Rüyada Tokat Atmak, Yemek, Birine Tokat Atmak

Rüyada Tokat Atmak

Rüyada birisinin ensesine yavaşça bir tokat vurmak veya sille indirdiğini görmek, bir kimseye yaptığınız bir iyiliği başına kakmaya işaret sayılır. Rüyada birisini tokatladığınızı görmek; Uzun zaman huzursuzluk içinde yaşayacağınıza ve rahat edemeyeceğinize işarettir. Rüyasında tanıdığı bir kimseye tokat attığını gören kimse, o şahsa hayır hususunda yardımcı olur. Bir kimseye tokat attığınızı görmek işinizde başarıya ulaşacağınıza, şamar yemek ise yenilgi anlamına gelir.

 • Tokat attığınızı görmek: Bir olaydan ötürü uzun bir dönem te­dirginlik duyacağınıza işarettir.
 • Yakınlarınızdan birine tokat attığınızı görmek: Attığınız kişiye, davranışlarının ve düşüncelerinin genel anlamda yanlış olduğuna dair bir eleştiride bulunacağınıza işarettir.
 • Tanımadığınız bir kişiye tokat attığınızı görmek: Dinin vecibelerinden birini yerine getireceğinize işarettir.
 • Tokat yediğinizi görmek: İçinden çıkamadığınız bir konu hakkında uzmanından bilgi alacağınıza işarettir.
 • Kendini Tokatlamak: Tokatı kendi kendine atmak; Bu rüya gaflet uykusundan uyanması için şahsa bir uyarıdır.
 • Birini Şamarlamak: Rüyasında bir kimseyi şamarladığını gören kimse, şamarlanan kimseyi gafletten kurtuluşa davet eder.
 • Şamar: Rüyada şamar attığını gören kimse, fayda görür, gafletten uyanır.

Rüyada Tokat Yemek

Rüyanızda birinden tokat yemek veya tokatlanıyorsanız; Sorumsuzca hareketlerinizin size çok zararlar getireceğine, başkası hakkında yaptığınız dedikodulardan dolayı başınızın belaya gireceğine, bundan zarar göreceğinize işarettir. Rüyasında tokat yediğini gören kimse için bu rüya kendisi için, her halini düzeltmesi için bir uyarıdır.

Rüyada Birine Tokat Atmak

Rüyada birine tokat atmak veya vurmak, ona yardım etmekle, birden fazla kişiyi tokatlamak, tokatladığını görmek de iş sahasında onunla karşılıklı faydalar sağlamakla yorumlanır. Diyanet rüya tabirlerine göre birine tokat attığını gormek; Sizi çok etkileyecek büyük bir gönül macerası yaşayacağınıza, an­cak çok dikkatli olmanız gerektiğine, çünkü gözünün başka bir şey görmeyeceğine işarettir.

Diyanet Rüya Tabirine: Rüyada Sille, Şamar, Tokat Görmek

Sille ve şamar ile birisinin yavaşça ensesine vurmak; ona yaptığı iyiliği başına kakmak ve yaptığı iyiliği herkese duyurmakla tabir edilir. Şaka olarak bir kimsenin ensesine yavaşça bir tokat indirmek; onun yaptığı iyilik ve ihsana tasarrufta bulunduğuna ve kendisine tabi olmasına işaret olarak yorumlanır.

ruyada kavga etmek-kavga gormek-dovusmek-ne demek-ruyada anneyle biriyle arkadasla babayla kavga etmek ettigini gormek
ruyada kavga etmek-kavga gormek-dovusmek-ne demek-ruyada anneyle biriyle arkadasla babayla


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


46 thoughts on “Rüyada Tokat Atmak, Yemek, Birine Tokat Atmak”

 1. öcelikle selamunalküm hocam rüyamada vefat eden babaanne mi gördüm hastaydı dedim sen burda bekle bir yere kadar gidip gelcem çabuk gelcem gtim geldim çok geç olmuştu oda kalktı bana tokat atı bende ayklarına sarıldım dedim beni afet neeneee

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Düşmanlarınıza üstün geleceğinize, bütün sorunların üstesinden gelineceğine, güzel olan değişikliğin hayatınızda olacağına işarettir…

Leave a Comment