Başak Burcu Aşk ve Cinsellik 2020: Başak Erkeği ve Kadını

BAŞAK BURCU: CİNSELLİK, AŞKI VE EVLİLİĞİ

Başak erkeği Don Juan değildir. Karşı cinsle ilişkilerinde dikkatli ve sa­bırlıdır. Bir kadınla yakınlaşması uzun zaman alır. Yağ çekmeyi, inanmadı­ğı şeyleri söylemeyi beceremez. Kadınları, açıklığı, dürüstlüğü, muhteşem aklıyla etkilemeye çalışır.

Romantizm ve duygusallık ona göre değildir. Ciddi bir ilişkiye olgun bir şekilde düşünerek karar verir. Evlendiğine hayat boyu sadık kalır. An­cak evlilikte isteği, mesleki ilerlemesine engel olunmamasıdır.

Başak kadınları, zor fethedilebilen karakterdedirler, ancak burçlarının isminin aksine bekarete fazla önem vermezler. Genellikle başlarından bir­kaç macera geçtikten sonra evlenirler. Tam erkek veya maço erkek tavırla­rında olanlar, onu kaybeder. Sır ve gizliliğe eğilimli değildir. Ölçülü ve ihti­yatlı davranmaya çalışırlar. Mükemmel bir ev kadını ve iddialı bir eş olur­lar. Çok iyi bir annedirler. Ancak bağımsızlığından evliliğinde de vazgeçe­mez. Sahiplenici ve kıskanç da değildir.

Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu-aslan,terazi,balık,kova,koç,akrep,yay,boğa
Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu

Başak Burcu Erkeği ve Kadını Aşk Hayatı Yorumu

İş hayatınızda olduğu gibi aşk hayatınızda da en şanslı gününüz, altıncı ayın altıncı günüdür. Bir de yeni yılın altıncı günü pek uğurludur. Bununla beraber o yıl içinde sizin başka şanslı günleriniz olmadığını sanmayınız. Örneğin Temmuz ayının birinden 21’ine kadar olan günlerde de aşk şansınız bütün güler yüzünü size gösterecektir. Bu sıraladığımız günler içinde size aşkım ilan edecek kimselere güler yüz göstermeniz ve duygularına aynı şekilde karşılık vermeniz büyük mutluluk getirecektir.

Aşktan korkmanız gereken devre, 29 Nisan’dan 2 Mayıs’a kadar olan devredir ki, bugünler içinde size aşk ilan edecek kimselerden şiddetle kaçınmanız yerinde olur.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020
Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020

Başak burcunda doğan kızların kısmetleri 17 Haziranda 29 Haziran arasında çok açıktır. Kendilerine bu dönemler zarfında bir talip çıkarsa tereddütsüz o kimse ile evlenmelidirler.

Evlenmeye karar veren delikanlılar, bu kararlarını Temmuz ayının biriyle yirmibiri arasında uygulamalıdırlar. 29 Mayıs 2 Nisan arasında karşılaşacakları ve kalplerini kaptıracakları kızlarla ilişkilerini asla evlenmeye kadar götürmemelidirler.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


1 thought on “Başak Burcu Aşk ve Cinsellik 2020: Başak Erkeği ve Kadını”

Leave a Comment