Başak Burcu İş Hayatı ve Kariyeri 2020: Başak Erkeği ve Kadını

Sizin için en şanslı iş dönemi 8 Şubat’tan 21 Mart’a kadar olan günlerdir. Her yıl bu devreden istifade ederek bütün işlerinizi düzenlemeye ve büyük iş girişimlerine bu devrede atılmaya dikkat etmelisiniz. İş yaptığınız kişilerden alacağınızı en kolay bir şekilde bu devrede tahsil edebilirsiniz. Bankalardan kredi taleplerinizi de bu dönemlerde yapmalısınız.

Mümkünse 30 Eylül’den 22 Ekim’e kadar ciddi bir iş üstlenmeyin. 28 Ağustos günü her ne şekilde olursa olsun hiçbir iş yapmamaya bakınız. Yılın bu tek günü size pek büyük ve belki de bütün bir yıl devam edecek olumsuzluklar ve başarısızlığı getirebilir. Buna karşın en şanslı gününüz de altıncı ayın altıncı günüdür.

Başak Burcu Erkeği ve Kadını: İş Hayatı Kariyer

Başak burcu insanları çalışırlar, hem de çok. Çok çalışmalarının ilk sebe­bi mali güvenliklerini sürdürmek, ikinci sebebi ise bir şeyler başarabil­mek arzusudur.

Diğer topraksı burçlarda (Boğa ve Oğlak) olduğu gibi Başak insan­ları da güvenli bir hayat sürmenin peşindedir. Bunun için de çok çalış­mak, çok kazanmak ve daha çok kazanmak için yatırımlar yapmak ge­rekmektedir. En sağlam ve güvenilir yatırım ise toprağa (arazi, arsa, ev, ticarethane…) yapılan yatırımdır, zira kaybetme riski taşımaz. Boğala­rın aksine para biriktirmeyi sevmez (ne olur ne olmaz belki çalarlar), paranın para kazandıracağı işlere veya yatırımlara yönelirler.

Ayrıca çok çalışmak ve başarılı olmak, toplumda kabul görmenin, daha iyi yerlere gelmenin, dolayısıyla daha çok kazanmanın da yollarını açacak, gelecek yıllar daha güvenli hale gelecektir.

Gazetecilik, el sanatları (daha doğrusu demircilik, bakırcılık, mermer­cilik, marangozluk gibi el zanaatları) ve hesaba dayalı işler, başarılı olabile­cekleri başlıca mesleklerdir.

Ancak ayrıntılarda boğulmaları tehlikesini göz önünde bulundur­malı, ayrıntıların bir bütünün parçaları olduğunu unutmamalı, mik­roskopla hücreleri incelerken onları bağımsız birer varlık olarak görme yanlışlığına düşmemeli, onların oluşturduğu canlı varlığı da dikkate al­malıdır. Aksi halde filin hortumunu yakalayıp, “fil bir borudur” diyen körün durumuna düşebilir, yanlış hedeflere yönelebilirler.

Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu-aslan,terazi,balık,kova,koç,akrep,yay,boğa
Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu

Başak Burcu Kadını ve Erkeği: Parasal Hayatı

Para bakımından en şanslı olduğunuz devre 19 Ağustos 19 Ekim arasındadır. Bu devrede elinize çok para geçmesi ihtimali daima mevcuttur. Her ayın beşi ile sekizi arasında çok kolay para kazanabilirsiniz.

Para meselelerinde en çok dikkat edeceğiniz şey savurgan olmamak ve gereksiz yere borca girmemektir. Borçlarınızı ödemek için size en büyük kolaylık 15 Ekim’den 25 Ekim’e kadarki zamandır.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020
Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


2 thoughts on “Başak Burcu İş Hayatı ve Kariyeri 2020: Başak Erkeği ve Kadını”

    • Azem Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bir çok yeri ziyaret edeceğinize, yakında alacağınız bir haberden dolayı sağlığınızın ve moralinizin düzeleceğine işarettir…

Leave a Comment