Rüyada Pancar Görmek, Pancar Toplamak, Pancar Tarlası

Rüyada Pancar Görmek

Rüyada pancar görülmesi, işlerinizin düzeleceğine, pancar ve turp karışımı bir turşu görmek veya yemek, işlerinizin karışıklığa uğrayacağını gösterir. Rüyasında pancar, turp, havuç ve bu gibi şeyler yiyen adam karışıklığa uğrar. Rüyada pancar görmek, rızkın bolluğuna ve onun getireceği iyi bir yaşama işarettir.

 • Pancar ekmek: Yakınlarınızdan durumu kötü olan birine para yardımında bulunacağınıza işarettir.
 • Pancar toplamak: Bir şans oyunundan büyük pa­ra kazanacağınıza işarettir.
 • Pancar soymak: Sizi de ilgilendiren bir olayı araştıracağınıza işarettir.
 • Pancar yemek: İşlerinizin yoluna gireceğine ve isteklerinizi elde edeceğinize işarettir.
 • Rüyada pancar turşusu: Rüyada pancar turşusu görmek, bazı yeni sırlar keşfedeceğinize, öğrendiklerinizi işinizde akıllıca kullanacağınıza işarettir. Ancak bazı rüya alimlerine göre pancar turşusu, içine haram karışmış bir paradır. Pancar turşusu yemek, paranızı çarçur edeceğinizi de anlatır.
 • ŞEKER PANCARI: Şekerin her türünde olduğu gibi hayırlı bir işe yo­rumlanır. Şeker pancarı görmek, kötü huylu, ancak yalan söylemeyen ve birçok işe burnunu sokan bir kimseye işaret eder

Rüyada Pancar Toplamak

Pancar topladığınızı rüyada görmek, kazancın bolluğuna ve bu sayede rahat bir yaşama işaret eder. Rüyada pancar toplamak veya yemek, işlerinizin yolu­na gireceğini ve istediklerinizi elde edeceğinizi anlatır.

Rüyada Pancar Tarlası Görmek

Rüyada pancar tarlası, saf bir kadın sözünün etkisi altında kalacağınıza ve bu söze biraz sıkılacağınıza işa­rettir. Bir başka rüya yorumcusuna göre rüyada pancar tarlası görmek, şaşınızın açılacağına, iş güç sahibi olacağınıza, sıkıntısız günler geçireceğinize işarettir.

PSİKOLOJİK VE MODERN ANLAMI

Rüyalarda çalışma ve emek kavramlarıyla da ilişkilendirilen pancar, en net biçimde düşlerde, bedensel sağlığınızın iyi olduğunu be­lirtir. Zihin aydınlığı ve bedenen hafifleyeceğinizin sombolüdür.


2 thoughts on “Rüyada Pancar Görmek, Pancar Toplamak, Pancar Tarlası”

 1. Rüyamda şeker pancarı tarlası gördüm hani onun yeşil kısımlarını kesmek için ama kesiyormuydum bilmiyorum . Herkes sişeden su içerken ben i şeker pancarının olduğu tarladan tertemiz bir su çıkıyordu onu içiyordum

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Huzura kavuşulacağına, çok güzel haberleri almaya, yakında düğün davetiyesi alacağınıza ve bu düğünde sevdiklerinizle karşılaşacağınıza işarettir…

Leave a Comment