Rüyada Şalgam Görmek, Salgam Suyu İçmek, Yemek

Rüyada Şalgam Görmek

Rüyada şalgam görmek; içinizi her önünüze gelene dökmemeniz hususunda bir ihtardır. Şalgam rüyâsı, üzüntüye işârettir. Yanındaki şalgamı uzağa attığmı gören, sıkıntıdan kurtulur. Şalgamı uzakta görmek de böyledir. Bazı durumlarda dertlerinizi başkalarına açmamanız gerekti­ğine, bu durumları kendinize saklamanız gerektiğine işarettir. Bir başka yo­ruma göre de; çok sert erkek gibi olan bir kadına işarettir. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre rüyada şalgam görmek, gam ve sıkıntıya işarettir. Rüyasında şalgam yediğini gören kimse maddi olarak zarara uğrar.

  • Şalgam, İbn-i Sirin’in açıklamasına göre; üzüntü ve keder­le tabir olunur. Şalgam yediğini görmekse daha da büyük üzüntü ve kede­re delalet eder. Elinde bir şalgam bulunduğunu ve onu yediğini görenin başı belaya girer.
  • Mağripli Cabir:Pişmiş şalgam yediğini görmede sakınca yoktur,” de­miş. Bir şalgamın oldukça uzağında bulunduğunu, ya da yanında bulunan bir şalgamı uzağa attığını gören üzüntü, sıkıntı ve kederden kurtulur.
  • Şalgam yediği­nizi görmek: Ailenizden bir kadının bazı topluluklarda ileri geri konuşması­nın başınıza dertler açacağına işarettir.
  • Şalgam ektiğinizi görmek: Hesap­sız davranışlarınız yüzünden zarar edeceğinize işarettir.

Rüyada Şalgam Suyu İçmek

Şalgam suyu içmek veya gormek; İhtiraslı duyguları vurgular. Düşlerimizde şalgam ayrıca, fırsat ve olanakları tam zamanında fark edip değerlendirebilece­ğimizi ifade eder.

Rüyada Şalgam Yemek

Şalgam yediğinizi görmek; ailenize mensup bir kadının boşbığazlığı yüzünden başınızın derde gireceğine, maddi zararlara uğrayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.