Rüyada Lokma Görmek, Lokma Yemek

Büyük bir kısmetin sizi beklediği anlamına gelir.

  • Lokma ye­diğinizi görmek: Çok alçak gönüllü bir insan olduğunuza ve elinizdeki, maddi, manevi tüm olanakları başkaları için de kullanacağınıza işarettir.
  • Lokma dağıttığınızı görmek: İyi bir işe girip çalışacağınıza ya da bekarsa­nız mutlu bir evlilik yapacağınıza işarettir.

Rüyada Lokma Görmek

Rüyasında lokma tatlısı yaptığını ya da yediğini gören kimse, hayırlı bir kısmet alır. Lokma dağıtmak, hayır işleneceği­ne delalettir. Başkalarıyla birlikte lokma yapmak, bir işbirliğin­den yararlanmaya veya miras paylaşımına işaret eder. Ruyada lokma gormek, bol kısmet ve ululuktur.

Rüyada Lokma Yemek

Lokma yemek ilim sahibi olmaya, hikmete, akla ve durumun düzelmesine işarettir. Rüyada lokma tatlısı yemek, genellikle iyiye yorulur. Bu rüya bolluk ve ferahlık anlamına gelir. Rüyada yemek lokması yemek: Bu rüya hayra yorulmaz. Ağır bir hastalığa veya ölüme işarettir.

Ruyada Lokma Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyalarımızda lokma tatlısı yaptığımızı ve başkalarına da­ğıttığımızı ya da ikram ettiğimizi görmemiz, yaratıcılığımızı ve de­ğerli fikirlerimizi vurgular; bunun uzantısında zekice stratejiler oluşturarak yakın çevremizdeki insanların sorunlarını çözümle­yeceğimizi bildirir. Düşlerimizde bir lokma yiyecekle yetindiğimizi görmemizse, maddi ve manevi bakımdan doyuma ulaştığımızın ifadesidir.


Leave a Comment