Rüyada Islak Şey Görmek: Islak Çamaşır, Islak Halı, Mendil Gormek

Rüyasında ıslak olan herhangi bir şeyi görmek veya tutmak, yakın bir zamanda mahkemelik olabilecek bir işi kolayca halletmek için para harcayacağına ve araya dostlar koyarak bu işi suya sabuna dokunmadan bitirebileceğine yorumlanır. Rüyanızda ıslak herhangi bir şey görmeniz veya giymeniz; Adınızın karıştığı bir dedikodudan dolayı aile ve dostlarınızla aranızın açılacağına, bunun da sizi fazlasıyla üzeceğine, sevmediğiniz insanlarla bir arada bulunacağınıza işarettir.

Rüyada Islak Halı görmek

 • Bir şeyi ıslak görmek ya da ellemek: Haksız olduğunuz bir du­rumdan dolayı mahkemelerde sürüneceğinize bu derdi de bertaraf etmek için oldukça yüklü paralar harcayacağınıza işarettir.
 • Islak şeyin yumuşak ol­ması: Sizi çok üzecek bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada Islak Çamaşır Görmek

Islak çamaşır gören veya elbisesiyle suya girdiğini ve ıslandığını gören dindar ve sağlıklı olur, her işinde Allah’a tevekkül eder, hem dünyada, hem de ahirette işleri yo­lunda gider. Çamaşırının ıslandığını görmek, zengin ve ileri gelenlerin yar­dım ve iyiliklerine delalet eder. Bir kimse rüyada ıslak çamaşır görse veya elbiselerinin temiz bir su ile ıslandığını görse, hayırlı bir yolculuğa çıkıp bol kazanç elde edeceğine hükmedilir. Ruyada islak camasir gormek borçlu bir kimse bu rüyayı görürse, rüyayı görenin borçlarını ödeyeceğine işaret sayılır. Şayet çamaşırının pis su ile ıslandığını görür ise, rüya tersine yorumlanır.

Rüyada Islak Mendil Görmek

Rüyanızda islak mendil gördüyseniz; Bir seyahat dolayısıyla bir süre sevdiklerinizden ayrı kalmanıza üzüleceğinize, veya, bir yakınınızın sizden ayrılmasına üzüleceğinize işarettir. Rüyada ıslak mendil görmek, sevdiğiniz bir kimseden yakında ayrılacağınıza işarettir.

Ruyada Islanmak

Rüyada yağmur veya başka bir şekilde ıslandığını görmek, beklediği bir işte düş kırıklığına uğradıktan sonra, hiç ummadığı bir şekilde o işin sonuçlandığını göreceğine işaret eder. Rüyada yağmur sebebiyle ıslanmak, sağlıklı olmaya ve hastalıktan şifa bulmaya, arzu ve isteklerin kabul olunmasına işaret eder.

Rüyada yağmur altında ıslandığını görmek, duruma göre, o rüya sahibinin:
⦁ işlerinin iyi gideceği, ya da,
⦁ sevinçli bir haber alacağı şeklinde, veya
⦁ bereket, ya da,
⦁ sevinç gözyaşı simgesi olarak yorumlanır.

Rüyada Yağmur Görmek-Rüyada Yağmur Yağması www.1001ruyatabiri.com
Rüyada ıslanmak-ıslak görmek-islak çamaşır halı mendil

Ruyada Islak Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Düşlerimizde ıslak bir yere oturduğumuzu fark etmemiz ya da ıslanmamız, içinde bulunduğumuz çevre ta­rafından yıpratıldığımızı gösterir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


4 thoughts on “Rüyada Islak Şey Görmek: Islak Çamaşır, Islak Halı, Mendil Gormek”

 1. Merhaba hocam bir kaç ay evvel şöyle bir rüya gördüm rüyamda ( 5 sarı inek ve 1tane 2 yaşına girmek üzere olan dişi bir buzagımız vardı ben bunları ahıra kapatmak için sürüyordum lakin aharımızın girişi yuvarlak 5 10 metre genişliğinde etrafı yeşil kısacık otlarla cevrili bir gölet idi inekleri sürdüm önçü olan inek boynuna kadar daldı fakat girişi gecip kuru karanlık ahıra girmedi bende önünü kesmek için o sudan cıkmadan önüne gecip boynuzundan tutup geri itmek istedim fakat elimi kafasıyla savurup ilerledi küçük kardeşim napıyorsun diye seslendi ahıra gitmiyorlar diyip 2 ineğin peşinden koştum inekler baya uzak biryerde başkasının başvermemiş buğdayından yiyorlardı aceleile koşup ( yolda koşuyordum )bela cıkmadan onları tarladan cıkarmak için koşarken o civardan olmayan 2 güzel kız gördüm nereye gidiyorsun dedi inekleri için koştuğumu söyliyemeden kız gel gel dedi yanlarına gittim kızların babası yada dedesi olan bir ince uzun takım elbiseli yaşlı bir adamın yanına gittik onlar cay içmişti kızın elini tutup yanağında öpüyordum lakin kızın ilgisi azalmış gibiydi adamla muhabetten sonra biraz gezmek için kalktık taşlık kayalık ve ilkbaharda yeeşrmiş otlarla bezeli olan tepede taşlara topraktaki kayalara basıp yürüyorduk tepenin yarısına geldiğimizde adam bana döüp sen artık dön fazla uzaklaşma dedi yanlız ne kızı nede adamı bırakmak istemiyordum onlar biz bu tepeyi aşıp gidecez diyorlardı uyandım (hocam su temiz ama yeşilimsi etrafta insanlar var bi küçük kardeşim tanıdık ağaçlar etrav yeşillik etarta bayır ve tepelik yaşlı adam tekin biri gibi gelmiyordu bana ineklere ne oldu bilmiyorum) ve düngece bir rüya daha gördüm birlikte iş yapmayı planladığımız arkadaş gerçekte yaşadığım eve gelir bu evde musluğun takılı olduğu boru kırık ve bez ile tıkamışım rüyada arkadaş habire bunlarla oynayıp ıslanmama sebep oluyor ve gülüyordu ınce ama tazikli su yüzümü elbisemi islatıyordu bende ona kızıp bağırıp sayacın olduğu vanayı kapatmaya gidip kapatacakken uyandım ( biz bu arkadaşla tarihi belli olmayan iş için yolculuğa cıkmak gibi bir planımız var şimdilik beklemedeyiz ) iki rüya mında yorumunu bekliyorum hocam uzunsenelerdir hatırladığım yanlızca bu iki rüya ilkemediğim bir suç yüzünden de iftira yüzünden mahkemeliğim

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çalışıp çabalayarak alnınızın teriyle rızkınızı arttıracağınıza, uzun ve sağlıklı yaşamaya, iş hayatında bereketin olmasına işarettir…

 2. hayirli sabahlar hocam
  Ruyamda isyerinin halilari esyalarini tasiyoz bizden sorumlu kisiye diyorum isyerinde hatalar olmadan goruyorum mudahele ediyorum mudahele etmesem herkesin basi agırir diyom boyle seyler konusuyom

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Maaşınızın artacağına, işlerinizin gelişeceğine, iyi bir mevkiye gelmeye, zahmetli ve para kazandıracak bir işe girişeceğinize işarettir…

Leave a Comment