Rüyada Öğrenci Görmek, Olmak ve Okul Gormek

Rüyada Öğrenci Görmek

Rüyanızda öğrenci gördüyseniz; Sıhhat dolu ve neşeli günlerin sizi beklediğine işarettir. Talebe veya öğrenci görmek; Günlerinizi rahat, huzur ve neşe içinde geçireceğinize işarettir. Diyanet rüya tabirlerine göre öğrenci gormek; Hakkınızda asılsız suçlamalarla iftira atılacağına işarettir. Bir baş­ka yoruma göre de; mesleğinizde büyük başarılarınız olacağına işarettir. Size yardım edeceğine dair söz veren bir kişinin bu sözünü tutma­yacağına işarettir.

Rüyada Öğrenci Olmak

Rüyasında kendisini öğrenci gören kimse, mantıklı davrandığından çevresi tarafından çok sevilir. Kendinizi talebe/öğrenci olarak görmek: Son günlerde karşılaşacağınız olaylara çok dikkat etmeniz gerektiğine, zira bundan sonraki tüm yaşantınızı ilgilen­direbilecek kararlar almak zorunda kalacağınız anlamına gelir

Rüyada Öğrenci Olduğunu Görmek

Öğrenci olduğunu görmek, mutluluk ve sevinç işareti olarak kabul edilir. Ruyada ogrenci oldugunu gormek; Kendine buyruk tavırlarınızın dostlarınız tarafından eleştirileceğine, ancak umursamaz tavrı­nızın sürmesi yüzünden size olan desteklerini çekeceklerine işarettir.

Rüyada Okul Görmek

Bir okul bahçesinde öğrencilerin hep birlikte koşuştuklarını, oyun oynadıklarını görmek, mahallenizde sizin için iyi şeyler konuşulduğuna, herkes tarafından takdir ve sevgi ile karşılandığınız anlamına gelir. Okuldan çocukların evlerine gitmek üzere dağıldıklarını görmek, mahallenizde iyi kalplilikle tanındığınıza, fakirlere el uzatmanız sizin cömert ve iyi bir insan olduğunuza işaret eder.

Rüyada Okul Arkadaşını Görmek
Rüyada Okul Arkadaşını Görmek

Rüyada bir mektep görmek; malûmatınızı yeni bilgilerle takviye etmek ve genişletme lüzumunu duyacağınıza veya faydalı bir işin peşinden koşacağınıza, bir mektepte öğretmenlik yaptığınızı götmek; gittikçe herkesin hürmet ve itibarını kazanmakta olduğunuza bir talebenin rüyada mektep görmesi, sınıfını geçmeğe muvaffak olacağına işarettir.

Rüyada Okul Görmek
Rüyada Okul Görmek

Rüyada Sınıf Görmek

Rüyanızda kendinizi sınıfta gördüyseniz; Çok kısa bir zamanda eski bir dostunuzla kanşılaşacağmıza, eski günlerden bahsedip dertleşeceğinize, bundan dolayı da mutluluk duyacağınıza, bir dostunuzdan mektup alacağınıza işarettir.

Rüyada Öğretmen Görmek

Öğretmen görmek, rahatlık ve mutluluğa işaret eder. Küçük çocuğun rüyasında öğretmenini görmesi, ilerde büyük bir insan olacağına işarettir. Bir okulda öğretmenle beraber olduğunu gören kimsenin hayatı uzun olur, sıkıntı çeker. Rüyada görülen öğretmen, halkın arasını bulmaya çalışan ve bu konuda çok didinen bir kimseyle tabir olunur. Bazen bu rüya, yüksek bir makama çıkmakla da tabir olunur.

Rüyanızda öğretmen gördüyseniz; Yerinde yaptığınız konuşma ve hareketlerden dolayı, etrafınızın hayranlığını kazanacağınıza işarettir.

Ruyada Sinif Gormek-Ruyada Sinif Arkadasini Gormek-Ruyada Okul
Ruyada Sinif Gormek-Ruyada Sinif Arkadasini Gormek-Ruyada Okul

Rüyada Üniversite Görmek

Rüyanızda üniversite gördünüz ise; Alacağınız bir haberi hayretle karşılayacağınıza üzülüp üzülmemek arası bir hisse kapılacağınıza, talebe iseniz başarılı bir öğrenci olacağınıza işarettir. Rüyada üniversitede olduğunu gören kimse, çevresi tarafından kıymet verilerek devamlı surette aranılan bir şahıs olduğuna işarettir.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Öğrenci Görmek, Olmak ve Okul Gormek” konusunda 3 mesaj

  1. rüyamda bu sene üni. sınavına girmiş olan amcamın oğlunu görüyorum hangi bölümü seçtin diye soruyorum. ün adı veriyor ama hatırlamıyorum mekatronik mühendisliği kazandım diyor. ben de çok seviniyorum benm bölümümü seçmişsin diyorum kendisi başka bi mühendislik istiyodu normalde ben de bak sana demiştim iyiki bunu seçmişşsn gibi bişey diyorum. ve o bölümü övüyorum

    1. saat 11.53 de yazdım şuan saat 18 ya 10 var. daha önce 1-2 saate açıklanıyodu. birde uygulamanızı indirdim düzgün çalışmıyo, sayfayı yenilediğimde hata veriyo açmıyı tekrar giriş çıkış yapıyorum tekrar tekrar hemde düzelmiyo. başka bi yerde daha yazmıştım cevap verilmedi

    2. 1001 Rüya Tabiri

      azra kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Geçmişte yaşadığınız sıkıntıları artık yaşamayacağınıza, paraya, mala, ümide, iyi sağlığa, şu sıralar çok göz’de ve revaçta olduğunuza ve bu nedenle üzerinize yönelecek nazar tesirlerinden korunacağınıza, yüksek mevki sahibi birinden elinize mal ve para geçeceğine, düğün ya da nişan haberine, hayır ve iyiliğe işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!