Rüyada Şalgam Görmek, Salgam Suyu İçmek, Yemek

Rüyada Şalgam Görmek

Rüyada şalgam görmek; içinizi her önünüze gelene dökmemeniz hususunda bir ihtardır. Şalgam rüyâsı, üzüntüye işârettir. Yanındaki şalgamı uzağa attığmı gören, sıkıntıdan kurtulur. Şalgamı uzakta görmek de böyledir. Bazı durumlarda dertlerinizi başkalarına açmamanız gerekti­ğine, bu durumları kendinize saklamanız gerektiğine işarettir. Bir başka yo­ruma göre de; çok sert erkek gibi olan bir kadına işarettir. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre rüyada şalgam görmek, gam ve sıkıntıya işarettir. Rüyasında şalgam yediğini gören kimse maddi olarak zarara uğrar.

  • Şalgam, İbn-i Sirin’in açıklamasına göre; üzüntü ve keder­le tabir olunur. Şalgam yediğini görmekse daha da büyük üzüntü ve kede­re delalet eder. Elinde bir şalgam bulunduğunu ve onu yediğini görenin başı belaya girer.
  • Mağripli Cabir:Pişmiş şalgam yediğini görmede sakınca yoktur,” de­miş. Bir şalgamın oldukça uzağında bulunduğunu, ya da yanında bulunan bir şalgamı uzağa attığını gören üzüntü, sıkıntı ve kederden kurtulur.
  • Şalgam yediği­nizi görmek: Ailenizden bir kadının bazı topluluklarda ileri geri konuşması­nın başınıza dertler açacağına işarettir.
  • Şalgam ektiğinizi görmek: Hesap­sız davranışlarınız yüzünden zarar edeceğinize işarettir.

Rüyada Şalgam Suyu İçmek

Şalgam suyu içmek veya gormek; İhtiraslı duyguları vurgular. Düşlerimizde şalgam ayrıca, fırsat ve olanakları tam zamanında fark edip değerlendirebilece­ğimizi ifade eder.

Rüyada Şalgam Yemek

Şalgam yediğinizi görmek; ailenize mensup bir kadının boşbığazlığı yüzünden başınızın derde gireceğine, maddi zararlara uğrayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.

“Rüyada Şalgam Görmek, Salgam Suyu İçmek, Yemek” konusunda 2 mesaj

  1. Rüyamda annem cok kizdigimiz birinin evine salgam suyu serpiyor evin heryerine yatak odasina bende cikalim kurudukca lekesi belli olacak diyorum ve cikarken yeni hali goruyorum

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Nese Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : İçinizde bazı gizli korkuların varolduğuna, hayatta büyük başarıları elde etmeye, kazançlı ve sıkıntısız bir hayat geçireceğinize işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!