Rüyada Jet Uçağı Görmek

Rüyanızda jet gördünüz ise; Parlak ve mutlu günlerin sizi beklediğine, iş hayatınızda başarı kazanıp yüksek mevki sahibi olacağınıza, sevinip, hoşlanacağınız bir seyahate çıkacağınıza işarettir. Rüyada bir jet uçağı görmek, çok yakın bir tarihte işinizde herkesi kıskandıracak bir başarı kazanacağınızın işaretidir.

Rüyada Jet Uçağı Görmek

Jet uçağı görmek rüyada, yetenekleriniz sayesinde arkadaşlarınızın arasından sivrilerek işyerinizde çok iyi bir konuma geleceğinize ve bunun da arkadaşlarınız arasında kıskançlığa yol açacağına ya da gelen bir haber üzerine uzun bir yolculuğa işarettir. Rüyada jet uçağı görmek, müjdeli bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada Jet Uçağı Sürmek, Binmek

Rüyanızda jet sürmek veya kullanmak; Vazifenizde başarı şansınızın artacağına, mevkinizde yükseleceğinize, zevkli bir seyahat yapacağınıza işarettir. Kendinizi jet uçağın içinde görmek: Uzakta olan yakınlarınızın sağ­lığı hakkında sevindirici bilgiler alacağınıza işarettir. Jet uçağı sürmek veya içine binmek yani jet pilotu olduğunuzu görmek: Yeteneklerinizle mantığınızı birleştirerek kendinizi yetişti­receğinize ve ileride bunun faydasını göreceğinize işarettir.

Rüyada Uçak Görmek

Uçağın veya balonun yavaş yavaş yükseldiğini görmek, makam ve menfaattir, inmesi ise iş bozukluğu ve yalnızlıktır. Uçağın düştüğünü gören, vazifesinden alınır. Uçakla havada türlü oyunlar yapan, cesur olur. Uçak ve balonla dosdoğru gitmek, adalet ve muvaffakiyetle yo­rumlanır.

Rüyada Jet Uçağı Görmek konusunda 2 mesaj

  1. Merhaba,gercek yasamda aynı ısı yaptıgım benımle sureklı rekabet eden kısıyı gordum..ben ve o kısı jet suruyorduk,rekabet halındeydık..sureklı gokyuzune dogru jetle ılerlıyorduk..cok az bır farkla yarısı ya kaybettım yada kazandım..net hatırlamıyorum orasını..ama gercek gıbıydı..yorumlarsanız sevınırım..

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Buse Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Çok neşeli günler geçireceğinize, size yardımı dokunacak çok iyi niyetli bir insanla tanışacağınıza, yeni çevreler bulmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!