Rüyada Saç Görmek: Diyanet ve Modern Rüya Tabirleri Sorgulama

Rüyada sac gormek ne demek konusunu hem diyanet rüya tabirleri hem de modern rüya yorumları açısından geniş bir analizi sunduk aşağıda. Bu rüya yorumunda rüyada saç görmek, rüyada saç kesmek, kestirmek, sac dokulmesi, saçkıran olmak, veya uzun saç boyatmak gibi daha birçok rüyanın anlamı ne anlama gelir aşağıda bulacaksınız.

Rüyada görülen saç: sahibi için maldır. Rüyada bir kadının ’ kendi saçını görmesi, onu koruyacak bir kimseye delalet eder. Rüyada saç görmek, kişinin kendi halini görmesi olarak yorumlanır. Rüyada sac görmek, devlet erkanı için güç ve kuvvet, kadın için şeref ve değer, halk için dert ve keder, fakir için mal ve saadet, takva ehli için hacca gitmek, bazen da ömür ve servet olarak yorumlanır. Kişinin içinde bulunduğu duruma göre yorum değişir. Başınıza peruk taktığınıpzı görmek, malınızın artacağına, bir kadının rüyasında saçlarını ördüğünü görmesi, iyiye yorulur. Psikolojik ve modern yorumu: Güç ve düzenle bağlantılı bir simgedir. Rüyada saçını taradığını ya da kestirdiğini görmek, yaşamına yeni bir düzen getirme isteğini ifade eder.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, saç kesmek, saç kestirmek - 1001ruyatabiri.com

Rüyada Saç Görmek: Rüyada başınızdaki saçı görmeniz, ömrünüzün uzun olacağına, mal ve para sahibi olacağı niza işaret sayılır. Sözüne güvenilir, dürüst, iyi niyetli, güçlü ve korkusuz bir insan­la tanışacağınıza işarettir. Yeteneklerini ve düşüncelerini geliştirmiş insanlarla bir arada bulunmaktan ve onlardan bir şeyler kapmaktan sevinç duyacağınız anlamına gelir.


Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada Kuaför Görmek Ne Demektir?

Rüyada Saç Kestirmek: Ruyada birine saç kestirmek veya kestirdiğinizi görmek, iş hayatınızda iyi bir fırsat ele geçireceğinize işarettir. Saçlarınızı kestirdiğinizi görmek: Güvendiğiniz bir kişinin iftirasına uğrayacağınıza bu yüzden de insanlara olan güveninizi yitireceğinize işaret­tir. Saçlarınızı kökünden kestir­diğinizi görmek: Gören kadın ise, kocasının ya da akrabalarından birinin hastalığına; erkek ise, işten çıkarılmaya; borçlu ise, ödeyeceğine işarettir. Saçınızın eşiniz tarafından kesildiğini görmek, dargın iseniz barışıklığa işaret eder.


Rüyada Saç Kesmek

Rüyada Kuaför Görmek-Rüyada Kuaför Salonu Görmek

Rüyada Saç Kesmek: Ruyada sac kesmek iyiye yorulmamıştır. Bu rüyayı gören kadının kocası ölür veya o kadın kocasından boşanır. Kendi saçını eliyle kesen hanımın kocasının vefatı yaklaşmış olur. Saçını tıraş ettiğini gören memur, görevinden ayrılır. Hacda, vaktinde tıraş olduğunu gören kimse, her türlü günahlarından arınmış olur. Ruyada saclarini kestigini gormek, hacca gitmeye veya hidayete ermek demek. Rüyada saçlannızım dibinden kesmilmiş olduğunu görmek; para veya eşya kaybına uğrayacağınıza, üzüntülü günler geçireceğinize işarettir.


Rüyanızda saç gördüyseniz; Adınızın bir dedikoduya karışacağına, bundan dolayı aile içinde huzursuzluk yaratılacağına, bir müddet evinizden ayrıkalacağınıza, mutsuz günler geçireceğiniz anlamına gelir.


Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada Saç Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Saç Dökülmesi: Saçınızın döküldüğünü görmeniz, bir arkadaşınızın ihanetine uğrayacağınıza, önemli bazı işlerinizi kaybedeceğinize işarettir. Bu rüya malın elden gitmesine ve insanların gözünden düşmeye işarettir. Rüyasında saçının döküldüğünü gören kimsenin itibarı zedelenir. Rüyada sacin döküldüğünü gormek, yakınları kaybetmek olarak yorumlanmaktadır.


Rüyada Saçkıran Olmak veya Görmek

Rüyada Saç Kesmek - İslami

Rüyada Saçkıran Olmak, Görmek: Rüyasında saçkıran gören kimse, hasta olur. Saçkıran çıktığını görmek: İllet bir hastalıkla uğraşacağınıza ve sonunda çok sıhhatli olacağınız anlamına gelir.


Rüyada Uzun Saç Görmek

Rüyada Saç Örmek Neye İşarettir?

Rüyada Uzun Saç Görmek: Saçlarınızın uzaması; ömrünü zün kısalması demek. Saçın çok uzadığını görmek: Saçını fazla uzamış gören kimsenin, evladı dünyaya gelir. Uzun saç, tek başına keder ve üzüntüdür. Kadın aynı rüyayı görürse, tersi ile yorumlanır. Rüyada saçının uzadığını gören kadın, sevilmiyorsa sevilmeye başlar.


Rüyada Saç Boyatmak Veya Boyamak

Rüyada Saçkıran Olmak Görmek

Rüyada Saç Boyatmak Veya Boyamak: Saç boyadığını görmek o ev­de ferah ve mutluluk olduğu anlamına gelir. Saçını ve sakalını boyadığını gören durumunu imkansız olan bir şeyle gizlemeye çalışır veya hoşlanmadığı bir kötülüğe uğrar. Saç boyamak uzun ömür ve heybetle yorumlanır. Kadının saşlarını boyadığını görmesi; bazen hayır, bâzen hilekârlıkla tâbir edilir. Bazen de namuslu ve güzel bir eş demek.


Rüyada Saç Modelleri

Rüyada Saç Boyatmak Veya Boyamak

Rüyada Saç Modelleri: Saçlar ve saç modeli, genellikle yaşama bakışımızı, yakla­şımlarımızı ve kendimizi dış dünyaya sunuş biçimimizi ifade eder. Bu anlamda, ruyada saç modeli yaptığınızı, seçtiğinizi veya model değişikliği yeni fikir ve kararlara; bu deği­şim için kullandığımız araçlar da söz konusu fikirlerin ortaya çık­masını sağlayan yeni koşullara işaret eder. Rüya­da saçlarınızı bigudiyle sardığınızı modellediğinizi görüyorsanız, yaşamınıza yeni bir yön vermek, yeni kararlar almak istiyorsunuz demektir.


Rüyada Saç Taramak

Rüyada Saç Dökülmesi - Dini

Rüyada Saç Taramak: Saçınızın eşiniz tarafından tarandığını görmek, onunla güzel zamanlar geçireceğiniz anlamına gelir. Rüyada saçlarınızı tarayıp sonra başınızı örttüğünüzü görmek; arzu ve emellerinizin uzun müddet gerçekleşmeyeceğine.


ruyada-sac-cekmek-cekilmesi-ne-demek-diyanet-ruya-tabirleri-1001ruyatabiri.jpg

Rüyada Saç Çekmek: Kötü günler için uzun zamandır biriktirdiğiniz parayı gereksiz yerlere harcayarak tüketeceğiniz anlamına gelir. Çevrenizi hakkınızda hiç de iyi düşünmeyen insanların sardı­ğına işarettir. Ruyada sac cekmek: Büyük düşündüğünüze ve büyük oynayacağınıza, tüm riskleri göze alarak başaracağınız anlamına gelir.


ruyada-sac-gur-cikmasi-cok-uzun-sac-sacin-cok-olmasi-sac-gormek-ne-demek-1001ruyatabiri

Rüyada Saç Çoğalması Gür Olması: Saçınızın çoğaldığını görmek; yakında değerli bir desteğe sahip olacaksınız demektir. Saçın gür olması: Bu rüya, kederli kimseler için üzüntülerinden kurtulmaya, sevinç içinde olan kimseler için de sevinçlerine sevinç katmaya işaret eder. Rüyada saçının çoğaldığını gören kimse, altından kalkamayacağı işlerin altına girer ve bu yüzden sıkıntıları artar.


Rüyada adam görmek-rüyada adam öldürmek-rüyada yaşlı adam görmek

Rüyada Beyaz Saç Görmek – Rüyada Saçın Ağarması: Saçının tamamen ağardığını gören kimse, gücünü yitirir, güçsüzleşir. Saçma kır düştüğünü gören kimse, itibarlı ve saygıdeğer olur. Bu rüya, ömrün uzun olmasına, genç kimseler için de vakarlı olmaya işarettir. Rüyada saçını ağırmış görmek; gençler için ziyade temkin ve vakara, uzun ömre. Bir kadının rüyasında saçının ağırdığını görmesi; kocasının başka bir kadınla ilişkisi olduğu anlamına yorumlanır.


Rüyada Saç Kesmek - İslami

Rüyada Saç Örmek: Rüyada saç örmek, borçlanmaya ve rüya sahibinin işlerindeki durgunluğa işarettir. Saçlarınızı ördüğünüzü görmek: Kadirşinas bir insan olacağı­nıza en kötü bir olayda bile hayatı seveceğinize işarettir.


Ruyada Sac Gormenin 1001 Anlamı (Diyanet ve Modern Tabiri)

 1. Bazı ruya alimlerine gore sac gormek; Üzüleceğiniz bir olayın acısını kısa süreli çekeceğinize işaret­tir.
 2. Saçınızı kendinizin kestiğini görmek: Eşinizin ölümüne ya da boşan­maya işarettir.
 3. Saçlarınızı çektiğinizi görmek: Mesleğinizde uzman ola­cağınıza ve kudretinizin artacağına işarettir.
 4. Saçlarınızın döküldüğünü görmek: Sağlığınızın bozulacağına, saygınlığı­nızı yitireceğinize işarettir.
 5. Saçlarınıza güzel kokular sürmek: Alımlı ve akıllı genç bir hanımla tanışacağınıza işarettir.
 6. Saçlarınızı uzun görmek: Bir doğuma işarettir.
 7. Saçlarınızın beyazladığını görmek: Erkeğin görme­si halinde; itibarın ve saygınlığın artmasına, kadının görmesi halinde; geçmiş yıllardaki ezaya işarettir.
 8. Saçların yavaş yavaş döküldüğünü görmek: Çekilecek daha çok dert olduğuna işarettir.
 9. Tamamen kel olduğunuzu görmek: Maddi sıkıntılara işarettir.
 10. Kel olan yerlerinizde tekrar saç çıktı­ğını görmek: Yitirdiğiniz değerlere tekrar kavuşacağınız anlamına gelir.
 11. Bir kadın saçlarını ördüğünü görürse: İyi niyetli bir eşe, gören evli ise eşiyle arasındaki tatlı uyuma işarettir.
 12. Saçınızın, sakalınızın tümden ağardığım görmek: Hayattan çok çekmiş olduğunuzu tüm zamanınızın ça­lışmakla, mücadeleyle geçireceğinize işarettir.
 13. Saçlarınızı gür halde gör­mek: Aile içinde gebe olan bir kişi varsa erkek çocuğu olacağı anlamına ge­lir.
 14. Kadının saçlarını kırlaşmış halde görmesi: Kocasının başka bir ka­dınla kendisini aldattığına işarettir.
 15. Saçlarınızın önünü perçem halinde görmek: Malınızı çoğaltmanıza, cazibeye ve zekâya hayli güzel bir kadına ve evliliğe işarettir.
 16. Yapılmış bir saçın bozulduğunu görmek: Tüm hatalarınızın, kötülüklerinizin, terbiyesizliklerinizin cezasını mutlak çekeceğiniz anlamına gelir.
 17. Saçınızı taradığınızı görmek: İsteklerinize ulaşamayaca­ğınıza işarettir.
 18. Bir başkasının saçını taradığınızı görmek: Maddi sıkın­tılar içine düşen bir dostunuzun size vereceği zararlara işarettir.
 19. Sarışın olmak görmek: Saçınızı sarı görmek: Latif bir insan olmanız sayesinde dostlarınızla hoşça vakitler geçireceğinize işarettir.
 20. tarak görmek: Rüyanızda bir fırça ya da tarakla saçlarınızı tarıyorsanız, bu, kendinizi insanlara daha iyi ifade etmek ve fikir­lerinizi, yaklaşımlarınızı yenilemek istediğiniz anlamına gelir.

Dini, islami ve Diyanet Rüya Tabiri Sorgulama: Rüyada Saç Görmek

 • Ebu Said El Vaiz’e göre saç gormek; mal, uzun ömür, güzellik izzet ve şeref ile tabir olunur. Saçlarının dağınık ve uzun olduğunu görmek malının dağılmasına işarettir.
 • İbn-i Sirin’e göre ruyada sac gormek:, genç birinin saçlarının ağardığını görmesi fakirliğe delalet ettiğinden iyi değildir. Saçlarının azaldığını görmek fakirlik, borç, bazen de hapislikle tabir olunur.
 • Cafer Sadık’a (r.a.) göre sac gormek: saçlarını tıraş etmek dört türlü yorumlanır: Hac, sefer (yolculuk), mevki ve makam, saygınlık. Saçlarını tıraş ettiğini gören bir devlet görevlisiyse iyi değildir.

SAÇ: İnsanın kendi saçmı rüyasında görmesi, ömrünün uzun ol­ması veya mal sahibi bulunmasına, yeni bir aşk macerası­na başlayarak gayet mesut anlar yaşayacağınıza, saçlarınızın döküldüğünü görmek, sağlığınızın bozulacağına, şöh­ret ve itibarınızın sarsıntılar geçireceğine, saçlarınızı ber­bere kestirdiğinizi görmek, hiç kimse ile samimi dostluk kurmamakta haklı bulunduğunuza ve bu alışkanlığınıza devam etmeniz gerektiğine delildir. Saçını uzun görmek iyidir. Rüyada saç kesmek iyi değildir. Bu düşü bir kadın görse zevci hasta eder, veyahut kocasından boşanır.

Genel olarak yolu simgeler. Rüyasında saçının güzelleşti­ğini gören kimse, kendini çok iyi hissettiği bir dönemdedir. Saç­ların birden gürleşmesi, bolluk demektir. Rüyada saçlarını tara­mak ya da fırçalamak, hayırlı ve kazançlı bir yola işarettir. Saç­larını kestirmekse, kadınlar için özel hayatta değişiklik, erkekler içinse gene yolculuk anlamına gelir. Fakat bir erkek saçlarını ka­zıttığını görürse, iş hayatında zor günler geçirir. Kirli saç, genel sıkıntılara delalettir. Ayrıca saçlarını sabunla ya da şampuanla yıkadığını görmek de, yolla ilgili bir sıkıntıdır. Eğer rüyada saçın, durulandığı görülürse, sıkıntı kolaylıkla atlatılır. Saçların dökül­düğünü görmek, ani bir üzüntüyü; başta bir yerin açıldığını gör­mekse, para sıkıntısını anlatır. Rüyada saçlar kaşıntı nedeniyle dökülüyorsa, sürpriz bir paraya delalettir.

Saçkıran olduğunu görmek, parayla ilgili olumsuzluklardır. Haram bir para da söz konusu olabilir. Ancak saçında kepek olduğunu gören, toplu bir para alır. Rüyasında kel iken birden saçının çıktığını görense, büyük bir sevinç yaşar. Kel birinin rüyasında saçının çıktığını görmesi de aynı şekilde yorumlanır. Saçların ağarması, büyük bir hayal kırıklığını yansıtır. Rüyada kaküllü olduğunu görmek, kısa yol; bukleli saçlar ise, kısmetli bir yoldur. Bekar bir bayanın saçlarını topuz yapması ya da geriye toplaması, hayırlı bir kıs­met; fiyonk, toka vb. takması evliliktir.

SAÇ AĞARMASI: Rüyada saçını ağarmış olarak görmek, gençler için temkin ve vekara, uzun ömre, saç ve sakalı­nın büsbütün ağardığını görmek, fakirliğe, yalnız sakalın­da beyazların bulunduğunu görmesi, onun kuvvet ve ve- karına, eğer hamile karısı bulunuyorsa erkek bir çocuğa sahip olacağına; sakalında beyazlık görmek, veyahut sa­kalını kesmek, ihtiyar olan kimselerin vefat edebileceğine işarettir.

AK SAÇLI GÖRMEK: Rüyada kendinizi ak saçlı olmuş görmek, şe­ref ve itibarınızın artacağına, herkes tarafından saygı görece­ğinize rağmen malî sıkıntılar içinde kalacağınıza, üzüntülü bir haber alacağınıza işarettir.

SAÇ KESMEK: Rüyada saç kesmek veya kestirmek, tehlikeli bir haber olup dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.
SAÇ ÖRMEK: Saç örmek hoştur, ama tembellikle yorumlanır. Unutmaym hazıra dağ, taş dayanmaz.

KIVIRCIK SAÇ: Saçı olmayan birinin rüyasında kıvırcık saç­lı olduğunu görmesi, iyi amele işaret sayılır.

SAÇ DÖKÜLMESİ: Rüyada saçlarının döküldüğünü gören bir kimsenin, serveti elinden gider ve çevresindeki insanların gözünden düşer. Rüyada kel bir kadın görmek, iyiliğe işaret sa­yılmaz. Saçta, saçkıran görmek, rütbenin elden gitmesi şeklinde yorumlanır.

SAÇ KIRAN GÖRMEK: Rüyada saç kıran olduğunuzu görmek; kede­rinizi, sıkıntınızı paylaşacak bir dosta ihtiyacınız olmasına rağmen bulamadığınızdan yakınacağınıza. Gönül rahatsızlığına delildir.

RÜYADA SAÇ AĞARMASI: Rüyada saçının ağardığını görmek, rüya sahibinin konumuna ve cinsiyetine göre değişir. Rüyada kendinizi ağarmış saçlı görmeniz ve bu şekilde uyanmanız; sevindirici bir haberle karşılaşacağınıza, eğer saçınızı ağarmış ve dökülmüş gördü iseniz; bu, sıkıntılı bir ha­bere delâlet eder. Kendinizi, başka yerleriniz de ağarmış görmeniz halinde, arzularınızın gerçekleşmeyeceğine, ağlarken akan yaşların kan halinde görünmesi, işlediğiniz günahların etkisi altında pişman­lık ortamına düşeceğinize yorumlandığı gibi herhangi bir kimsenin arkasından kendinizi ağlar görmeniz, üzüntülerinizin çok zaman sü­receğini ve bu yüzden karamsar bir ruh bozukluğunun sizi takip edeceğine işaret sayılır.

Saç, mal ve ömürle yorumlanır. Rüyada birinin saçını düz ve kıvırcık görmek, mutluluk işa­reti sayılır. Saçını traş etmek ise hac, yolculuk, izzet ve makam, mertebe şeklinde tabir edilir.
Rüyada kulakta saç kılı görmek, işitilecek söze, bazen ilme delalet eder.
Kişinin kendisini rüyada saçını gür bir şekilde görmesi öm­rünün uzunluğuna işaret eder. Aynı rüya mal ile de yorumla­nır. Saçını uzamış görenin, ömrünün uzun olduğu rivayet edi­lir.
Saçını başka bir saçla ördüğünü görmek, zenginin saç rü­yasına göre, malın artması, yoksul için borca işarettir.

 • Kadının rüyada saçını uzun görmesi: Rüyada kadının saçı­nı uzamış ve kendisini de bu durumdan memnun olmuş gör­mesi, rüya sahibi hakkında iyiye yorumlanır.
 • Rüyada saç örmek: Bu rüya, işlerin doğru yapılacağına işa­ret eder. Rüya sahibi kadın ise, hayra; günlük hayatında da saçını ören bir erkek için, mal biriktirme ve onu korumakla tabir edilir.
 • Hac mevsiminde saçını kestiğini görmek: Hac mevsiminde rüyada saçı kesmek ve kısalttığını görmek, hayır ve güvene işa­rettir.
 • Üzüntülü bir kimsenin saçını gür görmesi: Böyle bir rüya, rüya sahibini keder ve üzüntüsünün daha da artacağına delalet­tir.
 • Sevinçli birinin saçını gür halde görmesi: Bu rüyayı gören kişi sevinçli ise, sevincinin daha da artacağına işarettir.
 • Kafasının ön kısmındaki saçlarını dağınık görmek: Üzün­tüye ve perişanlığa alamettir.
 • Avuç içi ve ayak altında saç bittiğini görmek: Bu rüya, rü­ya sahibinin rahatının bozulacağına veya Allah’ın hoşnut olma­dığı bir fiili yapmaya teşebbüs edeceğine işaret sayılır.
 • Rüyada saçını güzel bir durumda görmek: Rüyada saçı gü­zel halde görmek, salih amellere işaret eder. Bazen de şiir söy­lemekle tabir edilir.
 • Saçını hayvan kılı şeklinde görmek: Sıkıntıya işarettir.
 • Vücudunda saç bittiğini görmek: Rüya sahibi evli bir erkek ise, böyle bir rüya görmesi, hanımının hamile olduğuna işaret eder.
 • Saçını simsiyah renkte görmek: Kadının rüyasında saçını simsiyah renkte görmesi, kocasının malıyla zengin olacağına delalet eder.
 • Saçını traş ettiğini görmek: Rütbe ve makamdan düşmeye işarettir.
 • Genç birinin rüyada saçının ağardığını görmesi: Ağırbaşlı­lığa ve uzun ömre delalet eder. Beyazlık, sakal ve kafanın tama­mında olursa, bu rüya, fakirliğe delalettir.
 • Saçının bir kısmının ağardığını görmek: Rüyayı gören kişi­nin hanımı hamile ise, bir erkek çocuğunun olacağına işarettir.
 • Rüyada sakalındaki beyaz tüyleri yolduğunu görmek: Bir kimse rüasında sakalındaki beyaz kılları yolduğunu ya da kesti­ğini görürse, yaşlı insanlara saygı gösterdiğine delalet eder.
 • Evli bir kadının rüyasında saçının ağardığını görmesi: Ko­casının dini konularda iyi bir halde olmadığına işarettir.
 • Saç ve sakalı ak bir kişinin, rüyasında saçının daha da ağar­mış olduğunu görmesi: Bu rüya, rüya sahibinin olgunluğuna işaret sayılır.
 • Sakalında aklık bulunmayan birinin rüyasında sakalında be­yazlık görmesi: Erkek bir çocuk ile yorumlanır; rüya sahibinin erkek bir çocuğu dünyaya gelir.
 • Hasta birinin saçının ağardığını görmesi: Ölüm ile tabir edilir.
 • Askerlerin saçının ağardığını görmek: Bu rüya askerlerin düşman karşısındaki zayıflıklarına işaret eder.
 • Rüyada saçın ağardığını görmek, misafirin gelmesine de işaret eder.
 • Vücuttaki kılların ağardığını görmek, zengin için malının elinden çıkacağına, fakir için ise, birikmiş borcuna işaret sayılır.
 • Rüyada görülen göğüs, baldır, kaş, kirpik erkekler için kuvvet ve mala delalet eder.

Rüyada görülen saç; mala, ömrün uzun olması­na, ekilmiş tarlaya, şöhrete, bekâr için evlenmeye ve ço­cuk sahibi olmaya işaret eder. Saçın güzelliği, siyahlığı ve uzunluğu rüya sahibinin halinin güzelliğine, saçın kı­salığı, beyazlığı ve pis kokması da rüya sahibinin kötü haline delâlet eder.
Cafer-i Sâdık (Radıyallahü Anh) buyuruyor ki: Başı­nın saçını tıraş etmek dört vec ile tâbir olunur:
1) Hac,
2) Sefer,
3) Makam,
4) Mertebe…
Saçlarının çok uzun olduğunu gören kimse, nefsinden emin olur ve evlâdı olmaz. Erkeğin vücudunda saç bitti­ğini görmesi hanımının hamile kalmasına delâlet eder.

Saçını uzun görmek iyidir. Rüyada saç kesmek iyi de­ğildir. Bu düşü bir kadın görse kocasından boşanır.
Rüyada saçınızı kestirmek, adlî bir ceza ile karşı karşıya ge­leceğinize yorumlanır. Saçı taramak ise; uğraştığınız çok çapraşık bir işin iyi bir neticeye varacağına delildir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


165 thoughts on “Rüyada Saç Görmek: Diyanet ve Modern Rüya Tabirleri Sorgulama”

 1. Hayırlı geceler ben rüyamda iki elimi saclarima sürüyorum ve ateş aldığını görüyorum ve sönüyor hemen ne anlama gelmektedir acaba

  Reply
 2. Rüyamda başını hatırlamıyorum lakin eşimle bir yerdeyiz gençler de var.yaşlı biröadam var saç boyası satıyor gibi.eşim rafta bir kavanoz alıyor lakin bizim de aldığımız organik kakao tozu.gçözümün içine bakıyor alıyom o zaman diye.yüzünü görmedipim genç bir kadın arkası dönük beline kadar uzun saçlarını gösteriyor sallıyor.uçları küllü isli gibi olacak o zaman diyorum. Beyaz önü baskılı tşört giymiş saçları sarıya dönük bir kız da ben gelecem eşinle diyor.sani kayıtsız gibiyim.u5and7m üzgündüm.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Mutluluğu yakalayacağınıza, kazancınızın artacağına, yorucu çalışmalarınıza bir süre ara vermenizin gerekli olduğuna işarettir…

 3. Merhabalar, hayirli pazarlar. Başımın ust orta ve arka kısmında kellik var biraz. Rüyamda saç ektirdigimi ve ayrı olduğum sevdiğim kadının o halimi çok beğendiğini ve benimde çok mutlu olduğumu gördüm anlamı nedir ?

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Kötü şeyleri hayatınızdan atacağınıza, maksada ulaşmaya, murada ermeye, isteklerinizi gerçekleştirmeye, güzel haberleri almaya işarettir…

 4. Selam aleyküm hocam bu gece rüyamda ben ve teyzelerim bir yerde diki ve bakıyor dum ki teyzem saçlar boyamış ti amam saçları renk renk ti sari mor mavi di biri de benim de saçlar böyle boya lidin. Sonra teyzem bana yeşil bir parça veriyor du bana bu yorum ne

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Dileklerinize ve isteklerinize kavuşacağınıza, kederinizin gideceğine, çok büyük yüksek bir mertebeye erişeceğinize işarettir…

 5. Merhaba rüyamda ablamın beni duş aldırdığını ve duştayken saçlarımı ördüğünü gördüm. Saç örgüsünü gözümle görmesem de saçımı duş alırken ördüğünü hissedip biliyordum.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çok kısa zaman içinde beklenmedik ve umulmadık haberlerle karşılaşmaya, yaklaşan güzel günlere kavuşmaya, başarılara imza atmaya işarettir…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Hoşluklarla ve güzelliklerle karşılaşacağınıza, iş yaşamınızda başarılar kazanacağınıza, faydalı ve yararlı yolculuğa çıkacağınıza işarettir…

 6. Selamlar hocam rüyamda bosandigim eşimin saçlarını çakmakla yakiyordum başından alevler çıktı yanıyordu yorumlarınızı bekliyorum

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Kısa bir süre içinde sevineceğiniz ve mutlu olacağınız haberler alacağınıza, kendi ayaklarınızın üstünde durmanız gerektiğine işarettir…

 7. Merhaba,
  Bugün rüyamda kizimin saçlarimi kendi rengine(koyu kahve) boyadigini gördüm. Bütün bayaz saçlar kapanmişti.
  Saglik ile

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Hayallerinizi gerçekleştireceğinize, güçlü bir uğraştan sonra başarıya ulaşacağınıza ve bu başarınızın devamlı olacağına işarettir…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Ailenize yeni bireyler geleceğine, pahalı eşyalar alacağınıza, evinizin rızkının artacağına, içinizi ferahlatacak haberleri almaya işarettir…

 8. Merhaba ruyamda aynanin karsisindayim sacimi ikiye ayiriyorum bakiyorum sac diplerim ara ara beyazlamis kırlaşmış diyorumki icimdende normal o kadar dert sıkıntıya bole olur

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Kendi çabalarınızla kimseye ihtiyaç duymadan bol fazla paralar kazanacağınıza, evinize uzaklardan bir konuk geleceğine işarettir…

Leave a Comment