Rüyada İntihar Görmek, İntihar Ettiğini Gormek, Etmek

İntihar rüyası da bir kaç şekilde yorumlanır: İntihar edeni görmek, üzüntülü bir haber alacağınıza, İntihar etmeyi düşünmek, sıkıntılı günlerin artık sona ereceğine, Kendinizin intihara teşebbüs ettiğini görmek, aşk ve aşığınız hakkında bir haber alacağınıza.

Rüyada İntihar Görmek

Rüyanızda bir intihar olayına şahit olmanız; Sizi fazlasıyla üzecek bir haber alacağınıza, hiç ummadığınız bir kimseden veya yerden elinize bir miktar para geçeceğine işarettir.

 • Kendinizi intihar etmiş olarak görmek: Gençliğinizde çekmiş olduğunuz sıkıntının acısını yaşlılığınızda çıkaracağınız anlamına gelir.
 • Bi­risinin intiharını görmek: Alacağınız bir haberden dolayı üzüleceğinize işa­rettir.
 • İntiharı düşünmek: Sıkıntı ve dertlerden kurtularak rahat ve huzur­lu günlere kavuşmanızın yakın olduğuna işarettir.
 • İntihara kalkışmak: Gönül ilişkilerinizde değişiklik olacağına işarettir.

Rüyada İntihar Ettiğini Gormek

İntihar ettiğini gören: Yaptığınız hataları baş­kalarına yıkmak ya da ortadan kaldırmak isteyeceğinize, ancak başarılı ola­mayacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de rüyada intihar ettiğini görmek; çevrenizdeki bazı kişilere bir iyiliğinizin dokunacağı anlamına gelir.

Rüyada İntihar Etmek

İntihar etmek, rüyayı bir kadının görmesi halinde, zengin ve kudretli bir erkekle ta­nışacağına, bir erkeğin görmesi halinde, kısmetli ve güzel bir kadınla tanış­maya işarettir

Ruyada İntihar Eden Birini Gormek

İntihar eden birini görmek, her türlü bas­kıya boyun eğen, zorluklara göğüs geren kadına işarettir. Bir başka yoruma göre de; rahat ve huzurlu bir yaşama işarettir. intihar eden bir kadın veya erkek gormek, kendinize çekidüzen vermeniz gerekti­ğine, hıncınızı başkalarına sataşarak almanızın sizi zor durumlarda bırakaca­ğına işarettir.

Ruyada-oldugunu-Gormek-oldurmek-olum-rüyada intihar görmek etmek ettiğini gormek

Ruyada İntihar Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyada intihar ettiğini görmek, çoğunlukla, rüyayı görenin kendine yönelik kızgınlığını ve tepkilerini dile getirir. Bir hata ya­pılmıştır ve o hataya neden olan kişilik parçamızın yok olmasını istiyoruzdur. Bazı durumlarda intihar rüyaları, sürmekte olan bir iş ilişkisinin aniden biteceğine ilişkin sezgilerimiz tarafından sah­neye konur. Bu bitiş, yaşantımızda da köklü bir değişime yol aça­caktır. İntihar eden, tanıdığımız bir başka insansa, o kişinin yaşa­mımızdan çıkmasını istiyoruz demektir.


Rüyada İntihar Görmek, İntihar Ettiğini Gormek, Etmek konusunda 390 mesaj

 1. Merhaba yine ben , çok rüya yazıyorum biliyorum ama gerçek hepsi . Rüyada calsh of clans ( kaln savaşı ) oyunu açıktı telefonumda . Halit var oda arkadaşım 3 sayı gerideyiz kaybedeceğiz , Halitte gelip savaşı bitir butonuna bastı bende sinirli ve şaşkın bir şekilde ; Ne yaptın !! Dedim ona . Oda çare yoktu kaybetmiştik dedi ve daha 3 saat süre vardı neyse klandaki arkadaşlar , yakın arkadaşlarım sitem ettiler neden yaptın nie yaptın öyle diye ve uyandım

 2. Rüyamda amcamlarda ailecek oturuyorduk yengemde namaz kalıyordu birden namazini kılıp 3ncü katan camdan atladı ben sok olmustum konuşmuyordum sesim çıkmıyordu kafasından kan gelmişti yardım cagarıyordum acaba anlamı nasıl cevaplansanız sevınırım.

 3. Rüyamda akşam vakti, geçerken 9-10 yaşında bir kız çocuğunun silahı alt çenesine tutup kendini vuracağını gördüm. O anda benim onu gördüğümü görerek, kimseye ses etmemem için silahı bana doğrulttu. Korkudan dilim tutulmuştu ve elimle susacağımı işaret ettim. Kız ağlıyordu sonra silahı çenesinden çekip ayağına tuttu, silahın sesini duymadım ama kız yere düşmüştü. Aniden rüyamdan uyandım. Sonra tekrar uyuduğumda, kocaman yüksek tavanlı bir evde evliyim ve kayınvalidem vs yatak odamı, evimi döşemişler onlara bakıyorum. Kalabalık var evde akraba vs. kocam yanımda ve aramızda bir sorun yoktu. (gerçek hayatta nişanlı bir kızım.)

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Muradınıza ereceğinize, çevredeki insanlara dikkat edilmesi gerektiğine, emeklerinizin karşılığını güzellikle alacağınıza işarettir…

 4. Merhaba , rüyamda alinmda sivilce çıkmıştı deri altında , sonra gittiğimde kuaförde aynaya bakıp abe yanıyor bu ya demeyi başladım aniden sol yanağımda tenim beyaz leke olmaya başladı ve alnım öyle bı yanıyordu ki , kkalktığımda elimi alnıma koydum hemen )neyse sonrada yanağımda ki o leke dağılmaya başladı alnıma dierrl yanağıma boğazıma, boğazının altına böyle top top leke olmaya başladı bende ne oluyor bana die korkmaya başladım ve aniden hastane oluverdim , doktora doğru merdivenden çıkacaktım birden bir kadın sandalye ile merdivenlerin en başında oturmuş olmaz ded izin vermedi , biride o sırada merdiven çıkıyordu . Bende çok acil dedim baksana her yerim acayiplesiyor dedim zıplayarak ayağımı yere vurdum oda istemsizce – e iyi geç dedi eliyle yaparak , Sonra yukarı doğru koştum kendimi berberde çıkarken gördüm moralim iyi gibi o lekelerde kahverengi bir maske gibiydi ve aniden bir mahalledeydim rüyanın içinde telefonda gördüğüm arabanin yanındaydım oyun kolu olan , doktoru aramıştım ve başka biri açtı bende bı sizin arabiniz mi dedim bakın birileri çalar dedim ve Suriyeli bı abi ben konuşurken bana yaklaştı elimde halen telefon vardı gülümsüyordu başta ben telefondakine , peki tamam abe dedim oda bana selam veren herkese böyleyim . Selam verdin mi biter dedi bende Eywallah abi dedim kapattım teli o yanima gelen Suriyeli abinin eşimde siyahlar içinde 10 adım onumzde beyaz bir aracın önünde durmuştu . Neyse buyur abe dedim , sanki kötü bişey yapmışım gibi bana önce ayak için ile popoma tekme attı , sonra yavaş noluyor dedim , ( içimden ona ben sahipsiz değilim bak kendine gel gibi şeyler demek geldi sonra Suriyeli dedim anlamaz diye söylemedim ) ve sonda sert bı yumruk yapıştırdı bana kalktm . -”’lUTFEN HEPSİNİ OKUYUN ””

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Darlıktan kurtularak rızık ve varlık sahibi olacağınıza, güzel bir haber almaya, yaşam tarzınızı değiştirmenizin gerekli olduğuna işarettir…

 5. Rüyada kuvette intihar eden çocukluktan tanıdık bir arkadaşı kanla karışık su içinde gördüm ama bakamadım sonra bağırdım onu birileri Sudan çıkarmışlar yaşıyordu havluya sarılı bir şekilde yanımdaydı sonra uyandı onunla konuştuk siyahi bir sevgilisi vardı onun için yapmış öyle dedi ama normalde öyle birisi yok fotoğrafları vardı onu gösterdi o kişinin de yüzünü gördüm

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Aklınızda olan işlerde acele davranmamanız gerektiğine, ileriki zamanlarda çok güzel günlerin sizi bekliyor olacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.