Oğlak Burcu Çocuğu Olanlar: Özellikleri ve Eğitim Okul Hayatı

Oğlak burcu çocuğu sessiz, sakin, sanki bir şeyler söylemek istiyormuş da hemen ardın­dan vazgeçiyormuş gibi tavırlar içinde bir çocuk. Genellikle şişmanla­maya meyilli olduklarından kısa boyluca tombul görünümleri vardır. Çocuklukları uzun sürer, otuz yıl kadar. Bedenlerinin çabuk gelişmesi­ne karşılık karakterlerinin oturması uzun yıllar alacaktır. Mecbur kal­madıkça işi veya tahsili için gayret göstermeyen, her konuda çekingen davranan, ne olmak istediklerine bir türlü karar veremeyen yaratılış­tadırlar. Kaplumbağa gibi yavaş hareket ederler. Kabuklarını kırmaları zordur. Ancak otuz yaşma gelinceye kadar kendi sınırlarından kurtul­mayı başaranlar çoğunluktadır.

Kişiliklerini buluncaya kadar sakinliklerinin arkasında isyankar bir ruh taşırlar. Başkalarını disiplin altına sokmaya çalışırken kendileri başı­boş tavır sergilerler. Kendileri sessiz ve sakin dururken ortalığı birbirine katıp karmaşa oluşturmakta ustadırlar.

“Hin oğlu hin”, yalancı, düzenbaz, insanları kullanan, saman altından su yürüten sıfatları Oğlaklar için çoğunlukla bu dönemde yakıştırılır. Bazı­ları bu huylarını ömür boyu devam ettirir.

Oğlak Burcu Bebeği ve Çocukluk Dönemi

Her yer kar altında. Hayvanların kış uykusuna yattığı, insanların evle­rine çekilip bir sobanın veya ocağın çevresinde sohbet ettiği, geçen ayları değerlendirdiği, ya da masallar, efsaneler, hikayeler, hatıralar anlattığı gün­ler ve uzadıkça uzayan geceler.

Olanca ağırlığıyla kış bastırır, yıl sonu yaklaşır. Ömrün sona yaklaşma­sı gibi. Yılın yorgunluğu omuzlara çökmüş, gönlünce gezemeyen insanlar oflayıp puflamaya başlamıştır.

oğlak burcu özellikleri-oğlak burcu bugün-oğlak burcu 2020-2021
oğlak burcu özellikleri-oğlak burcu günlük-oğlak burcu 2020-2021

Çalışmadan oturmanın verdiği sıkıntılı havanın oluştuğu bu gün­lerde tombul mu tombul bir bebek doğar. Genellikle aşırı kiloludur ve sanki top gibi yuvarlak görünümlüdür. Bebekliğinde bile ciddidir. Onun gülmesi bile ancak “bıyık altından gülümsemek” deyimindeki gibi belli belirsizdir.

Oğlak Burcunun Dünyaya Geliş Amacı

Oğlak insanının bu dünyadaki amacı, iç yalnızlığından ve bağımsız­lığından uzaklaşmadan toplumsallaşmak, kendisinin de insan olduğunu unutmadan zirveye ulaşmaktır. Bu amacını gerçekleştirmek için gerekli olan sabır, iç disiplin ve irade gücü kendisinde bulunmaktadır.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!