Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020

Her konuda bilgi sahibi, düşüncelerinde ve davranışlarında duygulara yer vermeyen, olayların çözümünde mantığını kullanan, inatçı dış görünüşüyle farklılıklar çizen bir karakter yapısına sahiptirler.

Aşırı ihtiraslıdırlar. Para onlara çok şeyler ifade eder. Ancak cimri diye ifade edilemezler. Paranın gerektiği şekilde harcanmasından yanadırlar.

Açık sözlüdürler, başkalarının söylemeye çekindiği sözleri onlar işin başında ve direkt olarak söylerler. Bu konuda kesinlikle çekingen ve düşünceli davranacaklarını zannetmeyin. Giyime ve temizliğe aşırıya kaçacak derecede önem verirler. Sade ama temiz bir kıyafetten hoşlanırlar. Kibarlığa, nezakete ve kültüre en az para kadar önem.verirler. Hırpani, kaba ve lafazan insanlardan nefret ederler. Ancak dost çevresinde o da özel dostları arasında, ara sıra küfür edebilirler.

Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu-aslan,terazi,balık,kova,koç,akrep,yay,boğa
Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu

Sorunların ayrıntılarına girmek onlarda bir hobi olarak gelişmiştir. Sorun çıkartmadığı gibi çıkan sorunlara da öyle hemen bir tepki vermezler. Neşeli ve canlı bir karakter çizmelerinin yanı sıra aşırı şüpheci davranışları içinde de olabilirler. Düzensizlik, disiplinsizlik onların nefret ettiği diğer bir konudur. Bulundukları ortamda her şeyin yerli yerinde olmasını severler.

Başak Burcu Erkeği için Kadının Anlam ve Önemi

Paraya olan düşkünlükleri yüzünden tercihleri genellikle zengin kadınlardır. Kadınlarda aradıkları en önemli özelliklerden biri de onların temiz, iyi giyimli, bakımlı ve kültürlü olmalarıdır. Özellikle kültüre önem vermelerinin nedeni ise sevdikleri konularda oturup saatlerce tartışacakları birinin sevdikleri insan olmasını arzuladıklarındandır.

Çekingenliği ve tedirginliği yüzünden aşık olmaktan korkan başak burcu erkeği, beraber olabileceği kadınlarla öncelikle dostça bir ilişki kurar.

Kendi ailelerine ve dostlarına oldukça düşkündürler. Beraber oldukları kadının ve dostlarının hakkında ileri geri konuşulmasını kesinlikle sevmezler ve hemen sert bir tavır alabilirler. Bunun dışında sevdikleri bir kadının yanında kesinlikle kaba davranışlar sergilemezler.

Bir kadın için dış görünümleri itibarıyla pek çekici olmasalar bile, evlendikten sonra tamamen değişebilirler tabii parayı sevmeleri ve tasarrufa önem vermelerinin dışında.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020
Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020

Size aşık olduktan sonra, sizin isteklerinizi, arzularınızı ve meraklarınızı tatmin edebilecek düzeye gelirler. Ancak başak burcu erkeğinden kesinlikle duygusal sözler ya da jestler beklemeyin. Sevgilerini her zaman için basit yollardan ifade etmeyi severler, sizi düşünen ve saygı gösteren bir eş olurlar.

Kolaylıkla bir kadının etkisi altına girebilirler. O kadınla kafa yapılarının uyuşması kesinlikle duygusal bir tatmine yol açar. Duygularını gizlemekten yana değillerdir, tabii bu durum tedirginliklerini üstlerinden attıktan sonra oluşur.

Hastalık hastasıdırlar ve beraber oldukları insanı bu yönden hayli tedirgin ederler, karşı tarafın onun bu durumuna alışması ve nabza göre şerbet vermesi gerekir. Bu durumuyla kesinlikle alay edilmemelidir.

Normal bildiğimiz klasik aile formatında yaşamayı severler. Evliliklerinde bile özgürlüklerini, eşlerine hissettirmeyi severler, ancak seçtikleri eşle mutludurlar ve kesinlikle sonuna kadar götürmeye kararlıdırlar.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


2 thoughts on “Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020”

  1. Ruyamda avucumun icine sigacak kadar kuçuk bir erkek bebegim oluyo ve beyninin orada bir kordonla balon gibi bir rahatsizlik var.yanimdaki bayan kim hatirlamiyorum onu eline aliyo ve 1dk sonra geri elime birakiyo balon patliyo sivi elime akiyo ve ben kosarak bagira bagira onu doktora goturuyorum.doktorlar hemen mudaheleye geciyolar ama ben neokur olme diye bagirip duruyorum.okadarki artik sesim cikmiyo ama ben bagiriyorum ne olur ölme ne olur ölme.sonra onu tekrar bir küvez gibi biseyin icinde goruyorum ve kafasinin orasinda yine bir kocaman baloncuk olusuyo ve nefes almasi kesiliyo gibi bitiyo artik diyolar ve yine bagiriyorum ama sesim cikmiyo neolur olme diye,uykumdan uyanir gibi oluyorum ama geri ayni yerden devam ediyorum ruyamaneokur olme diye,ölüp ölmedigini bebegimin ama hatirlamiyorum,annemi ve babami goruyorum bana destek icin yanimdalar

    Reply
    • Hüsne kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Davranışların hatalı olduğuna, öğreneceğiniz yeni bilgiler sayesinde hayatınıza yeni bir yön vermeye, kültürünüzün artması için okumaya hep devam etmeniz gerektiğine, çok güzel günler geçireceğinize, hayatınızı değiştirecek bazı olaylarla karşılaşacağınıza, son derece mutlu olacağınıza işarettir…

Leave a Comment