Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri: Cinsellik ve Aşk Uyumu

Oğlak burcunda doğan erkekler iş hayatlarında başarılı ve azimli olurlar. Maddi değerlerin nasıl oluştuğunu iyi bildikleri için gereken önemi gösterirler. Para kazanmayı çok iyi bilirler. Durumları iyi olmasa bile önlerine çıkacak ilk fırsatta parayı kazanmanın yolunu bilirler. Paranın gücünü ve kudretini iyi bildiklerinden ötürü tutumludurlar.

  • Her zaman için zirvede olmak isterler. Önlerine çıkan ya da çıkabilecek fırsatları kaçırmamak için ellerinden gelen beceriyi ve çabayı gösterirler.
  • Bir işin sistemi ve o sistemin kuralları ne ise, onu yapacaktır. İşlerinde ve özel yaşantılarında her zaman güvenilir, disiplinli ve ciddidirler.
  • Olaylara ihtiyatlı ve şüpheci bir tavırla yaklaşırlar. Bu gibi durumlarda üzerlerine gidilmesinden hoşlanmazlar.
  • Dostluk konusunda çok seçici davranırlar. Kolay kolay insan beğenmezler. Maddi ve manevi değerlere gösterdikleri saygının, dostlan tarafından da gösterilmesini isterler.

OĞLAK ERKEĞİNİN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Oğlak erkeğinin vücutları iri kemiklidir. Kol, el ve bacakları da iri­dir. Koyu tenli, yüzleri hüzünlü, başları çoğu kere öne eğik, gözleri biraz fersiz ve sesleri boğuktur. Kirpikleri karışık, çoğu kez çalı gibidir. Sakal­ları siyah ve seyrektir. Saçları koyu gri ve donuktur. Nadiren gülerler, az konuşurlar. Davranışları ağır, soğuk ve mağrurdur, “küçük dağları yarat­mış gibi”. Ferasetli ve akıllıdırlar, tabii belli bir yaştan sonra.

Oğlak Burcu Erkeği Hangi Kadınlardan Hoşlanır

Oğlak erkeği ilişkilerinde bağımsızlıklarına çok düşkündürler. Beraber olacağı kadının, hareketlerini kısıtlamasını kesinlikle istemezler ve kendilerinin yükselme, para kazanma arzularının kösteklenmesini kabul etmezler. Bir kadın istiyor diye bulunduğu ortamdan, toplumdan soyutlanmalarını istemezler.

Sevgilerini kısa ve pratik bir yoldan ifade ederler, başkaları gibi dolambaçlı yollara saparak vakit kaybetmek istemezler. Tutumlu ve kendi kişiliğine uygun kadınlarla mutlu olurlar. Paraya değer vermeyen ve müsrif kadınlardan kesinlikle hoşlanmazlar. Sevdiği kadının isteklerini imkanları el verdiği ölçüde yerine getirir ancak gereksiz şeylere para harcanmasına çok kızarlar. Genelde ideal bir eş görünümü ifade ederler.

Sevdiğini aşırıya kaçacak bir şekilde sahiplenmesi ve kıskanması karşı tarafta memnuniyetsizlik yaratabilir.

Bir kadınla yeni tanıştığında kadın hakkında detaylı bir araştırma, deneme yapmadan onunla kesinlikle samimiyet kurmazlar. Aradığı özelliklerin onda olup olmadığını anlamaya çalışırlar. Attığı adımları hesap eden, akıllı, alımlı, kendisine bakmasını bilen ve disiplinli kadınlardan hoşlanırlar. Ancak hoşlandıklarını hemen belli etmezler. Bunun nedeni kendilerine bu konuda pek güvenmediklerindendir. İlişkileri defalarca gözden geçireceklerdir.

Beraber olduğu ya da evleneceği kadının onun ailesine, toplumsal ve ahlaksal değerlerine saygı göstermesini beklerler. Bu tür değerlere önem vermeyen kadınlarla, gelip geçici ilişki kurarlar.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!