Rüyada İntihar Görmek, İntihar Ettiğini Gormek, Etmek

İntihar rüyası da bir kaç şekilde yorumlanır: İntihar edeni görmek, üzüntülü bir haber alacağınıza, İntihar etmeyi düşünmek, sıkıntılı günlerin artık sona ereceğine, Kendinizin intihara teşebbüs ettiğini görmek, aşk ve aşığınız hakkında bir haber alacağınıza.

Rüyada İntihar Görmek

Rüyanızda bir intihar olayına şahit olmanız; Sizi fazlasıyla üzecek bir haber alacağınıza, hiç ummadığınız bir kimseden veya yerden elinize bir miktar para geçeceğine işarettir.

 • Kendinizi intihar etmiş olarak görmek: Gençliğinizde çekmiş olduğunuz sıkıntının acısını yaşlılığınızda çıkaracağınız anlamına gelir.
 • Bi­risinin intiharını görmek: Alacağınız bir haberden dolayı üzüleceğinize işa­rettir.
 • İntiharı düşünmek: Sıkıntı ve dertlerden kurtularak rahat ve huzur­lu günlere kavuşmanızın yakın olduğuna işarettir.
 • İntihara kalkışmak: Gönül ilişkilerinizde değişiklik olacağına işarettir.

Rüyada İntihar Ettiğini Gormek

İntihar ettiğini gören: Yaptığınız hataları baş­kalarına yıkmak ya da ortadan kaldırmak isteyeceğinize, ancak başarılı ola­mayacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de rüyada intihar ettiğini görmek; çevrenizdeki bazı kişilere bir iyiliğinizin dokunacağı anlamına gelir.

Rüyada İntihar Etmek

İntihar etmek, rüyayı bir kadının görmesi halinde, zengin ve kudretli bir erkekle ta­nışacağına, bir erkeğin görmesi halinde, kısmetli ve güzel bir kadınla tanış­maya işarettir

Ruyada İntihar Eden Birini Gormek

İntihar eden birini görmek, her türlü bas­kıya boyun eğen, zorluklara göğüs geren kadına işarettir. Bir başka yoruma göre de; rahat ve huzurlu bir yaşama işarettir. intihar eden bir kadın veya erkek gormek, kendinize çekidüzen vermeniz gerekti­ğine, hıncınızı başkalarına sataşarak almanızın sizi zor durumlarda bırakaca­ğına işarettir.

Ruyada-oldugunu-Gormek-oldurmek-olum-annenin babanin kardesinin kizinin oglunun-olmesi-Ne-Demek-islami-diyanet-ruya-tabiri-1001ruyatabiri.jpg
Ruyada-oldugunu-Gormek-oldurmek-olum-rüyada intihar görmek etmek ettiğini gormek

Ruyada İntihar Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyada intihar ettiğini görmek, çoğunlukla, rüyayı görenin kendine yönelik kızgınlığını ve tepkilerini dile getirir. Bir hata ya­pılmıştır ve o hataya neden olan kişilik parçamızın yok olmasını istiyoruzdur. Bazı durumlarda intihar rüyaları, sürmekte olan bir iş ilişkisinin aniden biteceğine ilişkin sezgilerimiz tarafından sah­neye konur. Bu bitiş, yaşantımızda da köklü bir değişime yol aça­caktır. İntihar eden, tanıdığımız bir başka insansa, o kişinin yaşa­mımızdan çıkmasını istiyoruz demektir.

“Rüyada İntihar Görmek, İntihar Ettiğini Gormek, Etmek” konusunda 6 mesaj

 1. Eşim mutfakta kendini aşmış gördüm sonra ben sok gwcirerek kızıma koştum geri döndüm eşim guluyor şaka yaptım diyor

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Neşe mutlu Kardeşim Rüyanız Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Geceler Dilerim…

  2. 1001 Rüya Tabiri

   Neşe mutlu Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Maddi konularda kazanç sağlanacağına, hayırlı bir iş yaparak manevi kazanç elde edileceğine, bir yoksula yardım etmeniz gerektiğine işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Melisa Kardeşim Rüyanın Yorumu Şöyle : Hayırlı bir kısmete, çevrenizdeki insanlardan memnun olacağınıza, şansınızın ve bahtınızın açılmasına, zorlukları aşmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!