Başak Burcu Kadını Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020

Başak kadını sorumluluklarını bilen, içten, nazik, hatalarının farkında olan, tedirgin bir karakter çizerler.

Paraya Değil Aileye Önem Verir!

Paraya pek önem vermezler. Evine ve aile ruhuna çok düşkündürler. Ev işleriyle uğraşmaktan büyük bir zevk alırlar. Düzenlilikleri sayesinde pek fazla da yorulmazlar.

Tatlı dilleri ve içten davranışları sayesinde çevrelerinde her zaman kalabalık bir dost gurubu vardır. Arkadaşları konusunda pek seçici davranmazlar. Dostları arasında sosyal farklılıklar gözetmezler. Herkesi göründüğü gibi kabul ederler. Ancak endişelidirler, üstlerinde sürekli bir tedirginlik vardır. Pek çok işi bir arada düzenlemelerine rağmen, mesela evlilik gibi sorumluluk taşıyan bir beraberlikte tedirginlik duyarlar.

Çalışmaktan büyük bir haz duyarlar ve sorumluluğunu aldıkları işlerin üstesinden kolaylıkla gelirler.

Çok kırılgandırlar. Ufacık bir sitem bile onları darıltmaya yetecektir. Darıldıkları zaman da darıldıkları kişiyi, kolay kolay affetmezler.

Ayrıntılara aşırı derece önem verirler. Becerileri ve düşünceleri başkalarından önce kendileri için önemlidir.

Çocukları severler ancak fazla bir özlem duymazlar. Çocukları olduğunda her şeyin en iyisinin onlarda olması için çaba harcarlar.

Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu-aslan,terazi,balık,kova,koç,akrep,yay,boğa
Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu-aslan,terazi,balık,kova,koç,akrep,yay,boğa

Başak Burcu Kadını için Erkeğin Anlam ve Önemi

Daha önce de belirttiğimiz gibi Başak kadını evlilikten ve sevgiden korkar. Nedeni ise bu gibi sorumluluklara duydukları tedirginliklerdir. Bazıları aşırı duygusal olmalarına rağmen aşktan çekinirler. Her isteklerinde olduğu gibi erkekte de mükemmellik ararlar. Mükemmel bir erkek bulduklarında ise ellerinden gelen tüm özveriyi gösterirler. Onu mutlu edebilecek, isteklerini yerine getirebilecek ve şefkat gösterebilecek bir erkeğe hayatlarının sonuna kadar sadık kalacaklardır.

başak burcu aşk uyumu-2020-başak erkeği ve kadını

İlişkilerinde maceradan kesinlikle hoşlanmazlar. Onlara yaklaşacak erkeklerin şunu iyi bilmesinde fayda vardır, kesinlikle vakit geçirilecek kadınlardan değillerdir. Sevgilerini dolambaçlı yollardan ifade etmeye kalkışmazlar, kesin ve net olarak açık bir şekilde söylerler.

Kendileriyle beraber olacak olan erkekler ellerini ceplerine atmak zorunda kalacaklardır. İyi yerlere gitmeyi ve kendilerine hediye verilmesini severler.

Her zaman özenli, şık ve temiz erkeklerden hoşlanırlar. Beraber olduğu erkeğe sevgi ve saygı duymak isterler. Bu nedenle de hırpani görünüşlü erkeklerden hiç hoşlanmazlar.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020
Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


Leave a Comment