Rüyada Islak Şey Görmek: Islak Çamaşır, Islak Halı, Mendil Gormek

Rüyasında ıslak olan herhangi bir şeyi görmek veya tutmak, yakın bir zamanda mahkemelik olabilecek bir işi kolayca halletmek için para harcayacağına ve araya dostlar koyarak bu işi suya sabuna dokunmadan bitirebileceğine yorumlanır. Rüyanızda ıslak herhangi bir şey görmeniz veya giymeniz; Adınızın karıştığı bir dedikodudan dolayı aile ve dostlarınızla aranızın açılacağına, bunun da sizi fazlasıyla üzeceğine, sevmediğiniz insanlarla bir arada bulunacağınıza işarettir.

Rüyada Islak Halı görmek

  • Bir şeyi ıslak görmek ya da ellemek: Haksız olduğunuz bir du­rumdan dolayı mahkemelerde sürüneceğinize bu derdi de bertaraf etmek için oldukça yüklü paralar harcayacağınıza işarettir.
  • Islak şeyin yumuşak ol­ması: Sizi çok üzecek bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada Islak Çamaşır Görmek

Islak çamaşır gören veya elbisesiyle suya girdiğini ve ıslandığını gören dindar ve sağlıklı olur, her işinde Allah’a tevekkül eder, hem dünyada, hem de ahirette işleri yo­lunda gider. Çamaşırının ıslandığını görmek, zengin ve ileri gelenlerin yar­dım ve iyiliklerine delalet eder. Bir kimse rüyada ıslak çamaşır görse veya elbiselerinin temiz bir su ile ıslandığını görse, hayırlı bir yolculuğa çıkıp bol kazanç elde edeceğine hükmedilir. Ruyada islak camasir gormek borçlu bir kimse bu rüyayı görürse, rüyayı görenin borçlarını ödeyeceğine işaret sayılır. Şayet çamaşırının pis su ile ıslandığını görür ise, rüya tersine yorumlanır.

Rüyada Islak Mendil Görmek

Rüyanızda islak mendil gördüyseniz; Bir seyahat dolayısıyla bir süre sevdiklerinizden ayrı kalmanıza üzüleceğinize, veya, bir yakınınızın sizden ayrılmasına üzüleceğinize işarettir. Rüyada ıslak mendil görmek, sevdiğiniz bir kimseden yakında ayrılacağınıza işarettir.

Ruyada Islanmak

Rüyada yağmur veya başka bir şekilde ıslandığını görmek, beklediği bir işte düş kırıklığına uğradıktan sonra, hiç ummadığı bir şekilde o işin sonuçlandığını göreceğine işaret eder. Rüyada yağmur sebebiyle ıslanmak, sağlıklı olmaya ve hastalıktan şifa bulmaya, arzu ve isteklerin kabul olunmasına işaret eder.

Rüyada yağmur altında ıslandığını görmek, duruma göre, o rüya sahibinin:
⦁ işlerinin iyi gideceği, ya da,
⦁ sevinçli bir haber alacağı şeklinde, veya
⦁ bereket, ya da,
⦁ sevinç gözyaşı simgesi olarak yorumlanır.

Rüyada ıslanmak-ıslak görmek-islak çamaşır halı mendil

Ruyada Islak Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Düşlerimizde ıslak bir yere oturduğumuzu fark etmemiz ya da ıslanmamız, içinde bulunduğumuz çevre ta­rafından yıpratıldığımızı gösterir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.