Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyalarda görülen eski evler ölüm mü, para mı, evlilik veya bebek haberi mi demek. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Eski Ev Görmek

🙂 Eski ev görmek: Çok yakında hayırlı bir ha­ber alacağınız anlamına gelir. Sahip olduğu eski bir evin kendisi üzerine yıkıldığını gören ya­kın akrabalarından birinden miras alır. Eski bir evi tamir etmek: Tavır ve davranışlarınız­da değişikliğe gideceğinize bu yeni tarzınızla mali portrenizi düzelteceğiniz anlamına gelir. Rüyada bir evin eskidiğini görmek veya eskimesi kendisinden sevinç duyulacak bir haber almaya delalet eder. Rüyada eski ev görmek; rüyayı görenin anne ve babasının uzun ömürlü olacaklarına yorumlanır. Ya da güzel bir eşle evleneceğine işaret eder. Evlilerin de mutlu bir evlilik geçireceğine işarettir. Rüyada ev görmenin detaylı anlamını öğrenmek için BKZ.

😐 Ahşaptan eski ev görmek, bir hastalığa veya hastalığın kötüleşeceğine işarettir. Yeni evinizin aniden eskidiğini görmek, çok güvendiğiniz birisi tarafından dolandırılacağınız anlamına gelir. Rüyada evinizin normalden daha eski olduğunu görmek, aile çevrenizden birinin hastalanacağına, bir yolculuk dolayısıyla birilerinden ayrılacağınıza işarettir. Eski bir ev almak: Çevrenizde kötülüğünüzü iste­yenlerin bulunduğuna işarettir. Eski bir ev satmak: Yakın dostlarınızdan birisiyle tartışma sonucu kavga edeceğinize işarettir.

Rüyada Eski Eve Taşınmak

🙂 Eski eve taşındığını görmek: Eğer hastaysanız iyileşeceğinize, borcunuz varsa borçlarınızdan kurtulacağınıza yorumlanır. Rüyada eski eve taşınmak, bekarlar için evliliğe, işsizler için iş bulmaya, evliler için müjdeli bir haber demek.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn-i Şirin: Eski bir evin tavanı, damı veya duvarının yıkıldığını veya yan­dığını görmek evinde bir felaket meydana geleceğine yorumlanır. Rüyada eski bir evin yeniye dönüştüğünü görmek rızkının artmasına, kendisine hayır ka­pılarının açılmasına, sevinç ve ferahlığa delalet eder,” demiştir.

Abdulgani Nablusi: “Eğer eski bir evi yıktığını görürse, o kimsenin yeni bir ev sahibi olacağına işaret sayılır. Bazı yorumcular da, bu rüya, kişinin sıkıntısı çektiğini gösterir demişlerdir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada görülen eski evlerin psikanalizi: Psikolojik anlamda eski ev ahşap evler; kişiliğimizin ve dış dünyaya karşı konumumuzun simgesidir. Eski evin durumu ve bize yaşattığı duygular, bu konumun sağlamlığını ya da dayanıksızlığını gösterir. Rüyanızda kötü durumda ya da bakımsız bir evdey­seniz, içinde bulunduğunuz koşulların sizi mutsuz ettiği ve kaygı­landırdığı söylenebilir. Küçük ve eski bir evde olduğunuzu gördüyseniz, kı­sıtlanmaktan duyduğunuz tedirginlikten söz edilebilir.

Anonim Rüya Yorumları


Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!