Rüyada Yılan Öldürmek, Sarı Yılan Öldürmek, Siyah, Yeşil Yılan Öldürmek

Rüyalarda yılan öldürmek ölüm mü, hastalık mı yoksa müjdeli haber, evlilik veya para haberi mi demek. Rüyada yılan öldürmek, sarı yılan öldürmek, siyah yılan öldürmek, yeşil yılan öldürmek farklı yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Yılan Öldürmek

🙂 Bir yı­lan öldürdüğünü gören düşmanını yener. Yılanın eti, derisi, kanı ve kemik­leri düşman malına işarettir. Bir yılanı öldürdükten sonra eliyle tutup kal­dırdığını veya parçalayarak kaldırdığını gören düşmanını yener ve elinden malını alır. Bir kimse rüyasında yılan öldürdüğünü görmüş ise, bu, du­ruma göre, o rüya sahibinin; düşmanına galip geleceğine ya da, zarar ve eziyetten kurtulacağına bir işaret olarak yorumla­nır. Bazen yılan öldürdüğünü görmek, biriyle evlenmeye işaret eder.

😐 Yastığının yahut yatağının üzerinde yılan öldürdüğünü görenin eşi hastalanır. Rüyada ölü yılan görmek, düşman şerrinden emin olmaya işarettir. Zararsız, küçük veya yavru yılan öldürmek, eskiden yapmış oldu­ğunuz bir hatanın vicdan azabını çekeceğinize işarettir.

Rüyada Sarı Yılan Öldürmek

🙂 Sarı yılan öldürmek hastalığınız varsa yeneceğinize, bir rahatsızlığınız veya kusurunuz varsa üstesinden geleceğinize işarettir. Rüyada sarı bir yılanı bıçakla öldürmek yaşadığınız veya yaşayacağınız bir ameliyatınızın iyileşeceğine sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir. Sarı renkli bir yılanı ölü halde görmek sağlık açısından çok yakın zamanda güzel haberlerin geleceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Öldürmek

🙂 Siyah yılan öldürmek ka­derinizi olumlu açıdan etkileyecek mühim bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada siyah yılan öldürmek: Size tuzak kuranları bertaraf edeceğiniz anlamına gelir. Rüyada öldürdüğü yılanın siyah olduğunu gören kimse, ailenin efendisi olacak bir çocuğa sahip olur. Siyah bir yılanın size saldırdığını ve onu taşla sopayla öldürdüğünüzü görmek bir devlet memurluğu elde etmek demektir.

😐 Siyah renkli ölü bir yılanı kendiniz öldürmüş gibi davranmak: Başkalarının rızkından çıkar sağlayacağınıza, ha­ram mal edineceğinize işarettir.

Rüyada Yeşil Yılan Öldürmek

🙂 Rüyada yeşil bir yılanı öldürdüğünü gören bir rivayete göre hayır ve menfaat görür. Başka bir görüşe göre de sevinmesine ve mutlu olmasına neden olacak bir mal sahibi olur. Yeşil yılan öldürmek, din düşmanı birine gereken dersi vermek demektir. Bir başka alime göre yeşil renkli bir yılan öldürmek gelecek olan servete işaret eder.

Rüyada Büyük Yılan Öldürmek

🙂 Rüyalarda büyük bir yılan öldürdüğünüzü görmek sizden emir ve yönetim alması dereken kimselere meramınızı yeteri kadar anlatamadığınıza yorumlanır. Rüyada büyük yılan görmek, hayatınızda büyük bir değişiklik olacağına işarettir. Büyük bir yılan öldürmek, işlerinizde bazı güzel değişikler yaparak herkesi şaşırtacağınıza yorumlanır.

Rüyada Evde Yılan Öldürmek

🙂 Evde yılan görmek, hayır ve berekete nail olmaya delalet eder. Evde bir yılan öldürmek sıkıntılı işlerden kurtulmaya ve hayat şartlarının iyileşmesine işaret eder. Rüyada eve giren bir yılanı öldürmek, evdeki bazı dert ve sıkıntıların tez zamanda iyileşeceğine delalettir. Rüyada evde yılan öldürmek, aile içinde güzel geçime de işarettir.

😐 Siyah renkli bir yılanı evinde öldürmek düşmanın yakınından biri olduğuna işarettir. Evin içinde ölü bir yılan görmek ise ev halkına atılacak değersiz bir iftiradır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi:Rüyada öldürdüğünüzü görmek düşmana karşı zafer elde etmeye çağrışım yapar. Bazen hain, ahlaksız bir kişiye veya komşuya; bazen de arkadaşa, yakın bir akrabaya işaret sayılır. Rüyada yılan öldürmek düşmana galip gelmeye; kimi zaman da, değerli bir mala, hayırsız evlada yorumlanır.”

Caferi Sadık: Bir kimse rüyada yılan öldürdüğünü görse, çok üzüleceği bir ha­ber alacağına işaret eder. Şayet kendi yatağında bir yılan öldürürse, eşinin kendisine ihanet edeceğine işaret sayılır. Veya yılanın rengine göre kendisiyle arasının düzeleceğine yorumlanır.”

Psikolojideki Anlamı

Düşlerde görülen yılanın psikanalizi: Çoğunlukla iki farklı ve karşıt imgeyi de içinde barındırdığı düşünülen yılan, bu nedenle, iki farklı doğrultuda değerlendirilir. Bunlardan biri, yıkımın ve kötülüğün; diğeri de, yaşamın ve yenilenmenin, gençleşmenin simgesi olduğu doğrultusundadır. İçgüdüsel doğamızı, dolayısıyla da sahip olduğumuz potansiyel enerjiyi simgeler. Dolayısıyla, rüyada görülen yılanın olumlu ya da olumsuz işaret olarak değerlendirilmesi, bütünüyle bizim kendi gücümüzü denetim altına alma yeteneğimize bağlıdır. Eğer bu gücü dizginleyebilir ve yararımıza kullanabilirsek, yılan olumlu gelişmelerin ha­bercisi sayılabilir. Eğer bunda başarısız olur ve kendi gücümü­zün esiri haline gelirsek, yılan karşılaşacağımız olumsuz so­nuçların habercisidir.


Rüyada yılan öldürmek

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.

Rüyada Yılan Öldürmek, Sarı Yılan Öldürmek, Siyah, Yeşil Yılan Öldürmek konusunda 4 mesaj

 1. Sibel parlak

  Merhabalar rüyamda annemle beraberiz siyah bir yılan görüyoruz evin tavanında Anneme kaçalım diyorum korkuyorum sonra annem bir sopayla yılanı öldürüyor ve uyanıyorum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Sibel parlak Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İşlerinizin fenomen haline geleceğine, uzakta olan size değer veren birisinin pek ve çok yakında yanınıza geleceğine işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Çok paralar kazanacağınıza, sevinç ve mutluluğun artmasına, çok uzun bir yolculuğa çıkacağınıza, profesyonel olacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!