Rüyada Lunapark Görmek, Lunapark Aleti

Rüyada Lunapark Görmek

Rüyada bir lunaparkta yalnız dolaştığınızı görmek; kısmetlerinizin açılarak gayet mesut bir evlenme yapacağınıza, lunaparkta bir genç kızla (delikanlı) ile dolaştığınızı görmek; his hayatınızda çok üzüntülü günler geçireceğinize işarettir. Ruyada lunapark gormek, şansınızın açılacağına ve rahatlayacağınız anlamına gelir.

 • Lunaparkta gezindiğinizi görmek: Çok şanslı olacağınıza iyi ve güzel olan her şeyin kısa sürede gerçekleşeceğine işarettir.
 • Lunaparkı kötü bir durumda gör­mek: İşlerinizin bozulacağına, yakınlarınızdan birinin vefatına, eşinizden bo­şanacağınıza yani kısaca kötü bir habere işarettir.

Rüyada Lunapark Aleti Görmek

Lunapark aleti görmek, eğlenceli bir tatile çıkacağınıza, lunaparktaki bir alete bindiğinizi görüp eğlenmek görmek, arkadaşlarınız hesabına göz yaşı dökeceğinize, önemli bir fırsat kaçırdığınıza işaret sayılır.

Lunapark Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Bir oyun salonunda ya da lunaparkta eğlendiğini görmek, yaşamın sevimsizliklerinden kaçma ve biraz dinlenip huzur bulma isteğini simgelediği gibi, risk alma durumu­nun söz konusu olduğuna da dikkat çeker. Rüyayı gören kişi luna­park ya da oyun salonunda zaman geçirirken bir korku ya da endişe hissine kapılıyorsa, olayların perde arkasındaki tehlikelerinden endişe duyuyor demektir. Eğer kişi rüya sırasında eğleniyorsa, ke­yif verici deneyimlerle karşılaşmak üzeredir.


6 thoughts on “Rüyada Lunapark Görmek, Lunapark Aleti”

 1. Rüyadam lunaparkta olduğumu ve zirveye doğru ileri geri biçiminde sallanan bir alete bindiği gördüm. En ucunda yer aldığım için en uzağa gitmiş, uçuyor gibiydim.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çevrenizde sevilen ve sayılan bir bir insan olarak anılacağınıza, arzuladığınız bir şeye çok yakında erişeceğinize işarettir…

 2. Rüyada üniversitedeki eski bir arkadasımı gördüm sizin orda lunapark yokmu varsa onları gezelim diyor bende çok severimm gidiyorum çok eğleniyorum su kayağına falan biniyoruz.Sonra çok eski bi sevgilim arıyor sen bans zamanında söyleseydin ben seni götürürdüm dio. Çağır beni birlikte gidelim dio. Olmaz sen şuanda evlisin ama diyorum. Hayır dio senle olalım ayrılırım ondan dio. İçim el vermediği için yazmıyorum.

  Reply
  • Seren Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Akademik düzeyde bilgi sahibi olmaya, etrafına güzel öğütler ve nasihatler veren bir kişi ile tanışmaya, ömrünüzün uzun olmasına işarettir…

 3. Selamlar,
  Rüyamda lünaparktaydım. Yanımda kardeşim ve kardeşimle yaşıt halamın oğlu kuzenim vardı. Sonrasında lüneparkta hızlı trene bindik. Trende sadece kardeşim ve ben vardık. Kuzenim binmedi, bekleme salonunda bekledi. Sonrasından trenle turu attıktan sonra indik. Devamını hatırlamıyorum. Anlamı nedir. Saygılar.

  Reply
  • Ertu Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Uzun zamandan beri beklediğniz haberleri alacağınıza, yakınlarınızdan birinin evleneceğine, haberler almaya işarettir…

Leave a Comment