Başak Burcu Aşk Uyumu 2020: Erkeği ve Kadını Cinsellik Evlilik Uyumu Yorumu

BAŞAK KADINI – BAŞAK ERKEĞİ (Aşk Uyumu)

 • Karakter: İkisi de gerçekçi ve mantıklı olmalarına rağmen, küçük ayrıntılara gereğinden fazla önem gösterdikleri için yaşamlarında bir dengesizlik yaratabilirler.
 • Aşk Hayatı: Aşk yönünden bu iki tip başlangıçta birbirlerine çok cazip gelebilirler. Ne var ki ikisinden biri herhangi bir yanlışlık yapacak olursa karşı taraf hiç tereddüt etmeden onu eleştirecek ve ortada elektirikli, soğuk bir hava doğacaktır.

BAŞAK KADINI – TERAZİ ERKEĞİ (Aşk Uyumu)

 • Karakter: Terazi burcundan gelen erkek öylesine çekici, insan canlısı, romantik bir kişi gibi görünür ki, Başak kadını gizliden gizliye bu niteliklere sahip olmak istemekle birlikte bunu bir türlü başaramadığından Terazi erkeğine abayı yakması işten bile değildir.
 • Aşk Hayatı: Aşk yönünden Terazi erkeği çok yönlüdür. Aşk konusunu bir zevk ve keyif olarak ele alırlar, değişkenlikten hoşlanırlar. İki tarafa da mutsuzluk getirebilecek bir ilişki.
Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu-aslan,terazi,balık,kova,koç,akrep,yay,boğa
Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu

BAŞAK KADINI – AKREP ERKEĞİ (Aşk Uyumu)

 • Karakter: Birbirlerine tamamen zıt yaradılışta olmalarına rağmen bu iki burçta birbirlerini çekebilecek olan ortaklaşa bir yön vardır. O da eleştirmenlikleridir. İkisi de çevrelerindeki insanları titizlikle gözden geçirir, buldukları eksik ve kusurları da acımasızca eleştirirler. Mali yönden bu iki tip iyi anlaşırlar. Çünkü para konusunda ikisi de mantıklı ve ölçülüdürler.
 • Aşk Hayatı: Akrep erkeği duygularını sözle belirtmekte güçlük çeker. İçindekileri anlatılabilmesinin en kolay yolu davranışlarıdır. Yürümesi son derece zor bir ilişki.

BAŞAK KADINI – YAY ERKEĞİ (Aşk Uyumu)

 • Karakter: Yay burcunda doğan erkeğin, neşeli, açık sözlü ve canlı yaradılışı Başak kadınına son derece çekici gelebilir. Başak kadını kıskanç değildir, fakat Yay erkeğini severse içindeki kıskançlık uyanabilir.
 • Aşk Hayatı: Bildiğimiz gibi Başak kadını aşk yönünden çok seçicidir. Aşka hayatında önemli bir yer vermez. Oysa tecrübeli ve çekici bir erkek olan Yay burcu erkeği Başak kadınının aşık olacağı niteliktedir.

BAŞAK KADINI – OĞLAK ERKEĞİ (Aşk Uyumu)

 • Karakter: Bu iki tip birbirine yakınlık duyabilirler. Mali konularda birbirlerine benzemeleri bu yakınlığı daha da pekiştirebilir. Hırslı bir adam olan Oğlak erkeği, Başak kadınının desteğine güvenebilirse hayatta çok ilerleyebilir.
 • Aşk Hayatı: Aşk ilişkisinde bu iki tip birbirlerine çok uyumludur.
Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020
Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020

BAŞAK KADINI – KOVA ERKEĞİ (Aşk Uyumu)

 • Karakter: Bu iki tipin rahat ve kolay bir ilişki sürdürebilme olanakları çok zayıftır. Mutlu olacaklarsa bu, Başak kadınının kendinden çok şey verebilme ve esnek olup duruma uyabilme yeteneğine bağlıdır.
 • Aşk Hayatı: Bu iki tip aşk yönünden birbirlerine oldukça benzer. Ne var ki, aralarındaki ilişkiler büyük bir ihtimalle kısa ömürlü olur.


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


4 thoughts on “Başak Burcu Aşk Uyumu 2020: Erkeği ve Kadını Cinsellik Evlilik Uyumu Yorumu”

 1. Hocam ben rüyamda evimizin önünde büyük bır yılan gördüm ve yılanın canlı olduğunu zannediyordum meğerse büyük yarasa gibi hayvan. onu öldürmüştü ablam ve yeğenim de o hayvanların yanındaydılar hocam ben ablama dedim yılan yaşıyor ablamda ölü dedi bir çubukla kaldırdığında ölmüştü yorumlarmısız hocam teşekkürler

  Reply
  • Emine Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yaşamınızın bundan sonra ferahlık ve bolluk içinde olacağına, var olan sıkıntılardan zamanla kurtulacağınıza, iyi haberlere işarettir…

 2. İyi günler rüyamda elbise dolabım odaya sıgmadıgı için 3 e bölüp ayrı ayrı yerlere koymuşlar odanın ıkı tarafı boydan boya pencereymiş bı taraftaki pencereleri kapatıp dolabı oraya koyalım dıyorum

  Reply
  • Melek Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sıkıntıdan kurtulmaya, ihtiyaçlı kimsenin ihtiyacını gidermeye, bekar kimsenin evleneceğine, uzun ve yorucu bir yolculuğa çıkmaya işarettir…

Leave a Comment