Oğlak Burcu Sağlık Yorumu 2020: Oğlak Erkeği ve Kadını

Oğlakların en önemli problemi elinde bulunanla yetinmemektir. Bitip tükenmek bilmeyen emelleri, kendi arzuladıkları yerde başkasının bulun­masına duydukları haset nedeniyle sürekli endişeli, sürekli kızgındırlar. Bu da psikolojik yönden kendilerini yıpratır. Ruh sağlıkları bakımından azla yetinmeleri önerilir.

İkinci önemli problemleri dişleri ve dizleriyledir. Özellikle dişleriyle il­gilenmeleri gerekir. Aksi halde kabir azabına benzetilen diş ağrıları bitmez. Ayrıca romatizmadan da korunmaları, ağır yemeklerden kaçınmaları gere­kir, çünkü hazım zorluğu çeker ve kolay kilo alırlar, aldıkları kiloları iade etmeleri ise çok zordur.

OĞLAK BURCU: SAĞLIK 2020

Bünyeniz nedeniyle hastalanmaya çok yatkınsınız. Bundan dolayı kendinizi ağır ve yorucu işlerden ve sinirlerinizi bozacak olaylardan uzak tutmalısınız. Bir de kış aylarında soğuk almaktan, yaz aylarında da abur cubur şeyler yiyerek midenizi ve bağırsaklarınızı bozmaktan son derecede korunmalısınız.

Sağlık durumunuzun en tehlikeli devresi 1 Eylül’le 15 Aralık ve 5 Şu-bat’la 20 Nisan arasıdır. Bu iki devrede de sağlığınıza çok dikkat edin.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Oğlak Burcu Sağlık Yorumu 2020: Oğlak Erkeği ve Kadını” konusunda 2 mesaj

    1. Rüya Yorumcusu

      Gulnar kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Zorluklara karşı karşı gelmeye, uzun ömre, iyi haberlere, bütün sıkıntı borç ve hastalıklardan kurtulmaya, güzel hayırlı haberler almaya, zengin olmaya, helal ve temiz kazanca, olaylar karşısında daha güçlü olacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!