Rüyada Orkide Görmek, Beyaz Orkide Görmek

Rüyada görülen orkideler soylu, hayranlık uyandıracak kadar güzel, varlıklı, öte yandan kibirli ve ukala bir insanın varlığını açıklar. Orki­deyle ilgili rüyalar böyle bir insanla tanışılacağım, dostluk ya da gönül ilişkisi kurulacağını anlatır. Rüyada orkide çiçeği görmek, kısa bir zaman sonra kısmetinizin açılarak çok güzel bir evlenme yapacağınıza işarettir.

Rüyada Orkide Görmek

Rüyada orkide çiçeği görmek; kısa bir zaman sonra kısmetinizin açılarak çok güzel bir evlenme ile mutlu olacağınıza işaret sayılır.

 • Orkide çiçeği görmek: Hayatınızın akışını değiştirecek ve çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza işarettir.
 • Orkide hediye ettiğinizi görmek: Kısmetinizin açıla­cağına ve muradınıza ereceğinize işarettir.
 • Orkide hediye aldığınızı gör­mek: Çok gergin bir hafta geçireceğinize ve çevrenizde bulunan insanların kalbini kıracağınıza işarettir.

Rüyada Beyaz Orkide Görmek

Beyaz orkide görmek, Çok azimli olacağınıza ve kendinize olanak yaratarak her konuda bilgi sahibi olmaya ça­lışacağınıza işarettir. Rüyada beyaz renkli orkide görmek, zengin ve bilgili bir insanla karşılaşacağınıza, kendi çıkar­larınız doğrultusunda o kişinin kendisinden ve çevresinden faydalanacağını­za ya da sıkıntılarınızdan, dertlerinizden ve hastalıklarınızdan kurtulacağını­za işarettir.

Rüyada Orkide Dikmek

Orkide çiçeği dikmek: Rüyasında orkide çiçeği diktiğini gören bekar kimse, kısa süre içerisinde güzel bir kimse ile evlenir. Rüyada orkide dikmek, ufak bir sıkıntı çekeceğinize ancak çok kısa süreceğine daha sonra da uzun ve rahat bir döneme gireceğinize işarettir. Bir başka yoruma göre de düşlerde orkide diktiğini görmek; sürekli eleştirerek aşağıladığınız bir insandan yardım göreceğinize ve çok şaşıracağınız anlamına gelir.

Rüyada Orkide Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyalarımızda orkide, beğenilme ve övgü alma ihtiyacına ve çoğu zaman da gösteriş merakımıza dikkatimizi çeker. Psikolojik manada rüyada orkide, birinden gereken ilgi ve alakayı görmediğinizi düşündüğünüze yorumlanır.

Rüyada Çiçek Görmek

Düşlerde çiçek görmek iki şekilde yorum­lanır: Biri değişik elbiseler ve daha önce görmediği insanlar, diğeri ise de­ğişik renk ve desenlerde dokuma kumaş. Bazı rüya yorumcularına göre, güzel kokan her çiçek hayra yorularak tabir edilir. Kokusuz çiçekler üzüntü ve kedere ya da sonu olmayan, başa kadar yürümeyecek bir işe delalet eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


8 thoughts on “Rüyada Orkide Görmek, Beyaz Orkide Görmek”

 1. Rüyamda çiçekcideyim ve orkide bakıyorum. İki tane orkideye karar veriyorum ki yaprakları dikkatimi çekiyor yok bunlar hiç sağlıklı değil diyerek değiştiriyorum elimdeki çiçekleri . İki saksı orkidemi alıp eve geliyorum ki ne göreyim evde bir tanecik çiçeği olmayan orkidemin yanında iki saksı orkide daha var ve hepsi çiçeklerle dolu. Şaşırıyorum siz nereden çıktınız ve nasıl bu kadar çok çiçek verdiniz diye. Yeni aldıklarımı da yanlarına koyuyorum ve uyanmışım öyle.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Meşgul olacağınız işleri güzellikle yapacağınıza, helal rızıkla müjdelenmeye, bir yerden başka bir topluluğa geçileceğine işarettir…

 2. Rüyamda iki saksıda yeni fideler ve tomurcuklar vermiş orkide görüyorum benim orkidelirimmiş şaşırıyorum

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize, sorunları aşacağınıza, rahat edeceğinize, çok iyi bazı dostluklarınızın olacağına işarettir…

  • Seda Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İstediğiniz şeyleri elde edeceğinize, muradınıza ereceğinize, sevdiğiniz bir arkadaşınızla güzel günler geçireceğinize işarettir…

 3. Merhaba,evliyim çocuk yok.ruyamda olmus buyukannemin evinde görüyorum.annem ve ikiz erkek kardeşim var.kardesim öfkeli bireyler diyor lakin hatirlamiyom.sanki sessiz film.elimde tomurcuklu güzel bir orkide var benimmiş.annnen ana çiçek dalını kırıyor. Çok üzülüyorum ve kızıyorum.bunu sa mi kırdın.Bu ağırlığı kaldıramadı tabi diyorum.oyle bakıyor annem.uyandigimda bile tesirindeydim.cok kizdim

  Reply
  • Ayşegül Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Güvenli bir iş anlaşması yapılacağına, yolculuklara çıkacağınıza, gelecekteki hayatınızda yüksek maaşla emekli olacağınıza işarettir…

Leave a Comment