Rüyada Çorba Görmek, Çorba İçmek, Corba Yapmak

Rüyada Çorba Görmek

Corba gormek, son zamanlardaki atılmalarınızın semeresini artık toplayacağı­nıza ve maddi durumunuzun iyiye gideceğine işarettir. Çorba görmek ruyada, Kendi alanında isim yapmış yetenekli birisiyle tanışacağı­nıza ve bu tanışmanın sizin hayatınızda önemli bir rol oynayacağına işarettir. Bir başka yoruma göre de; kendinize bir yardımcı tutacağınıza işaret­tir.

Rüyada Çorba İçmek

Rüyada çorba içmek; maaşınızın artacağına veya son zamanda girişmiş olduğunuz bazı işlerin iyi bir şekilde sonuçlanarak size fayda sağlayacağına işarettir. Rüyada çorba içmek, kolayca elde edilecek rızka, faydalı bir ilimle süslenmeye ve Allah Rasulü’nün sünnetine uymaya delalet eder.

Rüyada Çorba Yapmak

Rüyada çorba yaptığını gormek, ya yevmiyenizin veya maaşınızın artacağına veyahut da son zamanlarda girişmiş olduğunuz bir işin çok iyi sonuçlanacağı anlamına gelir. Rüyada corba yapmak veya yapıldığını görmek, midenizin çok sağlam olduğuna yorumlanır.

mercimek-yemek-ruyada-yesil-kirmizi-mercimek-corbasi-gormek-yapmak-yemek-ne-demek-diyanet-1001ruyatabiri
mercimek-yemek-ruyada-yesil-kirmizi-mercimek-corbasi-gormek-yapmak-yemek-ne-deme

Ruyada Corba Pişirmek

Corba pişirmek ruyada, kendinizi içerken görmek: Sağlığınıza dikkat et­menize, yorucu çalışmalarınıza bir süre ara vermeniz gerektiğine işarettir. Çorba pişirmek, sevdiğimiz kişilere karşı özverili davrandığımızı ve onlara her türlü desteği sunduğumuzu gösterir.

İşkembe Çorbası Gormek, İçmek

Rüyada işkembe çorbası içtiğinizi görmek, geniş çapta iş yorgunluğu içinde olduğunuza, dinlenmeniz gerektiğine işaret eder. Kendinizi iskembe corbasi içerken görmek: Sağlığınıza dikkat et­menize, yorucu çalışmalarınıza bir süre ara vermeniz gerektiğine işarettir.

Ruyada iskembe corbasi Gormek-icmek-Yapmak Ne Demek-dini-islami-diyanet-ruya yorumu sotrgulama
Ruyada iskembe corbasi Gormek-icmek

Şehriye Corbasi Gormek, Icmek

Rüyada şehriye çorbası içtiğinizi görmek; bir ziyafete davet edilmeniz ihtimali bulunduğuna işarettir. Çorbasını içtiğinizi görmek: Son zamanlardaki atılmalarınızın semeresini artık toplayacağmıza maddi durumunuzun iyiye gideceğine işa­rettir.

Ruyada Tarhana Çorbası Gormek, İcmek

Rüyada tarhana çorbası içmek; O kimsenin tasa ve sıkıntıya maruz kalmasına. Tarhanayı içip de dokunmadığını görmek; Kendisi üzerine hüsran ve ziyanın vuku’ bulacağı mala işaret sayılır. Düşlerimizde tarhana yaptığımızı görmemiz, yaratıcı yeteneklerimize ve zihinsel gücümüze gönderme yapar. Ama ay­nı zamanda, geleceğe ilişkin endişeleri de vurgular. Tarhana çorbası içmekse, kendinizi güvende hissettiğinizi ifade eder ve ayrıca aile sevgisi gibi sıcak duygularla ilişkili düşünülür.

Ruyada Mercimek Çorbasi Görmek ve İçmek

Rüyada görülen mercimek çorbası, bir yolculuğa çıkan kimsenin memleketindeki rızkıdır. Rüyada görülen mercimek, helâl olan mala işaret eder. Bazen üzüntü ve kötü rızıkla da tabir edenler vardır. Mercimek görmek, kadınlar tarafından elde edilecek mala da işarettir. Mercimek ictigini gören kimse, üzüntü ve sıkıntıya düşer. Yaş olsun kuru olsun, mercimek aldığını veya sattığını gören kimse, hastalıktan kurtulur, üzüntü ve kederleri son bulur, korktuklarından emin olur. Rüyasında mercimek corbasi icmej, üzülecek bir olayla karşılaşmasına işaret vardır. Mercimek yediğini gören kimse, bol rızka ve helal mala nail olur.

Ruyada Corba Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Genel olarak duyguların güçlenmesini ifade etmek­le birlikte, çorbanın vurgulanma biçimine göre değişik anlam­lara gelebilir. Binlerine çorba sunuyorsanız, o insanlara duygu­sal yakınlık duyuyor ve onları korumak istiyorsunuz demek­tir. Rüyanızda çorbayı döküyorsanız, sosyal ilişkilerinizde bir tedirginlik yaşadığınız anlamına gelir. Kendi pişirdiğiniz ve bir tencereyle masaya getirdiğiniz çorba, çevrenizdekiler ve sev­dikleriniz için büyük çabalar harcadığınızı ve onlara her an­lamda destek olduğunuzu gösterir.

Bu Duaları Kaçırmayın!BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!