Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek

Bir kimsenin rüyasında annesini ölü olarak görmesi; şayet annesi sağ ise, onun kalbini kazanıp, gönlünü alması gerektiğine, eğer vefat etmiş ise, ahiret hayatı için evladından hayırlar ve dua beklediğine işaret eder. Rüyanızda sağ veya ölmüş annenizin öldüğünü görmek, bir ulu kimsenin yardımını göreceğinize, ikaz edileceğinize, öğüt ala­cağınıza, bir koruyucu meleğin daima sizinle beraber olacağına hükmolunur.

Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek

Anneyi rüyada ölmüş görmek sıklıkla görülen bir rüyadır. İnsanın kendi annesini ölü gördüğü rüyaların hayattaki tüm aktivitelerle, bilinçle ve bilinçaltıyla, sağlıkla, aşk hayatıyla ve cinsellikle ilgisi vardır. Bu rüyalar önemli psikologlar tarafından incelenmiş ve Freud bu rüyalara kendine has yorumlarda bulunmuştur.

Rüyada annenin öldüğünü görmek mutlulukla dolu bir özel hayatın habercisidir fakat bu mutluluklar annenizle ilgili olacaktır. Zaten gerçek hayatta da ölü olan anneyi ölmüş olarak görmek kötü haberlerin sizden uzaklaşacağını gösterir.

Rüyada Anne Görmek

Rüyada Ölü Anne Görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


20 thoughts on “Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek”

  1. Merhaba hocam öncelikle uygulamanızı indirdim ordan yazmak için çok uğraştım fakat uygulamaya giriş yapılmıyor burdan yazmak zorunda kaldım rüyamda vefat etmiş annemi gördüm annemle konuşmaya çalışırken yanımızda akrabalarımızda vardı biri bugün herseyin ters gideceğini son gün olacağını söyledi sonra birden rüzgar çıktı kar yağdı ben tövbe estağfurullah dedim dönüp onlara sizde edin dedim sonra duruldu hersey annem ayağa kalktı ve onla konustum bana sessiz kal dedi sadece sonra gidecek gibiydi annem bende anne gitme dedim sonrada peki gideceksin madem bana hakkını helal et dedim helal olsun dedi bendende helal olsun dedim orda sıçrayıp uyandım hocam rüyamın ertesi günü nişanlandım ikinci evliliğim olacak nasip olursa şimdiden Allah razı olsun

    Reply

Leave a Comment