Rüyada Şifre Görmek, Ruyada Şifre Çözmek, Almak, Yazmak

Rüyada Şifre Görmek

Şifre gormek; Bir kasada, gizli bir evrakta, bilgisayarlardaki gibi şifre görmek: Geleceğinizin çok parlak olduğuna, daha şimdiden geleceğiniz için planlar yapabileceğinize işarettir. Diyanet rüya tabirleri veya islami ruya tabirlerine gore sifre gormek; İş potan­siyelinizin genişleyeceğine ve buna paralel olarak da kazancınızın artacağına işarettir. Bir başka yoruma göre de şifre; düşüncelerinize ve davranışlarınıza alaycı gözlerle bakılacağına işarettir.

Rüyada Şifre Çözmek

Rüyada bir şifreyi çözmeye çalıştığınızı görmek, ileride olmasını beklediğiniz bazı isteklerinizin yerine gelmesine rakipleriniz tarafından engel olunduğuna, bu engellerin önüne geçebilmeniz ise oldukça zor olduğuna işarettir. Casuslara ait bir, şifreyi çözmeye muvaffak olduğunuzu görmek; hükümetteki bir işinizi kolaylıkla ve lehinize olarak halledeceğinize veya kendinize yeni bir gelir kaynağı bulacağınıza işarettir.

 • Bir şifreyi çözdüğünüzü görmek: Bir resmi daireyle olan ve bir türlü olumlu cevap alamadığınız işinizin gerçekleşeceği­ne dair bir haberine işarettir.
 • Rüyada şifre çözmek: İleride emellerinizin tahakkuk edeceğine işarettir.

Rüyada Şifre Almak

Şifre almak, Başınızdan kötü bir evlilik geçeceğine ya da kötü bir ortak alacağınıza ve tüm hayatınızın zehir olacağı­na, varlığınızın elinizden gideceğine işarettir. Şifre aldığını gormek; Son günlerde çok alıngan bir karakter çizdiğinize, boş yere kendinizi tedirgin ettiğinize işa­rettir.

Rüyada Şifre Yazmak

Rüyada bir dostunuza şifreli bir mektup yazdığınızı görmek; istikbalde bütün ideallerinizin tahakkuk edeceğine. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre ruyada sifre yazmak; : Kötü duruma düşen işlerinizi düzelt­mek için dostlarınızdan yardım isteyeceğinize ve yardım eden kişiye de pay vereceğinize işarettir.

Ruyada Sifre Görmenin Psikolojik Anlamı

Çözmeye çalışıp içinden çıkamadığınız bir şifre, yakın çevre­niz tarafından sizden saklanan ve bilmeniz istenmeyen bazı şey­lerin varlığını gösterebileceği gibi, kişiliğinizdeki mistik yönlere de dikkat çekiyor olabilir.

“Rüyada Şifre Görmek, Ruyada Şifre Çözmek, Almak, Yazmak” konusunda 4 mesaj

 1. Rüyamda tanıdığım bir erkek arkadaşımla başka bir erkek arkadaşımın şifresini ona vermem gerektiğini söyledi bizde onu aradık bir tane bulduk ama yanlış çıktı şifre

 2. Gercekte siyah renkli bi laptop um var.
  Ruyamda da goruorumki bu siyah laptopimi biri gelip ekranini ve klavye tuslarini calmis etrafa sacilmis tuslar goruorm yanimda biri var ama kim bilmiorm agliyorum cok uzuluorm kim calar diye soyleniorm

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Sahra kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Uğursuzluğa, çevrenizde dost sandığınız kişileri iyice bir gözden geçirmeniz gerektiğine, bir sorumluluğu almaya ve bunun sonunda başarılı olarak insanları yönetecek konuma gelmeye, yeni arkadaşlar edineceğinize, çok paralar kazanacağınıza, zorluklardan kurtulmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!