Başak Burcu Sağlık Yorumu 2020: Başak Erkeği ve Başak Kadını

Başaklar, fiziksel veya biyolojik nedenlerden daha fazla duygusal se­beplerle hastalanırlar, zira hassas bir yapıları vardır. Mutlu iseler ve gele­cekleri hakkında endişeleri yoksa, kolay hastalanmazlar. Başkalarına yar­dım ediyorlarsa kendi sıkıntılarını unuturlar.

Temiz hava, çevre değişikliği ve seyahat sağlıklarını kazanmak veya sağlıkla­rına kavuşmak yönünden önemlidir. Ancak gezmeyi de sevmezler.

Başaklar genellikle hastalık hastası olarak kabul edilir. Genellikle ya ken­dileri yahut çocukları için hastaneleri veya psikologları dolaşır dururlar.

En hassas organları sindirim ve boşaltım organları olduğundan, sağ­lıklı beslenme konusunda özen göstermeleri gerekmektedir. Ayrıca gergin yapılarını rahatlatacak uğraşlar edinmeleri önerilir.

Başak Burcu Beden Sağlığı ve Özellikleri

Başak burcu, burçları simgeleyen insan figüründe KARIN bölgesini ve SİNDİRİM VE BOŞALTIM SİSTEMİNİ (BAĞIRSAKLAR, MİDE BOŞ­LUĞU) temsil etmektedir. Bu durum başak insanlarına ihtiyacı olan yiye­cekleri seçme yeteneği bağışladığı gibi hastalanma korkusu da verir. Bu ne­denle başaklar genellikle hastalık hastasıdır. Hastanelerde çokça başak gör­meniz mümkündür, bazen doktor, bazen hemşire ve daha çok muayene sı­rası bekleyen kişiler olarak.

Başak burcunun gezegeni olan Merkür de, burcun anatomik bölgesi olan karın bölgesi (bağırsaklar) yanında ELLER, KOLLAR, OMUZLAR, AKCİ­ĞERLER, BEYİN ve SİNİR SİSTEMİNİ temsil eder. Ancak bu organların kişilik üzerindeki etkisi İkizler insanında olduğu kadar yoğun değildir, bel­ki daha kalıcı sonuçlar doğurucudur. Zira İkizler insanı hava grubundan ol­duğu ve aktif nitelik taşıdığı halde, Başak insanı toprak grubundandır ve pa­sif nitelik taşır.

Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu-aslan,terazi,balık,kova,koç,akrep,yay,boğa
Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu-aslan,terazi,balık,kova,koç,akrep,yay,boğa

Toprak grubundan oluşu ve pasif niteliği de Başak insanının hareketlerini sınırlar ve daha yavaş düşünmesine, daha ağır hareket etmesi­ne yol açar. Beyin zihinsel faaliyetler merkezidir. Toprak burcunun maddesel oluşu nedeniyle Başak insanının zihinsel faaliyetleri daha çok iktisadi faali­yetlere, araştırmaya ve ayrıntılara yönelir. Yine toprak grubundan oluşu ne­deniyle el ve kol faaliyetleri de sanata değil, ekonomik uğraşlara yöneliktir.

Başak burcunun ortadan kaybolduğu veya bulunmaya çalışıldığı riva­yet edilen asıl gezegeni Vulkan ise özellikle DİZLER olmak üzere BACAK­LARI temsil eder. Bu gezegene antik çağda topal ve zeki tanrı adı verilmiş­tir. Bu nedenle Başak insanları seyahat etmeyi sevmezler ve çoğunun yürü­yüşünde aksama görülür.

Başak Burcu Sağlığı: 2020 Astroloji

Sağlığınıza 16 Eylül ile 26 Kasım arasında dikkat etmenizi özellikle tavsiye ederiz. Bu devrede gıdanıza fazla önem vermeniz, sinirlerinizi bozacak tartışmalardan kendinizi sakınmanız ve eğer perhiz yapmanızı gerektirecek bir hastalığınız varsa, bugünlerde doktorun tavsiyelerine harfi harfine uymanız gerekir. Eğer bu konulara önem verirseniz ömrünüz boyunca önemli bir hastalığa tutulmayacağından emin olabilirsiniz.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020
Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


Leave a Comment