Başak Burcu Anne Babalar ve Çocuğu Olanlar: Özellikleri ve Okul Hayatı

Düzen tutkunu Başak babalar ve anneler, çocuklarını da aynı düzen için­de yetiştirmek ister ve onlara kesin sınırlar çizerler. Başak anneler, başak ba­balara göre bu sınırları korumakta daha sert ve tavizsizdir.

Anne Babası Başak Olan Çocuklar

Annesi veya babası Başak olan çocukların yatma, kalkma, oyna­ma, yeme, ders çalışma saatleri bellidir ve bunlara uymak zorundadır­lar. Çevrelerini ve giysilerini temiz tutmak, kalkınca yatağını düzelt­mek, kitaplarını çantaya veya kitaplık raflarına düzenli şekilde koymak, ödevlerini zamanında yapmak, anne babalarının kendilerine yüklediği vazgeçilmez görevlerdir.

Sert görünümlü fakat sevecen anne Başak ve uzun süre babalığa alışamayan, babalıkla arkadaşlık arasında gidip gelen, olağanüstü sevgi gös­terisi ile sert ve otoriter hakim arasında bocalayan Başak baba. Çocuklar önceleri şaşkınlığa düşecekler ama sonunda disiplin ve düzene alışacak­lardır. Belirli bir yaştan sonra ise tümüyle serbest kalacaklardır.

Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu-aslan,terazi,balık,kova,koç,akrep,yay,boğa
Burç Yorumu 2020-günlük burç yorumları aşk evlilik cinsellik haftalık aylık yıllık burç uyumu

Çocuklarının sağlığıyla hastalık derecesinde ilgilidir; Başak anne baba­lar. “Sakınılan göze çöp batar” atasözü de genellikle Başak insanlarının çocuklan için gerçekleşir. Çocuklarını o hastane senin bu poliklinik benim dolaştıran anne babaların çoğunluğu Başaktır.

Eşiniz Başak Burcuysa…

Eşiniz Başaksa, çocuğunuzun kişiliğinin gelişmesi için eşinizin sertli­ğine karşı yumuşaklık ve anlayışla denge sağlamanız, eşinizin aşırı kısıtla­masına karşı özgürlük alanı oluşturmanız, belirli bir yaştan sonra tümüyle başıboş bırakmasına karşılık da çocuğunuzun sevinçleriyle, dertleriyle ve çevresiyle ilgilenmeniz gerekecektir.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020
Başak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu Yorumu 2020


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


4 thoughts on “Başak Burcu Anne Babalar ve Çocuğu Olanlar: Özellikleri ve Okul Hayatı”

    • Ulviyye kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Özel hayatınızda güzel gelişmelerin olacağına, her konuda isteklerinizin olacağına, huzurlu bir hayata, mutluluğa işarettir…

  1. Rüyamda komşumun cocugunun 1.5 yaşında biz balkonda oturken prmaklik arasından düşerken gördüm o an hc bsey ypamadm soka grdim sonra aşağıya nasıl indim bilmiyorum 9 yaşlarında bi çocuk yere yatirmis yardım edin diye bagiriyodu ve annesi hala balkonda şoka girmis sanki farkında değildi. Benm çocuğum ve onun bi ccgu daha var onları al gel hstaneye gdiyoruz dye bagrdim beklyrum yok bnde 1kurus para telefonda yk arkadasm gelmiyo ben dakiklar sayıyorum çünkü çocuğun bogaznda cisim var arkadasm gelmeynce eve kstum baktm yk o sra tlefnmu aldm aradm buldum sokakta taksiye binelim hafi dyrum para yk mnibusle gtcez dyo ben cldirdim cocuk ne kadardır nefessiz bi an once gitmeliyiz dyrum. Bu durumda uyandim hastaneye gtsek kurtulcakmiydi dye düşünüyorum. Rüyamın anlami nedir nolur yardmci oln

    Reply
    • Nisa Kardeşim Rüyanız Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Geceler Dilerim…

Leave a Comment