Rüyada Sandal Görmek, Sandala Binmek

Rüyada bir sandal yada kayık satın aldığını görmek, kendi eliyle huzurunun bozulmasına, üzüntü ve sıkıntı çekmesine sebep olur. Sandal veya kayıktan indiğini gören üzüntü ve sıkıntıdan kurtularak selamete, rahata ve feraha kavuşur.

Bir rüya yorumcusuna göre evinde bir sandal ya da kayık görmekte hayır yoktur. Bir rivayete gö­re, geçiminin ve işlerinin bozulmasına sebep olur. Bazı rüya tabircileri, kayık ve sandal insanlara yardımcı olan, bir başka rivayete göre ise dünya işlerini düzenlemekle görevli küçük memurlar­la tabir olunur.

Rüyada Sandal Görmek

Rüyada kendinizi bir sandalın içinde görmek, genç bir erkek için, samimi bir arkadaş tarafından aldatılacağına, zor bir duruma bırakılacağına, para kaybı yüzünden yaşantısının değişeceğine yorumlanır. Genç bir kadın ise, yeni ve samimi bir arkadaşla tanışacağına, yaşlılar için, çok kötü ve harap bir eve taşınacağına işarettir.

 • Kendinizi sandalda görmek: Bir yolculuğa ya da üzüntü duyacağınız bir olaya işarettir.
 • Sandaldan indi­ğinizi görmek: Rahata ve huzura işarettir.
 • Kayığın karaya oturduğunu görmek: Çok sevdiğiniz yakınlarınızdan birinin vefatı anlamına gelir.
 • Sandal aldığınızı görmek: Kendi hatalarınızdan dolayı kötü anlar yaşayacağınız anlamına gelir.
 • Sandalın devrildiğini görmek: Evliliğin biteceğine, boşan­maya işaret eder.
 • Kayığın fırtınaya yakalanmasını görmek: Evliliğinizin sürekli tartışmalarla geçeceğine işarettir.
 • Kayıkla gezintiye çıktığınızı görmek: Başınıza gelebilecek tehlikelere karşı çok dikkatli olmanıza ve ön­lem almanız gerektiğine işarettir.
 • Çürük eski sandal: Sandalın çürümesi veya parçalanması, işlerin bozulmasına yorumlanır. Sandalın denizin üzerinde rahatlıkla gittiğini görmek, işlerdeki düzene delalet eder.
 • Sandal küreği: Rahata ereceğinize ve yeni bir insanla tanışacağını­za işarettir. Rüyada görülen kayık küreği, insanlara her yönden faydalı olan kimselere işarettir.

Rüyada Sandala Binmek

Rüyada sandala binmek, üzüntü ve kedere düşmeye, sandaldan inmek, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Bu rüya geçim darlığına da delalet eder. Rüyada sandala bindiğini gören üzüntü sahibi olur. Sandal ve kayığa bindiğini görme üzüntü ve ke­dere, onlardan çıktığını görmesi hayır ve feraha işarettir. Eski bir sandala bindiğini görmek küçük memurların görevlerini yapmakta aciz kaldık­larına; aksine yeni, sağlam ve işe yarar bir haldeki sandala binmek küçük memurla­rın görevlerini gereği gibi yaparak halkı memnun edeceklerine delalet eder.

Rüyanızda sandal gördüyseniz veya sandalla geziye çıkmış iseniz; İşlerinizin, çabalarınız sayesinde düzeleceğine, rahat ve sıhhat dolu bir hayat süreceğinize, dostlarınızın yardımını göreceğinize, tanımadığınız kimselere sırrınızı açmanız gerektiğine işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


2 thoughts on “Rüyada Sandal Görmek, Sandala Binmek”

 1. Rüyamda sınava girdin on soru yapıp çıktım sonra Sandala binmeye gidecektim fakat kıydın çoktan uzaklaşmıştı damgalarım içerisinde de arkadaşlarım vardı

  Reply
  • Gizem Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Kolaylıkla elde edilecek malın sahibi olmaya, saadete erişmeye, gönül zenginliğine kavuşulacağına, ilginç haberler almaya işarettir…

Leave a Comment