Oğlak Burcu Erkeği ve Oğlak Kadınının Diğer Burçlarla Aşk Uyumu

OĞLAK BURCU KADINI İLE OĞLAK ERKEĞİ

Karakter: Bu ilişki Oğlak burcunun erkeği ile kadınının birbirlerine çok benzemelerinden, aynı dünya görüşünü paylaşmalarından doğabilir. İkisi de hayatı ciddiye alırlar. Bu burçtan olanlar bildiğiniz gibi kimi zaman uzun ve karanlık ruh çöküntüsü dönemlerinden geçerler. Bu da Oğlak burcunun kadınıyla erkeği arasında çatışma nedeni olabilir.

Aşk Hayatı: Oğlak burçluların aşk dürtüleri çok gelişmiştir ama gene de birbirlerinden çok daha başka burçlardan gelen, daha güleryüzlü ve neşeli eşler onları daha mutlu kılacaktır. Karamsar ve yürütülmesi güç bir ilişki.

OĞLAK BURCU KADINI İLE KOVA ERKEĞİ

Karakter: Oğlak kadını ile Kova erkeğinin ilişkileri çoğunlukla kadının melankolik dönemlerinden birinde başlar. Bu durumda Kova erkeği hemen kadının yardımına koşacak ve onu iyileştirmek için elinden gelen yardımı yapacaktır. Ne var ki bir süre sonra bütün çabalarına rağmen Oğlak kadınını bu çöküntüden kurtaramayacağını bütün iyimserliğinin, coşkusunun boşa gittiğini görünce erkek hayal kırıklığına uğrayacak ve belki de kadından kopacaktır.

Aşk Hayatı: Bu ikilinin arasında güçlü bir bağ kurulmaz.

OĞLAK KADINI – BALIK BURCU ERKEĞİ

Karakter: Balık burcunun erkeği, Oğlak kadınının saat gibi tıkır tıkır işleyen yaşantısına özenebilir. Çünkü kendisinin yaşantısı düzensiz, çoğu zaman başıboştur. Ne var ki eğer bu tutumunu uzun zaman sürdürürse balık erkeği ergeç onun baskısı altında olmaya baş kaldıracaktır.

Aşk Hayatı: Değişken ruh hallerine rağmen genel olarak bu iki kişinin arasındaki bağ oldukça kuvvetlidir. İki taraf da aklını kullanırsa bu aşkın devam etme şansı vardır.

OĞLAK KADINI – KOÇ BURCU ERKEĞİ

Karakter: Koç erkeğinin romantik aşk ilanları ve gösterdiği ilgi, Oğlak burucunun başını döndürebilir. Oğlak kadını, erkeğin karakter gücünde güvence bulabileceğine zamanla inanabilirse, ona körkütük aşık olur. Fakat Oğlak kadınının rastladığı ve çekici bulduğu erkeklerle görüşmesi Koç erkeğinin kıskançlığını depreştirecektir.

Aşk Hayatı: Bu ikilinin arasında sürekli bir ilişkinin yürüyebileceğini beklemek çok zor.

OĞLAK BURCU KADINI – BOĞA ERKEĞİ

Karakter: Bu kadınla erkeğin arasındaki çekim o kadar kuvvetlidir ki, karakterlerindeki zıtlıklar gölgede kalabilir. Evlerinde başbaşa son derece mutlu oldukları için dış dünyayı unutmak ve yavaş yavaş toplum yaşantısından kopmak tehlikesiyle karşı karşıyadırlar.

Aşk Hayatı: Oğlak kadını için en ideal ilişkidir. Mutlu bir birleşim.

oglak-Burcu-kadini-ve-Erkegi-ozellikleri-Ask-Uyumu-Astroloji-2020-oglak-evlilik-gunluk-burc-haftalik-burc-yorumu-1001ruyatabiri

OĞLAK KADINI – İKİZLER ERKEĞİ

Karakter: Bu iki kişinin hayat görüşleri o denli zıttır ki, aralarındaki ilişkinin birkaç haftadan fazla süreceğini hiç beklemeyiniz.

Aşk Hayatı: Aşk yaşantısı da bu iki kişinin arasında yeni yeni sorunlar yaratabilir. Sallantılı bir ilişki.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Oğlak Burcu Erkeği ve Oğlak Kadınının Diğer Burçlarla Aşk Uyumu konusunda 1 mesaj

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!