Rüyada Bebek Görmek Ne Demek | Rüya Tabirleri

Rüyada görülen bebek ölüm haberi mi yoksa müjdeli bol para mı demek aşağıda yazıyor. Rüyada bebek görmek, rüyada erkek bebek görmek, bebek emzirmek veya kız bebek görmek yorumu farklıdır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz.

Rüyada Bebek Görmek

🙂 Rüyada görülen bebek kısmet açıklığına, şansa işarettir. Bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalıştığını görmek, bir ticaretten kazanç için uğraştığına; bir bebeği bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmiş olarak bulduğunu görmek, uzak akrabasından beklemediği bir mirasa konacağına; bir bebeğin beşiğini salladığını görmek, bir işe girip mutlu olacağına işarettir. Bir bebeğin gülümsediğini görmek, müjdeli bir haber almaya ve sıkıntılardan kurtulmaya delalettir. Kucağında güzel ve yüze gülen bir bebek görmek müjdedir. Kucağınızda sevimli küçük çocuk melektir. Kucakta tutulan güzel bir bebek gören kimse başarılı ve evinde itibarlı olur.

😐 Bazen de rüyada bebek, üzüntü ve sıkıntıya ve kötü insanları hoş tutmaya işaret eder. Kucağınızda ağlayan bebek görmek veya kucağında taşıdığını görürse üzüleceğine ve kederleneceğine işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

🙂  Rüyada erkek bebek görmek, müjdeli haber olarak yorumlanır. Rüyada oğlan bebek veya çocuk görmek tasa ve kederden kurtulmaya, gülen ve güzel yüzlü, neşeli bir erkek çocuk melek gibi güzel haberle müjdelenmeye yorumlanır. Rüyada oğul görmek, birkaç erkek çocuk sahibi olacağına işarettir. Erkek çocuk ile oynadığınızı görmek; iş hayatınızda kendileri ile iş yapacağınız kimselerin karakterleri hakkında önceden bilgi toplamanız menfaatiniz gereği olacağına yorumlanır.

😐 Rüyada çirkin erkek çocuğunu görmek, keder ve sıkıntı anlamına işarettir. Rüyada oğlan çocuğu, bir rivayete göre, keder ve sıkıntı ile de tabir olunur. Çünkü çok çocuk sahibi olmak o nispette masraf ve emeği de gerektirmektedir.

Rüyada Bebek Emzirmek

🙂 Bir kadının rüyasında kendi çocuğunu emzirmesi, çocuğun iyi insan olacağına işarettir.  Bir erkeğin, kendi karısının memesinden emdiğini görmesi, karısı tarafından servete kavuşacağına işaret eder. Bir kadının düşünde bebek emzirdiğini görmesi, kimi zaman çocuk sahibi olma isteğini ifade etse de, çoğunlukla so­rumlulukların bilincinde olmak ve başkalarının güvenini kazan­mak biçiminde yorumlanır. Erkekler için bebeğini emziren bir kadın görmekse, cinsellikle ve cinsel isteklerle ilişkili düşünülür. Bir kadının rüyada başka bir kadının memesinden emmesi, süt gelmesi halinde maddî menfaate yorumlanır.

😐 Rüyada gördüğünüz bebeği emzirmek, hüzne ve zillete düşmesine işarettir. Birinin memesinden süt emdiğini gören kimse hapse girer. Ağlayan bir bebeğin sizin memenizden emdiğini görmek, evladının mirasından yararlanmak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Kız Bebek Görmek

🙂 Kız bebek görmek; ise bolluğa, berekete, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa erişmeye işaret eder. Kız çocuğu görenin, sevinçli bir işle karşılaşacağına işaret ettiği şeklinde de yorumlanmıştır. Rüyada gördüğünüz kız bebek ise, sıkıntıdan kurtulmaya; bir kız bebeğin süt emdiğini görmek, rüyanın görüldüğü eve bereket ve rızk yağacağına işarettir. Kız bebekle oynandığını görmek, iyi bir haber alacağına, kendisinin çocuk olduğunu görmek, uzun bir ömür süreceğine yorumlanır. Kız bebek görmek, bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, büyüyen ve artan şeylere işaret eder. Rüyada görülen küçük kız çocuğu, dünyalığa işarettir. Bir kimsenin rüyada, arkasına kız bebek alıp götürmesi, erkek çocuğunu alıp götürmesinden daha iyidir.
Rüyada kız bebek görmek, erkek çocuğu görmekten daha hayırlıdır.
Küçük kız çocuk görmek; kolay ve rahat kazanılacak kazanca işarettir. Aynı zamanda mutluluk ve bereketin de habercisidir.
Küçük bir kız çocuğunu kucağında taşıdığını gören bir kimse mutluluğa garkolur. Etrafında itibarı artar.
Karısının kız doğurduğunu görmek, bağlanacak işte başarıya ulaşılacağını gösterir.

😐 Bir yorumcuya göre rüyada kız bebek görmek ise, iyi bir rüya değildir. Küçük kız çocuğunun veya bir kız çocuğunun öldüğünü görmek rızkın daralmasına, mutluluğun azalmasına işarettir.

Rüyada Bebek Doğurmak

🙂 Böyle bir rüya görmek, erkek çocuk ile; erkek çocuk doğurduğunu görmek de kız çocuğu ile tabir olunur. Rüyada erkek çocuk doğurmak, felaha ve müjdeli bir haber almaya işaret eder. Bekar bir kimsenin doğum yaptığını görmesi, evlenmesi ile tabir olunur. Erkek bir kimsenin kendisinin doğum yaptığını görmesi, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Bir kız çocuğu doğurduğunu görmek, hayra işarettir. Rüyada karısının kız doğurduğunu görmek, erkek çocuk doğuracağına delâlet eder. Karısının erkek çocuk doğurduğunu görmek, eğer hamile ise kız çocuğu doğuracağına, eğer değilse, keder ve sıkıntıya uğrayıp, sonra bundan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada annesinin kendisini doğurduğunu gören kimse eğer hasta ise iyileşir. Fakir ise zenginleşir.

😐 Bazen bu rüya kötü huylu bir hanımdan boşanmaya da işaret eder. Rüyada bebek doğurmak veya birçok evladının doğmuş olduğunu görmesi, keder sıkıntı ile yorumlanır. Zira çocukların eğitimi ve bakımı birçok zahmet ve külfet meşakkate bağlıdır. Çirkin erkek çocuk doğurduğunu gören, şiddetli keder ve sıkıntıya uğrar. Yahut fena bir söz duyar, bir rivayete göre de, hastalanır.

Rüyada İkiz Bebek Görmek

🙂 Rüyanıza giren bebekler ikiz ise, işinizde orta çapta bir başarı sağlayacağınıza ve hayatta orta derecede bir yaşam sürdüreceğinize yorumlanır. Rüyada ikiz kardeş görmek, din ve dünya işlerini güzel bir şekilde yürüten kimseye işaret eder. Rüyada ikiz görmek, bol kazançlı ve huzurlu bir işe girmeye veya iş kurmaya işarettir.

Rüyada Bebek Sevmek

🙂 Bebek sevdiğinizi gördüyseniz, bir bebeği sevip okşadığını görmek, beklemediği bir yerden bir haber alacağına yorumlanır. Rüyada bebek sevdiğinizi görmek içinizi sıkan dertlerinizin halledileceğine, sıkıntıdan kurtularak feraha çıkacağınıza delâlet eder.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

🙂 Sevimli erkek bebek doğurduğunuzu gördüyseniz; dünyadaki borç ve sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine delalettir. Rüyada gülen erkek bebek doğurduğunuzu görmek bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına yorumlanır. Rüyada sorunsuz ve mutlu bir şekilde erkek bebek doğurduğunu görmek, evine yeni bir kısmetin geleceğine delâlet eder. Çirkin ve öfkeli bakmayan bir oğul görmek bereket ve bolluk işaretidir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

🙂 Süt emen bir erkek bebek görmek, sevinmeye, memnun olacağı haberlerin geleceğine delalettir. Erkek bebek emzirdiğini görmek, o çocuğun geleceğinin çok parlak olduğuna işarettir.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

🙂 Fakir birisi kendisini anadan doğma bir çocuk olarak görse, onun zenginleşeceği mânâsına gelir. Rüyada yeni doğmuş bir bebeğin konuştuğunu görmek, dünya ve ahiret saadetine nail olmaya işarettir. Bakımsız, ağlayan ve özellikle çıplak çocuk görmek, o kimsenin tövbe etmesine yorumlanır.

😐 Rüyanıza giren bebek yeni doğmuş ise; bu, pek de hayırlı bir rüya değildir. Eğer çocuk, çok güzel giydirilmiş ve kundaklanmış, sağlıklı ve neşeli ise, sıkıntı önemsiz olup, çabuk geçecek demektir.

Rüyada Bebek Düşürmek

🙂 Bazı rüya yorumcuları rüyada bir kadının çocuk düşürdüğünü görmesi zahmet ve sıkıntıdan kurtuluşa delalet eder, demişlerdir.

😐 Bir kadının, bir erkek bebek düşürdüğünü gör­mesi öğrenimini tamamlamaya çalıştığı ve olmasını istediği bir işte başa­rısız olacağı anlamına gelir. Bir kadının bebek düşürdüğünü görmesi hayra alamet değildir. Bir ri­vayete göre mal kaybeder, başka bir rivayete göre kocası hastalanır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

ABDULGANİ NABLUSİ: “Rüyada bebek görmenin anlamı pek de hayırlı bir rüya sayılmaz. Bebek çok güzel kundaklanmış ise; içinizde bir sıkıntı olsa bile bunun pek hafif olacağına; bakımsız ve durmadan ağlayan bir bebek görmek; hayatta mutlu olmaktan ümit kesmiş birisi olacağınızı gösterir. Gördüğünüz bebeğin belirgin özellikleri ve farklılıkları varsa, bunlar sizin kişiliğinizdeki değişik özellikleri simgeliyor olabilir.”

CAFERİ SADIK:Her ne suretle görülürse görülsün, rüyada çocuk görmek pek de iyi bir rüya olmasa gerektir. Çocuk bakmakla, çocukları sevmek veya çocuk sahibi olmakla ilgili her çeşit rüya ve bunlarla ilgili sahneler görmek, haberler işitmek hep hayırlı alametlerdir. Çocuklarınızdan dert görmeyeceğinize ve onların da daima sizlerden memnun kalacaklarına ve aranızda can sikici hiç bir hadisenin geçmeyeceği anlamına gelir. Ergen yaştaki bir çocuk görmek izzet ve rif’ate delalettir.”

İBN-İ ŞİRİN:Rüyada bir doğum evinde bulunduğunuzu ve bazı çocukların dünyaya geldiklerini görmeniz, yeni yeni atılımlara gireceğinize ve iş ve kazancınızı artırmak ve geliştirmek için bir takım teşebbüslere giriştiğinize, bazı iş adamları ile temaslar kurarak yeni iş sahaları aradığınıza yorumlanır.”

KİRMANİ: “Kundak bezi görmek çocuğa yorumlanır. Rüyada kundak bezine sarılmış birini görmek; kadın ise; çocuk doğuracağına, erkek ise; yaralanıp yarasının sarılacağına, erkek çocuksa; sünnet olacağına, genç biri ise; evleneceğine yorumlanır.”

Psikolojideki Anlamı

Bütün eski kültürlerde binlerce yıldan beri sahip olma gü­düsünün, yeniliğin, çoğu kez de mutluluğun simgelerin­den biri olarak görülen bebek, rüyalarda da buna pa­ralel bir yaklaşımla yorumlanır. Diğer ayrıntılara göre çok farklı biçimlerde yorumlanabilen bebek simgesi, genel olarak yeni olgular ve yeniliğin habercisi biçi­minde değerlendirilir. Eğer bebek gördüyseniz, bu, yaşamınızda yeni bir evrenin başlamakta olduğuna, yeni ve değerli bir proje ya da fikir üretmek üzere olduğunuza ya da yeni bir iş kurma isteği duyduğunuza işaret edebilir. Gördüğünüz bebeğin belirgin özellikleri ve farklılıkları varsa, bunlar sizin kişiliğinizdeki değişik özellikleri simgeliyor olabilir.
Rüyada bebek düşürmek, yaşamınızdaki yeni bir unsuru yitirmekte olduğunuz anlamına gelir. Söz konusu unsur yeni bir ilişki, ye­ni bir iş olanağı ya da yeni bir fırsattır çoğu zaman. Bu rüyayı gö­ren hamile bir kadınsa, doğal bilinçaltı endişe ve korkuların varlı­ğından söz edebiliriz. Çoğu hamile kadın, bebeğini yitirme kor­kusunu bir biçimde hisseder. Üzerinde durulacak kadar önemli olmasa da, tedbir olarak bir doktor kontrolüne başvurmakta ya­rar vardır. Rüyada bir bebeği evlat edindiğini görmek, yaşamda ye­ni bir sorumluluk almak ya da ilgi ve bakım isteyen bir kişi ya da olguya sahip çıkmak, yardımcı olmak demektir.
Ağlayan bir be­bek, rüyayı gören kişinin doyurulmamış en temel ihtiyaçlarına işaret eder. Rüyada bir bebeği elinden düşürmekse, başkalarının duyduğu güveni boşa çıkarma kaygısıdır. Bebeğin erkek olması, rü­yayı gören kişinin kendini ifade etme biçiminde yeni bir evrenin başlangıcını haber verir. Kız bebekse, başkalarıyla olan ilişkileri­mizde ve duygusal yaşantımızda yeniliklere işaret eder. Mutlu ve gülen bir bebek görmek, yakın dönem içinde ortaya çıkan yenilik ve gelişmelerin huzur ve mutluluk getireceğinin habercisi kabul edilir.
Rüyada bebek düşürmek; yaşamınızdaki yeni bir unsuru yitirmekte olduğunuz anlamına gelir. Söz konusu unsur yeni bir ilişki, yeni bir iş olanağı ya da yeni bir fırsattır çoğu zaman. Bu rüyayı gören hamile bir kadınsa, doğal bilinçaltı endişe ve korkuların varlığından söz edebiliriz. Çoğu hamile kadın, bebeğini yitirme kor­kusunu bir biçimde hisseder. Üzerinde durulacak kadar önemli olmasa da, tedbir olarak bir doktor kontrolüne başvurmakta yarar vardır.

Anonim Rüya Yorumları
 • Bir kadın başka bir kadının memesinden emmesi, süt gelmemesi halinde, sevicilik veya kadın kadına sapık ilişkiye işaret eder.
 • Hamile  (gebe) biri rüyanıza girdiyse, üzüntü ve kedere ve gizli işlere işaret eder. Bekâr kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işaret eder.
 • Genel olarak hamilelik ve hâmile görmek iyiye yorulur. Rüyada gebe olduğunu gören kadın övülür ve şerefe nail olur, malı artar.
 • Rüyada anne görmek, baba görmekten daha hayırlıdır. Rüyasında annesini gören; rahata kavuşur.
 • Rüyada küçük bir çocuk görmek; pek iyiye yorumlanmaz.
 • Süt emen bir çocuğu görmek; sevince; memnun olunacak bir habere işarettir.
 • Kız çocuğu görmek; iyi sayılmaz. Çirkin bir erkek çocuk görmek; keder ve sıkıntı belirtisidir. 
 • Rüyada görülen çocuk, günah ve kusurlardır.
 • Rüyasında kendi çocuğunu gören kimse malı sebebiyle bir fitneye düşer.
 • Rüyada süt emen çocuk görmek sevince işarettir.
 • Rüyada erkek bir çocuk görmek; güvenilir dostlarınızın varlığına; hareketlerinizin başkaları tarafından saygı ile karşılandığına yorumlanır.
 • Rüyada doğurmak, hamile olmayan bir kadının rüyada doğum yaptığını görmesi, kocasının zengin olacağına delalet eder. 
 • Rüyada kundakta bir çocuk görmek, müjdeli bir haber almaya işaret eder.
 • Bir çocuğu kundağa bağladığını görmek, aile ve akrabasına karşı ilgisiz olmaya delalet eder.
 • Rüyada görülen oyuncak bebek veya oyuncak bir bebekle kendisini oynuyor görmek, sonu iyi bir durum elde edeceğine eğlenceli bir toplantıya davet edileceğine, eğer bebeği satın alıyorsa, veya hediye ediyorsa, pişmanlığı uzun sürecek bir hataya düşeceğini bildirir.
 • Oyuncak bebek: Çocukluğumuzdaki huzur ve konfo­ra, rahatlığa duyduğumuz özlemin simgelerinden bi­ridir.
 • Çocuk arabasını, rüyada boş olarak görmek bulunduğu durumdan daha yüksek bir hayata kavuşacağına, arabada eğer çocuk varsa gocuk kendisi üzüntü olduğundan yakınlarında birisinin kendine tasa vereceğini bildirir.
 • Rüyada bebek kundağı görmek, evliyseniz hayırlı bir çocuğa sahip olacağınıza, bekâr iseniz isteklerinize kavuşacağınıza işaret eder.
 • Rüyada bir beşik gördüyseniz; bekar bir kimse için yakında bir evlilik yapacağınıza, evli kimseler için, evlat sahibi olacaklarına, eğer beşik kırılırsa boşanma ya da ayrılığı gösterir.
 • Beşiği sallamak: Rüyasında bir beşiği salladığını gören kimse aile ve akrabalarına güzelce muamele ederek hayır ve hasenatta bulunur.
 • Bebek patiği:: Düşünüzde gördüğünüz bebek patikleri, iki farklı biçimde yorumlanabilir: Çoğunlukla bu simgenin, bebek sahibi olma iste­ği ve özlemini dile getirdiği düşünülür.

Rüyada bebek görmek, doğurmak

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyada Bebek Görmek Ne Demek | Rüya Tabirleri konusunda 66 mesaj

 1. Merhaba hocam gerçekte hamileyim ve rüyamda erkek bebek kıyafeti almaya çalıştım eşime beğendikleri verdim indirimde bunları da alalım diye oda almamış sonra kızdım ben ona .daha sonra da eski bebek eşyaları eski eşyaları topladım ne demek hocam

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İşlerinizin düzene gireceğine, yakın zamanda halkın yararına çalışacağınız yüksek makama ve konuma sahip olacağınıza işarettir…

 2. Rüyamda ölen erkek bebeğimi gördüm doğduktan 3 gün sonra hakkın rahmetine kavuşmuştu. Rüyama geldi duş aldırıp yıkadım mavi bir elbise giydirdim yer sofrasına oturttum karnını doyurmaya çalışırken üstü kirlinde ön kısmı komple ıslandı. Elbise yoktu giydirmek için beyaz üzerinde çiçek desenli parça vardı alıp bende gidip komşunun evine gittim makinada dikmek için komşumun pek istekli olmadığını gördüm ve evi dağınıkti bu esnada eşim komşumun evine kendi ile birlikte 3 kişi getiriyor balkonda oturmak için eşim komşumun balkonunda dalda kayısı topluyor du ve ben komşumun isteksizliği üzerine tekrar aşağı inip çocuğu kirli halde kucağıma aldım ve su aramaya başladım ama şu bulamadım çocuğu yıkamak için ama su bulamadım yıkamak için eve dönerken gözümü gezdirdim çocuğa elbise alayım ama oda yoktu

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Sıhhat bulmaya, halinize uygun bir mertebeye yükseleceğinize, çevrenizdeki halka karşı daha çok fazla faydalı olmaya işarettir…

 3. Rüyamda kardeşimin erkek bebeğini kucağıma almışım kucağımda ağlamaktan mosmor olmuş rica etsem yorumlar misiniz

  1. 1001 Rüya Tabiri

   yeter Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bol paraya kavuşacağınıza, uzun yaşayacağınıza, işlerdeki başarınızla mutlu olacağınıza, mahkemelik bir işinizin olmasına işarettir…

 4. Merhaba rüyamda bana eşim, abimin eşi ve amcamın eşi erkek çocuğa hamile olduğumu söylüyorlardı. Ben inanmıyordum hatta nerden biliyorsunuz diyordum. Eşim de görmüyormusun bu belirtilerde oğlan belirtileri ikinci bir oğlumuz daha olacak. Yengemlerde destekler şekilde konuşup evet bunlar erkek çocuk belirtileri deyip duruyorlardı. Bu arada aynı zaman da parmaklarımdan ışık saçılıyordu. Parmağımdan birinden de ışık çıkarken ufak bir böcek karınca gibi bir şey çıkmıştı. Yorumlarsanız sevinirim hocam şimdiden Allah razı olsun.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Songül Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sıkıntılarınızın zamanla biteceğine, evinize yeni bazı eşyalar alacağınıza, hayatınızda birçok yenilikler yapacağınıza işarettir…

 5. Geri bildirim: Seeing a baby in a dream

 6. rüyamda erkek arkadaşımın dedesinin kucağında ölü bebek gördüm.Her ne kadar araştırsam da bir sonuca varamadım.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   ceren Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İşlerinizi sabırla yapmanız gerektiğine, hayatınızda farklılıkların olacağına, huzur verici ve güzel olan haberleri alacağınıza işarettir…

 7. Rüyada esmer bir erkek bebek kucagıma verdiler . Evimizin karşısındaydım yaşlı bir dede yaklaştı bebekle ilgili bişey sordu galiba ama ben hatırlamıyorum bişey söylüyordu o anda bebek kucagımda dua oldu rüyada hissettiğim bu bebek dua oldu kucagımda yok oldu o sırada ben inşirah okuyodım başka başka dualar okuyordum . Ayrıca rüyada bu rüyamı başkalarına anlatıyordum abimede. Bekarım . Esra yıll.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   yyıl. Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bir şeyden dolayı mükafatlandırılacağınıza, iyi ve güzel şeylerin size faydası olacağına, dargın olduğunuzla barışmaya işarettir…

 8. Ruyamda yanımdaki biri ile bekliyoruz.Aramizda konuşuyoruz. Senin bebeğin beyaz olur diyorum.O da bana seninki de esmer olur diyor.Daha sonra bebekler geliyor .2 tane bebek beyaz tenli beyaz kundakta o bebekler konuştuğum kişininmiş .Sonra da başka bir bebek geliyor kundakta esmer ve yaşlı insanin kundaktaki hali gibi yüzü çok yaşlı .Daha sonra bir tane bebekte geliyor .Bu bebekte yaşlı ve yüzünde kıllar çıkıyor.Simsiyah dimdik kıllar.Cok şaşırıp, üzülüyorum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Elif Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Arkadaşlarınızla yapılacak eğlenceli geziye gideceğinize, işlerinizin düzeleceğine, engelleri kolaylıkla aşacağınıza işarettir…

 9. İyi günler rüyamda bir tanıdığımın yanına gidiyorum onun yanında yeni doğmuş giydirilmiş güzel bir kız bebek var. Kucağıma alıp seviyorum. Yorumu nedir acaba?

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Serap Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Ümit etmediğiniz yerden gelecek mala ve bol rızka, eş dost ve akrabayla bir araya gelineceğine, hayatta güvende olmaya işarettir…

 10. Merhaba,rüyamda bir çuvalın içine tohum ektim sonra suladım. Sonra o çuvalı kûfe gibi sırtıma alıp giderken agac birden kocaman yeşil bir şekilde büyüyeverdi. Ne ağacı olduğunu bilmiyorum, çiçeksizdi fakat yaprakları küçük , dalları genişti.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Uzun süredir kötü giden işlerinizde başarı sağlayacağınıza, kaçırdıklarınızın yeniden karşınıza çıkacağına, mutlu haberlere işarettir…

 11. Merhabalar, rüyamda tepe gibi yerde sanırım çadır gibi bir şeyin içindeyim. Yer yatağındayım. Ve yatağımda yabancı bir erkek vardı. Aramızda da iki tane bebek vardı. Yeni doğmuş gibiydi bebekler çok küçüktü ve altları giyinik değildi. Adam bebeklerden birini alıp bana uzatıyordu. Adamın bana uzattığı bebek erkek olurmuş. Ben de bebeği almak için uzanıyordum, uyandım.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Adge Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Başladığınız ya da başlayacağınız her işi başarı ve alnınızın akı ile bitireceğinize, çok yakında mevki ve itibar sahibi olacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.