Rüyada Öğretmen Görmek, Ogretmen Olmak, Olduğunu Gormek

Rüyada Öğretmen Görmek

Öğretmen görmek, rahatlık ve mutluluğa işaret eder. Bir okulda öğretmenle beraber olduğunu gören kimsenin hayatı uzun olur, sıkıntı çeker. Rüyada görülen öğretmen, halkın arasını bulmaya çalışan ve bu konuda çok didinen bir kimseyle tabir olunur. Bazen bu rüya, yüksek bir makama çıkmakla da tabir olunur.

Ruyada ogretmen gormek veya bir öğretmenle tanışmak, uğursuzluk sayılır. Rüyayı gören kişinin çevresinde dost sandığı kimseleri iyice bir süzgeçten geçirmesine gerek olduğunu gösterir. Muallim rüyası cahil bir toplumun büyüğü ve önde gelen kimsesiyle tabir olunur. Rüyanızda öğretmen gördüyseniz; Yerinde yaptığınız konuşma ve hareketlerden dolayı, etrafınızın hayranlığını kazanacağınıza işarettir.

  • Ogretmen Gormek; Kendi kendinizi yetiştireceğinize her konuda bilgi sahibi olmaya çabalayacağınıza işarettir.
  • Derste öğretmen görmek: Sizden yete­nekli ve deneyimli insanların sözlerine ve nasihatlerine kulak vereceğinize işarettir.

Rüyada Öğretmen Olmak, Olduğunu Görmek

Birine bir şeyler öğrettiğini gören halkın sevgi, say­gı, takdir ve beğenisini kazanır. Öğretmen olduğunu ve ders verdiğini gör­mek mevki ve makam sahibi olmaya delalet eder. Câhil bir kavmin büyüğü ile tâbir edilir. İlim öğrettiğini gören, mertebe ve şeref sahibi olur.

Rüyada Okul Görmek

Rüyada bir okul görmek; malûmatınızı yeni bilgilerle takviye etmek ve genişletme lüzumunu duyacağınıza veya faydalı bir işin peşinden koşacağınıza, bir mektepte öğretmenlik yaptığınızı götmek; gittikçe herkesin hürmet ve itibarını kazanmakta olduğunuza bir talebenin rüyada mektep görmesi, sınıfını geçmeğe muvaffak olacağına işarettir.

Rüyada eski devirlerin okulları olan medreseleri görmek, tarihe karşı olan bağlılıklarınızı, İlme ve fenne karşı sevginizi açığa vurduğuna işaret sayılır. Entelektüel bir ortama gireceğinize, ancak kültür birikimini­zin yeterli olmadığından dolayı komik durumlara düşeceğinize işarettir. Bir başka yoruma göre de; evinizin geçimini temin edemeyeceğinize ve çok sı­kıntılı günler yaşayacağınıza işarettir

Rüyada Eski Öğretmen Görmek

Eski bir öğretmen gormek; Yaşamımızda anne ve babamızdan sonra üçüncü oto­riter figür olarak beliren öğretmen, rüyalarda, sosyal düzenin ve toplumsal ilişkilerin temsilcisi olduğu gibi, ihtiyaç duyduğumuz ve güvendiğimiz bir rehberi de simgeler. Eski ogretmenini gormek, insanlara iletmek ve onlarla paylaşmak istedi­ğimiz bilgilere sahibiz demektir.

Rüyada Öğretmenini Görmek

Küçük çocuğun rüyasında öğretmenini görmesi, ilerde büyük bir insan olacağına işarettir. Kendi öğretmeninizi görmek: Başkalarının yardımıyla öğrendik­lerinize yeni bilgiler katacağınıza işarettir. Diyanet rüya tabirlerine göre; Ogretmenini gormek; İsteklerinizi elde edebilmek için çok çalıştığınıza ve gerçekleş­mesinin de hakkınız olduğuna işarettir.

Rüyada Erkek Öğretmen Görmek

Erkek öğretmen gormek; Dağıttığınız yörenin bolluğa ucuzluğa kavuşarak bereketli bir yer olacağına, hastaların sağlığına kavuşa­cağına, dertlilerin dertlerine çare bulacağına işarettir. Diyanet rüya tabirlerine göre; Ruyada erkek öğretmeninizi görmeniz; genç birisi tarafından görülürse evleneceğine işarettir.

Eski Okul Arkadaşını Görmek
Eski Okul Arkadaşını Görmek

Rüyada Sınıf Görmek

Rüyanızda kendinizi sınıfta gördüyseniz; Çok kısa bir zamanda eski bir dostunuzla kanşılaşacağmıza, eski günlerden bahsedip dertleşeceğinize, bundan dolayı da mutluluk duyacağınıza, bir dostunuzdan mektup alacağınıza işarettir.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!