Rüyada Olta Görmek, Olta ile Balık Tutmak

Bir arzunuzu gerçekleştirme isteğinizi yansıtır. Aynı zamanda beklentilere, umutlara işaret eder. Olta, size her fır­satta yardımcı olan birisinin varlığını da simgeler. Rüyasında denize olta attığını gören, umduğu şeye sahip olmak için ha­rekete geçer. Rüyada olta görmek, rüyayı gören bekâr ise çok kısa bir zaman sonra çok mesut bir evlenme yapacağına eğer evli ise eşinin kısa bir seyahate çıkacağına işarettir.

Rüyada Olta Görmek

Rüyanızda olta gördüyseniz; Bekar için: mutlu bir evlilik yapacaklarına işarettir. Evliler için: aileden birinin uzun bir seyahate çıkacağına, hiç ummadığı bir anda alacağı hediyenin onu fazlasıyla memnun edeceğine işarettir. İşinizden arta kalan zamanlarda amatörce hobilerle uğraşacağını­za ya da geçiminizi temin etmek için harcayacağınız çabaya, yoksulluğa ve kendinizi kandırmaya işarettir. Rüyada olta görmek, hile ile elde edilecek mala işaret eder.

Rüyada Olta ile Balık Görmek

Rüyada oltayla balık tuttuğunuzu görmek, iş hayatında size teklif edilenlerin büyük bir fırsat olduğunu bilerek onu elden kaçırmamanız gerektiğine işaret eder. Denizden oltayla balık tuttuğunu gören zah­metle, ağ ve şebeke gibi benzeri şeylerle tuttuğunu gören kolaylıkla kazancını temin eder ve geçimini sağlar.

rüyada olta görmek balık görmek

Rüyada Olta Görmenin Psikolojik ve modern Anlamı

Genellikle, cinsellik ve karşı cinsle ilişkiler teması doğrultu­sunda değerlendirilen ve kişisel güç ve iradeye ya da başka in­sanları etkileme yeteneğine gönderme yapan bir simgedir. Rüyasında bir balık oltası kullandığını gören bir erkek, kadınları etkileyip kendine bağlama yeteneğiyle ilgili tereddütler yaşıyor demektir. Bu rüyayı gören kadınsa, yeni bir sevgili ya da erkek arkadaş arı­yor anlamına gelir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


9 thoughts on “Rüyada Olta Görmek, Olta ile Balık Tutmak”

 1. Rüyamda savcı bir arkadaşımın benim arabamdan oltalarımı alıp benden önce gidip ırmağa olta attı. Sonra ben gittiğimde baktım 2 oltaya balık vuruyor. Kuvvetlice çektim. Birinden orta büyüklükte siyah bir balık çektim.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Ummadığınız bir anda mutlu olacağınız bir haber alacağınıza, fazla paralar kazanmak için çok çalışmanız gerektiğine işarettir…

 2. selamun aleykum ruyamda bir adam kapımı çalıp oltamı siz kırdınız. bunu tamiri için olan parayı sizden almak zorundayım. şimdi bana 144 lirayı verebilir misiniz dedi. ben de ne sizi tanıyorum ne de olta kırdım. size tamir parası veremem dedim. diger arkadaşı da geldi arkadaşına destek çıkmaya başladı. suratlarına kapattım kapıyı. ama evim tek katlıydı ve dümdüz sadece çimenlerden oluşan bir bahçesi vardı.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Pek ve çok yakında içinizden gelerek yapmış olduğunuz ya da yapacağınız yardımların karşılığını daha çok fazla alacağınıza işarettir…

 3. Merhaba. Rüyamda küçük temiz bir akar suya sanki üzerinden şelale akan bir akar suya olta atıyordum oltada yemde yoktu.oltayi cektigimde kol büyüklüğünde sıralı şekilde 5 6 tane balık yakaladığımi gördüm. Nedir acaba ?

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İşlerinizin güzellikle kolaylaşacağına, bir tanıdığınızın zekası sayesinde dertlere çağre bulunacağına, güzel fırsatla karşılaşmaya işarettir…

 4. Rüyada ne olduğunu bilmediğim bir su kıyısında önce birkaç adet balık , gördüm , sonra 2 tane balık kaldı. Birinin kafası kanamiş gibi kırmızıydı. Balık tutma hevesiyle oltamı almak için evin içine koştum ve o anda 25-30 yıl önce aile büyüklerimizin oturduğu eski evin içindeydim . Gerisini hatırlamıyorum.
  Bu rüyamı yorumlar mısınız.
  Teşekkürler.

  Reply
  • Mehmet Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Dünya nimetlerinden fazlasıyla istifadeye, gönül zenginliğine, niyet ve amel güzelliğine, hayır işlemeye, iyi sonuçlar almaya işarettir…

Leave a Comment