Rüyada Orkide Görmek, Beyaz Orkide Görmek

Rüyada görülen orkideler soylu, hayranlık uyandıracak kadar güzel, varlıklı, öte yandan kibirli ve ukala bir insanın varlığını açıklar. Orki­deyle ilgili rüyalar böyle bir insanla tanışılacağım, dostluk ya da gönül ilişkisi kurulacağını anlatır. Rüyada orkide çiçeği görmek, kısa bir zaman sonra kısmetinizin açılarak çok güzel bir evlenme yapacağınıza işarettir.

Rüyada Orkide Görmek

Rüyada orkide çiçeği görmek; kısa bir zaman sonra kısmetinizin açılarak çok güzel bir evlenme ile mutlu olacağınıza işaret sayılır.

 • Orkide çiçeği görmek: Hayatınızın akışını değiştirecek ve çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza işarettir.
 • Orkide hediye ettiğinizi görmek: Kısmetinizin açıla­cağına ve muradınıza ereceğinize işarettir.
 • Orkide hediye aldığınızı gör­mek: Çok gergin bir hafta geçireceğinize ve çevrenizde bulunan insanların kalbini kıracağınıza işarettir.

Rüyada Beyaz Orkide Görmek

Beyaz orkide görmek, Çok azimli olacağınıza ve kendinize olanak yaratarak her konuda bilgi sahibi olmaya ça­lışacağınıza işarettir. Rüyada beyaz renkli orkide görmek, zengin ve bilgili bir insanla karşılaşacağınıza, kendi çıkar­larınız doğrultusunda o kişinin kendisinden ve çevresinden faydalanacağını­za ya da sıkıntılarınızdan, dertlerinizden ve hastalıklarınızdan kurtulacağını­za işarettir.

Rüyada Orkide Dikmek

Orkide çiçeği dikmek: Rüyasında orkide çiçeği diktiğini gören bekar kimse, kısa süre içerisinde güzel bir kimse ile evlenir. Rüyada orkide dikmek, ufak bir sıkıntı çekeceğinize ancak çok kısa süreceğine daha sonra da uzun ve rahat bir döneme gireceğinize işarettir. Bir başka yoruma göre de düşlerde orkide diktiğini görmek; sürekli eleştirerek aşağıladığınız bir insandan yardım göreceğinize ve çok şaşıracağınız anlamına gelir.

Rüyada Orkide Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyalarımızda orkide, beğenilme ve övgü alma ihtiyacına ve çoğu zaman da gösteriş merakımıza dikkatimizi çeker. Psikolojik manada rüyada orkide, birinden gereken ilgi ve alakayı görmediğinizi düşündüğünüze yorumlanır.

Rüyada Çiçek Görmek

Düşlerde çiçek görmek iki şekilde yorum­lanır: Biri değişik elbiseler ve daha önce görmediği insanlar, diğeri ise de­ğişik renk ve desenlerde dokuma kumaş. Bazı rüya yorumcularına göre, güzel kokan her çiçek hayra yorularak tabir edilir. Kokusuz çiçekler üzüntü ve kedere ya da sonu olmayan, başa kadar yürümeyecek bir işe delalet eder.

Rüyada Orkide Görmek, Beyaz Orkide Görmek konusunda 4 mesaj

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Seda Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İstediğiniz şeyleri elde edeceğinize, muradınıza ereceğinize, sevdiğiniz bir arkadaşınızla güzel günler geçireceğinize işarettir…

 1. Merhaba,evliyim çocuk yok.ruyamda olmus buyukannemin evinde görüyorum.annem ve ikiz erkek kardeşim var.kardesim öfkeli bireyler diyor lakin hatirlamiyom.sanki sessiz film.elimde tomurcuklu güzel bir orkide var benimmiş.annnen ana çiçek dalını kırıyor. Çok üzülüyorum ve kızıyorum.bunu sa mi kırdın.Bu ağırlığı kaldıramadı tabi diyorum.oyle bakıyor annem.uyandigimda bile tesirindeydim.cok kizdim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Ayşegül Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Güvenli bir iş anlaşması yapılacağına, yolculuklara çıkacağınıza, gelecekteki hayatınızda yüksek maaşla emekli olacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!