Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek ne demek veya rüyada her hangi bir parayı görmeniz sizin için ne anlam ifade ettiğini bu en detaylı rüya tabirinde öğrenebilirsiniz. Rüyada para görmek veya, rüyanızda görülen para, riya ve mücadele halinde söylenen söz olarak yorumlanır. Genel olarak para, seviyesiz söze ve şerre işarettir. Paralar üzüntü, keder ve darlık veya üzülecek söze işaret eder. Rüyada çok paranız olduğunu ve onları saymakla bitiremediğinizi görmek yapmak istediğiniz bir işi tamamlayamayacağınıza, yahut çalıştığınız yerde bazı ihmallerinizden dolayı zarara uğradığınıza delalet eder.

Rüyada Para Görmek

Bakır para görmek, hayırlı, uğurlu iş ve hizmetkarlığa delalettir.  Rüyada para görmek, üzüntü ve sıkıntıya ve kötü söze işarettir. Bazen de bu rüya sıkıntıdan sonra feraha kavuşmaya, faydalı bir amel işlemeye de delalet eder. Rüyada bir çok paranızın bulunduğunu ve onları saydığınızı görmek, elinize çok para geçeceğine işarettir. 

Rüyada bir bankaya para yatırdığınızı görmek, ileride rahat bir hayata kavuşacağınıza işarettir. Birinden emanet veya borç para almak, o dostunuzu kaybedeceğinize işarettir. Rüyada bir suç veya yanlış bir hareketiniz için para cezası ödediğinizi görmek hayalınızda ve işinizde hafif bir ilerleme kaydedeceğinize yorumlanır.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada Para Görmek Ne Demek? Para almak, vermek ve bulmak tabirleri
Rüyada para görmek, üzüntü, sıkıntı ve kötü söze işarettir. Bazı alimlere göre ise bazen para görülen rüyalar üzüntü sonrası ulaşılacak ferah hayata işaret eder. Faydalı bir amel işlemeye delalet eder.

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak ile kastettiğiniz; eğer borç almak ise, parayı birinden borç almanız, mantıklı harcamalar yapmadığınız takdirde, yakında maddi sıkıntılar yaşayabileceğinize işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, kem söz işitmeye, mahkum olmaya, kerih bir işe girmeye ve bu işten para kazanmaya işarettir. Bazı yorumcular bozuk parayı bilgi ile de yorumlarlar. Bu bakımdan bozuk para rüyası çok geniş yorumlara sebep olmuştur. Genelliklebozuk para görmek hakikatte de benzeri biçimde yorumlanır. Mesela yerden bozuk para topladığını gören bir kimse; sattığı mallar karşılığında veya çalıştığı emeği karşılığında aldığı paralar demektir. Ceplerine bozuk para doldurduğunu gören bir kimse; kasasına para dolduruyor demektir. Buna karşı elindeki bozuk paraları etrafa fırlatan kimse de, elindeki avucundaki paraları böylece israf ediyor demektir. Bu yüzden rüyada görülecek bozuk paraların yorumda çok büyük önemi vardır ve bu hususu dikkatle incelemek lazımdır.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada para bulmak veya yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Rüyada bir yerden para bulduğunuzu görmek, büyük zorluklarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyasında para bulan kişi başına gelen işlerden dolayı gereksiz yere uğraşır. Canı sıkılır. Rüyanın bu şekilde yorumlanmasının sebebi ise paranın dünya hayatında insanların vaktini boşa harcadığına inanılmasıdır.

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek eğer birine veya birilerine para verdiğinizi gördüyseniz ufak sıkıntılar çektikten sonra çok mutlu olacağınıza işaret eder. Parayı kaybetmediğiniz sürece hayatınızda pek çok güzel değişiklikler olacak. Eğer birine borç para veriyorsanız, hayatınız boyunca maddi sıkıntı çekmeyeceksiniz demektir.

Rüyada Para Toplamak

Rüyada para toplamak veya yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Rüyada bir kumbara veya çanta içinde para biriktirdiğinizi görmek, her hareketinizle olgun bir kimse olmaya başladığınızı işaretler.

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak veya rüyada paranızı saydığınızı görmek, projelerinizin ve düşüncelerinizin istediğiniz şekilde olmayacağına, bu sebepli onlara yeni bir yön bulmaya çalışmanız lazım geleceğine işaret eder. Rüyasında para sayan kişi ummadığı bir şekilde amaçlarına muvaffak olur.

Rüyada Demir (madeni) Para Gormek

Rüyada demir para görmek, tanrının azabını hak eden bir kimseye işarettir. Rüyada demirden yapılmış para görmek, o eve isabet edecek yangına işarettir. İki elinde de demirden para görmek, işsiz kalmaya delalettir. Gözlerinin demir paradan olduğunu görmek, kör olmaya delalet eder.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek; rüyanızda eğer altından para görüldüyse bu durum, kıskançlık, dedikodu ve kötü, can sıkıcı söz anlamına gelir. Rüyada altın yuttuğunu görmek veya abdestini bozarken para çıktığını gören kimse, müslümanlıktan ayrılır. Altın para görmek, büyük sıkıntı ve üzüntülere işarettir. Rüyada altın para yediğini görmek, ailesi hususunda harcayacağı paraya işaret eder. Sandıkta altın para görmek, ele geçecek bol mala işaret eder. Rüyada altın paraları erittiğini görmek, başkasına yapılacak çirkin bir iftiraya işarettir. Rüyanızda altın paranız olduğunu görmek, zenginliğe yorumlanır.

Rüyada Deste Para Görmek

Rüyada deste deste para görmek, ticarete ve esnaflığa meraklı bir kimse olduğuna ve bir şeyler yapmak için düşüncelerinizin olduğuna işaret sayılır.

Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada alış verişte olduğunuzu görmek; paranızı idareli harcamanız gerektiğine bir işaret sayılır. Rüyada kendisini alışveriş ederken görmek, hayırlı bir ömre işarettir. Rüyada alışveriş yaptığını gören kimse, yaptığı alışveriş nisbetince hayır kazanır. Rüyada pazar görmek, görülen çarşının durumuna göre yorumlanır. Hacca gitmek, kazanç elde etmek, imtihan olmak, felâket, işsizlik, savaş, işlerin bozulması gibi. Çarşıda alışveriş yapmak, Allah yolunda savaşmaya; birçok kimsenin alışveriş yaptığını görmek, hacca gitmeye; çarşının yıkıldığını görmek, işlerin bozulması şeklinde yorumlanır. Çarşı pazar görmek, mescid ve namazgah olarak ta yorumlanmıştır. Görülen çarşı pazar, hangi şeyin alışverişinin yapıldığı yerse yorum ona göre yapılır. Rüyasında bir mal için pazarlıkta bulunduğunu gören kimse, hayat mücadelesindeki uğraşın bir süre daha devam edeceğine işarettir.

Rüyada Para Basmak, Darphane, Kalpazan Görmek

Rüyada para basan bir kimseyi görmeniz sözleri hoş fakat riya içerisindeki bir erkeğe işaret eder. Rüyada para bastını görmek; bu kişi her ne kadar yüzünüze gülse de arkanızdan iş çevirdiği aşikardır. Etrafınızdaki kişilere karşı dikkatli olmalı ve her söylenene inanmamalısınız. Para basan kişi siz iseniz, etrafınızdan kimseye söylemeden bazı işlere girişeceğinize delalet eder. Rüyada darphane görmek, insanların arasını bozan koğucu bir kimseye işaret eder. Rüyada sahte para basan bir kalpazan şebekesi görüp onlarla çalışmak, bütün düzeninin bozulacağına, bir felakete uğrayıp tutuklanacağına; kalpazanlarla tanıştıktan sonra onları ihbar edip yakalattığını görmek, başarılı bir iş adamı olacağına delildir. Rüyada sahte para bazen bir kalpazan görmek, hiç bir işte dikiş tutturamayacak avare ve başı boş geçen hayatta daha uzun süre bu durumda kalacağına işarettir.

Rüyada Banka Görmek

Rüyada banka görmek ya da bir bankaya para yatırdığınızı görmek; yakında beklemediğiniz bir haber alarak memnun olacağınıza ve belki de piyangodan, at yarışından, sayısal lotodan, kısaca şans oyunlarından büyük ikramiyeyi kazanarak sevineceğini gösterir. Bankadan para çekmek ise sıkıntıların sona ermesine işarettir. Rüyada bankaya para yatırdığını görmek, zarara uğramaya delalet eder.

Ruyada-Para-Gormek-Diyanet-ve-islami-Ruya-Tabirleri-Para-Almak-Kagit-Para-gormek-bozuk-demir-para-Para-Bulmak-toplamak
Ruyada-Para-Gormek

Rüyada Ev Görmek

Ev görmek; mezar, eş, zengin, güvenlik, refah, geçim, mal ve büyük memuriyet olarak yorumlanır. Eski bir evin yeni bir eve dönüştüğünü görmek, rızık genişliğine, hayır kapılarının açılmasına, sevince ve müjdeli bir habere işarettir. Rüyada yeni bir eve girmek, fakir için zenginliğe, zengin için ise servetinin daha da artmasına delalet eder. Rüyada kendi evine girdiğini görmek, bekar için evlenmeye, evli kimseler için de çocuk sahibi olmaya delalettir. Acaip, bilmediği bir eve girdiğini gören kimsenin eceli yakındır.

Rüyada Kağıt Görmek

Rüyada bir kağıda yazı yazdığınızı görmek, kağıtla halk arasında bir şeyi inkar ettiğinize, yahut bir haksızlığa uğrayıp şaşırıp kaldığınıza, bundan dolayı halinizi bir yetkiliye bildirmenize yorumlanır. Rüyada kağıt gören kimsenin ihtiyacı giderilir ve işi görülür. Rüyada kağıt görmek, iyi insanlar için ilim sahibi olmaya, kötü insanlar için cahilliğe işarettir. Rüyada bir kimsenin kağıt verdiğini görmek, o kimsenin arzularını rüya sahibine bildirmesine işarettir. Rüyada yazılı bir kağıdın kendisine verildiğini görmek, bol miktarda para ile tabir olunur.

Rüyada Maaş Almak

Rüyada maaş almak veya maaşını almak için bankaya gittiğinizi ve banka kapısında beklediğinizi görmek, çok sabırlı ve tahammüllü bir insan olduğunuzu ve bunun mükafatını da çok yakında göreceğinizi gösterir. Rüyada maaş görmek veya maaş almak işinizde çok yorulduğunuz için yıllık izninizi almaya hak kazanmış olup, bunu da yakında elde edeceksiniz. Yaşlı bir aile dostunuzun bu hususta yardımını ve ilgisini de görerek memnun olacaksınız. Rüyada bir iş yerinden maaş aldığınızı görmek, elinizden büyük miktarda para çıkacağına, başladığınız yeni bir işten bu çıkan paranın iki misli kadar bir kazanç sağlayacağınıza işaret sayılır. Rüyasında maaş aldığını görmek, rahat bir yaşama ve sevinilecek bir habere işaret eder.

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın gören kimsenin üzüntü ve kederi gider. Evladı olur. Bol rızka kavuşur. Rüyada altın gören kimse, sıkıntıdan kurtulup rahata erer ve derecesi yükselir. Rüyada beş altına’ sahip olmak, beş vakit namaz kılmak olarak yorumlanır. Rüyada altın ve gümüşü karışmış olarak görmek hıyanette bulunmaya işaret eder. Bazen rüyada altın bulmak, çocukları sebebiyle düşeceği musibete de işaret eder. Çokça altın bulmak, sıkıntı ve zahmet çekmeye işarettir. Bir ölünün kendisine altın vermeyi va’dettiğini gören kimse insanlara zulmeder. Elindeki altınları har vurup harman savurduğunu gören kimse, namazları noksan kılan bir kimseye işaret eder. 

Rüyada Zengin Olmak

Rüyada zengin olmak veya görmek; rüyada çok zengin bir kimse ile tanıştığınızı görmek, sıkıntı içinde bulunduğunuzu gösterir. Rüyasında zengin olduğunu gören kimse kanaat sahibi bir insan olur. Rüyada zengin bir kimseyi görmek, gam ve kedere işaret eder. Rüyada zengin olduğunu görmek, fakirliğe delâlet eder. Rüyada zengin olduğunu gören kimse kanaat sahibi olur, çünkü kanaat da bir gönül zenginliğidir.

Rüyada Para Görmek-Rüyada Kağıt Para Görmek www.1001ruyatabiri.com
Rüyada Para Görmek-Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada Cüzdan veya Kese Görmek

Rüyada cüzdan görmek, hayırlı ve kârlı bir iş olarak yorumlanır. Rüyada kese görmek, vücutla tabir olunur. Rüyasında elinde bir cüzdan bulunduğunu görmek, cüzdan dolu ise çok bilgili bir kişi olduğuna, boşsa bir adama yorumlanır. Rüyada eski insanların madeni, bakır veya altın paralarını taşıdıkları ipekten örülmüş keseler görmek, parasal durumlara işaret sayılır. Keseyi boş görmek, görenin ölümüne yorumlanır. Dolu kese, ömründe bir defa faydalanacağı bir fırsatın elinize geçtiğine, kesede para görmek, bilgisiz bir kimse olduğunuza ve onu artırmak için çaba harcayacağınıza, kese bir kimsenin aynı zamanda sırrı olarak kabul edildiğine göre, baş aşağı çevirdiğiniz anda içinden para dökülmediğini görürseniz, sırrınızın saklandığına işaret sayılır. Rüyada kese görmek, vücutla tabir olunur. Rüyasında elinde bir kese bulunduğunu görmek, kese dolu ise çok bilgili bir kişi olduğuna, boşsa bir adama yorumlanır.

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada gümüş para görmek; eğer gümüş para gördüyseniz bu durum hayırlı haber ve sevinçli haberlerin geleceğine işaret eder. Gümüş paralar görmek, servete ve erkek çocuğa işarettir. Kırılmamış ve üstü kararmamış olmak şartıyla gümüş görmek iyidir. Eğer kırılmış veya kararmışsa bir kişinin düşmanlığına uğrayacağına yorulur. Gümüş eşya da böyledir. Rüyada görülen gümüş para, yanında hamile kadın olan kimse için çocuğa işarettir. Gümüş para çoğunlukla söze işaret eder. Gümüş para saf ve temiz olursa o paralar ilim ve güzel sözdür. Gümüş paranın sayısı, iyi amellerin sayısı olarak yorumlanmaktadır. Eğer görülen gümüş paralar sahte olursa, söz ve fiilde kin, hile, ayrılık ve amelde riyaya işaret eder. Zengin bir kimsenin rüyasında çok gümüş parası olduğu halda bunları harcadığını görmesi işlerin bozulmasına ve servetinin azalmasına delalet eder. Rüyasında gümüş sikke bastığını gören kimse, hanımı hamile ise erkek çocuk doğurur.

Ruyada-Para-Gormek-Ne-Demek-Ruyada-Gorulen-Paralar-Ne-Anlama-Gelir-islami-diyanet-yorumu
Ruyada-Para-Gormek-Ne-Demek-Ruyada-Gorulen-Paralar-Ne-Anlama-Gelir-islami-diyanet-yorumu

Elindeki gümüş paralarını etrafına dağıttığını gören kimse, akrabalarından veya evlatlarından birisini evlendirmek için para harcar. Evinde gümüş paraların olduğunu gören kimsenin eline para geçer. Rüyasında beyaz ve güzel gümüş paralar gören etrafında çok sevilir. Eğer paralar kararmış ve üzerlerinde resim varsa, bu savaş ve düşmanlığa yorumlanır. Sağlam gümüş paralar acele haber alacağına, kırık ve noksan paralar yalan habere işarettir. Bir kese veya bir çıkın içinde kendisine gümüş paralar verildiğini gören, ona anlatılan bir sırrı saklar. Küçük gümüş paralar küçük çocuklara işarettir. Bir küçük gümüş parayı kaybettiğini gören, küçük çocuğu yüzünden kedere uğrar. Eğer o parayı, tekrar bulursa o kederi geçicidir. Eğer bulamazsa o çocuk ölür.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada para kaybetmek, rüyanızda paranızı kaybetmeniz iş ve ekonomik anlamda zarara uğrayacağınız anlamına gelir. Kaybedilen paralar mal ve mülkün azalmasının işaretidir. Başka bir yorum ise; rüyada paranızı kaybettiğinizi görmek, bol kazanca işarettir.

Rüyada Para Ödemek

Rüyanızda bir borcunuzdan dolayı bankaya gidip ödeme yaptığınızı görmek hayra yorumlanır. Borç insan kalbinde daima bir endişe uyandırdığı için, ödendiğinde de o nispette insan bir ferahlık duyar. Tanrıya olan ibadet borcumuzu da eda ederken aynı ferahlığı duyarız. Bu sebeple rüyasında bir borcu olup da ödediğini gören, hayatta sıkıntıdan kurtulur ve mutluluğa erer. 

Rüyada bir borcunuzu ödediğinizi görmek, yaptığı işlerde çektiği güçlüklerin kolaylaşacağına, bir kimseye yardım mahiyetinde iade vereceğine, birisine şahitlik veya kefalette bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Kağıtçı Görmek-Rüyada Duvar Kağıdı Görmek
Rüyada Kağıtçı Görmek-Rüyada Duvar Kağıdı Görmek

Rüyada Para Yırtmak Parçalamak

Rüyasında para yırttığını gören kişi yaptığı işlere son verir. Bu işler genellikle gizli olarak yapılan ve rüya sahibinin vicdanına sığmayan işlerdir. Bununla birlikte yapmaktan hoşlanmadığınız veya içinize sinmeyen işleri yarıda bırakabilirsiniz.

Para ile ilgili diğer yorumlar şöyledir:

Cabiru’l-Mağribî:Rüyada herhangi bir maddeden yapılmış para görmek, iflasa, fakrü zarurete ve hakarete delâlet eder.Rüyada bakır para bulduğunu veya böyle bir paranın kendisine verildiğini görmek, biriyle kavga etmeye ve aradaki fitneye işarettir. Rüyada bankaya para yatırdığını görmek, işlerde başarıya, para çektiğini görmek de başarısızlığa delâlet eder. Rüyada dinar parası görmek, ilme, salih ve hayırlı evlada ve menfaata delâlet eder. Rüyada görülen bakır para, fakir olmaya veya iflas etmeye işarettir.

Cafer-i Sâdık: “Rüyada tam ayar gümüş para görmek, Doğru söz, İstek ve arzu, Memuriyet, Cem edilmiş mal, Sadık dost, Evlat, Hizmetçi, Geniş rızık, Kolay geçim, Emniyet tabir edilir. Rüyada altınla karışık gümüş para görmek,,duanın kabul edilmesine, ihtiyaçların görülmesine ve hastalıktan şifaya delâlet eder. Rüyada elinde para cüzdanı olduğunu görmek, rüya sahibini fakirlikten emin kılacak bir sanata delâlet eder.

Cafer-i Sâdık gümüşten yapılmış parayı on şekilde yorumlamıştır.

 1. Doğru söz
 2. İstek ve arzu,
 3. Memuriyet,
 4. Cem edilmiş mal,
 5. Sadık dost,
 6. Evlat,
 7. Hizmetçi,
 8. Geniş rızık,
 9. Kolay geçim,
 10. Emniyet

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


98 thoughts on “Rüyada Para Görmek”

 1. Hocam gece rüyamda yolda yururken bozuk para topluyorum sağ ve sol ayağımdaki ayakkabilarin içine koyuyorum 1 TL lik leri yorumu nedir hocam

  Reply
 2. Selam aleyküm hocam bu gece rüyamda ben ev dim ve birde kapı çalıyor du ve açıyor dum 4 .5 siyah araba vardır ve bir adam bana büyük bir miktar dolar ve para veriyor ve ben bu ne için dir diyordum o da bana sen kardeşi benim kardeşim katili öldür du bu da o iç dir bana diyor ki bir teşekkür olarak kabul et ben yok diyordum ve o para lar o veriyor du bir de ben diyordum ki sen yalan söylüyor sun kardeşi yapmaz o da bana ölmüş bir adam resim gösteriyor du ve bak kardeş bu vurmuş ben o da resim alıyor dum o kızıyor du resim ler ben de alıyor araba ya binip gidiyor dum

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Hayırlı bir haber alarak mutlu olacağınıza, çok yakında bir yakınınız tarafından eğlenceli ve güzel bir yere davet edileceğinize işarettir…

 3. Hocam rüyamın başını hatırlamıyorum ama montumun cebine elimi atıyorum birçok büyük kağıt para olduğunu görüyorum benim bu kadar param yok diye düşünüyorum garibime gidiyor ama seviniyorum öyle uyandım

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Elinize mal geçmesine, başarılı sağlıklı ve mutlu olacağınıza, büyük bir iyilikle karşılaşacağınıza, huzurlu hayat yaşamaya işarettir…

 4. Merhaba hocam rüyamda 100 ve 200 TL gördüm çantamdan çıkıyordu ben ilk başta bilmiyordum bu kadar paramın olduğunu, sonra çantamdan çıkardım etrafımdaki herkes öyle bir bakıyordu ki parama ne alakaysa bir banda yapıştı ve zorla çıkardım ama birtane kağıt para yırtıldı hangisi olduğunu hatırlamıyorum

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Akrabalarla ve komşularla olan sohbetlerde davranışlarda dikkatli olunması gerektiğine, makam ve mevki sahibi olmaya işarettir…

 5. Hocam rüyada 2adet 5Euro 3adet10Eurolu para buluyorum koru olmayan ateş kulunde 1adet para yandı 1adet 5Euro ucundan tutuşmuş onu sondurdum makasla ucunu keserim diyorum kendi kendime 40Euro para toplam para buldum. Hayırdır inşallah

  Reply
  • Murat Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yeni ve iyi bir arkadaşlığa, yeni dostlar edinmeye, hayırlı bir habere, çok para kazanacağınız yeni bir işe atılmaya işarettir…

 6. Merhaba ben hamileyim rüyamda taşınıyormuşuz eşim poşete bişeyler koymuş üstüne de para koymuş bende diyorum bunları neden üste koydun diyorum bana cvp vermiyor.

  Reply
  • Necla Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Beklediğiniz ve mutlu olacağınız olayların yaşanacağına, durumunuzun iyiye doğru bir kat daha fazla artacağına işarettir…

 7. Merhabalar rüyamda fırına ekmek almaya gidiyorum 200 TL veriyorum.. Aldığım para üstü verdiğim paradan daha çok bunu fırıncı sahibine söyleyip yanında sayarken uyanıyorum.

  Reply
  • Mustafa Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yaşadığınız yeri değiştireceğinize, yapacağınız sevaplar sayesinde tüm ve bütün günahlarınızdan arınacağınıza işarettir…

  • Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatı sıkıntıdan uzak rahat ve güzel yaşayacağınıza, yaşamınızda değişikliklerin güzelliklerle ve iyiliklerle olacağına işarettir…

 8. Rüyamda yurt dışına gezmeye gitmişiz.Ben ve çocuklarım Taç Mahalli dışından geziyoruz.Sonra Almanya’daymışız .Bir tadığımız varmış ben bir alım satımda yardımcı olduğum için bana bir deste para veriyor.Yabancı para yabancı ülke olduğu için ne kadar ettiğini bilmiyorum.Bana diyor ki bu parayla Almanya’da en güzel yerden 3 ev alabilirsin diyor, istersen şu köşedeki emlakçılara sor diyor. Ben inanamıyorum tabi.Kızın annesi geliyor maaşını çekmiş o parayla bendeki parayı karşılaştırıyor um. Sonra öğreniyorum ki meğerse bizi kandırmak içinmiş bir an önce evimize geri göndermek için yalan söylüyorlarmış.Rüyam çok sıkıntılıydı,uyandığımda da içim sıkılmıştı.

  Reply
  • Sema Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Gizli tutulan sırların açıklanacağına, yolculuğa çıkmaya, servet alıp servet sahibi olacağınıza, itibarınızın daha çok artacağına işarettir…

Leave a Comment