüz isim koymamisiz eşime hadi artık ismini koyalım diyorum oda senin adın Harun diyor.bu arada hamileyim ve erkek bebek bekliyoruz bu ismi koymamız gerekir mi bu işaret midir ve genel olarak yorumlarsanız sevinirim

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İş nedeniyle bulunduğunuz yerden tamamen uzaklaşacağınıza, olaylar karşısındaki kötü talihinizin artık güzellikle düzeleceğine işarettir…

 3. Hocam merhaba rüyamda bir bebeğim oluyordu bekarım rüyamda eski erkek arkadaşımla evlenmiştim bebeğim ondan oluyordu.Bebeğin kız ya da erkek olduğunu hatırlamıyorum. Ondan öncede sürekli eski erkek arkadaşımla tekrar bir araya geldiğimizi hep görüyorum

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Sıkıntılarınızın kaynağına inerek bu sıkıntılarınızı kökünden halledeceğinize, iş ve özel hayatınızda paraya ulaşılacağına işarettir…

 4. Hayırlı geceler. Rüyamda bir tanıdığımla hastanenin yeni doğan bebek ünitesine giriyorduk bir çok bebek vardı kimisi ağlıyor kimisi uyuyordu odadan dışarı çıktık koridorda köşede yerde pusetin içinde bir bebek gördüm şişman güzel bir bebek uyuyordu. Arkadaşıma dönüp bu bebeğin neden burda olduğunu diğerlerinin yanında olmadığını yerde oldugunu sorduğumda onun terk edildiğini istersem onu alabileceğimi söyledi bende almak istediğimi söyledim. Bir odaya girdik kadın ve yanında iki üç kişi daha vardı bebeği alıp almayacağımi sordu o sırada odadaki herkes hüzünlüydü ben alıcagımı söyledim herkes ferahlaDı bu sefer birşeyler imzaladım sonra bebeği hazırlayıp bana getirdiler erkek bir bebek ti gözlerini kısa bir süre açıp bana baktı omzuma başını koydu tekrar uyudu ben onu alıp ordan çıktım devamını hatırlayamıyorum rüyam bana ne demek istiyor.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Otoriterinizi kullanacağınız ve idareci konumu olan makama geleceğinize, üzerinde uğraşacağınız çabalarınızın boşa çıkmayacağına işarettir…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İtibarlı ve servet sahibi bir kişi olmak için tüm çabalarınızı kullanmanız gerektiğine, iyi bir haber alıp sevineceğinize işarettir…

 5. Hayırlı geceler, iki kezdir rüyamda kız bebek görüyorum ama iki rüyamda da bebeklerin annesi babası hakkında bilgim yok, neredeler kimler vs. Sadece kız bebeği alıp sahipleniyorum kendi çocuğummuş gibi, onlarda bana anneleriymişim gibi hemen alışıyorlardı. Kucağıma alıyorum mesela. İlk rüyamda sahiplendiğim bebek sarışındı ve ad koyuyordum kendimce , kadriye olsun demiştim. İkincisinde siyah saçlı ve hafif çekik gözlüydü

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İsteklerinizin gerçekleşeceğine, güven içinde olacağınıza, düşmanlarınızı alt edeceğinize, saygınlığınızın artmasına işarettir…

 6. Mrb. Rüyam hayr olsun. Rüyamda bebek gördüm bi kadının kucağında alt tarafı cıplak bebeğin. Bebek erkek. Şimdiden teşekkürler.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Başka insanlardan yararlanacağınıza, maddi bakımdan refah içinde yaşayacağınıza, dostlarınız tarafından sevileceğinize işarettir…

Leave a Comment