Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek ne demek veya rüyada her hangi bir parayı görmeniz sizin için ne anlam ifade ettiğini bu en detaylı rüya tabirinde öğrenebilirsiniz. Rüyada para görmek veya, rüyanızda görülen para, riya ve mücadele halinde söylenen söz olarak yorumlanır. Genel olarak para, seviyesiz söze ve şerre işarettir. Paralar üzüntü, keder ve darlık veya üzülecek söze işaret eder. Rüyada çok paranız olduğunu ve onları saymakla bitiremediğinizi görmek yapmak istediğiniz bir işi tamamlayamayacağınıza, yahut çalıştığınız yerde bazı ihmallerinizden dolayı zarara uğradığınıza delalet eder.

Rüyada Para Görmek

Bakır para görmek, hayırlı, uğurlu iş ve hizmetkarlığa delalettir.  Rüyada para görmek, üzüntü ve sıkıntıya ve kötü söze işarettir. Bazen de bu rüya sıkıntıdan sonra feraha kavuşmaya, faydalı bir amel işlemeye de delalet eder. Rüyada bir çok paranızın bulunduğunu ve onları saydığınızı görmek, elinize çok para geçeceğine işarettir. 

Rüyada bir bankaya para yatırdığınızı görmek, ileride rahat bir hayata kavuşacağınıza işarettir. Birinden emanet veya borç para almak, o dostunuzu kaybedeceğinize işarettir. Rüyada bir suç veya yanlış bir hareketiniz için para cezası ödediğinizi görmek hayalınızda ve işinizde hafif bir ilerleme kaydedeceğinize yorumlanır.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada Para Görmek Ne Demek? Para almak, vermek ve bulmak tabirleri
Rüyada para görmek, üzüntü, sıkıntı ve kötü söze işarettir. Bazı alimlere göre ise bazen para görülen rüyalar üzüntü sonrası ulaşılacak ferah hayata işaret eder. Faydalı bir amel işlemeye delalet eder.

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak ile kastettiğiniz; eğer borç almak ise, parayı birinden borç almanız, mantıklı harcamalar yapmadığınız takdirde, yakında maddi sıkıntılar yaşayabileceğinize işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, kem söz işitmeye, mahkum olmaya, kerih bir işe girmeye ve bu işten para kazanmaya işarettir. Bazı yorumcular bozuk parayı bilgi ile de yorumlarlar. Bu bakımdan bozuk para rüyası çok geniş yorumlara sebep olmuştur. Genelliklebozuk para görmek hakikatte de benzeri biçimde yorumlanır. Mesela yerden bozuk para topladığını gören bir kimse; sattığı mallar karşılığında veya çalıştığı emeği karşılığında aldığı paralar demektir. Ceplerine bozuk para doldurduğunu gören bir kimse; kasasına para dolduruyor demektir. Buna karşı elindeki bozuk paraları etrafa fırlatan kimse de, elindeki avucundaki paraları böylece israf ediyor demektir. Bu yüzden rüyada görülecek bozuk paraların yorumda çok büyük önemi vardır ve bu hususu dikkatle incelemek lazımdır.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada para bulmak veya yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Rüyada bir yerden para bulduğunuzu görmek, büyük zorluklarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyasında para bulan kişi başına gelen işlerden dolayı gereksiz yere uğraşır. Canı sıkılır. Rüyanın bu şekilde yorumlanmasının sebebi ise paranın dünya hayatında insanların vaktini boşa harcadığına inanılmasıdır.

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek eğer birine veya birilerine para verdiğinizi gördüyseniz ufak sıkıntılar çektikten sonra çok mutlu olacağınıza işaret eder. Parayı kaybetmediğiniz sürece hayatınızda pek çok güzel değişiklikler olacak. Eğer birine borç para veriyorsanız, hayatınız boyunca maddi sıkıntı çekmeyeceksiniz demektir.

Rüyada Para Toplamak

Rüyada para toplamak veya yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Rüyada bir kumbara veya çanta içinde para biriktirdiğinizi görmek, her hareketinizle olgun bir kimse olmaya başladığınızı işaretler.

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak veya rüyada paranızı saydığınızı görmek, projelerinizin ve düşüncelerinizin istediğiniz şekilde olmayacağına, bu sebepli onlara yeni bir yön bulmaya çalışmanız lazım geleceğine işaret eder. Rüyasında para sayan kişi ummadığı bir şekilde amaçlarına muvaffak olur.

Rüyada Demir (madeni) Para Gormek

Rüyada demir para görmek, tanrının azabını hak eden bir kimseye işarettir. Rüyada demirden yapılmış para görmek, o eve isabet edecek yangına işarettir. İki elinde de demirden para görmek, işsiz kalmaya delalettir. Gözlerinin demir paradan olduğunu görmek, kör olmaya delalet eder.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek; rüyanızda eğer altından para görüldüyse bu durum, kıskançlık, dedikodu ve kötü, can sıkıcı söz anlamına gelir. Rüyada altın yuttuğunu görmek veya abdestini bozarken para çıktığını gören kimse, müslümanlıktan ayrılır. Altın para görmek, büyük sıkıntı ve üzüntülere işarettir. Rüyada altın para yediğini görmek, ailesi hususunda harcayacağı paraya işaret eder. Sandıkta altın para görmek, ele geçecek bol mala işaret eder. Rüyada altın paraları erittiğini görmek, başkasına yapılacak çirkin bir iftiraya işarettir. Rüyanızda altın paranız olduğunu görmek, zenginliğe yorumlanır.

Rüyada Deste Para Görmek

Rüyada deste deste para görmek, ticarete ve esnaflığa meraklı bir kimse olduğuna ve bir şeyler yapmak için düşüncelerinizin olduğuna işaret sayılır.

Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada alış verişte olduğunuzu görmek; paranızı idareli harcamanız gerektiğine bir işaret sayılır. Rüyada kendisini alışveriş ederken görmek, hayırlı bir ömre işarettir. Rüyada alışveriş yaptığını gören kimse, yaptığı alışveriş nisbetince hayır kazanır. Rüyada pazar görmek, görülen çarşının durumuna göre yorumlanır. Hacca gitmek, kazanç elde etmek, imtihan olmak, felâket, işsizlik, savaş, işlerin bozulması gibi. Çarşıda alışveriş yapmak, Allah yolunda savaşmaya; birçok kimsenin alışveriş yaptığını görmek, hacca gitmeye; çarşının yıkıldığını görmek, işlerin bozulması şeklinde yorumlanır. Çarşı pazar görmek, mescid ve namazgah olarak ta yorumlanmıştır. Görülen çarşı pazar, hangi şeyin alışverişinin yapıldığı yerse yorum ona göre yapılır. Rüyasında bir mal için pazarlıkta bulunduğunu gören kimse, hayat mücadelesindeki uğraşın bir süre daha devam edeceğine işarettir.

Rüyada Para Basmak, Darphane, Kalpazan Görmek

Rüyada para basan bir kimseyi görmeniz sözleri hoş fakat riya içerisindeki bir erkeğe işaret eder. Rüyada para bastını görmek; bu kişi her ne kadar yüzünüze gülse de arkanızdan iş çevirdiği aşikardır. Etrafınızdaki kişilere karşı dikkatli olmalı ve her söylenene inanmamalısınız. Para basan kişi siz iseniz, etrafınızdan kimseye söylemeden bazı işlere girişeceğinize delalet eder. Rüyada darphane görmek, insanların arasını bozan koğucu bir kimseye işaret eder. Rüyada sahte para basan bir kalpazan şebekesi görüp onlarla çalışmak, bütün düzeninin bozulacağına, bir felakete uğrayıp tutuklanacağına; kalpazanlarla tanıştıktan sonra onları ihbar edip yakalattığını görmek, başarılı bir iş adamı olacağına delildir. Rüyada sahte para bazen bir kalpazan görmek, hiç bir işte dikiş tutturamayacak avare ve başı boş geçen hayatta daha uzun süre bu durumda kalacağına işarettir.

Rüyada Banka Görmek

Rüyada banka görmek ya da bir bankaya para yatırdığınızı görmek; yakında beklemediğiniz bir haber alarak memnun olacağınıza ve belki de piyangodan, at yarışından, sayısal lotodan, kısaca şans oyunlarından büyük ikramiyeyi kazanarak sevineceğini gösterir. Bankadan para çekmek ise sıkıntıların sona ermesine işarettir. Rüyada bankaya para yatırdığını görmek, zarara uğramaya delalet eder.

Ruyada-Para-Gormek-Diyanet-ve-islami-Ruya-Tabirleri-Para-Almak-Kagit-Para-gormek-bozuk-demir-para-Para-Bulmak-toplamak
Ruyada-Para-Gormek

Rüyada Ev Görmek

Ev görmek; mezar, eş, zengin, güvenlik, refah, geçim, mal ve büyük memuriyet olarak yorumlanır. Eski bir evin yeni bir eve dönüştüğünü görmek, rızık genişliğine, hayır kapılarının açılmasına, sevince ve müjdeli bir habere işarettir. Rüyada yeni bir eve girmek, fakir için zenginliğe, zengin için ise servetinin daha da artmasına delalet eder. Rüyada kendi evine girdiğini görmek, bekar için evlenmeye, evli kimseler için de çocuk sahibi olmaya delalettir. Acaip, bilmediği bir eve girdiğini gören kimsenin eceli yakındır.

Rüyada Kağıt Görmek

Rüyada bir kağıda yazı yazdığınızı görmek, kağıtla halk arasında bir şeyi inkar ettiğinize, yahut bir haksızlığa uğrayıp şaşırıp kaldığınıza, bundan dolayı halinizi bir yetkiliye bildirmenize yorumlanır. Rüyada kağıt gören kimsenin ihtiyacı giderilir ve işi görülür. Rüyada kağıt görmek, iyi insanlar için ilim sahibi olmaya, kötü insanlar için cahilliğe işarettir. Rüyada bir kimsenin kağıt verdiğini görmek, o kimsenin arzularını rüya sahibine bildirmesine işarettir. Rüyada yazılı bir kağıdın kendisine verildiğini görmek, bol miktarda para ile tabir olunur.

Rüyada Maaş Almak

Rüyada maaş almak veya maaşını almak için bankaya gittiğinizi ve banka kapısında beklediğinizi görmek, çok sabırlı ve tahammüllü bir insan olduğunuzu ve bunun mükafatını da çok yakında göreceğinizi gösterir. Rüyada maaş görmek veya maaş almak işinizde çok yorulduğunuz için yıllık izninizi almaya hak kazanmış olup, bunu da yakında elde edeceksiniz. Yaşlı bir aile dostunuzun bu hususta yardımını ve ilgisini de görerek memnun olacaksınız. Rüyada bir iş yerinden maaş aldığınızı görmek, elinizden büyük miktarda para çıkacağına, başladığınız yeni bir işten bu çıkan paranın iki misli kadar bir kazanç sağlayacağınıza işaret sayılır. Rüyasında maaş aldığını görmek, rahat bir yaşama ve sevinilecek bir habere işaret eder.

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın gören kimsenin üzüntü ve kederi gider. Evladı olur. Bol rızka kavuşur. Rüyada altın gören kimse, sıkıntıdan kurtulup rahata erer ve derecesi yükselir. Rüyada beş altına’ sahip olmak, beş vakit namaz kılmak olarak yorumlanır. Rüyada altın ve gümüşü karışmış olarak görmek hıyanette bulunmaya işaret eder. Bazen rüyada altın bulmak, çocukları sebebiyle düşeceği musibete de işaret eder. Çokça altın bulmak, sıkıntı ve zahmet çekmeye işarettir. Bir ölünün kendisine altın vermeyi va’dettiğini gören kimse insanlara zulmeder. Elindeki altınları har vurup harman savurduğunu gören kimse, namazları noksan kılan bir kimseye işaret eder. 

Rüyada Zengin Olmak

Rüyada zengin olmak veya görmek; rüyada çok zengin bir kimse ile tanıştığınızı görmek, sıkıntı içinde bulunduğunuzu gösterir. Rüyasında zengin olduğunu gören kimse kanaat sahibi bir insan olur. Rüyada zengin bir kimseyi görmek, gam ve kedere işaret eder. Rüyada zengin olduğunu görmek, fakirliğe delâlet eder. Rüyada zengin olduğunu gören kimse kanaat sahibi olur, çünkü kanaat da bir gönül zenginliğidir.

Rüyada Para Görmek-Rüyada Kağıt Para Görmek www.1001ruyatabiri.com
Rüyada Para Görmek-Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada Cüzdan veya Kese Görmek

Rüyada cüzdan görmek, hayırlı ve kârlı bir iş olarak yorumlanır. Rüyada kese görmek, vücutla tabir olunur. Rüyasında elinde bir cüzdan bulunduğunu görmek, cüzdan dolu ise çok bilgili bir kişi olduğuna, boşsa bir adama yorumlanır. Rüyada eski insanların madeni, bakır veya altın paralarını taşıdıkları ipekten örülmüş keseler görmek, parasal durumlara işaret sayılır. Keseyi boş görmek, görenin ölümüne yorumlanır. Dolu kese, ömründe bir defa faydalanacağı bir fırsatın elinize geçtiğine, kesede para görmek, bilgisiz bir kimse olduğunuza ve onu artırmak için çaba harcayacağınıza, kese bir kimsenin aynı zamanda sırrı olarak kabul edildiğine göre, baş aşağı çevirdiğiniz anda içinden para dökülmediğini görürseniz, sırrınızın saklandığına işaret sayılır. Rüyada kese görmek, vücutla tabir olunur. Rüyasında elinde bir kese bulunduğunu görmek, kese dolu ise çok bilgili bir kişi olduğuna, boşsa bir adama yorumlanır.

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada gümüş para görmek; eğer gümüş para gördüyseniz bu durum hayırlı haber ve sevinçli haberlerin geleceğine işaret eder. Gümüş paralar görmek, servete ve erkek çocuğa işarettir. Kırılmamış ve üstü kararmamış olmak şartıyla gümüş görmek iyidir. Eğer kırılmış veya kararmışsa bir kişinin düşmanlığına uğrayacağına yorulur. Gümüş eşya da böyledir. Rüyada görülen gümüş para, yanında hamile kadın olan kimse için çocuğa işarettir. Gümüş para çoğunlukla söze işaret eder. Gümüş para saf ve temiz olursa o paralar ilim ve güzel sözdür. Gümüş paranın sayısı, iyi amellerin sayısı olarak yorumlanmaktadır. Eğer görülen gümüş paralar sahte olursa, söz ve fiilde kin, hile, ayrılık ve amelde riyaya işaret eder. Zengin bir kimsenin rüyasında çok gümüş parası olduğu halda bunları harcadığını görmesi işlerin bozulmasına ve servetinin azalmasına delalet eder. Rüyasında gümüş sikke bastığını gören kimse, hanımı hamile ise erkek çocuk doğurur.

Ruyada-Para-Gormek-Ne-Demek-Ruyada-Gorulen-Paralar-Ne-Anlama-Gelir-islami-diyanet-yorumu
Ruyada-Para-Gormek-Ne-Demek-Ruyada-Gorulen-Paralar-Ne-Anlama-Gelir-islami-diyanet-yorumu

Elindeki gümüş paralarını etrafına dağıttığını gören kimse, akrabalarından veya evlatlarından birisini evlendirmek için para harcar. Evinde gümüş paraların olduğunu gören kimsenin eline para geçer. Rüyasında beyaz ve güzel gümüş paralar gören etrafında çok sevilir. Eğer paralar kararmış ve üzerlerinde resim varsa, bu savaş ve düşmanlığa yorumlanır. Sağlam gümüş paralar acele haber alacağına, kırık ve noksan paralar yalan habere işarettir. Bir kese veya bir çıkın içinde kendisine gümüş paralar verildiğini gören, ona anlatılan bir sırrı saklar. Küçük gümüş paralar küçük çocuklara işarettir. Bir küçük gümüş parayı kaybettiğini gören, küçük çocuğu yüzünden kedere uğrar. Eğer o parayı, tekrar bulursa o kederi geçicidir. Eğer bulamazsa o çocuk ölür.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada para kaybetmek, rüyanızda paranızı kaybetmeniz iş ve ekonomik anlamda zarara uğrayacağınız anlamına gelir. Kaybedilen paralar mal ve mülkün azalmasının işaretidir. Başka bir yorum ise; rüyada paranızı kaybettiğinizi görmek, bol kazanca işarettir.

Rüyada Para Ödemek

Rüyanızda bir borcunuzdan dolayı bankaya gidip ödeme yaptığınızı görmek hayra yorumlanır. Borç insan kalbinde daima bir endişe uyandırdığı için, ödendiğinde de o nispette insan bir ferahlık duyar. Tanrıya olan ibadet borcumuzu da eda ederken aynı ferahlığı duyarız. Bu sebeple rüyasında bir borcu olup da ödediğini gören, hayatta sıkıntıdan kurtulur ve mutluluğa erer. 

Rüyada bir borcunuzu ödediğinizi görmek, yaptığı işlerde çektiği güçlüklerin kolaylaşacağına, bir kimseye yardım mahiyetinde iade vereceğine, birisine şahitlik veya kefalette bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Kağıtçı Görmek-Rüyada Duvar Kağıdı Görmek
Rüyada Kağıtçı Görmek-Rüyada Duvar Kağıdı Görmek

Rüyada Para Yırtmak Parçalamak

Rüyasında para yırttığını gören kişi yaptığı işlere son verir. Bu işler genellikle gizli olarak yapılan ve rüya sahibinin vicdanına sığmayan işlerdir. Bununla birlikte yapmaktan hoşlanmadığınız veya içinize sinmeyen işleri yarıda bırakabilirsiniz.

Para ile ilgili diğer yorumlar şöyledir:

Cabiru’l-Mağribî:Rüyada herhangi bir maddeden yapılmış para görmek, iflasa, fakrü zarurete ve hakarete delâlet eder.Rüyada bakır para bulduğunu veya böyle bir paranın kendisine verildiğini görmek, biriyle kavga etmeye ve aradaki fitneye işarettir. Rüyada bankaya para yatırdığını görmek, işlerde başarıya, para çektiğini görmek de başarısızlığa delâlet eder. Rüyada dinar parası görmek, ilme, salih ve hayırlı evlada ve menfaata delâlet eder. Rüyada görülen bakır para, fakir olmaya veya iflas etmeye işarettir.

Cafer-i Sâdık: “Rüyada tam ayar gümüş para görmek, Doğru söz, İstek ve arzu, Memuriyet, Cem edilmiş mal, Sadık dost, Evlat, Hizmetçi, Geniş rızık, Kolay geçim, Emniyet tabir edilir. Rüyada altınla karışık gümüş para görmek,,duanın kabul edilmesine, ihtiyaçların görülmesine ve hastalıktan şifaya delâlet eder. Rüyada elinde para cüzdanı olduğunu görmek, rüya sahibini fakirlikten emin kılacak bir sanata delâlet eder.

Cafer-i Sâdık gümüşten yapılmış parayı on şekilde yorumlamıştır.

 1. Doğru söz
 2. İstek ve arzu,
 3. Memuriyet,
 4. Cem edilmiş mal,
 5. Sadık dost,
 6. Evlat,
 7. Hizmetçi,
 8. Geniş rızık,
 9. Kolay geçim,
 10. Emniyet

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


98 thoughts on “Rüyada Para Görmek”

 1. Rüyamda zannedersem tek bir malzeme alıyorum ve cüzdanımı çıkarıyorum 50 tl veriyorum ve para üstü olarak 2 tane kağıt para alıyorum cüzdanıma koyuyorum paranın bir tanesi katlanmış gibiydi sanki düzelterek cüzdanıma koyduğumu hatırlıyorum. Yorumu nedir

  Reply
  • Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İyi makamlara geleceğinize, sorunlarınızın biteceğine, planladığınız ve istediğiniz işlerinizin gerçekleşeceğine işarettir…

 2. Merhaba hocam ben annenemin len kalıyorum tek başına olduğu için, rüyamda nenem valizini hazırlamış bir yere gitmek için hazırlanıyordu bende dolabına girip
  Bayram şekeri çalıyorum her türlü şeker vardı canım çok çikolatalı şeker çekti ve bende birtane agzıma atıp yiyiyordum o sırada kardeşim geliyordu onada birtane veriyordum sonra ona verdiğim çikolatayı baktığımda onunki daha güzel tadı ya diyordum. Baktım dayım diyorki ben kapının onüne para dülürmüşüm git kendine al sana veriyorum bende gidiyordum 5 TL içinmi geldim falan diyordum aldım elime o 5 TL 50 TL oldu cebime koydum çıkardığımda 100 TL olmuştu, sonra ben oradan ayrıldım markete doğru gittim kendime çikolata aldım tam alacakken marketteki kasiyer buda bizim ikramımız diyerek kahve veriyorlardı bende içe içe eve gidiyordum tam evimizin olduğu sokağa girecekken bir adamın beni beklediğini gördüm bende korktum tam o sırada iki tane yaşlı çarşaflı kadın geçiyordu, bende onlara diyordum ki teyze bende sizle beraber yürüye bilir miyim böyle böyle biri beni takip ediyor diye tabi kızım diyorlardı ve tam ilerliyecekken onlar yok oldu

  Reply
  • Sevgi Yılmaz Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızın merkezine tek bir şey koyacağınıza ve o amaç için uğraşacağınıza, yeni yaşantınızda yeni şeyler olmasına işarettir…

 3. Rüyamda yolda bir tarafı basılı bir tarafı boş olan ve sahte olduğunu anladığım 100 dolar buluyorum ve bu parayı aileme gösteriyorum,yorumu nedir acaba

  Reply
  • Mustafa Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Talihli bir kimse olacağınıza, uzaklardan güzel bir haber alacağınıza, uzun yola çıkılacağına, iyiliklere ve güzelliklere işarettir…

 4. Rüyamda yolda kivrilmis bir balya kadar para bukuuorum poset icinde.100 tl.yaninda pembe bir sayfa kagit var sipariş formu gibi ve makarna var.kitir ekmek gibi birşey yazıyor.buldugum yerin yakininda bunu dusureni gordunuz mu diyom?kimse yok lan n iii kedi var biri sarı taksi duragi gibi bir bank.seviyorum.digeri arkası dönük.kagottan tel.ve isim bulmaya calisoyorum.polise gideyim onlar bulur olmazsa diyorum

  Reply
  • Ayşegül Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Dini ilimlerde kimsenin bilmediği derinliklere ulaşacağınıza ve bunun için doğru yola girerek çok mutlu olacağınıza işarettir…

 5. Ruyamda abilerim yok gerçekte ama rüyamda iki tane abim var onlardan para alıyorum bin tl yüz tl kendime ayırıyorum gerisini ihtiyaç sahibi olan birine götürüp sayıp veriyorum

  Reply
  • Aynur Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza, üstlendiğiniz veya üstleneceğiniz bütün işlerinizde başarı kazanacağınıza işarettir…

 6. Rüyamda bir okulun bahçesine sanırım yardım amaçlı para kutusu koymuşlar (kutu basketbol potasına benziyordu)Yanımda bir çocuk ile elimdeki 100 tl yi para kutusuna attım.Daha sonra okulun bahçesinde para yardımı yapan insanlar ile u şeklinde oturduk herkesin arkası dönüktü. 1 yetkili kişi herkesin sırayla konuşmasını istedi .Ben bana sıra gelince konuşmadım.O sırada eski bir öğretmenimi gördüm.Yanımdaki kişi yani tanıdığın arkadaşım ile küçük top ile oynamaya başladık

  Reply
  • Elif Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sevilen bir kimse olduğunuza ya da olacağınıza, mutlu olacağınıza, ileride en yüksek makamlara ulaşacağınıza işarettir…

 7. rüyamda arkadaşım bana, kendisine okul kantininden bişeyler almam üzere bana iki para verdi ve ben bu paralara dikkatli bakınca bir para hafif sarı diğer parada gümüş rengindeydi gümüş paranın üzerinde “sonsuzluk işareti” denilen ters sekiz vardı ve benim bir tane para koleksiyonum var,bende yanımdaki paralardan arkadaşıma bişeyler almaya gittim ve bana verdiği parayı koleksiyonuma koymak amacıyla cebime koydum.

  Reply
  • kullanıcı Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İşlerinizdeki gayretlerinizden dolayı umulmadık bir ödül alacağınıza, çok para kazanacağı bir işe başlayacağınıza işarettir…

 8. Rüyamda tanımadığım biri havaya para savunuyordu ben ve tanımadığım üç kişi o paraları topluyorduk daha sonra deste parayı katlayıp cebime koyuyordum

  Reply
  • Adem Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Büyük bir mevkiye yükseleceğinize, çevrenizde saygı sevgi ve itibar göreceğinize, bozgunluğun daha çok önlenmesine işarettir…

 9. Rüyamda marketteyim kendime terlik alacakmis.kasanin yaninda yaşlı poturlu kasketli yasli bir adam ve zayis yaşlı bir kadin oturmuş.30lirayi masanin uzerine bırakıyorum.kadin eline alip calmak istiyor geri alıyorum .yine masaya koyuyordum adam aliyor cebine atıyor hemen.guvenlik diyorum.mudur size ben vereyim paraniz yoksa sonra verirsiniz uine bize doye bozuk paraları gosteriyor.almiyorum.benim patam mi yok?var ama niye calsinlar diyorum.ayni yerde bir gen kadin görüyorum bana birseyler demis ve oradan bir hediye kazais.israr ediyor ben de elindeki jase gibi bor seyi alip yere firlatiyorum.kiriliyor.lakin icinde bal varmis parmağıma bulaşıyor.bali yalıyorum.tesekkurler.

  Reply
  • Ayşegül Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mutlu bir geleceğe sahip olmaya, gerçek hayatınızda sevindirici bir olay yaşayacağınıza, sevindirici ve güzel haberler almaya işarettir…

 10. rüyamda bi deste 200 avro yesil kagit para var elimde ve 1 tane 50 avro altin renginde kagit para… bu paralari yirtiyorum ortadan bir defa ve sonradan pisman oluyorum acaba yapistirsam kabul edilirmi diye yanimdaki insanlar olmaz diyordu..

  Reply
  • Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızda değişikliklerin olacağına, maksada ulaşmaya, sıkıntıların bertaraf edilmesine, hayırlara erişeceğinize işarettir…

Leave a Comment