Rüyada Oyuncak Görmek Almak, Oynamak (Bebek, Araba, Ayı)

Rüyada Oyuncak Görmek

Rüyada görülen oyuncak, salih bir evlad ile tabir olunur. Rüyada oyuncak gören kısa süreli sevinir. Rüyada her ne şekilde olursa olsun bir oyuncak görmek veya satın almak, yakında çok sevinçli bir haber alacağınıza, çocukları eğlendirmeye ve onlarla birlikte oynayarak onları oyalamak demek. Rüyanızda oyuncak gördüyseniz: Çocukça hareketlerinizden dolayı yakınlarınızla aranızın açılacağına, bazı dostlarınızla küsülü kalacağınıza işarettir. Alacağınız ufak bir hediyeye de çok seviindiğinize işarettir.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Oyuncak bebek, Çocukluğumuzdaki huzur ve konfo­ra, rahatlığa duyduğumuz özlemin simgelerinden bi­ridir. Bazen de rüyayı görenin kişiliğinde olgunlaş­mamış, eksik kalmış yönlere dikkat çeker. Oyuncak bebekle oynamak: İstikbalinizin çok parlak olacağına ve eğlenceli bir toplantıya davet edilece­ğinize işarettir.

Oyuncak bir bebek görmek; rüya sahibinin eğlenceli bir toplantıya davet edileceğine; eğer bu bebeği satın almış ise, ya da kendisine hediye edilmiş ise; pişmanlığı uzun sürecek bir hata işleyeceğini gösterir.

Oyuncak bebek: Oyuncak bir bebekle kendisini oynuyor gör­mek. sonu iyi bir durum elde edeceğine eğlenceli bir toplantıya davet edileceğine, eğer bebeği satın alıyorsa, veya hediye ediyorsa, pişmanlığı uzun sürecek bir hataya düşeceğini bildirir.

Rüyada Oyun Oynamak

Rüyasında oyun oynadığını gören kimse gurura kapılır ve dininde noksanlık belirir. Rüyada oyun oynadığınızı görmek, gururlu bir kimse olduğunuza, vara yoksa istihza ederek eğlendiğinize, tavla oynadığınızı görmek, manevi bakımdan kuvvetli bir kimse olduğunuza, kağıt oynadığınızı görmek, önemli bir işinizde rakiplerinizden üstün bulunduğunuza işarettir.

Yüzük oyunları ise, bazı kusurlarınızı örtmeye çalıştığınıza, futbol oynamak, düşmanınızla anlaşacağınıza, ceviz oynamak, rakiplerinize karşı beslediğiniz düşmanlıktan artık vazgeçeceğinize işaret eder.

Rüyada, çocukluğunuzda olduğu gibi, kendinizi arkadaşlarınızla ya da tek başınıza çocuk oyunları oynarken gör­düyseniz, rahat bir soluk alma ve biraz gevşeme ihtiyacı duyu­yorsunuz demektir. Eğer birlikte oynadığınız insanlar iş arkadaşla­rınızsa, yakında olumlu sonuç verecek bir ekip çalışmasının mey­velerini toplayacağınız da söylenebilir.

Rüyada Oyuncak Görmek Almak, Oynamak (Bebek, Araba, Ayı)
Rüyada Oyuncak Görmek Almak, Oynamak (Bebek, Araba, Ayı)

Oyuncaklarla Oynamak

Çalıştığınızı ve oyuncaklarla oynadığınızı görmek, ilgisizliğiniz yüzünden bazı kayıplara uğrayacağınıza, oyuncakçı dükkânı işlettiğinizi görmek, mahalledeki itibarınızın umduğunuzdan fazla olduğuna işaret eder. Oyuncakla oynadığını gören kimsenin, bazı işlerde gereksiz acele edildiğine işarettir. Oyuncakla oynadığınızı görmek: İyilikseverliğinizin istismar edileceğine işarettir.

Rüyada Oyuncak Araba Görmek

Oyuncak araba gormek; Bir olaydan ötürü çok ağır bir vicdan azabı çekeceğinize, ancak bu olayda sizin sorumluluğunuz olmadığını anlayınca rahata ereceğinize işaret­tir. Diyanet rüya tabirlerine göre; Yeni atılmalarınızın karşılığını çok bü­yük kazançlarla alacağınıza işarettir. Rüyalardaki oyunack arabalar; Elinize çok büyük bir para geçeceğine ve bu paranın sizin için son fırsat olduğuna ona göre davranma­nız gerektiğine işarettir.

Rüyada Oyuncak Almak

Oyuncak satın aldığınızı görmek: İyiliksever bir insan olduğunuza kendi mutluluğunuzdan çok çevrenizdekilerin mutluluğuna önem verdiğinize işarettir. Bebek satın almak: Yapacağınız bir yanlışlıktan dolayı uzun süre vicdan azabı çekeceğinize işarettir.

Rüyada Oyuncak Ayı Görmek

Oyuncak ayı gormek; Bazı olayların yol açtığı sı­kıntıların bir süre daha devam etmesi anlamına gelir. İş hayatınızda her zaman için ileriyi görmeniz gerektiğine ve ona göre tedbir almanıza işarettir. İslami rüya tabirlerine göre oyuncak ayılar; Sorumsuz bir arkadaşınızın yüzünden cebinizden hayli para çı­kacağına zaten sıkıntıda olan durumunuzun daha da kötüleşeceğine işarettir.

ruyada-araba-gormek-eski-hurda-araba-gormek-ruyada-araba-surmek-kullanmak-binmek-araba-almak-araba kazasi-beyaz-araba-siyah-araba
rüyada oyuncak araba

OYUNCAK GÖRMENİN PSİKOLOJİN ANLAMI

Rüyada gördüğümüz herhangi bir oyuncak, yaşama ya da çevremizdeki insanlara bir çocuğun gözleriyle bakmakta oldu­ğumuzu ifade eder. Fazla ciddiye almadan, yaşamla oyun oynamak ve belki biraz eğlenmek istiyoruzdur bu rüyayı gördüğümüz gün­lerde. Bir başka deyişle, rüyadaki oyuncak, içimizdeki çocuğun muzip ve eğlenceli bakışlarını hâlâ yitirmediğimizi bize anımsatır.



BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Oyuncak Görmek Almak, Oynamak (Bebek, Araba, Ayı)” konusunda 2 mesaj

  1. Merhaba ben iki tane yeni kanepe almışım eve geliyor. Annem var evde yatıyor. Annemin yanına giriyorum sehpa da Nutella ve ekmek var sürüp yiyorum sonra rahmetli babam annemin başucunda gördüm senin neyin var deyip annemin sağlık kağıtlarına bakıyor bundan sonra ben bakıcam bunlara diyor. Ben de merak etme baba ben annemin de seninde sağlık kağıtlarına hep bakıyorum bişey olsa zaten sağlık ocağı hastaneye gönderir diyorum aldığım iki kanepeyi tanımadığım genç bir erkekle salona taşıyıp yerleştirmeye çalışıyorum. Kanape ler hardal rengiydi ve pek beğenmedim değiştirmek istedim. Şimdiden teşekkür ederim. Selametle

    1. Rüya Yorumcusu

      Nazan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Hayatınızı planlı şekilde değiştirmeniz gerektiğine, erkek ya da kız çocuğunun doğmasına, mutlu bir olayla karşılaşacağınıza, etrafınızda zayıf bir düşmanınızın olduğuna, umulmadık bir zenginliğe, başarısızlığa uğrayacağınıza, şansınızın daha çok artmasına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!