Oğlak Burcu Aşk ve Cinsellik (2020 Astroloji)

Oğlak kızlarının aksine Oğlak kadınları uçarılıktan ve maceradan hoş­lanmaz. Tüm isteği gerçek aşktır. Geçici hevesli ilişkiler onu derinden ya­ralar. Zayıf ve hassas, koruyucusunu bekleyen görünümü aldatıcıdır; olta­sına düşen erkek ipek eldiven içinde demir bir yumrukla karşılaşır. İstedi­ği erkeği genellikle elde eder. Ancak çok çabuk bıktırır. Romantik aşka ina­nır ve çirkin olaylardan nefret eder. Fiziki aşkta çekingendir, ama sevgisi­ne inandığı erkeğe karşı aşırı fedakardır.

OĞLAK BURCU: EVLİLİK VE AŞK UYUMU

Evlilikte onu mutlu eden şey, sevildiğinin sürekli söylenmesidir. İlgisi­ne değer bulduğu erkeğe karşı tutkulu bir eş olur. Disiplinli, içten ve sadıktır. Ancak evliliği, maddi kazanç veya sosyal prestij için kullanabilir. Eşini kendi kurallarına uydurmaya çalışır, uyduramazsa sertleşebilir.
Oğlak erkeği öğreticidir ve sınırsız güvene layık güçlü bir karakterdir. Ona yaklaşmak kolay değil. Sakin ve sessiz… Ancak güvenilir ortamlar­da açılır ve kendisini neşe seline bırakır. Doğuştan koruyucu ve koruma­cıdır. Kadınlar için yaslanacak bir omuz. Her zaman baba rolünde; otori­ter. .. Başkaları adına karar vermeyi sever; bu yüzden eşi kendine güveni­ni yitirebilir. Hayattaki en önemli şeyler iş ve paradır. Aşk ikinci sırada ge­lir. Kadınlara karşı beceriksizdir. Namuslu ve sadıktır. Kaçamaklara mey­li yok denecek kadar azdır.

oğlak burcu özellikleri-oğlak burcu bugün-oğlak burcu 2020

OĞLAK BURCU: AŞK-EVLİLİK HAYATI

Aşkta gerçek mutluluğu yılın bir gününde, yani 12 Şubat’ta bulabileceksiniz. Bununla beraber 17 Mart’la 17 Haziran arasındaki uzunca devam edecek bir şans devrenizin de mevcut olduğunu unutmayınız. Kısmetinizin en açık olduğu bu devrede ilişkileriniz size aradığınız mutluluğu getirecektir. Onun için size bu devrede kalbini açacak kimseleri güler yüzle karşılayınız ve hayatınıza kabul ediniz. Ancak seçeceğiniz insanı mutsuz etmemek için, onu bütün bir hayat boyu sevebileceğinize kendinizi kesinlikle inandırmanız şarttır.

1 Ekim Te 11 Ekim arasında tanışacağınız kimseyle ilişkinizi evlenmeye kadar götürmemelisiniz ve bu günlerde size aşktan bahsedecek kimseleri daima şüphe ile karşılamalısınız. Zira aşk yıldızınızın en sönük olduğu ve şansınızın en durgun bulunduğu anlar bu kısacık devreye rastlamaktadır.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!