Rüyada Emzirmek Neye Delalettir? | Diyanet Rüya Tabiri

Rüya tabiri analizlerimize şimdi de rüyada emzirmek hakkında her şeyi anlatarak devam ediyoruz. Sizden gelen bir rüyaya cevaben emzirmenin her halini aşağıda anlatıp analiz etmeye çalışacağız. Konu emzirmek ama siz değerli okuyucularımızda gelen şu sorulara da cevap vermeye çalışacağız; rüyada bebek emzirmek – Diyanet, rüyada bebek emzirmek ve sütün aktığını görmek, bekar birinin bebek emzirmesi, bebek emzirmek neye işarettir, başkasının çocuğunu emzirmek. Ayrıca şunları da yorumlayacağız; başkasının bebek emzirdiğini görmek, bebek emzirmek ama süt gelmemesi, bebek emzirmek süt gelmesi, bekar birinin bebek emzirmesi ve rüyada erkek çocuk emzirme ne demektir cevaplarını vermeye çalışacağız.

Rüyada Süt Emzirmek

Birinin memesinden süt emdiğini gören kimse hapse girer. Bir erkek rüyasında bebek emzirdiğini görse, hüzne düşer, umutsuzluğa kapılır. Elinden veya parmaklarından süt emdiğini gören kimse her zaman ve her hususta üstünlük elde eder. Bir erkeğin, kendi karısının memesinden emdiğini görmesi, karısı tarafından servete kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Bebek Emzirmek – Diyanet

Bir kadının rüyasında kendi çocuğunu emzirmesi, çocuğun iyi insan olacağına işarettir. Bir erkeğin rüyasında çocuğunu emzirdiğini görmesi, hüzne ve zillete düşmesine işarettir. Bir kadının kendi memesinden emdiğini görmesi, kızının mirasından yararlanmak zorunda kalacağına işaret eder.

Bebek Emzirmek ve Sütün Aktığını Görmek

Rüyada bebek emzirdiğinizde sütünüz aktıysa, eğer bebek sizinse güzel günler ve yarınlar sizi beklediğine işarettir. Eğer bebek sizin değilse kötü bir dosta veya arkadaşa rastlayacağınıza işaret eder. Eğer bebek kız ise ve sütünüz aktığını gördüyseniz rüyanızda, uzun süredir hayalini kurduğunuz sizi mutlu edecek bir haberin geleceğine delalettir. eğer bir erkek çocuk emziriyorsanız ve sütünüzün aktığını gördüyseniz, bir takım iş ve sosyal alanlarda ciddi kararlar alacağınıza ciddi adımlar atacağınıza işarettir.

Bekar Birinin Bebek Emzirmesi

Rüyada bekar bir kadının rüyada başka bir kadının memesinden emmesi, süt gelmesi halinde maddî menfaate; süt gelmemesi halinde, sevicilik veya kadın kadına sapık ilişkiye işaret eder. Bir başka rüya alimine göre ise, bekar olduğunuz halde yani evlenmeden birini emzirdiğinizi gördüyseniz, giriştiğiniz bazı iş veya aşk işlerinde geriye dönüşler veya pişmanlıklar yaşayabileceğinize delalet eder.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Emzirmek

Bir kimse, başkasının çocuğunu emzirdiğini görürse zahmetsiz mal, meme dışında bir yerden emip süt çıktığını görürse zahmetli bir işten kazanç elde edecek demektir.

Başkasının Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyanızda başkasının bebek emzirdiğini gördüyseniz, bu rüya çok da uygun olmayan bazı şeylere şahit olacağınıza ve hoşnut kalmayacağınız bazı şeyleri duyacağınıza delalettir. İş hayatınızdaki arkadaşlıklarınıza ve onların verdiği direktiflere dikkat etmeniz gerekecek. Ayak oyunlarına gelmemeye çalışacaksınız.

Emzirmek Ama Süt Gelmemesi

Bir erkeğin, birçok kadının göğsünden tutup emdiğini, fakat süt çıkmadığını görmesi, çok çirkin olan erkek erkeğe ilişkilerde bulunmasına işaret eder.

Rüyada Emzik Görmek

Ruyada emzik görmek, bekar bir kimse için evlenmeye, evli bir kimse için de çocuğunun olacağına delalet eder.

Rüyada Emzik Gibi Bir Şeyi Emmek…

Bir şey emdiğini gören kimse, ondan yararlanır. Bir kadının göğsünü emen kimse, o kadının durumuna göre, az veya çok, helâl veya haram mala kavuşur.

Not: Birçok rüya tabircisi rüyada süt emmek veya emzirmek hususunda sütü emen kişi için de sütü veren kişi için de pek hayra yorulmaz demişlerdir.

Rüyada Bebek Görmek Ne Demek | Rüya Tabirleri

Rüyada Emzirmek Neye Delalettir? | Diyanet Rüya Tabiri konusunda 240 mesaj

  1. Merhaba hocam rüyam da tuvaleti temizlerken taştığını gördüm ve çıktım. Çıkarken belimde dogum sancısı yerde kan bir kaç adım ilerliyorum sonra yerdeki kan pihtisinin icin de bir bebek var onu alıyorum elime tertemiz beyaz annemi çağırıyorum. Annem nasıl oldu falan diyor hamile olmadigim için. Sonra onu içerde emzirdigini görüyorum yorumlarsanız sevinirim

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Leyla Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yıllar boyunca mutlu ve huzurlu olmaya, iyi bir mevki sahibi olacağınıza, şöhretliğe en sonunda tamamen ulaşacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!