Rüyada Maç İzlemek, Maç Görmek, Maç Oynamak

Maç görmek rüyada, dargınlığı ve düşmanlığı temsil eder. Rüyasında hızlı ve kavgalı bir futbol maçında oynadığını gören kimse, gayret ve çaba harcayarak düşmanlarını yenilgiye uğratır. Futbol maçı iz­lemekse, tanımadığınız insanlarla hemen samimiyet kurmama­nız gerektiğine dair bir uyarıdır. Yalnız futbolla yakından ilgile­nen kimseler için bu yorumlar geçerli değildir.

Rüyada Maç İzlemek

Rüyada herhangi bir maçı seyrettiğinizi görmek, vaktinizi boşa harcadığınıza işaret sayılır. Talih oyunlarında şansınızın olmayacağına ve ayakları yere basmayan bir dostunuzla yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.

  • Maç seyret­mek: Düşüncelerini ve karakterini bilmediğiniz insanlarla çabuk kaynaşma­nızın size zarar getireceğine işarettir.
  • Statta seyretmek: Kısa bir süre için­de paraya kavuşacağınız anlamına gelir.

Rüyada Maç Görmek

Ruyada mac gormek, ani bir değişikliğe, ilginç bir habere işaret eder. Özellik­le rüyada heyecanlı bir maç görmek, çevrenizi de ilgilendire­cek ani olaylara delalettir. Bir maça katıldığını görense, çok is­tediği bir şey için heyecanlı bir mücadeleye girer.

Rüyada Maç Oynamak

Rüyanızda futbol oynuyorsanız veya futbol seyrediyorsanız; Kalabalıktan kaçıp sakin bir yerlere gideceğinize, bir süre yalnız kalacağınıza, sıkıntıdan kurtulmak için yaptığınız her mantıksız hareketin kötü neticeyle son bulacağına, bu yüzde üzüleceğinize işarettir.

Ruyada Maç Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Oyun, maç: Rüyada bir spor karşılaşması yapmak, bir maça çık­mak ya da bir takım oyununda yer almak, yaşamdaki başarıları­mızı ya da başarısızlığımızı vurguladığı gibi, içimizdeki rekabet duygusunu ya da rekabetten duyduğumuz kaygıyı da dile getiri­yor olabilir. Bazı uzmanların yaklaşımına göre, rüyamızda gördü­ğümüz oyun, bizim yaşamdaki etkinliğimizin de bir aynasıdır ve eğer iyi oynuyorsak yaşamda başarılı, kötü oynuyorsak başarısız olduğumuzu düşünüyoruz demektir.

Rüyada Top oynamak-Rüyada Oyun Oynamak www.1001ruyatabiri.com
Rüyada Top oynamak-Rüyada futbol izlemek-maç görmek

Bir başka grubun düşünce­sine göreyse, rüyada bir spor karşılaşması ya da takım oyunu içinde yer almak, yaşamı ciddiye almayıp bir oyun gibi gördüğü­müze işaret eder. Rekabet ve yarışma olduğu için çoğu kez bu tür rüyalar, bir ödül beklentisi içinde olduğumuzu da gösterir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


Leave a Comment