Rüyada Sinirlenmek: Birine Çok Sinirlenmek

Rüyada Sinirlenmek

Rüyada herhangi bir şeye sinirlendiğinizi görmek; güzel haberler ve mektuplar alarak sevineceğinize işarettir. Krizi geçirdiğinizi görmek: Alacağınız haberlere sevineceğinize işarettir. Sinirden başınızın ağrıdığını görmek: İşinizdeki anlaşmazlıkla­rı uzlaştıran kişiye yorumlanır. Ruyada sinirlenmek, Hakkınızda kötü düşünceler besleyen insan ya da insanlar tara­fından oyuna getirileceğinize işarettir. Bir başka yoruma göre de; gönül iliş­kilerinizde karışıklık yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Birine Sinirlenmek

Rüyada bir kimseye sinirlendiğini gören kimse, can sıkıcı bir durumla karşılaşır. Rüyada bir kimseye herhangi bir sebepten dolayı sinirlendiğinizi görmek, çapraşık bir işinizi düzeltmek için bir dostunuza başvurmanıza olumlu bir cevap aldığınıza ve onun aracılığı ile bu işinizin düzene girdiğine işarettir.

Rüyada Birine Çok Sinirlenmek

Birine çok sinirlenmek, bir olayı yanlış anlamanız yüzünden hatalı davranacağınıza ve daha sonra bunun üzüntüsünü yaşayacağınıza işarettir. Bir kişinin çok sinirlenip öfkelendiğini görmek istediklerinin yerine getirilme­diğine işarettir.

Rüyada Tokat Atmak, Yemek, Birine Tokat Atmak
Rüyada Tokat Atmak, Yemek, Birine Tokat Atmak

Rüyada Öfkelenmek

Rüyanızda birine öfkelendiğinizi gördüyseniz; Üzüleceğiniz bir olaya tanık olacağınıza, fakat bu üzüntünüzün kısa süreceğine işarettir. Rüyasında her ne şekilde olursa olsun bir kimseye öfkelendiğinizi görmek, yaklaşmakta olan bir felaketi olaysız olarak atlatacağınıza işaret eder.

 • Birisine öfke duyduğunuzu görmek: Canınızı sıkacak bir olayla karşılaşacağınıza ancak iradeniz ve sabrınız sayesinde, fazla üzüntü duyma­dan atlatacağınız anlamına gelir.
 • Öfkenizi içinize atmak: İyiliksever bir in­san olduğunuza, yakınlarınızın dışında olan insanlara da yardım edeceğiniz anlamına gelir.

“Rüyada Sinirlenmek: Birine Çok Sinirlenmek” konusunda 4 mesaj

 1. rüyamda kiz arkadasima sinirleniyorum, o bir proje icin 2 isci aliyor ve birisine 5000 avro ya anlasiyor o kiside 3 gün calisip isini iyi yapmadan derhal 1 hafta icinde parasini avans olarak istiyor hatta 1 hafta zarfinda ödenmezse avukata verecegini söylüyor… öbür isci ise 1000 avro alacak ve cok daha verimli calisiyor.. ona öfkemi anlatiyordum. yorumunu cok merak ediyorum tesekkürler

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Cüneyt kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bir türlü çözülmeyen işlerinizin biri ya da birileri tarafından bilinçli olarak engellendiğinize ve buna çözüm bulmanız gerektiğine, bir çok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza, mutlu ve düzenli bir aile yaşamına, davranışlarınıza ve sözlerinize dikkat etmeniz gerektiğine işarettir…

 2. Hayirli sabahlar eşimin rüyasini yorumlarsaniz sevinirim eşim çalişirken bir bayan hak etmediği parayi yani az üçreti bozuk para olarak veriyor eşimde bayana kiziyor bu kadar azmi üçretimiz bu değil diyor şimdiden çok teşşekür ederim yorumlarsaniz sevinirim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Rukiye Kaya kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Dedikoduya, yalana, kötü habere, kısa bir süre içinde elinizde bir miktar para geçeceğine, kıskançlığa, sevince, mutluluğa, yeni dostluklara, birinin canını sıkacak bir sözü ona söyleyeceğinize, istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğinize işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!