Rüyada Para Almak, Kağıt Para Almak, Birinden Bozuk Para Almak

Rüyalarda para almak ölüm mü, hastalık mı, para mı yoksa evlilik veya bebek mi demek. Rüyada para almak, kağıt para almak, birinden bozuk para almak veya ölüden para almak farklı anlama gelir. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Para Almak

🙂 Rüyada para aldığınızı görmek: Yüklüce bir mirastan payınıza dü­şeni alacağınıza ve bununla iş veya mal sahibi olacağınıza yorumlanır. Rüyada bir bankadan para almak, ileride rahat bir hayata kavuşacağınıza işarettir. Rüyada para almak; üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına işarettir. Bazen de beklediğiniz güzel haberin geleceğine işarettir. Rüyada bir vezneden para almaksa, vakti zamanında yapılan bir iyiliğin karşılığını almaya işarettir.

😐 Rüyada faizle para aldığınızı görmek çeşitli şekilde yorumlanır: birinden karşılığını ödemek koşuluyla para almak; İstemeyerek günah işlemiş olmak; Faizle para almak; birisi tarafından kandırılmak anlamına gelir. Bir yerden para aldığınızı görmek: Sizi rahatsız edecek bir habere işaret­tir.

Rüyada Kağıt Para Almak

🙂 Rüyada kağıt paraları birinden veya bir yerden almak, helal mal, uzun ömür ve refaha işaret sayılır. Kağıt para almak, yeni bir işe atılım ve varlık alametidir. Rüyada kağıt para almak, resmi bir daireden para almaya, borçlarınızı ödemeye, resmi bir bağlantı yapıp başarı ile aldığı işi yerine getirmeye işarettir. Birinden veya bir yerden kağıt para aldığını görmek mühim bir servetin yaklaştığına, şansının açılacağına delalettir. Elde edeceğiniz kazancın büyüklüğü de rüyada aldığınız paranın çokluğu ile ölçülür. Rüyada para görmenin detaylı anlamını öğrenmek için: BKZ.

Rüyada Birinden Para Almak

🙂 Birinden emanet verdiğiniz parayı geri almak, o dostunuza çok değer verdiğinize işarettir. Birinden para almak, sağlık durumunun derhal düzeleceğine, hastalıktan kurtuluş yolunun açılacağına işaret olarak yorumlanır. Rüyada birinden borç para almak bütün isteklerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğine varsa sağlık problemi veya iş problemlerinin çözüleceğine delalettir.

Rüyada Bozuk Para Almak

🙂 Rüyada gümüş para gibi bozuk para almanın bir sakıncası yoktur. Bozuk para almak hayırlı gelişmelerin ve kazancın habercisidir. Rüyada bozuk para almak, işlerini genişletmek ve ilerletmek bakımından çok iyi bir fırsatın ele geçeceğine işarettir. Rüyada demiz para almak, ferah ve iyi günlerin pek yakında geleceğine bütün isteklerinizin olarak çok mesut olacağınıza işarettir.

Rüyada Ölüden Para Almak

🙂 Ölüden para almak çabuk olmasını istediğiniz bir iş için kısa bir müddet beklemeniz gerekse de sonunda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada ölüden para aldığını görmek çok yakın bir zamanda önemli olmayan bir rahatsızlığınızdan kurtulup şifaya kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada ölü görmenin detaylı anlamını okumak için: BKZ.

😐 Rüyada biri ölüden para alıyor ise maddi ve manevi bozukluk içinde bir şahsa işaret eder. Bir ölüden zorla para almak veya sevmediğiniz, tanımadığınız bir ölüden para aldığını görmek kazancınızda eksilmeye işarettir.

Rüyada Borç Para Almak

🙂 Kendinizi borçlu olarak görmek: Dostlarla iyi iliş­kilere yorumlanır. Samimi olduğunuz birisinden borç al­mak; o kişiyle olan samimiyetinizin daha da artarak sürece­ğine işarettir. Rüyada borç para almak; işlerinizde başarı sağlayacağınıza, rahatsız iseniz sıhhate kavuşacağınıza, başınıza gelebilecek bir kazayı çok ucuz atlatacağınıza işarettir. Rüyada borç almanın vermenin ne demek olduğunu öğrenmek için: BKZ.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi: Sevdiği birine ödünç olarak bir şey verdiğini veya sevdiği birin­den ödünç olarak bir şey aldığını görmek, ikisi arasındaki sevginin artarak devam edeceğine işarettir. Sevmediği birine borç verdiğini veya sevmediği birinden borç aldığı­nı görmek, ikisi arasında bir kin ve düşmanlığın meydana geleceğine işa­rettir.”

Caferi Sadık: Rüyada para aldığını görmeniz; bir çok tersliklerle karşılaşsanız dahi bunun üstesinden geleceğinize, bozuk olan işlerinizin düzeleceğine işarettir. Kendisine bozuk para, sikke veya demir para verildiğini gören, dedikodu yüzünden aralarında fitne çıkan biriyle kavga eder”

Kirmani: “Rüyada tanıdık bir kimseden borç para aldığınızı görmek hayır, menfaat ve iman kuvvetiyle, tanımadık birinden para almak zarar, ziyan ve inanç zayıflığıyla tabir olunur.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada görülen para, nadiren gerçek yaşamdaki para olgu­suyla birebir paralellik taşır ve daha çok bizim değer yargılarımı­zı ve değer verdiğimiz şeyleri simgeler. Yaşamımızda önemsedi­ğimiz ve sahip olmaktan mutluluk duyduğumuz, korumak istedi­ğimiz şeyler; sözgelimi eşimiz, çocuklarımız, ailemiz ve olumlu ni­teliklerimiz, rüyalarda para simgesiyle karşımıza çıkabilir. Sizin için değerli olan, yaşamda çok önem verdiğiniz kişi ve unsurları simgeler. Sözgelimi rüyanızda gördüğünüz iki parlak altın para, çok sevdiğiniz iki çocuğunuz ya da iki kardeşi­niz anlamına gelebilir. Eğer gördüğünüz paralar eski, yıpranmış ve paslıysa, beklentilerinizin altında bir yaşam sürdüğünüzden ya da sevdiklerinize iyi olanaklar sağlayamadığınızdan kaygı duyuyor olabilirsiniz.


Rüyada para

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.

Rüyada Para Almak, Kağıt Para Almak, Birinden Bozuk Para Almak konusunda 4 mesaj

 1. hocam ruyamda bir is yeri goruyorum is yerinde amirler felan var disarida toplanip sohbet ediyorlar fabrika ortami gibi,sonra bende diyorum’ki kuzenime fabrikalarda amirler biraz baskici olur diye,abin ve diger abin farkli islerde sorumlu olarak calisiyor soylersen belki bizi’de farkli islere alir diye,sonra kendimizi okulda bir sinirfa bir sirada buluyoruz kuzenle,kitabin 9 ila 10.sayfasini aciyoruz derste hoca var bende kuzenime diyorum’ki senin sayfayla benim sayfam degisik seninkinde 9.sayfada resim var benim yok ki karşılaştırılma yapiyoruz daha sonra sayfalari tekrar cevirdigimizde 9.sayfada ayni resim oluyor,sonra siniftan bir arkadasim hocadan izin alip bir lavaboya gidiyor bnde gidiyorum kucuk tuvaletimi yapiyorum yaptigim yer ogretmenler tuvaleti kapisinin kilidi yok bnde kapinin arkasinda durup oyle yapiyorum, sonra lavaboda yuzume hafif kopuk dokup yikiyorum,suyu her avucuma alip yuzume doküp yikadigimda tekrar yuzum kopukleniyor temizlenmiyor bende diger lacaboya gecip suyu acip oradan yikiyorum oyle geciyor….bu rüyamı yorumlarsaniz sevinirim..

  1. 1001 Rüya Tabiri

   murat Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Rahat bir hayat sürmeye, kalp temizliğine, aile huzuruna, şeref ve yüceliğe, yüz güldürecek başarılara ulaşacağınıza işarettir…

 2. Sayın yorumcu, rüyamda cebimde tıkabasa bozuk para varmış, babamda istiyor, iki avuç kadar veriyorum, digerleri bende kalıyor

  1. 1001 Rüya Tabiri

   anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Dertlerden veya problemlerden çok yakında sıyrılacağınıza, elinize daha çok fazla miktarda paraların geçeceğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!