Rüyada Sehpa Görmek, Sehpa Taşımak

Rüyada Sehpa Görmek

Rüyada görülen sehpa, karanlık bazı durum vaziyetlerinin ortaya çıkabileceğini anlatır. Rüyada sehpa görmek; işlerinizi düzene koymağa başlayacağınıza alamettir. İdam sehpası görmek korkulu ve şüpheli günler geçireceğinize, çiçek sehpası görmek arzularınızın yerine geleceğine işaret olarak yorumlanır.

  • Dekoratif bir sehpa görmek: İşlerinizde disiplinin en önemli fak­tör olacağına işarettir.
  • Resim sehpası görmek: Uzun zamandır görmediği­niz çenebaz bir dostunuzla eski günlerinizi anacağınıza işarettir.
  • Ivır zıvır koyduğunuz sehpa görmek: Bir sürprizle karşılaşacağınıza ve bir hediye alacağınıza işarettir.
  • İdam sehpası görmek: Rüyada idam sehpası görmek, karanlık bazı işlerin aydınlanacağına,
  • Çay sehpası görmek; yakında evinize istemediğiniz misafirlerin geleceğine işarettir.

Rüyada Sehpa Taşımak

Rüyada sehpa taşımak, işlerinizi düzene koyma­ğa başlayacağınıza alâmettir. Rüyada sehpa taşıdığını görmek: Gördüğünüz sehpanın üzeri boş ise: maddi sıkıntıya düşeceğinize, sehpanın üzeri dolu ise: mal sahibi olacağınıza işarettir.

Psikolojik ve Modern Anlamı

Eski bir sehpa ya da masa görmek, içinde bulunduğumuz koşullarda, eski değer ve düşüncelerimize geri dönmemizin ya­rar sağlayabileceğini gösterir. Eğer bu, bir ofis masasıysa, günlük yaşamımızla ilgili çözüm getirmek zorunda olduğumuz küçük sorunların varlığına işaret ediyor olabilir. Demir bir ofis sehpası, iş yaşamına ilişkin yetkinliğimizi ve mücadele gücümüzü vurgular.

Rüyada Masa Görmek

Rüyada görülen üzeri dolu masa zenginliğe, boş masa fakirliğe işaret eder. Masa görmek, genel olarak çalışma ve gayrete işarettir.


2 thoughts on “Rüyada Sehpa Görmek, Sehpa Taşımak”

  1. Kullandıgım Evimdeki ikili yuvarlak sehpanın büyük olanını başkasına veriyorum .yorumlayabilirmişsiniz teşekkür ederim

    Reply
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İşlerinizin güzellikle açılacağına ve bu işlerinizden çok menfaat göreceğinize, hayatınızda her şeyin güzelliklerle olacağına işarettir…

Leave a Comment