Rüyada Tütün Görmek, Tütün Sarmak, İçmek

Düşlerde görülen tütün ölüm mü, hastalık mı yoksa para, iş, evlilik, bebek mi demek. Rüyada tütün görmek, tütün sarmak veya tütün içmek farklı yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Tütün Görmek

🙂 Tütün görmek, arkadaşlarınızın bir araya gelerek si­zi sevindirecekleri bir sürpriz yapacaklarına, bundan da çok mutluluk duya­cağınıza işarettir. Rüyada sigara tütünü görmek, bugünlerde bir dostunuzun hoş bir sürprizi ile karşılaşarak bu sürprizlerden ziyadesiyle hoşnut kalacağınıza işaret sayılır.

Rüyada Tütün Sarmak

🙂 Rüyada tütün sardığınızı görmek: Uzun bir müddet geçim derdi çekmeyece­ğinize işarettir. Rüyada tütün sarmak, bir toplantıya iştirak edip orada bir sürprizle karşılaşmağa delildir.

Rüyada Tütün İçmek

🙂 Tütün içtiğinizi görmek: Bir olaydan ötürü mahzunlaşacağınıza, sı­kıntınızı gidermek için içki içeceğinize işarettir. Tütün içmek arkadaşlarınızla birlikte bir eğlenceye katılacağınız anlamına gelir. Rüyada tütün tarlası görmek, yabancı bir ülkeden rızık ve mal sahibi olmaya yorumlanır.

😐 Rüyada gerçek hayatta içmediğiniz halde tütün içtiğinizi görmek; gönlünüzün vaktinden evvel ihtiyarlamış olduğuna delalet eder. Pipoyla tütün içtiğinizi görmek: Sıkıntı ve dertlerden dolayı ruhsal çöküntü yaşadığınıza işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi: Tütün ekmek, yabancı bir memleketten rızk temin etmektir. Sigara tütünü görmek, rüya sahibi hastaysa iyileşeceği, sağlıklıysa iyilik ve fayda göreceği anlamına gelir.”

İbn-i Şirin:Rüyada görülen tütün, rüya sahibinin veya tabirinin tarzına, şekline; rüyanın görüldüğüne zamana, mekana; hayra delalet eden başka özelliklerin mevcut olup ol­mamasına göre hayır ya da kötülükle tabir edilmelidir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada tütün görmenin psikanalizi: Rüyada tütün içtiğini görmek, kişinin günlük yaşamda si­garayla olan ilişkisine göre farklı anlamlar içerse de, genellikle bağımlılığı ve gerilimden kurtulmak için ihtiyaç duyulan bir des­teği simgelediği düşünülür. Sigarayı bırakan kişilerin sık gördüğü tütün içme rüyaları, iradesine güvenememe ve yeniden sigaraya başlama kaygısından kaynaklanan normal düşlerdir. Tütün, alkol ya da uyuşturucu gibi bir maddeye bağımlı olduğunu görmek, kişinin için­de yaşadığı dünyaya uyumlu davranmakta zorlanmasıyla ilişkili­dir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Rüyada sigara izmariti içtiğinizi görmek; çalışma gücünüzü kaybederek fakirleşeceğinize işarettir.
  • Sigara tabakası görmek, bu günlerde bir dostunuz tarafından size hoş bir sürpriz yapılacağına işaret eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.


2 thoughts on “Rüyada Tütün Görmek, Tütün Sarmak, İçmek”

    • ersin Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bir sorunun üstesinden geleceğinize, doğru ve iyi niyetli yeni insanlarla tanışacağınıza, bolluğa, hayra, refaha, mutluluğa işarettir…

Leave a Comment