Rüyada Sonbahar Görmek, Sonbaharda Olmak

Rüyada Sonbahar Görmek

Rüyada bir sonbahar akşamında olduğunuzu ve ağaçların yapraklarını dökdüklerini görmek, uzun günlerdir içinizdeki sıkıntılara sebep olan şeylerin artık hayatınızdan uzaklaşacaklarına, ferahlı ve aydınlık günlerin geldiğine yorumlanır. Rüyada sonbahar mevsimini görmek; yakın dost ve ahbaplarınızın hastalanacaklarına veya vefat edeceklerine bu yüzden de çok üzüleceğinize işarettir. Sonbaharda girdiği bostanda üzerine yapraklar döküldüğünü gören, sıkıntıya düşer.

Rüyada Sonbaharda Olmak

Sonbaharda olmak veya bu mevsimde olduğunuzu görmek: Bir dostunuzun şiddet­li bir hastalığa yakalanacağına ve sonrasında öleceğine işarettir. Sonbahar mevsiminde bir bostana girdiğini, orada üzerine yaprakla­rın düştüğünü gören üzüntü ve keder sahibi olur, geçim sıkıntısı çeker. Sonbaharda bostanda olmak: Aile içinde bir üzüntüye, para açısından sı­kıntıya veya bir vefat anlamına gelir.

Rüyada Sonbahar Görmenin Psikolojik Anlamı

Genellikle, yaşantımızda var olan birtakım döngülere dikkatimizi çeken sonbahar/güz simgeleri ya da manzaraları içe­ren rüyalar, kimi şeylerin zamanı gelince bitmek zorunda oldu­ğunu anımsatır. Bu tür rüyalar, gören kişinin yaşamında da belli bir evrenin sona erdiğini ya da bir olgu ya da kişinin yaşamından çıkmak üzere olduğunu gösterir.

Yerlere düşmüş sonbahar yaprakları görmek, yeni gelişmelerin etkisiyle, kimi eski deneyim ve bil­gilerimizin artık işimize yaramayacağı yolunda bir uyarıdır. Eğer sonbaharla ilgili rüyayı gören kişi orta yaş dolaylarındaysa, bu rüya tümüyle, onun geride bıraktığı yıllarıyla ilgili duygularını yansıtı­yor olabilir. Belki de, artık eski alışkanlıklarından vazgeçip biraz dinlenmenin zamanı gelmiştir.

3 thoughts on “Rüyada Sonbahar Görmek, Sonbaharda Olmak”

 1. Ruyamda rüzgar evimin solunun ve mutfağına sonbahar yapraklarını getirmiş ve evde arkadaslarimla oturuyoz bbieyandanda eşimle tarlada o fide dikiyor bende yanlarına çubuk dikiyorum fideler düşmesin ama tarla cok temiz güzel sürülmüş eşimde işini cok itinayla yapiyor

 2. Beyhan_ertug@hotmail.com

  Ruyamda memleketime gidiyorum sonbahar ama ağaçlar çiçek açmış gibi bembeyaz babamların evinin önünde bir nar ağacı ağaç o kadar güzel ki nar dolu.
  Kızım var yanımda.Annem karşılıyor bizi. Evli kız kardeşimde orada çok genç ve güzelleşmiş sütlü çikolata renginde saçı ve yüzü ama huri gibi mutlu.
  komşu kız arkadaşkarı evimizde misafir onlarıda güzelleştirniş misafirler uğurluyor bizde eve girerken uyanıyorum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Beyhan_ertug@hotmail.com Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bazı sıkıntılardan kurtulup rahat edeceğinize, müjdeli haberler duyacağınıza, beklenmedik misafirlerin geleceğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!