Rüyada Madalya Görmek

Ruyada madalya, hayatın her alanında başarılı olabilme ihtimaline işaret eder. Bir vitrinde vb.nde madalyalar görmek, henüz orta­ya çıkmamış fırsatların habercisidir. Rüyasında madalya aldığı­nı gören kimse, bir hayalini gerçekleştirir. Özellikle boynuna madalya takıldığını görmek, çevrenizdeki insanlardan daha üs­tün bir duruma geleceğinizi anlatır. Rüyasında çok sayıda ma­dalya aldığını gören kimsenin fevkalade bir yaşantısı olur.

An­cak boynundaki madalyayı çıkardığını gören kimse, başarıla­rından tatmin olmaz. Bu rüya, çok istediğiniz fakat henüz ger­çekleştiremediğiniz büyük bir hayaliniz olduğunu açıklar. Baş­kasına madalya takmak, bir insanın başarısına katkıda bulun­mak; boynundaki madalyayı başkasına takmaksa, başarıyı pay­laşmak anlamına gelir. Dışarıdan bakıldığında muhteşem bir iş olarak görülen, an­cak getirisi az zahmeti çok olan bir işe yorulur.

 • Bir tanıdığınızın madalya aldığını görmek: Dostlarınızın sizi sevindirecek bir sürpriz yapacağı anlamı­na gelir.
 • Madalyanızı çıkarttığınızı görmek: Hatalı davranışlarınızın ce­zasını çekeceğiniz anlamına gelir.
 • Madalya aldığınızı görmek: Yapacağı­nız ufak tefek atılanlarla işinizde gelişme kaydedeceğiniz anlamına gelir.
 • Madalyanızı kaybettiğinizi görmek: İşlerinizin kötüye gitmesiyle birikim­lerinizi tüketeceğiniz anlamına gelir.
 • Bazı kurum ya da kuruluşlardan madalya aldığınızı görmek: Bir yakınınızdan maddi ya da manevi yardım alacağınız anlamına gelir.

Rüyada Madalya Görmek

Rüyanızda madalya gördüyseniz; Hiç ummadığınız bir zamanda birinden bir iş teklifi alacağınıza, işinizde başarı kazanacağınıza, mevkinizde yükseleceğinize işarettir. Rüyada yaptığınız bir iyi işten dolayı madalya ile ödüllendirdiğinizi görmek, mesleğinizde yükseleceğinize, eğer başka birinin ödüllendirildiğini görmüşseniz, eskiden kaybolmuş maddi kıymeti olan bazı eşyalarınızın yeniden elinize geçeceğine işaret sayılır.

Ruyada Madalya Kazanmak

Rüyada madalya kazandığını gören, makamca yükselmeye ve insanlar arasında itibar görmeye işaret eder. Başka alime göre madalya kazanmak ruyada, tasarrufu sevmediğinize elinizin haddinden fazla açık olması­na ve bu yüzden de çok sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bir başka yoruma göre de; eşinizin hesapsız ve müsrif biri olduğu anlamına gelir.

Ruyada Madalya Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Madalya: Cesaretin ve başarının ödülü olan madalya, eğer bize ve­riliyorsa, kendi yetenek ve olumlu niteliklerimizin farkında oldu­ğumuzu gösterir. Eğer rüyada biz birine madalya veriyorsak, ilginç biçimde, kişiliğimizin bir yönünü ödüllendiriyor, yani madalyayı yine kendimize sunuyoruz demektir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


9 thoughts on “Rüyada Madalya Görmek”

 1. Rüyamda birisinin boynunda altın renkli madalya vardı. Onun boynunda madalyayı görünce çok mutlu oldum. O kişi bana madalyanın kendisine doğum gününde takıldığını söyledi. Bende doğum günün ne zaman diye sordum 29 Nisan dedi . Bu rüyanın anlamı nedir?

  Reply
  • Azra Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Tanıdığınız bir başkasının sırlarına ortak olarak yardımcı olacağınıza, devletle halledilmesi zor bir işinizin çözüleceğine işarettir…

 2. Selam aleykum hocam hocam baya kotu bir ruya gorsum desem yeridir size soyle soylimki cok korttum yani ama ansisin gozumde belirdi bir adam boyle sarikli cubbeli bir adam karisi sarsafli karisina galiba musallat yerlesmis birden ne oluyosa adam karisini yere yatiriyo ve bicakla karisinin karnina bicagi yerlestiriyo akabinde bana yoneliyo ve bir darbede bana vuruyo ben o darbeyle birlikte kaciyorum aman allahim bir isik goruyorum birne ne goreyim pencere pencereden kaciyorum arkamdan da adam ve kalbim kut kut atiyor bir sekilde ruyadan uyandim bu ruya neye isaretrir deyerli hocam tesekur ediyorum simdiden

  Reply

Leave a Comment