Rüyada Yoğurt Görmek

Düşlerde görülen yoğurt hayırlı kısmet ve helal para ya da mal anlamına ge­lir. Ancak rüyada ekşi yoğurt, ziyan olacak bir kısmete işaret eder. Rü­yasında yoğurt yediğini gören kimse, bol paraya kavuşur. Rüyada yo­ğurttan ayran yaptığını görense, hiç çaba sarf etmeden bir kıs­mete konar. Başkasına yoğurt ya da ayran ikram etmek, bir in­sana yapacağınız yardımı anlatır. Yoğurdun dökülmesi ise maddi kayba uğrayacağınıza delalettir.

Rüyada Yoğurt Görmek

Taze ve tatlı yoğurt görmek ve yemek hayırdır, ekşi yoğurt hüzün ve kedere delalet eder. Yanında yoğurt bulunduğunu, ancak yeme­diğini görmek iyidir. Bir rivayete göre ekşi yoğurt daha sonra iyileşecek hastalığa işarettir. Para ve kazanç ile tâbir olunur.


26 thoughts on “Rüyada Yoğurt Görmek”

 1. Selamünaleyküm benim rüyalarım
  şöyle:
  1.Cumhurbaşkanımızla aynı masada oturup (yerde değil) yemek yedik galibe eşi ve ailesi vardı konuştuk cumhurbaşkanımızla.
  2.Renklimi desem bilmediğim renkmi desem yılan eve giriyordu hatta yılan bildiğin eve girdi başımın üstünde yılan gördüm ama bana zarar vermedi korkmadım birde yılan çok büyüktü tabiri nedir?

  Reply
 2. Merhaba rüyamda sözde benim kafam kesilmiş bi şeye sarılmış haldeydi bende onu aldım gözlerime comak gibi bişey soktum diyordum ki içimden kimse görmesin daha iyi böyle diyordum ama Bi yandan kesik baştaki gözlerim kanadı sonra onu alıp Bi otobüse verdim şoför onu açmaya calıstı hayır acımayın lütfen dedim ben de otobüste kesik başımla birlikte ilerledik böyle Bi rüyaydı

  Reply
 3. Hayırlı günler Eski müdürümün iş yerindeyim
  Beyaz bir gelinlik giyinmişim şaşkınım oysaki ben evliyim neden giyindim anlayamadım. Sonra bir anda birsınav olmuş hemşireliği kazanmışım ama torpilden dolayı kazanmama rağmen almıyorlar neden diyorum Teşekkür ederim

  Reply

Leave a Comment