Oğlak Burcu Kadını Özellikleri: Aşk ve Cinsellik Yorumu

Evcimen içgüdülere sahiptirler. Bulundukları ortamlarda herkesin ilgisini çekebilecek havaları vardır. Aile bağlarına çok önem verirler. Doğuştan çalışkandırlar. Tükenmek bilmeyen bir enerjileri ve doymak bilmeyen ihtirasları vardır. Güçlü olmak isterler, bilgiyi ve zenginliği kendilerine kazandıracak, güç ve kudretle değerlendirirler. Toplumda iyi konumda olan insanlarla dostluklar kurarlar.

  • Davranışlarında ve tavırlarında kendilerinden emindirler. Ancak içten içe başarılarını ve mutluluklarını zedeleyen bir ruh hali içinde olurlar.
  • Bu durum onların ellerinin sıkı olmasına neden olur.
  • Hareketlerinde ve tavırlarında ölçülü davranırlar ve kolay kolay insanlara güvenmezler.

Oğlak Kadınlarının Fiziksel Özellikleri

Oğlak burcu kadını genel ve fiziksel özellikleri şöyle; genellikle esmer ve kuru tenlidir. Küçük ağızlıdır. Ağır yürür. Çekingendir. Omuzları yüksek ve geniş, kalçaları dolgundur. Zayıf fakat iri kemikli olurlar. Sesleri boğuk, gözleri dumanlı, kirpikleri ka­rışık, saçları siyah, donuk ve kalındır. Az gülerler.

GÖRGÜSÜZLÜĞÜ SEVMEZLER

Kendilerini en iyi bir biçimde yetiştirmeye çalışırlar, cehaletten ve görgüsüzlükten hiç hoşlanmazlar. Dört dörtlük iş kadını olurlar. Yeni başladıkları bir işte, merak etme duygularının aşırı gelişmiş olmasından ötürü kısa zamanda yükselebilirler.

Onların iş dünyasında düşlere yer yoktur. Her olay karşısında mantıklarına ve deneyimlerine güvenirler. Bilirler ki sonuca gitmenin en etkin yöntemlerinden biri de parayı bulmaktır.

Oğlak Burcu Kadını Hangi Erkeklerden Hoşlanır

Oğlak burcu kadını beraber olduğu erkeği kendi egemenliği altına almak isteyecek ve onları yönlendirmeye çalışarak kendi istediği kalıplara sokmaya çalışacaktır.

  • Beraber olacakları erkeği titizlikle seçmeye çalışırlar, bunun nedeni erkeğin sosyal konumundan faydalanarak kendi sosyal konumlarını sağlamlaştırmaya çalışmaktır.
  • Şüpheci olmalarından, maddi ve manevi açıdan güvene ihtiyaç duyduklarından beraber olacağı insandan bu eksikliklerini tamamlamasını bekler.
  • Oğlak burcu kadınları, erkekte kibarlığa, karaktere ve dürüstlüğe de önem verirler.

KARŞI TARAFIN ADIM ATMASINI BEKLER

Oğlak burcu kadından duygularını ifade etmekte zorlanırlar. Bu konuda çekingen davranırlar ve her defasında ilk adımın karşı taraftan gelmesini beklerler. Belirli bir döneme kadar aşkın ne olduğundan haberleri bile yoktur. Ancak erkekleri kendilerine hayran bırakmasını iyi bilirler.

EVLİLİĞİ BİR KURUM GİBİ GÖRÜRLER

Evliliği bir kurum gibi görürler. Evlerindeki yaşantılarını iş yerine benzeterek iş yerlerinde sergilediği tavırlarını burada da sergileyeceklerdir. Evlenecekleri erkeğin kendilerinden üstün olmasından mutluluk duyarlar. Daha önce de belirttiğimiz gibi erkeğinin maddi ve manevi açıdan onları tamamlaması gerekir.

SIRADIŞI KISKANÇLIK

Kıskançlık konusunda Oğlak burcu kadınları gerçekçidir, öyle gelişigüzel dedikodulara kulak asmazlar. Onların kıskanacağı şey, beraber olduğu insanın parasından kendisinin dışındaki insanların faydalanmasıdır. Yani manevi bir kıskançlık duymazlar duyacakları kıskançlık maddidir. Bu konuda hemcinslerini bile kıskanırlar.

Hayatı dolu dolu yaşamayı severler. Sevdiğiyle beraber gezmeyi, görmediği yerlere yolculuk yapmayı, beraberce müzik dinlemeyi severler.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!